SCOREBORD
Suzanne de Goede zegeviert in criteriui
dinsdag 22 APRIL 2003
BUITENLANDS VOETBAL wers: 16.000. Rode kaart: 42. Begona (Huel-
va). 45. Bodipo (Santander).
Real Betis - Atletico Madrid 2-2 (0-1). 27
Luis Garcia 0-1.47. Alfonso 1-1, 75. LuisGar-
BELCIE cia 1-2. 85. Arzu 2-2 Rode kaart: 48 Filipes-
cu (Betis).
Uitslagen: Antwerp FC-Lommel 5-0, Gent-La Real Sociedad - Rayo Vallecano 5-0 (1-0). 45
louvière 3-2. K V Mechelen-Westerlo 0-4. De Pedro 1-0, 51. Karpin 2-0 (strafschop). 59.
Bergen-Lierse 2-1. Anderlecht-St Truiden 2- Kahveci 3-0. 88. Kahveci 4-0. 90. Korkut 5-0.
0. Moeskroen-Germinal 1-6. Standard Luik-
Beveren 2-0. Charleroi-Lokeren 4-3. Stand:
Stand: Real Madrid 30-61 Mallorca 30-38
Brugge 29-76 Westerlo 29-33 Deportivo 30-60 FC Barcelona 30-37
Anderlecht 29-65 8everen 29-32 Real Sociedad 30-60 Villareal 30-36
Lokeren 29-61 Moeskroen 29-32 Celta de Vigo 30-51 Santander 30-36
Lierse 29-55 La Louvière 29-31 Valencia 30-50 Valladolid 30-35
St. Truiden 29-54 Antwerp FC 29-30 Sevilla 30-42 Espanyol 30-33
RC Genk 29-48 Germinal 29-29 Real Betis 30-42 Osasuna 30-30
Standard Luik 29-46 Lommei 28-24 Atl. Madrid 30-41 Alavés 30-30
Gent 28-44 Charleroi 29-24 Mèlaga 30-41 Recreativo 30-30
Bergen 29-42 K.V. Mechelen 29-14 Atl. Bilbao 30-38 R. Vallecano 30-27
DUITSLAND
Hansa Rostock - Hertha BSC Berlin 0-1 (0-0).
50. Friedrich 0-1
Werder Bremen - VfL Wolfsburg 0-1 (0-0). 86.
Biliskov 0-1
Borussia Dortmund - Bayern München 1-0 (0-
0). 61. Amoroso 1-0 (strafschop)
1860 Munchen - Hamburger SV 1-1 (1-0). 36.
Max 1-0.65. Fukal 1-1.
I. FC Nürnberg - Arminia Bielefeld 0-0.Rode
kaart: 30. Jarolim (Nürnberg). 59. Lense (Bie
lefeld).
Energie Cottbus - Borussia Mönchengladbach
1-1 (1-0). 5 Latoundji 1-0.82. Pletsch 1-1.
Hannover 96 - FC Kaiserslautern 2-1 (0-1).
II. Klos 0-1. 49 Krupmkovic 1-1, 60. Bobic
2-1 Rode kaart: 72 Van Hintum (Hannover)
VfL Bochum - VfB Stuttgart 3-1 (1-1). 25.
Kuranyi 0-1, 40. Hashemian 1-1. 66. Hashe-
mian 2-1. 68 Christiansen 3-1.
Bayer Leverkusen - Schalke 04 1-3 (1-1). 9
Berbatov 1-0. 12 Böhme 1-1. 61. Sand 1-2.
90. Asamoah 1-3.
Stand:
Bayern Mün
VfB. Stuttgart
Dortmund
Hertha BSC
Schalke '04
HSV Hamburg
Bremen
Wolfsburg
1860 Münch.
29-63
29-52
29-51
29-48
29-46
29-45
29-43
29-41
29-38
Hannover 96
Kaiserslautern
Bielefeld
VfL. Bochum
Rostock
Borussia M
B. Leverkusen
FC Nürnberg
E. Cottbus
29-36
29-35
29-35
29-34
29-34
29-33
29-30
29-30
29-24
ENGELAND
Aston Villa - Chelsea 2-1 (1-0). 11. Allbéck 1-
0, 78. AllbSck 2-0, 89. Terry 2-1.
Bolton Wanderers - West Ham United 1-0 (1-
0). 38. Okocha 1-0. Rode kaart: 90. Pearce
(West Ham United).
Charlton Athletic - Birmingham City 0-2 (0-1).
20. Dugarry 0-1, 55. Savage 0-2 (strafschop).
Everton - Liverpool 1-2 (0-1). 31. Owen 0-1,
58. Unsworth 1-1 (strafschop), 64. Murphy 1-
2. Rode kaart: 82. Weir (Everton), 90.
Naysmith (Everton).
Fulham - Newcastle United 2-1 (0-1). 39.
Shearer 0-1, 69. Legwinski 1-1, 86. Clark 2-1.
Rode kaart: 63. Griffin (Newcastle United).
Manchester United - Blackburn Rovers 3-1 (2-
1). 20. Van Nistelrooy 1-0, 24. Berg 1-1. 42.
Scholes 2-1, 60. Scholes 3-1. Bijzonderheid:
Dunn (Blackburn Rovers) mist in 47e minuut
een strafschop.
Middlesbrough - Arsenal 0-2 (0-0). 48. g/iltocd
0-1.82 Henry 0-2
Southampton - Leeds United 3-2 (2-0). 311,
Ormerod 1-0. 45. Beattie 2-0. 53. Svènssof).
3-0. 80 Kewell 3-1. 90. Barmby 3JZ Rode
kaart: 61. Smith (Leeds United)
Sunderland - West Bromwich Albion 1-2 (0-2).
39. Mclnnes 0-1, 42. Mclnnes 0-2. 70. Ste
wart 1-2.
Birmingham City - Southampton 3-2 (0-1). 26.
Svensson 0-1, 75. Dugarry 1-1. 77. Ormerod
1-2, 79. Hughes 2-2. 82 Dugarry 3-2.
Blackburn Rovers - Bolton Wanderers 0-0.
Chelsea - Everton 4-1 (1-0). 25. Gudjohnsen
1-0, 48. Hasselbaink 2-0, 62. Gronkjaer 3-0,
77. Carsley3-1.90. Zola 4-1
Liverpool - Charlton Athletic 2-1 (0-0). 47.
BartlettO-1, 86. Hyypia 1-1, 90. Gerrard 2-1.
Manchester City - Sunderland 3-0 (2-0). 36.
Foe 1-0.38. Fowler 2-0. 80. Foe 3-0.
Newcastle United - Aston Villa 1-1 (1-0). 37.
Solano 1-0. 69. Dublin 1-1.
West Bromwich Albion - Tottenham Hotspur 2-
3 (1-1). 24. Dichio 1-0, 45. Keane 1-1, 61.
Clement 2-1. 63. Sheringham 2-2, 85. Keane
2-3 West Ham United - Middlesbrough 1-0
(0-0). 77. Sinclair 1-0.
Stand:
Man. United 35-74 Middlesbor.
Arsenal 34-71 Charlton
Chelsea 35-63 Birmingham
Newcastle 35-62 Aston V.
Liverpool 35-61 Fulham
Everton 35-56 Bolton
Blackburn R. 35-53 Leeds
Tottenham 35-50 West Ham
Southampton 34-48 West Bromw.
Man. City 35-48 Sunderland
34-46
35-46
35-44
35-42
34-41
35-39
34-38
34-32
35-24
35-19
FRANKRIJK
Uitslagen: Ajaccio-Bordeaux 1-6. Bastia-Mont-
pellier 1-2, Sochaux-Guingamp 0-0, Auxerre-
Le Havre 1-0. Lyon-Lille 0-0, Rennes-Nice 2-
2, Nantes-Pans S.G. 1-1, Sedan-Troyes 4-0.
