Ajax en Feyenoord bekvechten in Zeist SPORT Zorgen Goedkoop ondanks zege op Brazilië Zwarte dag voor dammer Sijbrands Getergde Kroon niet naar Tour de France Van Hooijdonk, Ibrahimovic en Chivu hebben vier werkdagen om in beroep te gaan tegen straffen 'IJzeren Willem' schuwde het zware werk niet rgé trainer Nesselande "irdam - Peter Blangé is de jnde twee seizoenen coach Rotterdamse volleybal- irtec.Nesselande. De re- iternational (500 caps) luillaume Boogers op, die in jaar bij de credivisio- irtrekt. Blangé, aanvoer- -an de ploeg die in 1996 in %a olympisch goud won, in 2001 met volleyballen, de 38-jarige oud-topspor- >rdt het de eerste klus als ir. tinis Groot naar isburgse Boys .jim - Dennis Groot ver- ma vier seizoenen bij HFC ojem. De 26-jarige verdedi- jaakt de overstap naar za- O^hoofdklasser Rijnsburgse ,Ted Verdonkschot, voor- Qjassistent-trainer van Jem en huidig EDO-oefen- ^ter, is daar volgend sei nde verantwoordelijke De club staat op een vijf- 5 lats in de hoofdklasse A. kwam in 1999 via de jiurs van Haarlem bij de A- igbloed heeft ,f klachten lEM - Jan Jongbloed is met iroblemen opgenomen in Jekenhuis van Haarlem. (1jsistent-trainer van Vitesse ite in het verleden al vaker tartklachten. Jongbloed ..jing vorige week voor con- onderzoek naar het zie- pis. Dat heeft de Arnhem- jb gisteravond bevestigd, t nog niet duidelijk hoe longbloed uit de roulatie Jjin. Na het ontslag van vijtrainer Mike Snoei haalde jpvolger Edward Sturing tiaand geleden Jongbloed )d(t eerste elftal. De oud- tian van het Nederlands |\vas op dat moment werk- atjin de jeugdopleiding. are boete (else bond h - De Engelse voetbal- Jheeft een zware boete ge- iojn naar aanleiding van het vpdrag van het publiek |de EK-kwalificatiewed- tegen Turkije op 2 april, voetbalunie UEFA Engelsen een geldstraf (50.000 Zwitserse francs veer 100.000 euro) op, ■|t het publiek het veld be ide en racistische taal uit- ksi Engeland liep het risico ferstvolgende EK-duel te- lowakije zonder publiek te ..Jen spelen. !"l i-Beckham oorzaakt chaos id - Een dubbelganger van gelse voetballer David lam heeft in het centrum ni ladrid een chaos veroor- e,(| Op verzoek van een En- abloid was Andy Harmer, "_hrekend op de middenvel- zin Manchester United naar de Spaanse hoofdstad jid. In het centrum deelde i)t, in gezelschap van een htgenote Victoria lijkende 3ljelgangster, handtekenin- lit aan passanten. Al we- ing gaan er sterke geruch- a at de aanvoerder van het Ise voetbalelftal naar Real verhuist. rlies hockeyers L(en Duitsland - De Nederlandse hockey- ken hebben gisteren in 'een oefeninterland tegen '"land met 2-1 verloren. Ne- rmd, regerend olympisch j^iioen, kwam tegen de we- -"kmpioen met 2-0 achter. Wein maakte na rust Duitse doelpunten. Taeke e bma scoorde uit een straf- ïr nog tegen. Duitsland 2 augustus naar Neder- een tweede onderlin- ifeninterland. iman onderuit sn Ivantsjoek - Jan Timman heeft zijn k start tijdens het Sige- j-toemooi in Malmö geen Ind vervolg kunnen geven. I-jarige Amsterdammer r met zwart van de Oe- grootmeester Vassili lek. Door die nederlaag Stimman naar de gedeelde 1 plaats. Na drie speelron- laat de Deense schaker Heine Nielsen aan de lei lij versloeg gisteren de Bengt Lindberg. derlanders aan i in zeilweek - Het Nederlandse zeil- litch Booth en Herbert ien, die een watersport- Heemstede runt, heeft is de olympische week in es de koppositie in de tor i-klasse heroverd. Het kop- ei<lndigde gisteren als derde let)rdreef daarmee de Spaan- ilers Echavarri en Paz van iding. vrijdag 2 MEI 2OO3 door Peter van Duyl Zeist - Nu de wedloop om de tweede