Vacatures Mexx Credit Controller TECHNISCH MEDEWERKER Management Assistent m/v f j j ir randstad techniek HABI-COM Cuisine Keukenassistenten (m/v) Weekendhulpen (m/v) Auto Bierman zoekt mense voor de toekomst! 1e Monteur m/v ab auto bierman noordwijk b.v. Apothekersassistent m/v ZATERDAG ÏO MEI 2OO3 HDC 911 Cr€XC'' a/t/;d Thuiszorg Groot Rijnland is een onmisbare schakel in de gezond heidszorg in de regio Leiden en Alphen aan de Rijn. De stichting levert een breed scala aan diensten. Een van de diensten is Ouder en Kindzorg voor (aanstaande) ouders en hun kinderen van O tot 4 jaar. Deze dient valt onder de Resultaat Verantwoordelijke Eenheid (RVEVoorlichting en Preventie. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en bekwame 24 uur per week, standplaats Leimuiden De functie: U voert secretariële en administratieve werkzaamheden uitten behoeven van de RVE-manager en stafleden. Zo stelt u in opdracht brieven op, bent u verantwoordelijk voor de planning en administratieve voorbereiding van vergaderingen en notuleert u tijdens vergaderingen. Ook draagt u zorg voor overzichtelijke archivering van correspondentie en vergaderstukken. Op verzoek stelt u aan de hand van gegevens overzichten of (managementrap portages samen. U ondersteunt de relatiebeheerders bij de coördinatie rond om ziektevervanging en vakantieplanningen van consultatiebureau-teams. Binnen het bedrijfsbureau vervult U een coördinerende rol t.a.v. de administratieve processen. Wij vragen: U beschikt over een vooropleiding op HAVO-niveau, bijvoorkeur aangevuld met een secretaresse-opleiding. U heeft ervaring met de genoemde werk zaamheden en u kunt zeer goed overweg met MS-Office. U bent gewend om zelfstandig uw werkzaamheden te organiseren en te plannen, maar weet uw werk ook goed af te stemmen met de manager, collega-secretaresse en overige medewerkers binnen het bedrijfsbureau. U beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden. U bent flexibel en stressbestendig. Wij bieden: Bij deze functie horen arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg (schaal 6 max. 2.141,61 bruto per maand op basis van 36 uur). De aan stelling vindt in eerste instantie plaats voor de duur van 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid behoort een vaste aanstelling tot de mogelijkheid. Belangstelling: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Baks, manager RVE-Voorlichting Preventie, telefoonnummer 0172 - 50 30 40. Sollicitatie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie tot twee weken na verschijning van deze vacature richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. M. Schuitema (personeelsadviseur), Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Mailen kan ook: pz@stgr.nl Thuiszorg Groot Riinland bezit het kwaliteitskeur merk van de Landeli|ke Vereniging voor Thuiszorg (het LVT-certificaai) Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ^thuiszorg Groot Rijnland www.thuiszorggrootrijnland.nl Thuiszorg Groot Rijnland is een onmisbare schakel in de gezond heidszorg in de regio Leiden en Alphen aan de Rijn. De stichting levert een breed.scala aan diensten. Een van de diensten is Ouder en Kindzorg voor (aanstaande) ouders en hun kinderen van 0 tot 4 jaar. Deze dient valt onder de Resultaat Verantwoordelijke Eenheid (RVE) Voorlichting en Preventie. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en gemotivéerde: Stafverpleegkundige Ouder- en Kindzorg (m/v) aandachtsgebied (strategisch) beleid voor 28 uur per week, standplaats Leimuiden Functie-informatie: De staf bestaat uit een stafarts en stafverpleegkundige. De stafverpleeg kundige adviseert het management over relevante en gewenste ontwikkelingen binnen de integrale jeugdgezondheidszorg (l-JGZ) en geeft inhoud aan het basistakenpakket-JGZ. Werkzaamheden: Als stafverpleegkundige houdt u zich onder meer bezig met het voorbereiden, ontwikkelen en implementeren van beleid binnen de Ouder en Kindzorg. U onderhoudt contacten op zowel lokaal als regionaal niveau en participeert in overlegstructuren en samenwerkingsverbanden met andere