Monaco-Strasbourg 2-0. Lens-Marseille 0-1.
Stand:
Monaco 34-61 Lens 34-48
Lyon 34-61 Bastia 34-45
Marseille 34-59 Strasbourg 34-41
Bordeaux 34-57 Rennes 34-36
Sochaux 34-54 Montpellier 34-36
Auxerre 34-54 Lille 34-35
Nice 34-53 Le Havre 34-35
Nantes 34-53 Sedan 34-34
Paris S.G. 34-50 Ajaccio 34-32
Guingamp 34-50 Troyes 34-28
ITALIË
AC Milan - Empoli 0-1 (0-1). 12. Di Natale 0-
1. Rode kaart: 70. Pratali (Empoli).
Brescia - Inter 0-1 (0-0). 90. Crespo 0-1. Rode
kaart. 33. Zanetti (Inter), 62. Vieri (Inter), 62.
Bilica (Brescia).
Chievo Verona - Reggina 2-1 (1-1). 24. Cossa-
to 1-0, 41. Cossato 1-1 (e d 73. Legrottaglie
2-1.
Lazio - Piacenza 2-1 (0-1). 45. De Cesare 0-1,
60. Inzaghi 1-1, 73 Corradi2-l
Modena - Bologna 3-2 (1-1). 14. Kamara 1-0,
20 Signori 1-1, 46. Signori 1-2, 73. Sculli 2-
2.86. Sculli 3-2.
Parma - Torino 1-0 (0-0). 75. Mutu 1-0 (straf
schop).
Perugia - Atalanta 1-0 (0-0). 80. Pagliuca 1-0.
Udinese - Como 3-2 (1-0). 42. Jankulovski 1-
0, 57. Pecchia 1-1, 62 Music 1-2. 73 Pmzi
2-2. 87. laquinta 3-2.
Juventus - AS Roma 2-1 (2-1). 30. Del Piero
1-0 (strafschop). 40. Del Piero 2-0. 43. Mon-
tella 2-1.
Stand:
Juventus
29-64
Brescia
29-37
Inter
29-58
Bologna
29-37
AC Milan
29-55
Modena
29-35
Lazio
29-52
Empoli
29-34
Parma
29-48
Reggma
29-30
Chievo
29-47
Atalanta
29-29
Udinese
29-43
Piacenza
29-23
Roma
29-39
Como
29-20
Perugia
29-39
Torino
29-19
SCHOTLAND
Uitslagen: Hearts of Midi.-Celtic 2-1
Stand:
Glasg. Rangers 33-87 Hibernian 33-39
Celtic 32-79 Aberdeen 33-37
Hearts of Midi, 33-57 Livingston 33-32
Kilmarnock 33-50 Partick Thistle 33-29
Dunferml. 33-44 Dundee Utd. 34-28
Dundee 32-39 Motherwell 32-24
SPANJE
Valladolid - Valencia 1-0 (0-0). 75. Lopez 1-0.
Villarreal - Real Mallorca 1-1 (1-1). 23. Paler
mo 1-0, 42. Eto'o 1-1.
Real Madrid - Barcelona 1-1 (1-1). 16. Ronal-
do 1-0, 32. Luis Enrique 1-1. Toeschouwers-
75.000. Rode kaart: 88. Salgado (Real Ma
drid).
Alaves - Malaga 0-1 (0-0). 90. Dario Silva 0-1.
Toeschouwers: 15.000 Rode kaart: 66. Desio
(Alaves).
Deportivo la Coruna - Sevilla 3-1 (2-0). 41.
Victor 1-0, 45 Makaay 2-0 (strafschop). 51.
Antomto 2-1. 69. Makaay 3-1.
Espanyol - Athletic Bilbao 3-3 (0-3). 3.
Ezquerro 0-1. 22. Yeste 0-2, 30. Yeste 0-3,
51. Rodriguez 1-3, 55. Milosevic 2-3, 66. Ro
ger 3-3 (strafschop)
Osasuna - Celta de Vigo 0-2 (0-1). 14. Mido 0-
1, 51. Mido 0-2
Racing Santander - Recreativo Huelva 1-0 (0-
0). 53. Perma 1-0 (eigen doelpunt) Toeschou-
AMATEURVOETBAL
Hoofdklasse B: Zwart Wit '28-D0V0 2-0. Heer
jansdam-Deltasport 2-3, Barendrecht-ASWH 0-
0. Spijkemsse-Spakenburg 0-2, GWV-SHO 0-0,
IJsselmeerv.-TOGR 3-0, Bennekom-Huizen 1-1.
Spakenburg 24-49 Zwart Wit '28 24-32
Huizen 24-49 GVW 24-27
ASWH 24-45 TOGR 24-27
Bennekom 24-39 DOVO 24-25
Deltasport 24-38 Heerjansdam 24-25
IJsselmeerv. 24-36 Spijkemsse 24-21
SHO 24-34 Barendrecht 24-11
Hoofdklasse C: DVS '33-Genemuiden 2-2. Hark.
Boys-SDC Putten 2-1. Be Quick'28-Drachtsler
Boys 3-2. WHC-Dronten 2-4, WOG-Flevo Boys
3-2. Urk-Nunspeet 1-0, ACV-Apeldoorn 6-1.
Drachtster Boys-Dronten 1-2, ACV-DVS '33 3-1.
Urk-Hark. Boys 1-1.
Hark. Boys 24-48 WHC 24-36
ACV++ 24-46 Flevo Boys 24-26
WOG 24-43 Nunspeet 24-26
SDC Putten 24-40 Dronten 24-25
Genemuiden 24-38 Apeldoorn 24-24
Be Quick'28 24-38 DVS'33 24-21
Urk 24-37 Drachtster Boys 24-18
RESERVEVOETBAL
Zaterdag
hoofdklasse A res. Capelle 2-Schevenmgen 2
0-3. Excelsior M. 2-ARC 2 1-1. Ter Leede 2-
Voorschoten'97 2 0-0, Quick Boys 2-Rijns
Boys 2 4-0, Vitesse Delft 2-Katwi|k 2 1-2,
SHO 2-Lisse 2 1-1, Voorschoten'97 2-SH0 2
1-1, Katwijk 2-Scheveningen 2 1-0.
Stand:
Quick Boys 2 20-44 SHO 2 21-25
Katwijk 2 20-42 Ter Leede 2 20-23
Voorschoten 2 21-34 Lisse 2 19-21
Capelle 2 21-32 Schevemng2 21-20
Excelsior M. 2 21-30 Vitesse Delft 2 21-18
Rijns Boys 2 21-30 ARC 2 20-17
le klasse A reserve KRV 2-Sportlust '46 2 4-0,
LYRA 2-Katwijk 3 0-1, Spirit 2-Ter Leede 3 1-0,
's-Gravenzandse SV 2-Zevenhoven 2 2-1, Ri|ns
Boys 3-Noordwijk 2 2-2. KRV 2-JAC 2 1-4. Spi
rit 2-Noordwi|k 2 nb..
2e klasse A reserve ARC 3-Quick Boys 5 0-4.
Die Haghe 2-Rijns Boys 4 3-3, Valken'68 2-Se-
mper Altius 2 2-5, Forum Sport 3-Sportver.
1935 2 1-1. DSO 2-Voorschoten'97 3 6-0.
Noordwijk 4-RCL 3 2-0. Semper Altius 2-RCL 3
0-1. Quick Boys5-Voorschoten'97 30-1
2e klasse B reserve Honselersdijk 2-Noordwijk 3
2-1. Quick Boys 4-RCL 2 3-1. HVO 2-Maasdijk
2 3-4. Monster 2-KMD 2 1-2, MW '27 2-'s-Gra-
venzande 2 2-1, LYRA 3-DSVP 2 uitg.. LYRA 3-
Honselersdi|k 2 0-1, Monster 2-'s-Gravenzande
2 0-3. MW '27 2-Quick Boys 4 1-0. DSVP 2-
RCL 2 0-2.
