Vacatures J DIASTATISCHE PRODUCTEN Quality Manager m/v www.lumc.nl M Een lid van de Cliëntenraad Hoofd Bedrijfsvoering Zorgkantoren mi\ lorg en Zekerheid ZATERDAG 17 MEI 2003 ar informatie over het adverteren op de vacature paginc kunt u bellen met Tlllu 's Gravendiik. tel. 023 5 150 137 Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, bus-, of directiechauffeurs. Open Nordic Transportdag Zaterdag 24 mei wordt er gestreden om de titel Europees kampioen transport-technieken. De behendigheid met de vrachtwagen, de combinatie en de heftruck wordt getoetst in een onderlinge competitie. Als sponsor van VTL zal Randstad Transportdiensten die dag aanwezig zijn met een overzicht van alle vacatures uit de regio op het gebied van transport, logistiek en warehousing. Van 8:45 uur tot 17:00 uur bent u van harte welkom op het terrein van VTL op de A. van Leeuwenhoek 8 in Alphen aan den Rijn. Bel voor meer infor matie. Informatie bij Ilse van der Voort, tel. (0172) 42 84 80, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. www.randstadtransportdiensten.nl voor meer vacatures "V randstad transportdiensten is voor zijn moutextractfabriek in Leiden op zoek naar een: De functie omvat onder andere: Leiding geven aan twee laboranten Waarborgen en controleren van de productkwaliteit Geven van schoonmaakinstructies aan het productiepersoneel Verzorgen van interne opleidingen van het productiepersoneel Actief meewerken aan het beleid in het Management Team Communicatie met klanten en leveranciers over kwaliteit Ontwikkelen van nieuwe producten Wij zijn een klein bedrijf met 25 medewerkers dat al sinds 1939 op de huidige locatie aan de Rijndijk moutextract produceert middels een proces dat vergelijkbaar is met een brouwerij. Moutextract wordt als grondstof ingezet in de bakkerij-industrie en de snoepgoedindustrie Ons product is bijvoorbeeld terug te vinden in marsrepen en in tuc-koekjes. Het bedrijf wordt geleid door een klein management team waar de quality manager een belangrijk deel van uit maakt. Taken beperken zich niet alleen tot kwaliteitsaspecten maar er wordt ook een actieve inbreng verwacht in de productie en de technische aspecten van de fabriek. Communicatieve vaardigheden zijn erg belangrijk, er moet veel met collega managers overlegd worden maar ook met laboranten en productiepersoneel. Aangezien 95% van onze productie naar het buitenland gaat is een goede beheersing van de Engelse taal, zowel geschreven als gesproken, essentieel. Een goede beheersing van de Duitse taal strekt tot aanbeveling. We zijn per direct op zoek naar een HBO of MBO opgeleide man of vrouw met enige relevante werkervaring die er niet vies van is om zelf de handen uit de mouwen te steken in het lab of in de productie, betrokken is bij het hele bedrijf en in staat is ook commercieel en practisch te denken. Een opleiding in de levensmiddelensector is gewenst. Voor meer informatie en uw schriftelijke sollicitatie vóór 31 mei a.s. kunt u terecht bij: Dhr. E.J. Ebeli Diastatische Producten Rijndijk 156 2331 AK Leiden 071-5730890 ericebeli@diasta.com K Willem Alexander Kinder- en Jeugdcentrum O In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Ook onze jongste patiënten verdienen de beste zorg. Voor de verpleging van kinderen in het Willem Alexander Kinder- en Jeugdcentrum zoeken wij daarom een aantal collega's. N Ieder kind, van baby tot puber, vergt een eigen aanpak. De kinderen die zijn opgenomen in het Willem Alexander Kinder- en Jeugdcentrum van het LUMC zijn daar niet anders in. Dagelijks staan we met een gespecialiseerd en enthousiast team van verpleegkundigen voor ze klaar om ze de nodige zorg en aandacht te geven. Ben jij kinderverpleegkundige. maar wil je wat meer. kom dan eens praten over de mogelijkheden om je in een Universitair Medisch Centrum verder te ontwikkelen of specialiseren. Binnen het gebied van de kinderverpleging bieden wij diverse mogelijkheden; bijvoorbeeld