organisaties. Het kan voorkomen dat u zelf ook leiding geeft aan projecten gericht op het verbeteren van (kwaliteit van) producten en methoden (innovatie). Naar de uitvoerende toe heeft u een ondersteunende rol. Activiteiten zijn onder meer: het opzetten van scholingsprogramma's; het geven van deskundigheidsbevordering; het mede ontwikkelen van protocollen en het .toetsen van nieuwe medewerkers. Wij vragen: U heeft een opleiding op hbo niveau diploma hbo-v dan wel verpleeg- kundige-A met MGZ) aangevuld met een op de functie gerichte opleiding. U heeft ervaring op beleidsvoorbereidend en/of ondersteunend terrein. U bent sterk in het opbouwen en onderhouden van interne en externe rela ties en u beschikt over een resultaatgerichte en innovatieve houding Wij bieden: Bij deze functie horen arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg (schaal 9 max. 2.955,84 bruto per maand op basis van 36 uur). De aanstelling vindt in eerste instantie plaats voor de duur van 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid behoort een vaste aanstelling tot de mogelijkheid. Belangstelling: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Baks, manager RVE Voorlichting Preventie, telefoonnummer 0172 - 50 30 40. Sollicitatie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie tot twee weken na verschijning van deze vacature richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. M. Schuitema (personeelsadviseur), Postbus 2254,2301 CG Leiden. Mailen kan ook: pz@stgr.nl Thuiszorg Groot Rijnland bezit het kwaliteitskeur merk van de Landelijke Vereniging voor Thuiszorg (het LVT-certificaat) Z Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. -H thuiszorg Groot Rijnland www.thuiszorggrootrijnland.nl Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tillu 's Gravendijk. tel. 025 5 150 137 Een baan in de buurt. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. PLC-Programmeur m/v Voor een bedrijf in procestechnologie en procesautomatisering voor de voedingsmiddelen en farmaceutische industrie zijn we op zoek naar een PLC -programmeur. Eisen: mts/hts-Elektro, ruime ervaring met PLC software (bij voorkeur met Siemens S7) en zelfstandig kunnen werken. Heb je interesse, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Sander Numan, tel. (071) 524 95 20, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatures: www.randstad.nl ■M Herintreders Opgelet! Gevraagd: representatieve Tandartsassistente voor +/- 20 uur per week ter ondersteuning/naast de huidige assistentie ervaring is een pré, geen vereiste geboden: gezellige/moderne praktijk goede verdiensten veel zelfstandigheid uw schriftelijke reactie voorzien van c.v. kunt u richten aan L. Albrecht Boerhaavelaan 40 2334 ER Leiden HHpl een bruisend modebedrijf in casual en city kleding met vesUgTT^ijaphbfij^in 4 P^mover de hele wereld. Een bedrijf met een global view en behaéffijfc □aarom collega's met pit die van een dynamische werkomgeving houdefi^Bwlnter/^möiv is gevestigd in Voorschoten en voor de afdeling Credit Control zoekerfwijeên Crédit Conti i De bedrijfscultuur van Mexx is te omschrijven als jong, open, dynamisch en internationaal. Professionalifèit, zelfstandigheid, passie en inspiratie zijn kenmerkemjvoor onze manier van we Mexx zoekt: Locatie: Voorschoten Werkzaamheden: Ondersteunen van de Credit Manager Northern Europe op het gebied van uitvoei van credit risk management, contacten onderhouden met krediet verzekerings/ factormaatschappij, uitvoeren van controle werkzaamheden en het maken van analys< Wij vragen: Een afgerondë MBO-opleiding Bij voorkeur een financiële achtergrond, ervaring op het gebied van Credit Control is e Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Beheersing van de Zweedse taal is een pré Uitstekende communicatieve vaardigheden Een flexibele instelling, ook ten aanzien van werktijden Stressbestendigheid Accuratesse Een team player Ben jij geïnteresseerd in bovenstaande vacature? Stuur dan je sollicitatiebrief en cv naar: Mexx International b.v. Industrieweg 15c 2254 AE Voorschoten Credit Control Department t.a.v. Peter