2e klasse C reserve Capelle 3-Leomdas 2 5-2.
UW De Zwervers 2-WOR 2 2-0, Smitshoek 2-
Floreant 2 1-1, Rohda '76 2-PPSC 2 1-6, De Jo-
dan Boys 2-Quick Boys 3 0-1. RWH 3-Soccer
Boys 2 3-4. RWH 3-IJW De Zwervers 2 0-3.
3e klasse A reserve Leiden 2-Ter Leede 4 0-5,
Hazerswoudse Boys 2-SEV 2 3-2, Oegstgeest 2-
Koudekerk 2 1-0, BSC '68 2-Be Fair 2 0-3,
Voorschoten'97 4-Katwijk 4 4-0.
3e klasse B reserve RVC/Rijswijk 2-Naaldwijk 2
1-6, Maasdijk 3-Die Haghe 3 0-1, Monster 3-
Hoekse Boys 2 8-4, 's-Gravenzandse SV 3-Noot-
dorp 2 0-0, Rozenburg 3-Vitesse Delft 3 3-2.
4e klasse A reserve HPSV 2-'s-Gravenzande 3 2-
1, PEC Den Haag 2-Vredenburch 2 1-5, Semper
Altius 3-Te Werve 2 0-2, PGS/VOGEL 2-GDA 2
3-1, RVC/Rijswijk 3-BMT 2 2-1, 's-Gravenzande
3-Te Werve 2 0-1.
4e klasse B reserve JAC 3-SEV 3 uitg., Kagia 2-
MVKV 2 1-1. Rijns Boys 6-KRV 3 2-11, RCL 4-
Valken'68 3 3-2, Quick Boys 6-Katwijk 5 1-2.
4e klasse C reserve Woubrugge 2-SEV 4 6-2,
Duinoord/Jagers 2-RVC/Rijswijk 4 0-0, TAW 2-
Haagse Hout 2 1-1, Zwammerdam 2-JAC 4 5-2.
Valken'68 4-ARC 4 3-6, Forum Sport 4-Zeven-
hoven 3 0-2
5e klasse A reserve JAC 5-Rijns Boys 7 uitg
Valken'68 5-RCL 5 3-0. Quick Boys 7-Alphia 3
0-4. Lisse 3-Hazerswoudse Boys 3 1-6, Sport-
ver. 1935 3-Noordwijk 5 0-3. Katwijk 6-Ter
Leede 5 2-1. Katwijk 6-Lisse 3 uitg
5e klasse B reserve Rijns Boys 8-LSW70 2
uitg.. UVS 2-Wassenaar 2 0-2. Blauw Zwart 2-
Noordwijk 6 2-2. Usse 4-LSW70 2 0-2. JAC 6-
Roodenburg2 0-1.
5e klasse C reserve MVKV 3-Duinoord/Jagers 3
4-1. SEV 5-0egstgeest 4 7-3. Lisse 5-Valken'68
6 1-3. Sportver. 1935 4-UVS 3 1-3. Katwijk 7-
Noordwijk 7 4-1.
5e klasse D reserve Oosterheem 3-Hazerswoud-
se Boys 4 2-0. Be Fair 5-Aarlanderveen 2 0-4.
DSO 4-DWO 5 1-1. ARC 5-Alphia 4 10-2. SJZ-
SVOW 2 8-0. Woubrugge 3-TAW 3 3-2.
6e klasse A reserve Katwijk 8-ARC 8 3-5, RCL
6-JAC 8 1-1, Voorschoten'97 5-0egstgeest 5 3-
0. Ter Leede 6-KRV 5 2-2. SEV 6-Quick Boys 8
0-2
6e klasse B reserve Katwijk 9-Lisse 6 7-1, Ter
Leede 7-0egstgeest 6 3-2, Voorschoten'97 6-
Quick Boys 10 1-4. Noordwijk 8-Valken'68 8 1-
1.
6e klasse C reserve Leiden 3-Tonegido/Hgs. Bluf
3-4, Katwi|k 12-LSW70 3 1-1.
6e klasse D reserve BSC '68 3-Sportief 2 2-3,
Quick Boys 12-Koudekerk 3 2-5.
6e klasse E reserve Koudekerk 4-Quick Boys 13
3-1, Oosterheem 4-BVCB 8 1-0, Moerkapelle 3-
De Jodan Boys 6 afg., Sportlust '46 7-Alphia 6
4-1 gest..
6e klasse F reserve MVKV 6-DWO 6 1-3, Gouda
4-BVCB 4 1-2, DSO 7-De Jodan Boys 7 3-0, Al-
phia 7-ARC 11 0-5, CVC Reeuwijk 4-ARC 12 2-
3.
6e klasse reserve VA: TAW 5-Rijns Boys 10 3-1,
Stompwijk'92-Wassenaar 3 1-2, Blauw Zwart 3-
Koudekerk 5 6-2
7e klasse A reserve Katwijk 14-RCL 9 10-2, SJC
2-Voorschoten'97 9 2-0, Oegstgeest 8-GWS 2
0-3, Quick Boys 14-Valken'68 9 7-4.
7e klasse B reserve Oegstgeest 9-Ter Leede 8 0-
0. Katwijk 13-Wassenaar 4 1-1, Quick Boys 15-
Rqns Boys 15 4-0.
7e klasse C reserve DWO 7-Woubrugge 4 uitg
7e klasse D reserve Woubrugge 5-DONK 1-3.
DSO 10-Spirit 7 6-0. Soccer Boys 5-RCL 11 4-
1.
7e klasse E reserve Katwijk 15-WSB 3 2-1,
Oegstgeest 10-G0L Sport 1-1.
8e klasse A reserve HVZ 2-ARC 15 4-1. Koude
kerk 6-RCL 14 2-5, 8SC '68 4-Waddinxveen 3
5-1.
8e klasse B reserve Rijns Boys 16-SEV 11 0-0.
Rijnland-Aarlanderveen 3 7-3, Oegstgeest 11-
Voorschoten'97 13 3-0. ARC 16-ARC 18 7-4.
DSO 13-Voorschoten'97 13 2-1.
8e klasse C reserve SEV 12-ARC 19 3-2. Leiden
9-Tonegido/Hgs. Bluf 2 4-2, Noordwijk 11-RK-
DEO 2 2-4.
8e klasse D reserve Quick Boys 16-Katwijk 17
0-3. WSB 4-Ter Leede 10 3-8, Lisse 8-Noord-
wijk 10 0-2.
8e klasse E reserve Quick Boys 17-WSB 5 5-4,
Abbenes 3-0egstgeest 12 6-1, Noordwijk 12-
Lisse 9 1-1.
8e klasse F reserve Oegstgeest 7-0egstgeest 13
2-0.
8e klasse reserve VC: RCL 13-Voorschoten'97
12 2-3, Abbenes 2-Voorschoten'97 11 5-1, Van
Nispen 2-De Sleutels 6 9-2, Ter Leede 9-Teylin-
gen 3-2.
8e klasse reserve VD: Leidsche Boys 2-Alphia
10 4-0, Aarlanderveen 4-Ter Leede 11 2-3, BSC
'68 5-Koudekerk 8 4-1, Hazerswoudse Boys 6-
Leiden 8 2-3.
Zondag
hoofdklasse A res. Leomdas 2-VELO 2 2-3,
Westlandia 2-DHC 2 0-2, SWSMC 2-UVS 2 5-
2. Tonegido/Hgs Bluf 2-Excelsior'20 2 3-1,
Wilhelmus 2-VELO 2 0-0, Quick 2-Spartaan'20
2 5-1.