op het gebied van kinderhartchirurgie of beenmergtransplantaties bij kinderen. H Voor de kinderen op de verschillende afdelingen van het Willem Alexander Kinder- en Jeugdcentrum zoeken wij kinderverpleegkundigen m/v. Tijdens je dienst verpleeg en verzorg je kinderen van nul tot achttien jaar. De kinderen hebben zeer uiteenlopende verzorging nodig; van intensief en individueel tot kortdurende en relatief lichte verpleging. Je overlegt met collega's en specialisten en begeleidt de ouders en verzorgers. We werken op kleine units en volgens een systeem van patiënttoewijzing. Dat betekent dat één tot vier kinderen aan jouw zorg worden toevertrouwd, zodat je werkelijk een band met hen kunt opbouwen. En voor degenen die deze uitdaging aan durven gaan, bieden wij veel scholingsmogelijkheden binnen ons vakgebied. H Het Willem Alexander Kinder- en Jeugdcentrum is een moderne, comfortabele en kindvriendelijke omgeving met ongeveer honderd bedden. Er zijn drie verpleeg- eenheden: de zaalverpleging, de isolatieverpleging en de afdeling neonatologie. Het centrum is goed bereikbaar met het openbaar vervoer (ligging naast station Leiden) en er is ruime parkeergelegenheid. Verder kent het LUMC goede arbeidsvoorwaarden. H Voor de functie van kinderverpleegkundige heb je een A-inservice opleiding nodig, MBO-V of HBO-V, aangevuld met de Specialistische Vervolgopleiding Kinderverpleegkunde. Je werkt in een dienstverband van minimaal 22 tot maximaal 36 uur in de week (afhankelijk van de afdeling), waarbij je beschikbaar bent voor alle voorkomende diensten. Een O-uren contract behoort ook tot de mogelijkheden. Het betreft een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring, functie en verdere specialisatie, minimaal 1.839,- en maximaal 2.822,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 7/8, CAO AZ). Voor een O-urencontract gelden andere voorwaarden. Kinderverpleegkundigen m/v I Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vind je op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kun je bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. Je kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie bel je met mevrouw W.J. (Willy) Broekhof, verpleegkundig hoofd klinische afdeling, telefoon 071 526 18 15 of 071 526 91 11, pieper 9441 of mevrouw A. (Ada) van der Tang, verpleegkundig hoofd W.A. Kinder- en jeugdcentrum afdelingen Zaalverpleging, telefoon 071 526 16 76 of 071 526 91 11, pieper 9605 H Wil je solliciteren, stuur dan vóór 19 juni 2003 je sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw M.C.M. Nooijens, P&O adviseur Divisie 3, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: C.03.MN.13/LD20. Je kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 1.' Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten oj het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.800 medewerken mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klan gerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen a den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. ledereen krijgt vroeger of later met de thuiszorg te maken. Is het nieti persoonlijk, dan vast wel voor iemand in uw directe omgeving: uw par ouders, kinderen of buren. Juist in die omstandigheden verwacht u kw en een goede, persoonlijke behandeling. Thuiszorg Groot Rijnland doet alles aan om dat waar te maken, maar dat gaat niet vanzelf. Het wordt mede mogelijk gemaakt door de inbreng van de Cliëntenraa Als Cliëntenraad adviseren wij de Raad van Bestuur en het managemi team, gevraagd en ongevraagd over de manier waarop de kwaliteit va zorg en dienstverlening aan de klant verder verbeterd kan worden. Momenteel zijn er zes leden. Er is een vacature voor: We willen graag in contact komen met personen die voldoen aan het volgende profiel. De kandidaat: heeft aandacht voor de belangen van de cliëntengroepen van de thu en is daardoor in staat zich in te leven in hun zorgproblematiek; heeft