KONINGINNEDAG Igoed uit de jaren tachtig, een Mariabeeld, een servies dat niemand meer wil, een draaischijftelefoon, een verzamelelpee van James Last, een gezichtsbruiner, koperen orna- Elwin Verloop op de trombone tijdens de Valkenburgse kindermarkt op het Dorpshuisplein, ten, poppen zonder koppen. En a'les voor niet meer dan een eurootje ^p de Nieuwe Rijn. Foto: Henk Bouv ,nan Foto: Dick Hogewoning typisch Oegstgeestse bezigheid: tonknuppelen. Diederick van Veen (links) in actie. t Hielco Kuipers ne en Eline beschutten hun zus Corinca op dwarsfluit tegen de elementen. Foto: Henk Bouwman Jemonstratie wildwaterkajakken boven het ewater. Foto: Henk Bouwman Bob Straver aan het werk tijdens de graffitiwedstrijd in Sassenheim. Met de voeten in het water en onder de skatebaan. Foto: Dick Hogewoning Duizenden oranje ballonnen kozen in Leiderdorp 's ochtends het luchtruim, na de traditionele aubade bij het gemeentehuis. Foto: Hielco Kuipers Tijdens het Parkkunst festival in Park Rijnstroom in Alphen trad de dans- en percussiegroep Troupe Saaba uit Burkina Faso op. Foto: Taco van der Eb Daan en Martijn Versteeg aan het vissen in de eendjesvijver bij de Witte Kerk in Noordwijker- hout. Foto: Dick Hogewoning Dit jaar voor het eerst op de vrijmarkt in Roelofarendsveen: ringste ken op een stalen ros. Jessica van Klink uit Oude Wetering kan goed mikken. Foto: Hielco Kuipers Burgemeester Lemstra kocht op de vrijmarkt een ambtsketen. Foto: Henk Bouwman Op de Maritieme Markt in Katwijk laat visspecialist Arie Vooijs zijn waar bewonderen. Foto: Dick Hogewoning

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 15