Stand:
SWSMC 2 21-44 Excelsior'20 2 21-33
DHC 2 21-37 VEL0 2 21-30
WSB 2 21-37 Spartaan'20 2 21-29
Westlandia 2 21-36 Tonegido 2 21-24
Quick 2 21-35 Wilhelmus 2 21-16
UVS 2 21-34 Leonidas 2 21- 8
le klasse A reserve GDA 2-RVC/Rijswijk 2 2-1,
SJC 2-RKAW 2 0-1, Wilhelmus 3-RVC/Ri|Swijk
2 5-1, HMSH 2-Alphense Boys 2 2-6, DWO 2-
VCS 2 2-2. VUC 2-RKAW 2 1-2. HBS 2-Kra-
nenburg2 1-2, GDA 2-SJC 2 4-1
2e klasse A reserve UNIO 2-Blauw Zwart 2 0-1,
Woerden 2-ESTO 2 3-1. Voorschoten'97 2-
WSB 3 1-4. Blauw Zwart 2-DoCoS 2 4-2. HW
2-DOSR 2 2-0. ESTO 2-Lisse 2 uitg.. Woerden
2-Concordia 2 5-3. ONA 2-UNIO 2 4-0
2e klasse B reserve LENS 2-GONA 2 0-3, HMSH
3-HBS 3 1-0, RKDEO 2-GONA 2 1-1. LENS 2-
Laakkwartier 2 3-3. HMSH 3-VIOS 2 0-0, Do-
CoS 3-Tonegido/Hgs. Bluf 3 1-5.
3e klasse A reserve Alkmama 2-Lugdunum 2
uitg.. Meerburg 2-Foreholte 2 1-4. Altior 2-Roo-
denburg 2 3-0. Lisse 3-Van Nispen 2 2-3, VUC
3-Voorschoten'97 3 uitg., NSV '46 2-Blauw
Zwart 3 2-4.
4e klasse A reserve ASC 2-Tonegido/Hgs. Bluf 4
0-2, Forum Sport 2-Blauw Zwart 4 2-4, SJZ 2-
ROAC'79 2 3-1, Teylingen 2-UD0 2 3-2, ASC 2-
HW 3 3-0.
4e klasse B reserve Nicolaas Boys 2-R0AC79 3
2-2. Nicolaas Boys 2-Alphen 2 0-3, Nieuwkoop
2-0lympia 3 3-4, DOSR 3-SJZ 3 1-0, Bernardus
2-Zoetermeer 2 3-2, Meerburg 3-Rijnland 2 3-3
gest., ROAC'79 3-MM0 2 2-0.
5e klasse A reserve ASC 3-Foreholte 3 0-7, War-
munda 2-HBS 6 2-1, RKAW 4-HW 4 uitg..
UVS 3-Graaf W II VAC 2 1-0, SJC 3-Teylmgen 3
0-2, Forum Sport 3-Lisse 4 3-4
5e klasse 8 reserve Alkmama 3-DSO 2 uitg.,
Rijnland 3-Bernardus 3 1-4, Kickers'69 2-DSO
2 uitg.. GOL Sport 2-UDWS 2 5-4, Leidsche
Boys 2-LSW70 uitg., Alkmama 3-UDO 4 1-1,
Graaf W II VAC 3-SJZ 4 2-2.
5e klasse C reserve Alphense Boys 3-HW 5 1-3,
Stompwijk'92 2-DSO 3 6-1, Graaf W II VAC 4-
Bernardus 4 2-4, MMO 3-SJZ 5 2-4, Kickers'69
3-Zoetermeer 5 afg.
6e klasse A reserve HW 6-SJC 4 afg.. Lugdu-
num 3-UVS 4 2-1, Van Nispen 3-ASC 4 2-1,
KRV-DOSR 4 5-2.
6e klasse B reserve DOSR 5-Leidsche Boys 4 4-
0. SJC 5-LSW70 2 2-0, DoCoS 5-Nicolaas
Boys 3 0-2. Albor 3-DWO 3 2-1. Nieuwkoop 3-
HW7afg.
6e klasse C reserve Bernardus 5-MMO 4 2-3.
SJZ 6-SJC 6 2-1, Kickers'69 4-Nieuwkoop 4 1-
2. Alkmama 4-Duinoord/Jagers 9-1
6e klasse D reserve WSE 4-Alphense Boys 7 5-
0. Groeneweg 5-Cabauw 3 3-0. Stolwi|k 6-Lek-
kerkerk 3 3-2.
6e klasse reserve VA: Leidsche Boys 3-Alphense
Boys 5 2-8, Meerburg 4-SJZ 7 1-2, VUC 5-AI-
phense Boys 6 uitg., RKAW 5-Voorschoten'97
4 uitg.. Graaf W II VAC 5-Kickers'69 5 1-10.
7e klasse A reserve SJC 7-VNA 2 8-1. UVS 5-
Lisse 5 uitg.. Foreholte 4-Roodenburg 4 3-2.
GOL Sport 3-ASC 5 4-1.
7e klasse B reserve DOSR 7-Alphense Boys 8 4-
2. ROAC'79 4-Foreholte 6 1-2.
7e klasse C reserve Bernardus 8-DS0 4 0-4,
DWO 6-Zoetermeer 7 1-2, Alphen 4-Stomp-
wijk'92 5 1-0, DOSR 8-Altior 6 5-2, Bernardus
7-Tonegido/Hgs. Bluf 5 1-2.
7e klasse reserve VA: Forum Sport 4-Wassenaar
1-0 gest.. Voorschoten'97 5-Graaf W II VAC 7 3-
0. Graaf W II VAC 6-VUC 6 2-1 gest.. Lisse 7-
VCL4 1-1, BlauwZwart 5-UDWS 4 3-1.
7e klasse reserve VB: DONK 4-Alphen 3 2-6,
Gouda 4-Leidsche Boys 5 7-2, Woerden 4-Leid-
sche Boys 6 3-0.
7e klasse reserve VC: TEDO 5-De Postduiven 4
4-0, Duindorp SV 3-Naaldwijk 5 1-2, Voorscho
ten'97 6-Erasmus 6 6-6.
8e klasse A reserve Foreholte 7-LFC 4 2-1, Tey
lingen 6-SJC 9 0-1. WSB 4-LSW70 3 uitg..
Foreholte 10-Warmunda 4 0-5.
8e Idasse B reserve WSB 5-Rijnland 4 5-1. SJC
11-DoCoS 9 3-1. Teylingen 8-Warmunda 5 1-2.
8e Idasse C reserve DoCoS 11-Alphense Boys 13
uitg;. Alkmama 7-Alphense Boys 11 4-3. MMO
;S5-Meerburg 7 3-5, Lisse 9-Forehotte 9 3-5. Ber-
i nardus 9-DoCoS 10 5-3
8e klasse D reserve Zoetermeer 9-DSO 6 1-2.
r Kicliers'69 6-Meerburg 10 5-2. Alphen 5-Nico-
faas Boys 6 2-2. DoCoS 12-8ernardus 10 3-2
8e klasse reserve VA: VUC 8-ASC 7 uitg Rijn
land 5-UDO 6 1-4. Teylingen 7-RKAW 9 5-1.
Forum Sport 7-Graaf W II VAC 10 uitg.. UVS 7-
Blauw Zwart 6 1-10
8e klasse reserve VB: Olympia 8-Altior 8 3-3. Al
phen 6-DONK 5 6-2. NSV '46 5-DWO 7 2-7.
Waddmxveen 3-ONA 7 4-2.
8e klasse reserve VP: Forum Sport 5-Meerburg 6
4-1 gest., GOL Sport 5-ROAC79 6 2-1. UDO 5-
KRV 2 1-2 gest.
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse B: ASC'62- RWF 0-0, Knickerb -
Heino 1-0. Heerenv. B.- Heino 4-1, Pancratius-
RCL 2-2, RWF- Heerenv. B. 0-3.
