i 'Vi \ltijd weer verder kijken. Idealen nastreven en wensen verwezenlijken. En vervolgens weer en nieuw doel stellen. Dat geldt voor u, maar ook voor ABN AMRO. We hebben daarom an mensen gevraagd wat ze graag willen. Ter inspiratie. Want wij willen onze kennis graag tizetten voor klanten die verder kijken. Met praktische oplossingen en advies helpen om mensen en idealen te realiseren. Want wat u beweegt, is voor ons het begin. Telkens weer. Het begint met ambitie j ABN AMRO I ambitie Wat willen ondernemers? eigen zaak begin je vaak met een bepaalde visie of een bepaald ideaal, ir als die zaak eenmaal staat, wat willen ondernemers dan? Waar streven ememers, behalve een hogere omzet of winst, nog meer naar? ip Hoeveel willen we werken? We vinden ons werk best leuk. Want als geld geen rol zou spelen, zou slechts 35% van ons iets anders gaan doen. En ruim 63% zou doorgaan met hetzelfde werk. Maar we zouden wel graag wat minder werken: 42% vierdagen 26% vijf dagen 32% minder dan vierdagen Wat wil Abdel Ben Yahya? Abdel en zijn collega-cateraar waren genomineerd voor het 'Lekkerste Broodje 2003'. Volgend jaar wil hij winnen. Wat zouden we willen veranderen in de maatschappij? Het kan anders. Het kan beter. Maar wat zouden we willen veranderen? En waar zouden we beginnen? Waar zouden we goed in willen zijn? Soms zie je mensen iets doen en zou je het zelf ook willen kunnen. Als we ergens in zouden willen uitblinken, wat zou dat dan zijn? 22% goed zijn in een bepaalde sport 18% goed kunnen communiceren Wat wil Ronald Koeman? jver mogelijk komen met datgene waar goed in ben." Wat willen we na ons pensioen doen? 63% van de mensen wil al vóór zijn 61ste stoppen met werken. 5% zou zelfs door willen gaan na zijn 65ste. Maar wat willen we doen als we eenmaal gestopt zijn? 18% goed kunnen zingen, dansen of musiceren 5% is tevreden met wat hij of zij kan *v" Wat zou u willen veranderen aan uzelf? Niemand is perfect. Maar wat zouden we dan het liefst willen veranderen aan onszelf? Wat zouden we doen met een miljoen? De meeste mensen hebben het niet, maar stel dat we het wel hadden. Wat zouden we dan doen met een miljoen? 33% wil het besteden aan dingen jvoor zichzelf 1. Reizen 2. Meer tijd doorbrengen met partner en gezin Niets, gewoon genieten van mijn rust Vrouwen 1. Gewicht 2. Assertiever zijn 3. Niets Mannen 1. Niets 2. Beter communiceren 3. Assertiever zijn 27% wil het bewaren als appeltje voor de dorst 16% wil het weggeven aan goede doelen of anderen 23% weet het nog niet 'f Bronnen: NIPO in opdracht van ABN AMRO, Centraal Bureau voor de Statistiek, Kamer van Koophandel, EIM, Nationale Kinderkrant powered by Future Networks, Sociale Verzekerings Bank, NIPO NOM Doelgroep Monitor 2002.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 7