Vacatures Bloei op in Lisse! unique oog I Verzorgenden (IG) www.lumc.nl LISSE Administrateur Van wonen tot zorg, van Amstel tot Ringvaart )AC 17 MEI 2003 Voor Informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 elingssecretaresse Voor 32 uur bij een offshore bedrijf naast station Leiden, tarlêle ervaring en goede beheersing van de Engelse taal. Ondersteuning bieden op jeling Technology. nmercieel talent Fulltime functie als importeur en verkoper van radio- en jducten in Zoeterwoude. Afdeling verkoop binnendienst. Dynamisch! I Miranda Anker. Leiden, Stationsplein Ic, tel. (071) 516 04 50 t solliciteren? Dat kan, bel ons voor meer Informatie of meer vacatures. manier van werken PASMAN b.v. ILDERSBEDRIJF LEIDEN Schildersbedrijf H. J. Pasman is inmiddels meer dan vijftig jaar een begrip in de grote randstad werkzaam zijnde in de driehoek Amsterdam. Utrecht en Rotterdam. Maar ook buiten dit kerngebied zijn wij operationeel. Onze opdrachtgevers zijn divers, van institutionele beleggers tot beheerorganisaties, van zorginstellingen tot woningcorporaties, van kleuter scholen tot universiteiten en van (semi) overheid tot vereniging van eigenaren alsmede particulieren. Schildersbedrijf H. J. Pasman b.v. is een professionele vastgoedpartner, een "AF"erkende schilder en /CA" gecertificeerd. Als gevolg van een managementaanpassing binnen ons bedrijf, zijn wij momenteel zoekende naar een welke naast het invoeren van bank- en kasadministratie, het controleren van debiteuren-, crediteurenadminstratie alsmede de betalingen, tevens de loonadministratie voert en diverse rapportages verzorgt. Onze gedachte gaat uit naar een medewerker met in zijn pakket een MBA-opleiding en aantoonbare praktijkervaring, affiniteit met automatisering alsmede kennis van het Windows Office pakket, Accountview is een pre. Van u wordt verwacht een initiërende rol te vervullen inzake tiet opzetten van een vernieuwende administratieve organisatie. Bij voorkeur woonachtig in de regio Leiden. 1: Geboden wordt een afwisselende en uitdagende functie waarbij zelfstandigheid net zo belangrijk is als teamwork. Het salaris is in overeenstemming met de functie en de ervaring. actie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. H. J. Bloemink, telefoon 071-5131424. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Schildersbedrijf H. J. Pasman b.v., t.a.v. De Directie, Rijn- en Schiekade 124, 2311 AV Leiden. Faxnr. 071-5149548 of via e-mail info@pasman-schilders.nl N U V O GARANT Dc Nederlandse Unie van Oplickbcdrijven is dé brancheorganisatie/ondernemersvereniging voor de optiekbranche. De NUVO houdt zich bezig met de belangenbehartiging en advisering van de bran che en van de ruim 1100 aangesloten optiekvestigingen actief in het midden - en kleinbedrijf, in het bijzonder. Momenteel bevindt de optiekbranche zich in een boeiende en cruciale periode. Dit vergt van de NUVO een flexibele, pro-actieve en pragmatische houding teneinde op zowel collec tief als individueel niveau dc belangen zo goed mogelijk te behartigen. Deze ambitieuze organisatie met een collegiale, informele werksfeer onder de 13 collega's zoekt een enthousiaste collega in de functie van een multifunctionele (Juridisch) LEDEN-ADVISEUR m/v De functie: eerstelijns-advisering van NUVO-leden bij alle voorkomende bedrijfsmatige vraagstukken waarvoor een ondernemer zich gesteld ziet. Dit betreft primair juridische vraagstukken op arbeidsrechtelijk. CAO-gerelateerd, vlak. het inventariseren, ontwikkelen en begeleiden van (ICT-(projecten die tot doel hebben het ondernemersschap te ondersteunen en te optimaliseren. bijdragen leveren aan de gewenste profilering van de organisatie door een goede vertaling van algemene ondernemersthema's naar operationeel beleid voor de optiekbranche, de aangesloten individuele ondernemers in het bijzonder. het begeleiden van commissies c.a. Uw profiel: een voltooide hbo/wo-opleiding met juridische, beleidsmatige en bedrijfseconomische componenten. ervaring met advisering van ondernemers