Muiden 18-46 ASC'62 18-23
Heerenv. B. 18-39 Pancratius 18-19
KRV 18-33 Heino 18-18
RCL 18-31 Knickerb. 16-13
CSW 19-30 DZSV 18- 9
HZW 16-28 RWF 17- 8
Eerste klasse C: Zw. Wit'28- Oostkapelle 0-3,
TYBB- Buitenv. 2 0-1. Nootdorp- KFC 0-3. Alk-
mania- ODC 0-2. Rijsoord- Ter Leede 2 0-1
ODC
2tf-49 KFC
19-22
Oostkapelle
19-38 Buitenv. 2
19-22
Ter Leede 2
19-37 Alkmania
20-22
RWH
19-36 KFC'71
18-20
Rijsoord
20-35 Nootdorp
19-15
TYBB
19-22 Zw. Wit'28
19- 5
Tweede klasse A (zaterdag): Zwaluwen-
Lisse 1-
Lisse
18-46
Kloetinge
18-23
Berkel
18-46
Spi|kemsse
14-18
Zwaluwen
17-39
De Meeuwen
17-17
RKDEO
17-27
Stedoco 2
18-16
Jodan Boys
16-25
WRW
17-11
Tricht
18-23
Wieldrecht
18- 7
Tweede klasse A (zondag): Alkmania 2- SJC 0-5,
UVS- RVC'33 uitg.. Iduna- GDA uitg.. Floreant-
Bernardus unb.
SJC 21-54 VEP 18-24
UVS 19-47 Donk 18-23
Oliveo 21-44 GDA 20-13
RVC'33 20-33 Floreant 19-12
DWO 20-33 Alkmania 2 20-12
Iduna 20-31 Bernardus 21-12
DEH 19-28
Derde klasse A (zaterdag): Ter Leede 3- Lisse 2
2-0, Rijnsb. Boys- Maasdijk 2-4, SVOW- Sche-
veningen 0-0.
Quick Boys
17-44
RCL 2
16-22
RKAW
17-35
Ter Leede 3
17-17
Schevemngen
16-34
Rijnsb. Boys
18-13
Oegstgeest
17-33
Maasdijk
17-10
Duinoord
15-32
Lisse 2
18- 2
SVOW
18-26
JEUGDVOETBAL
Eerste divisie E
1: Koos Alb.- Maasstad 6-2
Scagha'66
24-55
NBHW Boys
23-33
ATC
24-55
West St. 2
24-29
Sparta'67
24-51
Lutjebroek
24-28
Volend. 2
23-49
Paal'29
24-26
Maasstad
24-42
Hovocubo
24-19
Koos Alb.
24-38
Zandvoort
24- 8
AORC
24-37
Bax 2
24- 3
DEO- Westland
1 6-3. VCS- GDA 6-4. UVS-
Blijdorp 6-0. Zw. Wit'28- DONK 3-3,
SEV- Acti-
vitas 4-4.Tutor-
Simeko 11-2.
Activitas
26-69 UVS
25-40
Simeko 2
26-53 VCS
26-35
Westland. 1
25-52 DONK
26-27
SEV
26-46 Zw Wit'28
26-24
RKDEO
26-46 GDA
25-20
Simeko 1
26-44 Tutor
26-20
Westland. 2
25-41 Blijdorp
26- 3
AMERICAN FOOTBALL
NFL Europe. 3e speeldag.
Barcelona Dragons (Spa) - Amsterdam Admir
als (Ned) 35-17 (7-0 7-10 7-0 14 7). Rhein
Fire Düsseldorf (Dui) - Scottish Claymores
(Sch) 34-17 (7-0 13-3 0-0 14-14), Frankfurt
Galaxy (Dui) - Berlin Thunder (Dui) 41-21 (35-
0 0-14 3-7 3-0).
Stand: 1. Frankfurt Galaxy 3-6, 2. Rheinfire 3-
4, 3. Barcelona 3-4, 4. ScottishClaymores 3-
2, 5. Amsterdam Admirals 3-2, 6. Berlin
Thunder 3-0.
ATLETIEK
Boston. Marathon.
Mannen: 1 Robert Cheruiyot (Ken) 2.10.11,
2 Benjamin Kimutai (Ken) 2.10.34, 3. Lei
(Ken) 2.11.11. 4. Cherigat (Ken) 2.11 28. 5.
Cheboiboch (Ken) 2.12 45, 6. Risjov (Rus)
2.15.29, 7. Rop (Ken) 2.16.14, 8. Busienei
(Ken) 2.16.16, 9. Elly Rono (Ken) 2.17.00.
10. Hellebuyck (VSt) 2.17.18.
Vrouwen: 1 Sacharova (Rus) 2.25.20. 2 De-
nisova (Rus) 2.26.51. 3. Joyce Chepchumba
(Ken) 2.27.20. 4. Okayo (Ken) 2.27.39. 5
Runyan (VSt) 2.30.28, 6 Ivanova (Rus)
2.30.57.
Walnut (VSt). Internationale wedstrijden.
Mannen: 100 m (+1.4 m/sec): 1 Conwright
10.14. 2. JJ Johnson 10.15. 3 Grimes 10.18;
200 m: 1. Greene 20.16, 2 Miller 20.59. 3
Heard 20.78; 400 m: 1 Nelson 45.55. 2 Wil
lie 45.62. 3 Couts 45.90; 800 m: 1 Mduwi
mana (Bur) 1.47,34. 2 Stember 1 47,52. 3
Floyd Thompson 1 47.58; 110 mh: 1 Allen
Johnson 13.42. 2 Wilson 13.50. 3. Crear
13.59; 400 mh: 1. Kamel Thompson (Jam)
48,52. 2. Rawlinson (GBr) 49.01, 3 Woody
49,18; Hoog: 1. Jaworski 2.22. 2 Martinez
(Mex) 2.17. 3. Boness 2.17; Ver 1 Stringfel-
low 8,08. 2. Little 7,90, 3. Massaki 7,64,
Hmkstapsprong: 1 Bell 17.31, 2. Simms
17,10.3 Anderson 16.60
Kogel: 1. Hoffa 20.50, 2. Robberts 20,27, 3
Davis 20,02, 4. Smith (Ned) 19,88; B-groep.
2. Van Vreumingen (Ned) 18,40; Discus: 1.
Tunks (Can) 64,12.
Vrouwen: 100 m (+0.8 m/sec): 1. White
10,97, 2. Lee 11.04, 3. Mayers (StV) 11.09;
200 m: L Felix 22.51, 2. Mayers 23,00, 3
Mille 23.04; 400 m: 1. Regis 51,68, 2. Beck-
ford 51,69, 3. Dawkins 51,82; 800 m: 1. Van
der Veen (Ned) 2.04,82, 110 mh. 1. Carru-
thers 13,04, 2. Felicien (Can) 13,06. 3. Stone
13.31;400 mh: 1. Taylor 55,38, 2 Danvers
56,34, 3. Addy 56,61; Polshoog: 1 O'Hara
4,40, 2. Holliday 4,40-, 3. Warlick 4.20; Dis
cus-. 1. Hill 63,13, 2. Sua 59,29, 3 Sóderberg
(Zwe) 55,53; Kogel: 1. Tunks-Koeman (Ned)
18,54, 2. Chukwuemeka (Nig) 18,43.
Nagano. Marathon.
Mannen: 1. Wamaina (Ken) 2.12.00. 2. Josiah
Thugwane (ZAf) 2.14.18. 3. Mizuguchi (Jap)
2.14.26. 4. Ozawa (Jap) 2.14.48, 5. Watana-
be (Jap) 2.16.13
Vrouwen: 1 Biktagirova (Rus) 2.28.24, 2 Iva
nova (Rus) 2.29.06. 3 Roba (Eth) 2 31.06.4
Yoashimatsu (Jap) 2.32.18, 5. Yokoyama
(Jap) 2.36.29.