plaats in de eredivisie zijn beslissende fase ingaat, moet zowel Ajax als Feyenoord een forse aderlating ondergaan. In de nasleep van het bekerduel tus sen beide kemphanen op 16 april legde de tuchtcommissie van de KNVB Feyenoord-spits Pierre van Hooijdonk vanmorgen een schorsing van drie duels op, waarvan een voorwaardelijk. De Ajacieden Zlatan Ibrahimovic en Cristian Chi vu werden voor respectievelijk zes (een voor waardelijk) en drie wedstrijden geschorst. Met die uitspraak gaf de tuchtcommissie gro tendeels gehoor aan de wens van de aanklager van de KNVB. Die deed Ibrahimovic en Chivu vorige week een schikkingsvoorstel van vijf en drie duels. Voor Van Hooijdonk vroeg hij giste ren tijdens een zitting in Zeist een schorsing van vier duels (waarvan een voorwaardelijk). Vooral de schorsing voor de Feyenoord-spits komt als een verrassing. Van Hooijdonk kreeg in de slotfase van het bekerduel de rode kaart van scheidsrechter Roelof Luinge wegens na trappen naar Jelle van Damme. De beslissing van de arbiter werd fel betwist, omdat de ver meende overtreding niet haarscherp werd vastgelegd door de camera's. De aanvaller houdt vol dat er niets aan de hand was, maar Luinge maakte in zijn rapport melding van een trappende beweging. Ook zou Van Hooij donk na afloop zijn excuses hebben aangebo den voor zijn 'onbezonnen actie.' Omdat zowel Van Hooijdonk („Van Damme landde op mijn voet, ik trok me los en excuses heb ik niet gemaakt, pertinent niet") als de af vaardiging van de arbitrage bij zijn standpunt bleef, kwam de sleutel in handen van het slachtoffer: Jelle van Damme. De Ajacied ver klaarde gisteren voor de tuchtcommissie in Zeist, dat hij na een duel tussen Van Hooij donk en hemzelf een schop van de Feyenoor- der had gekregen. „Die rode kaart was een verrassing, maar toen ik later de beelden zag, kon ik mij voorstellen dat de scheidsrechter er een trappende beweging in zag", liet Van Damme optekenen. Die woorden wekten verbazing en irritatie aan Rotterdamse zijde, waar men Ajax van kwade opzet verdenkt. Feyenoord-advocaat Van Ben- them toverde een videoband tevoorschijn, waarop Van Damme direct na de wedstrijd zei dat er niets was gebeurd. „Die verklaring werd direct na de wedstrijd gedaan, in alle emotie", voerde Van Benthem aan. „Dan komt er zes dagen later iets op papier wat heel anders blijkt te zijn." KNVB-aanklager Nieuwenhuizen toonde zich niet erg onder de indruk van het Rotterdamse verweer. Hij onderkende dat de tv-beelden in dit geval geen helder bewijs vormen, maar vond dat de getuigenverklaringen van scheids rechter Luinge én grensrechter Pool niet zo maar mogen worden genegeerd. Beiden maakten gewag van een 'onnatuurlijke bewe ging' van Van Hooijdonk. „Zij zijn getraind en objectief, ik kan dat niet zomaar terzijde schui ven. Bovendien wordt hun verklaring onder steund door de heer Van Damme, die zegt ge raakt te zijn." In zijn slotpleidooi repte Van Benthem, naar vanmorgen bleek vergeefs, over 'evidente vrij spraak'. Zoals verwacht verwees de advocaat naar de rode kaart die Roelof Luinge een week voor Feyenoord-Ajax aan PSVer Mateja Kez- man gaf en waarvoor de PSV-spits werd vrijge sproken. „Ook toen was Luinge heel stellig: er was geslagen. Dat bewijst dat scheidsrechters ook maar mensen zijn. Ook zij maken fouten." En zo werd de volgende slag om de cruciale tweede plaats in de competitie uitgevochten in de Sjaak Swart-zaal op het KNVB-sportcen- trum in Zeist. Want na Van Hooijdonk werden ook de Ajacieden Zlatan Ibrahimovic en Cristi an Chivu opgeroepen door de aanklager. En waar Feyenoord het even zonder Van Hooij donk