een goed analytisch vermogen met gevoel voor verhoudingen. goede communicatieve vaardigheden en een dienstverlenende instelling. actief, innovatief, creatief en flexibel: een team-player. Wij bieden: een fulltime afwisselende en boeiende functie in een branche die in beweging is met een aanstelling voor een jaar, met dc mogelijkheid voor een vast dienstverband. Wij bieden een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wenst u meer informatie dan kunt contact opnemen met de heer G.J. Deben, directeur/algemeen secretaris 023 5427976. Stuur uw sollicitatie binnen twee weken naar de NUVO. t.a.v. afdeling personeelszaken, mevrouw Ch. van Veelen. Postbus 677, 2003 RR Haarlem Acquisitie n.o. r. deze advertentie wordt met op prijs gesteld ~1 T overal, iedereen leest de krant altijd en overal. "Hf UUUU nv iedereen leest de mstelring Amstelring is een organisatie voor zorg in de regio Amstelland en Meerlanden. Wij verlenen zorg en dienstverlening in een aantal verpleeghuizen en verzorgingshuizen en bij onze cliënten thuis. Werken bij Amstelring betekent volop gelegenheid voor interne doorstroming en carrière mogelijkheden. Natuurlijk bieden we een goed salaris, vele opleidingsmogelijkheden en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals vergoeding van reiskosten, kinderopvang en een prima pensioenregeling. Bornholm is een verpleeghuis in Hoofddorp met 3 somatische en 3 psychogeriatrische afdelingen en een dagbehandeling. Voor Bornholm zoeken wij voor zowel de somatische als de psychogeriatrische afdelingen: Functie-informatie: De verzorgende is binnen het kader van de algemeen geformuleerde beleidslijnen, mede verantwoorde lijk voor het signaleren, vervullen en bewaken van zorgbehoeften en het realiseren van kwalitatief goede zorgverlening. De verzorgen de levert een positieve bijdrage aan het leefklimaat op de afdeling. Wij vragen: diploma verzorgende (IG) de zorgbehoefte van de bewoners kunnen signaleren, rappor teren en centraal stellen a goede contactuele eigenschap pen. Wij bieden: Een aanstelling voor onbepaalde tijd, met roosterwensen wordt reke ning gehouden. Bornholm beschikt over een parkeergelegenheid op eigen terrein en is goed bereikbaar. Het salaris is conform CAO V&V en afhankelijk van leeftijd en ervaring, bruto per maand bij een fulltime dienstverband maximaal 2.106,= functiegroep 35. Bij aanstelling in de functie van Eerst Verantwoor delijke Verzorgende wordt het salaris in gedeeld in functiegroep 40 maximaal 2.265,12. Zowel fulltime als parttime bestaan er diverse aanstellingsmogelijkheden. Ook is het mogelijk om te werken: in het weekend: je werkt óm de week op zaterdag en zondag op invalbasis: je kunt worden opgeroepen op onderling afgesproken dagen en tijden, bijvoorbeeld tijdens schooltijden of van 19.00 - 22.00 uur. Informatie: 1 Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Lucassen, waarnemend sectorhoofd psychogeriatrie, tei: 023-5549785 of mevrouw E. Réthans, sectorhoofd somatiek, tel.: 023-5549790. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Amstelring Hoofddorp, locatie Bornholm, Bornholm 50. 2133 AA Hoofddorp of emailadres: p&obomholm@amstelring.nl o.v.v. AH/03/510/JvD/JG. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. S Secretaresse m/v Afdeling Medische Besliskunde iet Leids Universitair Medisch m werken we continu aan de itering van de gezondheidszorg. wen naar de hoogste kwaliteit, het nu gaat om patiëntenzorg, irzoek, onderwijs, opleiding of nascholing. Bij ons Onderzoek we goede ondersteuning nodig. Op het secretariaat van de leling Medische Besliskunde is nu plek voor een collega. klinische beslissing nemen is vaak lig. Daar is, zeker voor de meer e vraagstukken, veel onderzoek en jsvoor nodig. Op de afdeling Medische nde zijn we daarin gespecialiseerd, iet verschillende klinische afdelingen nationale als internationale iksinstituten ondersteunen we de besluitvorming. het secretariaat op de afdeling e Besliskunde zoeken wij een esse m/v. Naast alle voorkomende 