Vleuten. Leidsche-Rijn Marathon.
Mannen, marathon: 1 Krotwaar (Ned)
2.13 40. 2. Ligneel (Bel) 2.19.40. 3 Nganga
(Tan) 2.25.59. 4. Zafronov (Rus) 2.29.54. 5
Walensfeld (Tsj) 2.31.22. Halve marathon 1
Leley (Ken) 1.07.29. 2 Muturi (Ken)
1.10.40. 3. Gonfa (Eth) 1 11.51
Vrouwen, marathon: 1 Aboulahcen (Bel)
2.43.07. 2. Hijman (Ned) 2.57.18. 3. Van
Mol (Bel) 3.17.42. Halve marathon: 1. Kam-
inkova (Tsj) 1.17.41. 2. Kipyego (Ken)
1.18.49.3. Andriessen (Ned) 1.35.13
AUTOSPORT
A-JUNIOREN:
Tweede divisie B: Sparta (AV)-RVC/Rijswijk 1-
0. Katwijk-SHO 1-3.
Alphense Boys 20-44 VCS 20-25
RVC/Rijswijk 19-41 SC Feyenoord 19-23
Excelsior M. 20-33 Westlandia 20-22
Sparta (AV) 20-30 SHO 20-20
Spartaan'20 20-29 Barendrecht 20-19
Quick Boys 20-29 Katwijk 20-16
B-JUNIOREN
Tweede divisie B: UVS-ADO Den Haag 2 0-2. FC
Den Bosch 2-Sliedrecht 8-1. Quick Boys-Sparta
(AV) 1-2.
SC Feyenoord 20-43 FC Den Bosch 20-27
ADO Den Haag 20-41 Sparta (AV) 20-26
UVS 20-39 SWSMC 20-24
Alexandria'66 20-33 DHC 20-20
Quick Boys 19-30 Leonidas 20-19
Barendrecht 19-29 Sliedrecht 20-3
ZAALVOETBAL
BASKETBAL
Hoofdklasse: Groenoord- BVP 4-2, Bakkenes-
Jai Swadesh 1-3, Wippolder- Westlandia 4-3,
ZVOB- R'damse Studs 2-9, Semper Alt.- ZWL
9-1, Simeko- Noordzee 5-4
R'damse Studs 26-67 Westlandia 26-32
Jai Swadesh 26-66 Sprint 24-30
Noordzee 26-46 BVP 26-25
Simeko 26-46 Wippolder 26-24
ZVOB 26-40 Bakkenes 26-23
Semper Alt 24-39 ZWL 26-19
Groenoord 25-32 Rozet 23-17
BASKETBAL
len- PSV 72-69, MSV- ASVU 72-66.
E. Towers 2 27-48 WGW 27-24
Early Bird 27-46 PSV 27-24
Gr. Uilen 27-40 Red Giants 27-22
MSV 27-38 ASVU 27-22
Astron. 2 27-36 Akrides 27-20
Zwolle 2 26-30 Rowic 27-12
Challengers 27-30 Utrecht 27-10
Aris 27-24 BCA 26- 4
Eerste divisie: Quo Vadis- Donar 2 97-70. Ca-
dy- Dunckers 73-61, EBBC 2- Eastw Tigers
61-69. Almere 2- Arnh. Eagles 77-59. Bever
wijk- Punch 49-71, Voorburg- Leiden 71-74,
Jugglers- US 84-76.
Punch 26-46 Arnh. Eagles 25-22
Almere 2 27-44 Beverwqk 24-20
St. Attacus 25-40 US 26-20
EBBC 2 27-36 Jugglers 26-18
Eastw. Tigers 26-34 Dunckers 27-18
Quo Vadis 26-30 Cady 27-16
Voorburg 27-26 Donar 2 25-12
Leiden 27-24 Bouncers 19- 2
Vrouwen
Eredivisie: Binnenland- Noordkop 72-55, Lely-
Landslake Lions 62-58, Jolly Jumpers- Leider
dorp 105-69, Noordkop- Celeritudo 63-61,
Leiderdorp- Jolly Jumpers 66-77, Landslake
Lions- Lely 52-58, Celeritudo- Noordkop 66-
75, Utrecht- Binnenland 49-72
J.Jumpers 2-4 Binnenland 2-4
Lely 2-4 Noordkop 3-4
Junioren: Wildcats- Utrecht 53-52, Bourgon-
dié- Shooters 63-105, Grasshoppers- J Jum
pers 92-74. Noordkop- PSV 99-40, Hoofd
dorp- Early Bird 61-42.
Noordkop
21-40
J.Jumpers
20-16
Wildcats
21-38
Celeritudo
20-16
Grasshoppers
21-36
Bourgondiê
21-10
PSV
21-30
Twente
20- 8
Utrecht
20-26
Shooters
21- 6
DAS
20-24
Early Bird
22- 0
Hoofddorp
22-20
BIUARTEN
Zundert. Grandprixtoernooi driebanden.
Halve finales: Weijenburg - Burgman 50-
48/39 beurten. Tijssens - Havermans 50-
48/43. Finale: Tijssens - Weqenburg 50-
45/30.
Spijkenisse. NK snooker.
Mannen, halve finales: Fabrie (Rotterdam)
Wehrmann (Dèn Haag) 4-1, Bij de Lei) (Appel
scha) - Van Rijsbergen (Zevenbergen): 4-1. Fi
nale: Fabrie - Bij de Leij 5-1
Koppels, finale: Van Rijsbergen/Starkey (Ze
venbergen/Amsterdam) - Grapendaal/Duijn
Heemskerk/Duijn) 3-1
GOLF
Vale do Lobo. Algarve Portugees Open, Europe
se Tour, 1,25 miljoen euro:
Eindstand: 1 Jacobson (Zwe) 283 slagen (-5),
2. Dredge (Wal), Donaldson (Wal), Davis (Eng)
284, 5. Owen (Eng) 285, 6. Sterne (ZAf),
Kingston (ZAf) 287, 8. Sandelin (Zwe), Lynn
(Eng), Rodiles (Spa), Siem (Dui) 289, 16
Muntz (Ned), Lafeber (Ned) 292 (+4). Uitge
schakeld na 2 ronden; Derksen (Ned)
HOCKEY
Imola. Grand Prix San Marino, vierde race WK
formule 1:
1. Michael Schumacher (Dui) Ferrari 62 ron
den (305 km) in 1.28.12,058 (gem. 209
km/u), 2. Rêikkónen (Fin) McLaren op
0.01,882. 3. Barrichello (Bra) Ferrari op
0.02,291, 4. Ralf Schumacher (Dui) Williams
0.08,803, 5. Coulthard (GBr) McLaren
0.09,411, 6. Alonso (Spa) Renault 0.43,689,
7. Montoya (Col) Williams 0.45,271, 8. But
ton (GBr) BAR op 1 ronde, 9. Pams (Fra) Toyo
ta, 10. Heidfeld (Dui) Sauber, 11. Frentzen
(Dui) Sauber, 12. Da Matta (Bra) Toyota, 13.
Trulli (Ita) Renault, 14. Pizzonia (Bra) Jaguar
op 2 ronden, 15. Fisichella (Ita) Jordan op 5
ronden. Uitgevallen: o.a. Verstappen (Ned) Mi
nardi.
Stand WK na 4 races: 1. RSikkönen 32 pun-
ten, 2. Coulthard 19, 3. Michael Schumacher
18. 4. Alonso 17, 5. Barrichello 14, 6. Ralf
Schumacher 13, 7. Fisichella 10, 8. Montoya
10.9. Trulli 9. 10. Frentzen 7
WK constructeurs 1. McLaren 51 punten, 2.
Ferrari 32. 3. Renault 26. 4. Williams 23. 5.