moet stellen, raakt ook Ajax twee belang rijke spelers kwijt. De Zweed werd gestraft voor een elleboog in het gezicht van Gérard de Nooijer, Chivu voor een poging tot slaan van Chung-gug Song. Beide overtredingen werden door Luinge niet gezien, de aanklager baseer de zich op de beelden van SBS6 en de woor den van de betrokken Feyenoorders. In zijn verweer probeerde Ajax-pleiter Ivo Trij- bits vooral aan te tonen dat tv-beelden niet al tijd een reële weergave van de werkelijkheid hoeven te zijn. De aanklager van de KNVB liet zich riiet vermurwen. „Ibrahimovic maakte een onbesuisde beweging naar achteren en wat de heer Chivu betreft: ik ben blij dat hij de heer Song niet heeft geraakt, want het was ge woon een flinke slag." De gestrafte spelers hebben vier werkdagen de tijd om in beroep te gaan. Feyenoord speelt zondag tegen Utrecht en vervolgens tegen RKC en PSV. Ajax speelt morgen thuis tegen RKC en daarna tegen NEC, De Graafschap, Twente en Heerenveen. Blessures volleyballers in aanloop naar EK-kwalifkatietoernooi nieuwegein/anp - De Neder landse volleybalmannen heb ben gisteren de weg naar Athe ne ingezet met oefenwinst op Brazilië. Bondscoach Bert Goed koop hechtte aan de 3-2-over- winning (setstanden 18-25 25-16 25-23 22-25 20-18) niet al te veel waarde. „Dit zijn trainingen waarbij we proberen het publiek te vermaken." De vorm van topspelers als Ri chard Schuil en Guido Görtzen deed Goedkoop goed, maar hij kreeg er in de volle sporthal Merwestein ook een paar hoofdbrekens bij. Erik Schuil viel uit met een afgescheurde achillespees en kan het EK-kwa- lificatietoernooi, eind volgende week in Macedonië, vergeten. Spelverdeler Nico Freriks moest al in de eerste set naar de kant met een pijnlijke rug. Donderdag was nog niet duide lijk in hoeverre Freriks voor de komende, zo belangrijke week moet afhaken. „De vloer in deze hal is niet geschikt voor topvol- leybal", mopperde de bonds coach, die uit voorzorg in de laatste set Richard Schuil en Görtzen naar de kant haalde. Met spanning wacht Goedkoop bovendien het competitiever loop in Italië af. Mocht Reinder Nummerdor met zijn club Mila- no zondag worden uitgescha keld in de beslissingsronde, dan is hij onmiddellijk beschikbaar voor Oranje. „Van mij mag hij verliezen", zei Goedkoop. Een andere optie is dat de stich ting Pro-Volley, waaronder het Nederlands team tegenwoordig valt, Nummerdor een weekend je leent. Die kans is vrijwel nihil, Richard Schuil smasht de bal langs het Braziliaanse blok van Henrique Randow. Foto: ANP/Koen Suyk weet ook Goedkoop. „Er is een verzoek tot overleg geweest. Maar Reinder heeft daar zijn in komsten. Ik vind ook niet dat je hem dan onder druk kunt plaat sen." Conclusies uit de wedstrijd kon en wilde Goedkoop niet trekken, behalve dan dat een aantal van zijn spelers aantoonde in een periode kort na zware competi ties al weer redelijk op niveau te kunnen spelen. „Schuil en Gört zen lieten dat zien. Mike van de Goor heeft een tijdje niet ge speeld maar deed lekker mee en over debutant Rob Bontje ben ik ook tevreden." De 3-2-zege was leuk voor het publiek. Brazilië is de regerend wereldkampioen, maar de ploeg had een aantal basiskrachten niet meegenomen naar Nieuwe- gein wegens competitieverplich tingen in Italië en rust. „Het doel was niet hier te winnen", gaf Goedkoop aan. „Volgende week, dan moet het gebeuren." Deelname aan het EK, dit najaar in Duitsland, is van levensbe lang om zicht te houden op een ticket voor de Spelen in Athene volgend jaar. Oranje speelt vandaag opnieuw tegen Brazilië, maar dan in Al- IN MEMORIAM zwartsluis/anp - Enkele uren na