een achtergrond en/of ervaring die hem of haar in staat stelt gedachten en ideeën te formuleren over een goede werking van een instelling als de thuiszorg; is woonachtig in het werkgebied van de Stichting Thuiszorg Groot Rij Gelet op de huidige samenstelling van de raad, gaat onze voorkeur nadrukkelijk uit naar een kandidaat die goede contacten heeft, of beri deze te ontwikkelen, met organisaties en werkvelden die zich richten ouderen. Ook is het gewenst dat de kandidaat in het onderhouden var contacten in voorkomende gevallen overdag tijd kan investeren. Het werk voor de Cliëntenraad neemt ongeveer tien dagdelen per jaai beslag, waarvoor een onkostenvergoeding bestaat. Meer inlichtingen kunt u inwinnen bij Frans de Vijlder, voorzitter van de selectiecommissie op 06- 20 74 33 12. Uw sollicitatie, voorzien van een CV, kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: de heer Frans de Vijlder, voorzitter selectiecommissie Cliëntenraad, p/a Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Thuiszorg Groa bezit het kwik 1 thuiszorg Groot Rijnland www.thuiszorggrootrijnland.nl De Divisie Zorgkantoren houdt zich bezig met de uitvoering van de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ) in de regio's Amstel land en de Meerlanden en Zuid-Holland Noord. De divisie verzorgt de administratie voor de AWBZ, koopt zorg in en houdt zich bezig met wachtlijstregistratie en zorgbemiddeling voor de zorgvragers in beide regio's. Voor de divisie zijn wij op zoek naar een ad interim GEMIDDELD 34 UUR PER WEEK Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid is gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particulier. Ons personeelsbeleid is gericht op ontwikkeling, waarbij aandacht voor de individuele medewerker cen traal staat. Immers, de sleutel tot succes ligt bij onze mede werkers! Een belangrijk doel van onze organisatie is dan ook het creëren van optimale werkomstandigheden. Dat betekent: oog voor 'gezonde' werktijden, inspraak in een goede combinatie carrière en privé-leven, handvatten voor verdere ontwikkeling en een open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord. Spreekt dit jou aan Jouw coaching en begeleiding is erop gericht jouw medewerkers zo zelfstandig mogelijk te laten functioneren. Je bent verantwoordelijk voor het goed laten verlopen van de facilitaire onder- I steuning van de Divisie Zorgkantoren. Hierbij richt je werk zich met name op het secretariaat en de stafmedewerkers. Je levert een actieve bijdrage in het divisieoverleg aangaande de werkzaam heden. Daarnaast lever je een bijdrage bij het opzetten en implementeren van een klantencontactcentrum. Je bent in staat om signalen uit de organisatie op te pak ken en te vertalen naar de diensten die de afdeling Bedrijfsvoering kan bieden. Je rapporteert rechtstreeks aan de divisie manager en werkt nauw samen met het huidige hoofd Bedrijfsvoering. Wij zeggen jou toe Minimaal een jaarcontract. Een aantrek kelijk salaris tot maximaal 3.254,- bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek en een interessant pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt Opleidingsniveau HBO; Kennis van proces- en project management; Minimaal 2 jaar leidinggevende ervaring; Inzicht in administratieve proce< processen en je bent in staat om veranderingen door te voeren; Plannen en organiseren; Omgevingsbewustzijn. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je conta men met Inge Koomen, divisiemaf telefoon (0715 825 909, of Ike Ru hoofd Bedrijfsvoering Zorgkantor telefoon (071) 5 825 967. Je schrift sollicitatie kun je binnen 2 wekent vacaturenummer 0303-033 sturen Zorgverzekeraar Zorg en Zekerhei dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Jolanda Alphenaar, HR-advis Postbus 400, 2300 AK Leiden, of e naar vacatures@zorgenzekerheid ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. ie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 18