Jordan 10.
ZandvoorL Paasraces.
Alfa 147 GTA Challenge 1 Bastiaans (Ule-
straten) 12 ronden in 23 13,743 (133.514
km/u). 2. Gesman (Alphen aan den Rijn)
23 17.133, 3 Verheul (Dordrecht)
23 18,667. 4. Coronel (Alphen aan den Rijn)
23 18,713. 5. Zentveldt (Alkmaar)
23 23.980, 6. Kalff (Zandvoort) 23 24.171.
7. Bertram (Loosdrecht) 23.26.391, 8. Van
der Valk (Rijswijk) 23.30.679. 9. Chiapponi
(Badhoevedorp) 23.37.412. 10. Van der Sloot
(Valkenburg ZH) 23.38,809. Snelste ronde:
Bastiaans 1 54.520 (135,408 km/u).
Formule Ford: 1. Van der Pol (Wijk en Aalburg)
12 ronden in 21.31.658 (144,049 km/u). 2
Van der Slik (Zoetermeer) 21.36,049. 3. Ma
son (Haarlem) 21.46,049, 4. Stoffels (Amster
dam) 21.50,921, 5. Nachtegeller (Haarlem)
21.52.370. 6. Van Kalmthout (Hoofddorp)
21.52,800.
Dutch Supercar Challenge, eerste race over
drie kwartier: 1. Van der Kolk/Knook (Stealth
86) 44.07,036 (134,724 km/u), 2. Coomes
(GBr) 44.42,157, 3. Snel (Porsche GT3)
45.02,065, 4. Storm (Porsche GT3)
45.05,088, 5. Hommerson/Lanting (Ferrari)
45.47,068. Snelste ronde: Euser (Marcos
Mantis) 1.47,480 (144,261 km/u). Tweede
race: 1. Coomes 45.33,797 (136,136 km/u),
2. Van der Kolk/Knook 45.37,282, 3. Euser
45.45,370, 4. Storm 47.08,166, 5. Ambaum
(BMW M3)47.16,331. Snelste ronde. Euser
1.47,472 (144,288 km/u). Stand NK: 1 Van
der Kolk/Knook 39 punten. 2. Coomes 38. 3.
Storm 28.
Formule Renault, eerste race: 1. Meijer (Bilt-
hoven) 12 ronden 20.15,762 (153,042 km/u)
2. De Groot (Hillegom) 20.17,723. 3. Van
der Garde (Veenendaal) 20 18,129, 4. Brück
(Dui) 20.19.017, 5. Vieth (Dui) 20.20,781.
Snelste ronde Meijer 1.39.880 (155.238
km/u). Tweede race. 1 Meijer 12 ronden
20.31,862. 2. Walz (Dui) 20.31.935, 3. Van
der Garde 20.34.636. 4. Brück 20.38.141. 5.
Vieth 20.39.387. Stand NK. 1. Meijer 42
punten. 2. Van der Garde 30. 3. Walz. Brück,
De Groot 26.
Renault Clio Sport: 1 Van den Berg (Harder
wijk) 12 ronden 23.48.545 (130.261 km/u).
2. Frankenhout (Oostzaan) 23.49,582. 3.
Reijntjes (Raamsdonksveer) 23 49,804. 4.
Verschuur (Nijmegen) 23 50.147. 5 Krab
(Velserbroek) 23.53.453, 6. Sebastiaan
Bleekemolen (Aerdenhout) 23.54,020. Snel
ste ronde: S. Bleekemolen 1.57,400
(132.087 km/u).
Toyota Yaris Cup: 1. Koster (Naarden) 12 ron
den 26.37,374, 2. Kleijn van Willigen
(Utrecht) 26.27,906, 3. Sanders (Emmen)
26.27,988, 4. Scholten (Amersfoort)
26.43,480, 5. Buijs (Amsterdam) 26.43.611.
Rotterdam. Vrouwen. EC II.
Groep A: Rotterdam (Ned) - An der Alster (Dui)
2-2 (2-0). Treffers Rotterdam: Moreira de Me-
lo. Petri. Real Sociedad (Spa) - Slavia Praag
(Tsj) 4-0 (2-0).
Rotterdam (Ned) - Real Sociedad (Spa) 3-0 (1-
0). Doelpunten: Petri 2. Van de Kieft 1. Club
an der Alster (Dui) - Slavia Praag (Tsj) 4-1 (2-
1) Eindstand: 1. Rotterdam 3-7 (11-2). 2.
Club an der Alster 3-4 (7-4). 3 Real Sociedad
3-4 (5-4). 4. Slavia Praag 3-0(1-14)
Groep B: Edinburgh (Scho) - Vilnius (Lit) 4-1
(3-1). Slough (Eng) - Sintez Dzerjmsk (Rus) 3-
1 (0-1), Sintez Dzerjinsk (Rus) - Vilnius (Lil)
10-0 (5-0), Slough (Eng) - Grange Edinburgh
(Sch) 0-1 (0-0).
Eindstand: 1 Sintez Dzerjinsk 3-6 (15-4), 2.
Slough 3-6 (7-3). 3. Edinburgh 3-6 (6-5), 4
Vilnius 3-0(2-18).
Finale: Rotterdam - Sintez Dzerjinsk 5-2 (3-0).
Treffers Rotterdam: Petri, Schreuder, Van de
Kieft. Moreira de Melo (2).
Derde plaats: Slough - An der Alster 2-1(0-1)
Terrassa. EC II, mannen
Groep A: Amsterdam (Ned) - Stade Lausanne
(Zwi) 9-0 (3-0). Doelpunten: Mathews 2, De
Vries 2, Jiskoot, Eikelboom, Brennmkmèijer,
Van Esseveldt, Neumeier.
KC Poctowiec (Pol) - Instonians(ler) 3-1.
Amsterdam (Ned) - Poctowiec (Pol) 4-1 (1-0).
Doelpunten: Mathews, Eikelboom 2 Stade
Lausanne (Zwi) - Instonians (Ier) 0-1 (0-0).
Eindstand: 1. Amsterdam 3-9, 2 Poctowiec 3-
6, 3. Instonians 3-3, 4. Lausanne 3-0.
Groep B: Club an der Alster (Dui) - Surbiton
Londen (Eng) 2-4(1-4), Egara Terrassa (Spa) -
Paris Saint-Germain (Fra) 2-0 (0-0), Surbiton
(Eng) - Saint Germain (Fra) 4-0, Club an der
Alster (Dui) - Club Egara 3-2 Eindstand: 1 An
der Alster 3-6. 2. Egara 3-6. 3. Surbiton 3-3.
4 Saint Germain 3-0.
Finale: Amsterdam - Club an der Alster 4-2 (2-
1). Doelpunten Amsterdam: Mathews 3. Bren-
mnkmeijer.
Derde plaats: Poctowiec - Surbiton 2-3 (1-1).
Degradatie: Ierland (Instonians). Zwitserland
(Stade Lausanne)
KORFBAL
Derde klasse B: Fiks-SEV 15-9.
Lu no
Valto
Fluks
10-19 Thor (H) 10-10
10-16 Madjoe 9- 8
10-12 SEV 10- 2
10-11 ESDO 9- 0
Draf- en rensport. Duindigt, 20 april
Eerste koers. 1609 m: 1 Ols di Mucho (Jong.
M de 1.16.9, 2. Peter Jorishof3 Presh Up
Niet gestart. Rigilio Dei Jet, Radina Sole,,. Toto:
winnend 13,50; plaats 3,30 1,60 3,60; duo
104.60; trio 421,60.
Tweede koers. 1800 m: 1 MormnRton Flyer
(GB) (Davies. K.) 2,03,6. 2. Killanm (GER)3.