de begrafenis van Piet Roozenburg in Ochten werd gis teren in Zwartsluis de loting ver richt voor het WK-dammen. Voor Ton Sijbrands begon en eindigde de dag met zwart. Hij heeft zwart in de eerste ronde tegen oud-wereldkampioen Gantwarg uit Wït-Rusland en zwart in de tweede ronde tegen de Let Valneris, een andere oud wereldkampioen. Voor Sijbrands werd de loting overschaduwd door het verlies van Roozenburg, de viervoudig oud-wereldkampioen. „Voor mij persoonlijk betekent het een heel groot verlies", bekende hij in Zwartsluis. „Roozenburg heeft een belangrijke rol in mijn leven gespeeld. Als jongetje van dertien zat ik voor de eerste keer tegenover hem. Toen was hij mijn grote voorbeeld. Later werd hij even mijn tweede va der. Daarna raakten we heel goed bevriend en was hij een prominente medewerker aan mijn tijdschrift dammen." Een eventuele wereldtitel zal Sijbrands (53) opdragen aan Roozenburg. Alleen verwacht ik niet dat ik wereldkampioen word. Daarvoor is het veld te sterk. Er zijn geen zwakke broe ders bij. De organisatie stelt te recht dat dit het sterkste WK ooit is. Ik hoop op een eindklas sering bij de eerste zes, de eerste acht. Lager zou een teleurstel ling betekenen." Door het over lijden van Roozenburg werd Sijbrands gedwongen zijn voor bereiding aan te passen. „Ik weet niet of dat van invloed zal zijn", aldus de grootmeester uit Muiden, die in 1972 en '73 de wereldtitel veroverde. „Mijn hoofd staat op dit moment niet naar dammen. Ik ben snel afge leid, heb hectische dagen achter de rug." In Zwartsluis is Sijbrands met 2468 punten de dammer met de hoogste rating. Prestaties uit het verleden vor men in zijn geval geen garantie voor de toekomst. „Dit wordt een zwaar WK. Mijn eerste na elf jaar. Ik ben nieuwsgierig naar mijn eigen prestaties." Bij de loting ontbraken negen van de twintig deelnemers. De spelers uit het oostblok (Geor- giev, Tsjzijov, Getmanski, Valne ris, Boezinski) zijn vanmorgen op Schiphol geland. Grote onze kerheid bestaat er over de komst van Aligna en Kouogueu uit Ka meroen. „Ze wachten nog steeds op geld van de regering voor het vliegticket", verklaarde arbiter Teer gisteren. De werelddambond FMJD heeft twee Afrikaanse reserves aange wezen: Ndjofang uit Kameroen en Daikite uit Mali. Bij afwezig heid van een van die twee zal Ron Heusdens aan het deelne mersveld worden toegevoegd. Tweede reserve is de Duitser Podolski. Behalve Sijbrands doen er in Zwartsluis nog drie Nederlan ders mee. Rob Clerc opent zijn dertiende WK met wit tegen de butant Andall uit Grenada. Ge rard Jansen speelt met wit tegen zijn Huissense clubgenoot Val neris en debutant en nationaal kampioen Kees Thijssen met zwart tegen Samb uit Senegal, die al jaren in Nederland bivak keert. De eerste zet wordt vandaag verricht door Mr. Pieter van Vol lenhoven. Voor het begin van de partijen zal een minuut stilte in acht worden genomen ter nage dachtenis aan Piet Roozenburg. Wim van Est 1923-2003 Wim van Est, geboren op 25 maart 1923 in Fijnaart, was de allereerste Nederlander die tij dens de Tour de France de gele leiderstrui mocht dragen. Min stens zo legendarisch was echter zijn val, een dag later. Op 17 juli 1951 viel 'IJzeren Willem' in de etappe van Dax naar Tarbes met het geel om de schouders in de afdaling van de Aubisque. 