Zwarts of mail naar: p.zwarts@mexx.com Voor onze Serviceflat Richard Wagner te Voorschoten zoeken wij: Wij zijn voor onze keuken op zoek naar enkele enthousiaste keukenassistenten en weekendhulpen om in een gezellig team zorg te dragen voor: Het portioneren van maaltijden. Het portioneren van nagerechten. Het rondbrengen van de maaltijden, Schoonmaakwerkzaamheden in de keuken. Voor de keukenassistenten zijn de werkzaamheden voor 5 dagen per week. 4 Vi uur per dag, afwisselend in het weekend. De weekendhulpen werken zaterdag en zondag van 10.30 uur tot 15.00 uur, één maal per twee weken en, in onderling overleg, op feestdagen. De minimum leeftijd voor weekendhulpen is 15 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor telefonische informatie kunt u contact opnemen met de Dhr. Klom, Chef-kok, of met Dhr. H. Spoorendonk directeur Personeelzaken, telefonisch te bereiken op 071 - 5614760 tussen 08.30 uur en 14.30 uur. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan Dhr. Spoorendonk, p/a Serviceflat Rossini, Rossinidreef 1, 2253 GA Voorschoten. Met meerdere vestigingen zijn wij al meer dan 50 jaar werkzaam in de Duin- en Boll Momenteel werken er bij de Bierman-groep 115 medewerkers en we groeien noc Daarom wij op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde collega die ons team komt vm Voor onze vestiging in Noordwijk zijn we op zoek naar een Je bent in het bezit van het diploma 1e monteur-motorvoertuigen en rijbewijs-B. Vt je goed met klanten omgaan en kun je zelfstandig werken. Als je collegiaal, kwaliteitS en flexibel bent dan ben jij de collega die wij zoeken. Wij bVden je een aangename werksfeer in een moderne werkomgeving met uita arbeidsvoorwaarden. Een opleiding en/of trainingen behoren tot de mogelijkheden. Ben je geïnteresseerd? Bel dan snel met Dhr. L van Beek. telefoonnummer (071) schrijf een brief naar onderstaand adres. Keyserswey 912201 CX Noordwijk. Tel.: 071-3640540 PrePost BV is een van de grotere bedrijven in Nederland, die actief zijn op het gebied van de produktie en verwerking van Direct Mail. Onze hoofdactiviteiten zijn: couverteren, vouwen, inkjetprinten, sealen en fulfilment. Ter versterking van ons team zoeken wij voor direkt een voor het instellen en onderhoud van onze insteekmachines. vouwmachines en sealstraten. De juiste kandidaat beschikt over een L.T.S. diploma en/of heeft ervaring met grafische machines. Wij bieden goede sociale voorzieningen. Uw schriftelijke sollicitatie m.v.v. leeftijd en ervaring kunt u richten aan: PrePost BV t.a.v. mevr. C. C. M. de Jongh Postbus 23 2370 AA Roelofarendsveen Professionele zorg. hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En,nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Functie voor 8 uur per week, verdeeld over 2 ochtenden van 4 uur. Vacaturenummer 218. Wij zoeken: Een gediplomeerde apothekersassistent voor werkzaamhi behoeve van de revalidatieafdeling in het Rijnlands Reva Centrum te Leiden. De taken bestaan uit het inbrengen recepten in de computer, het aanvragen van geneesmidi de ziekenhuisapotheek van het Diaconessenhuis en het ui van geneesmiddelen voor de revalidatieafdeling (ci patiënten). Daarnaast bent u ook bereid in te vallen bij vakantie. Wij bieden: Een afwisselende baan in een prettige werkomg Werktijden zijn in overleg aan te passen aan schooltijden salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de ziekenhuizen. De functie is ingedeeld in functiegroep^ salaris bedraagt maximaal 2.282,- bruto per maand op van een 36-urige werkweek (salarispeil 1 januari Daarnaast hebben we aantrekkelijke secundaire art voorwaarden. Sollicitatie: Meer inlichtingen kunt u inwinnen bij mevrouw M hoofdapothekersassistent, telefoonnummer: 071-51' U kunt uw sollicitatiebrief, voorzien van een CV, vermelding van het vacaturenummer, binnen 14 sturen aan: Diaconessenhuis Leiden, ter attentie mevrouw M.R. van den Bos, P&O-adviseur, dienst Organisatie, Postbus 9650, 2300 RD Leiden, of via? personeel@diac-leiden.nl. www.diaconessenhuis.nl It niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 30