3ui èle werkzaamheden verwerkt u alle ton jftl 'ndentie en verzorgt u de invoer !n( elen in een computersysteem hei ifdelingsbibliotheek en de onderwijs- ratie vallen onder uw verantwoor- 15 d. e id ttn middelbare opleiding aangevuld met ïtaresse-opleiding en ruime ervaring met MS Office. Als u daarnaast bekend bent met Reference Manager, Ozis, PubMed én de medische terminologie, dan is dat een pre. Verder beheerst u zowel de Nederlandse als de Engelse taal goed en bent u stressbestendig. U werkt in een dienstverband van 16 uur per week, bij voorkeur op maandag-, dinsdag-, woensdag- en donderdagmiddag. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.261,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 6, CAO AZ). I Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over deze functie neemt u contact op met mevrouw J. Kas, management assistent, telefoon 071 52645 74 of met mevrouw dr. ir. A.M. Stiggelbout, plaatsvervangend afdelingshoofd, telefoon 071 52645 75. Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 31 mei 2003 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. de heer H.L.P. Mauer, hoofd P&O divisie 1, K-06-Q, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer: A.03.HM.09/LD20. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 -C Handhaver Bouw- en Woningtoezicht m/v 36 uur per week Hoe kweek je de grootste bollen en de mooiste bloemen? Simpel: je zorgt ervoor dat alle condities optimaal zijn. En dat is precies wat wij doen, in Lisse. Ook binnen de muren van het gemeentehuis. Wij willen jou verder laten 'groeien' als medewerker Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting, zoals de officiële functienaam luidt. Binnen de gelijknamige afdeling krijg je dan ook veel speelruimte. En genoeg mogelijkheden om vorm en inhoud te geven aan je functie. Vast staat wél dat de preventieve handhaving van de wet- en regelgeving voor jou een speerpunt is. Je gaat vaak op pad (gemiddeld één tot anderhalve dag in de week) om illegale bouw- en sloopactiviteiten en andere overtredingen op te sporen. Je rapporteert hierover en correspondeert met de betrokkenen: de officiële bezwaar- en beroepsprocedures laatje over aan je administratief-juridische collega's. Natuurlijk draag je daarnaast je steentje bij aan het vergunning verleningsproces. Dankzij jouw aanwijzingen en adviezen zijn onze burgers en bedrijven er zeker van I j dat hun bouwwerken de tand des tijds kunnen jiXM doorstaan. Je toetst de aanvragen, denkt mee met de klant, architect of aannemer, bijvoorbeeld over verbetering van een constructie, en je houdt tijdens GEMEENTE de bouw een oogje in het zeil. Daar waar niet con form of zonder vergunning wordt gebouwd, treed jij tactvol maar doortastend op. Gezien de huidige reorganisatie ontwikkelingen sluiten wij niet uit dat er nog meer controle taken aan je pakket worden toegevoegd. Je bent een mbo'er of hbo'er met BWT-I die communicatief stevig in zijn Schoenen staat. Als je nu in de "bouw" werkt en bereid bent tot omscholing kun je ook reageren. Afhankelijk van jouw kwalifi caties bedraagt het salaris minimaal 1.643,-- (schaal 7) en maximaal 3.102,-- bruto per maand (schaal 9). Daarnaast kun je rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden, waar onder kinderopvang, ouderschapsverlof, hypotheekregeling, reiskostenvergoeding als je meer dan tien kilometer van het werk woont en flexibele werktijden. En natuurlijk op een perfecte woon-werkomgeving. Ons dorp ligt tussen Leiden en Haarlem, op een steenworp afstand van zee en strand. Interesse? Stuur binnen 14 dagen je brief en CV naar Burgemeester en wethouders van Lisse, Postbus 200, 2160 AE Lisse of per e-mail naar poz@lisse.nl. Meer weten? Bel met het afdelingshoofd, Gert M Bruggeman, telefoon (0252) 433 158, of zijn plaatsvervanger, Martin Randsdorp, telefoon (0252) 433 164. Of kijk op www.lisse.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Lisse centrum van de bloembollenstreek

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 19