'Ze ventig meter viel hij diep. Zijn hart stond stil, maar zijn Pontiac liep.' Diep in het dal hing de mist, bo venop de Aubisque scheen de zon. Nieuwsgierige koeien kwa men een kijkje nemen. En een rondcirkelende adelaar maakte het plaatje, op die vredige juli dag in 2001, compleet. Een da nig ontroerde Wim van Est ont hulde, op de plek waar hij vijftig jaar eerder geschiedenis schreef, een plaquette. Een gedenkteken voor een wielrenner die heel hard kon trappen, maar het meeste bekendheid verwierf door dé val. De Beul van 't Heike, de laatste jaren behalve broos ook wat vergeetachtig, had een goede dag. Opnieuw moest hij vertel len over die zeventiende juli van 1951. Een etmaal eerder had Tourdebutant Wim van Est in Dax de gele trui veroverd. Onbe kend met het hooggebergte, en de gevaren, ging het in de Pyre- neeën-rit van Dax naar Tarbes echter mis in de afdaling van de Aubisque. Op de stoffige grind weg verloor Van Est - toch al niet bekend om zijn stuurmans kunst - in achtervolging op de Italiaan Magni de grip, een muurtje kon zijn val niet voor komen. „Ik zag m'n vrouwen, m'n kinderen, vader en moeder, ik zag ons huis. Ik schopte de fiets van mijn voeten. Ik dacht, Wim van Est als winnaar van Parijs-I als ik val, moet ik niet met m'n gemak op m'n fiets vallen. Want dan ben ik echt dood." Met behulp van aan elkaar ge knoopte fietsbanden werd Van Est uit het ravijn getakeld. „Als een boterbloem in het gras", omschreef ploegmaat Gerard Peters de aanblik van de 'ge knakte' gele-truidrager. Een dag later trok ploegleider Kees Pelle- naars de Nederlandse afvaardi ging terug. Bij thuiskomst in Ne derland werd Van Est ingehaald als een held. De commercie Bordeaux in 1950. Foto: Archief ANP sprong er meteen op in. Horlo gemaker Pontiac maakte er zelfs een slogan van. 'Wim van Est viel zeventig meter diep. Zijn hart stond stil, maar zijn Pontiac liep'. 'Wimme' ging negen keer van start in de Tour. De volksjongen, die weinig ontzag koesterde voor tijdgenoten Bartali, Coppi, Kübler, Bobet en Koblet, won drie etappes en droeg ook in 1955 en 1958 nog het geel. In 1957 eindigde hij als achtste in het eindklassement. Van Est was echter meer dan een Tourren ner. Koersen deed je toen nog van de eerste dag van het sei zoen tot de laatste. En vol over gave. In 1953 won Van Est een rit in de Ronde van Italië, droeg hij er het roze én was hij de sterkste in de Ronde van Vlaanderen. De monsterrace Bordeaux-Parijs bracht hij driemaal op zijn naam. 'De Locomotief stond bekend om zijn eindeloze inzet. Van Est, naar wie in Sint Wille- brord een straat vernoemd is, schuwde het zware werk be paald niet. groningen/gpd - Karsten Kroon over het besluit, maar houdt de Dat was logisch voor wie zijn zal zijn Toursucces in 2002 in de kritiek wijselijk voor zich. „Het is komaf kende. Opgroeien in honderdste Ronde van Frankrijk niet verstandig als ik ga zeggen West-Brabant was, als tweede geen vervolg kunnen geven. On- wat ik werkelijk vind. Ik kan er uit een gezin van zestien kinde- danks zijn etappezege op 14 juli ook niks van zeggen, want ik ren, niet eenvoudig. Er moest vorig jaar kreeg de Rabobank- heb dit seizoen niks gepres- zware lichamelijke arbeid wor- renner te horen dat hij op 5 juli teerd. Nou ja, blijkbaar kunnen den verricht. Als bietensnijder niet aan de start staat in Parijs, ze mij niet gebruiken. Wielren- was Wim schijnbaar onvermoei- „Het enige wat ik kan doen om nen is voor 90 procent een kut- baar, als dorser van vlas werkte het eventuele ongelijk te bewij- sport, de rest is fantastisch." hij net zo hard. zen is mijn benen laten spre- „Ik heb nu drie grote rondes ge- Gelouterd begon Van Est dan ken", aldus de getergde Drent. reden: de Giro, de Vuelta en de ook aan een carrière als cou- De onheilstijding van de ploeg- Tour. Ik heb best voor veel pu- reur. Echter, niet eerder dan na leiding van Rabobank kwam vo- bliciteit gezorgd; ik voel me ook zijn verhuizing van Fijnaart naar rige week uit de mond van Adri thuis in grote rondes, meer dan Sint Willebrord. Van Est vlucht- van Houwelingen. „Wegens het in voorjaarsklassiekers. En daar te, uit vrees voor de Arbeidsein- uitblijven van resultaten", ver- word ik wel op afgerekend. Nu satz, in de oorlog naar het klaarde Van Houwelingen. „Wij ga ik laten zien dat ik bij de bes- smokkelaarsnest. Daar wérd de zijn niet voldoende tevreden te negen renners hoor. Hoe? fiets, nog voor zijn wielercanière over Karsten Kroon. Daar komt Door hard te fietsen." begon, een belangrijk voertuig. bij dat we met Oscar Freire een Rabo vertrekt op 20 mei met de Zoals ze in Sint Willebrord ge- sprinter in de ploeg hebben, zo- voorgeselecteerde renners voor wend waren, gebruikte Van Est dat we minder opportunistisch een trainingsstage naar Frank- de fiets regelmatig voor illegale gaan rijden. Als Karsten de afge- rijk. De renners zijn daarvan per tochtjes over de grens. Soms lopen tijd had laten zien dat hij e-mail op de hoogte gesteld. Het ging wel vijftig kilo tabak mee. zo'n goede aanvaller is en dat hij betreft een geheime stage want Collega-smokkelaars en vrien- wedstrijden afmaakt, was het de renners is door de teamlei- den van de wielerclub Wille- een ander verhaal geweest." ding verzocht geen details prijs brord Wil Vooruit daagden Van Kroon is zwaar teleurgesteld te geven. Est kort na de oorlog uit voor een wielerkoers. Toen bleek SPORTUITSLAGEN hoeveel geld er met wielrennen te verdienen viel, en wat hij met zijn ongeëvenaarde strijdlust en BASKETBAL TENNIS dito doorzettingsvermogen kon bereiken, maakte Van Est van Eredivisie mannen. München. Mannen, 380.000 euro. fiotcon viin nrnf^cci» Ï-Tii hiolH Halve ,inale P|aY-offs: Astronauts - Omniworld Tweede ronde: Federer (Zwi/1) - Sluiter (Ned) neisen zijn proiessie. ttlj nieia 69-79, EiffelTowers-EBBC 85-71. 6-4 6-3, Koubek (Oos) - Henman (GBr/7) 6-4 het, omdat de kassa sinds die New York. NBA. Play-offs, kwartfinales (best- 6-0, Schüttler (Dui/4)-Davidenko (Rus) 4-6 6- valin 1951 maar bleef rinkelen, of-seven) dl m l 6.'3- Joes,n. (Rus/6)-Le^(isr) 3-6 6-4 6-1. 1 t ao Eastern Conference: Milwaukee Bucks - New Valencia. Mannen, 375.000 euro. VOl tOt Zljn 4ZSte. Jersey Nets 101-113. Eindstand: 2-4. Boston Tweede ronde: Ferrero (Spa/1) - Portas (Spa) Wielerlegende Wim van Est is Celtics - Indiana Pacers 110-90. Eindstand: 6-4 6-4, Christoph Rochus (Bel) - Hipfl (Oos) oictf>re>r> r«n SO iarioc Wfriirl ir> 4'2 Halve finale: New Jersey Nets - Boston 6-4 6-0, Gaudio (Arg) - Blanco (Spa) 3-6 6-4 giSLereii up ou Jdnge leeiuju in Ce|t|cs 5.4, sargsian (Arm) - Squillan (Arg) 7-5 3-6 6- een Ziekenhuis in Roosendaal Western Conference: Phoenix Suns - San Anto- 3, Calleri (Arg/5) - Hrbaty (Slw) 6-1 5-7 6-2. overleden. Twee weken geleden ni° Spurs 85-87. Eindstand 2-4 LA Lakers - werd de ex-roureur uit Sint Wil- Minnasota Timberwolves 101-85. Eindstand: WIELRENNEN wera ae ex coureur uit sint wu 4_2 Ha)ve fina|e: Spursu Lakers lebrord getroffen door een her- DDiicvoArciy Lucens. Ronde van Romandie. senbloeding, de complicaties PKiJSVRAGcN Tweede etappe (Couvet - Lucens): 1 Krivtsov narlien werden hpm fataal (Oek) 178,2 km in 4.19.36, 2. Elmiger (Zwi). naaien weraen nem tataai. Lucky Day 3087 3 Furlan (lta) L23 Algemeen Klassement-, 1 1.11.12.20.23.24.25.28.30.32.35.36.41. Bertoletti (Ita) 9.13.11, 2 Cancellara 1 01, 3.. door Edward Swier 43.51.52.57.67.71.74. Moos(Zwi) 1.03, 4. Dufaux(Zwi) 1.04, 5. Per- (Onder voorbehoud van typefouten). eiro (Spa) 1.05.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 17