Pearl of Millview Niet gestart Kintaro (GER)
Another Lifetime Toto: winnend 2.70; plaats
0.00 0,00 0,00; duo 4,70; trio 9.00; dubbel
winnend 209.50
Derde koers, 2000 m: 1. Olympic Night (Haan,
M. de 1.18,8, 2. Proborn Forest3 Prow Vrye-
nesse Toto: winnend 2,50; plaats 1,30 1,10
2,00; duo 4,70; trio 12,90.
Vierde koers, 1800 m: 1. Trippitaka (GB) (Kee-
re, P.O.M. van De 2,03,5, 2. Fabiano (GER)
3. Dive Master (IRE).Toto: winnend 14,30;
plaats 2,20 1,50 1,60; duo 54,50; trio 151,90.
Vijfde koers, 2000 m: 1. Sjef van Camstra (Bot,
J.C. 1.18,6, 2. Secret Star, 3. Santana Boko.
Niet gestart: Saskia Swagerman. Toto: winnend
6,00; plaats 1,30 1,90 1,10; duo 32.40; trio
147,20.
Zesde koers, 1900 m: 1Lord Vettori (GB) (Kee-
re. P.O.M. van De 2,07,2, 2. Double Spike
(IRE) 3. Smily Bright (GB)x Niet gestart: Bo-
schetto Toto: winnend 3,20; plaats 1,30 1,20
1,10; duo 10.20; trio 22.20.
Zevende koers. 2000 m: 1 Starfighter LM (Lan
geweg, H.W.) 1.17,2, 2 Siebren Jubilee, 3.
Phantom H. Toto: winnend 2,20; plaats 1,00
1,00 1,00; duo 3,60; trio 14,00
Achtste koers, 2000 m: 1 Tam Ibm Macho H
(Kom, Mw. M 2.28.4, 2. Kamerun (RUS)3.
Moesjh.Toto: winnend 3.00; plaats 1,00 1,00
1,00; duo 3,50; trio 10,50.
Negende koers, 2000 m: 1 Succes Boko (Lan-
geweg. H.W.) 1.17.1. 2. Sholty Boko. 3 S|oerd
HanoverToto: winnend 5,70; plaats 1.40 1.20
1.60; duo 8.80; kwartet 651,70
Tiende koers. 2000 m: 1 Yankee (Pools. RL.)
1 16,1. 2 Playboy Butcher. 3. Deliberate Dust
Niet gestart: King Jari Toto winnend 7.40;
plaats 2.30 1.70 2.60; duo 65.10; trio 245.40
Totalisatoromzet: 87189.95
Alkmaar 21 april
Eerste koers. 2060 m: 1. Nicky Norton (Ooyen,
P van) 1.19,9, 2. Nick Belvedere, 3 Niels Jea-
net. Niet gestart: Noeri Dennehof. Toto: win
nend 6,90; plaats 2,20 1,80 2.20; duo 35,00;
trio 125,60.
Tweede koers, 2060 m: 1 Pearl Ricardo (Han
delaar, F L.) 1.19,6, 2 Mart Buitenzorg, 3. Nir
wana Niet gestart: Korall Brick, Offensief. To
to: winnend 3,90; plaats 1,50 2,60 2,10; duo
71,30; trio 511.90; dubbel winnend 30.30
Derde koers, 2060 m: 1. Speedy Up (Kooyman,
T.H.) 1.21,4, 2. Sixty one N, 3. Roel Buiten
zorg. Toto: winnend 6,50; plaats 2,00 1,60
1,50; duo 27,60; trio 87,90.
Vierde koers, 2060 m: 1. Mikki Scimitar (Lange-
weg, H.W.) 1.19,4, 2. Pirelli Oldeson, 3 Norto
Chaperal.Toto: winnend 8,00; plaats 2,50 2,10
1,50; duo 70,50; trio 101,20.
Vijfde koers, 2060 m: 1. Rob (Wit, AT. de)
1.20,0, 2. Odilia Dragon 3. Max Burgerheide
Niet gestart: Nico Belvedere. Toto: winnend
2,00; plaats 1,50 1,90 2,20; duo 16,00; trio
109,80.
Zesde koers, 2060 m: 1. Power Limit (Leeuw, J.
de) 1.20,1. 2. Impeccable Value 3 Patricia
Norg. Toto: winnend 16.40; plaats 2,70 2,40
2.50; duo 112,80; trio 596.70.
Zevende koers. 2060 m: 1 Omonny Seven
(Wester, R.) 1.18.2. 2. Icare Quatre 3. Lindy's
Star. Niet gestart: Lesley Kroon Toto winnend
3.50; plaats 1.40 2.20 2.00; duo 31.40; trio
137,40.
Achtste koers. 2060 m: 1 Rebecca Boshoeve
(Zcete. F. de) 1.20.5. 2 Roosmarie S. 3. Refu
se to lose 4. Opdonder B. Niet gestart Ranzen
Boko. Toto: winnend 8.20; plaats 2,60 2.40
2,60; duo 31.90; kwartet 1.334.20
Negende koers, 2060 m: 1 Phoebe Magnus
(Gent, Mw. D.T. van) 1.20,2, 2 Ruby Pleasure
3. Polaris G Toto: winnend 6,00; plaats 2,50
3.00 2,60; duo 40,70; trio 207,40.
Tiende koers, 2060 m: 1. Rosecroft Bobber
(Laan, Mw. S M.) 1.21.2. 2. Swiebert|e Kes 3.
Rocky Starlake Niet gestart: Patty Wielmga. To
to: winnend 6,00; plaats 2.20 2,50 2,00; duo
57,30; trio 430.80.
Elfde koers. 2730 m: 1 Normandie (Leeuw. J.
de) 1.21,4, 2. Litmana 3. Noms Niet gestart
Nobel Pavas. Toto-, winnend 15,60; plaats 3.50
4.90 1.90; duo 380,10; trio 1 568,50
Twaalfde koers, 1720 m: 1 Planet Oldeson
(Langeweg, H.W. jr.) 1.19.1. 2. Rosa de Legu
me 3. Mardi Dijkhoeve. Toto: winnend 2,80;
plaats 1,80 1,60 2,20; duo; trio 95519.
Totalisatoromzet: 95.519,00.
TENNIS
Derde klasse D: Dubbel Zes-GKV (H) 7-8. Auro-
ra-Oosterkwartier uitgesteld.
Velocitas 10-16 Aurora 8-8
Crescendo 10-15 GKV(H) 10-8
De Danaiden 9-14 Oosterkw. 8-1
KZ Leiden 10-12 Dubbel Zes 9-0
DVO 2 2-2 Drachten 2 2-0
Jun. overgangsklasse B: Blauw Wit-Sporting Del
ta uitgesteld, Rohda-TOP 9-9, BEP-Meervogels
15-11, DSC-HKV/OE 15-18; C: ALO-OWO 6-
10, Die Haghe-Tempo 9-8, Bolnes-WION uitge
steld. Odik-Victum 8-12.
PAARDENSPORT
Las Vegas. Finale wereldbeker springruiters.
Derde onderdeel, springwedstrijd over twee ron
den: 1. Fuchs (Zwi) Tinka's Boy, Ehmng (Dui)
Anka 191 0 strafpunten, 3. Nieberg(Zwe) Figh
ting Alpha, Philippaerts (Bel) Parco, Ahlmann
(Dui) Cöster. Beerbaum (Dui) Goldfever, Kraut
(VSt) Anthem. Pessoa (Bra) Baloubet du Rouet
4. 9. G. Schroder (Ned) Eurocommerce Genève.
Baryard (Zwe) H&M Butterfly Flip. Engle (VSt)
Hidden Creek's Perm, Michaels-Beerbaum (Dui)
Shutterfly 8.
Eindstand: 1. Ehmng 2 strafpunten. 2. Pessoa
Monte Carlo. Mannen, Masters Series, 2,2 mil
joen euro.
Halve finales: Ferrero (Spa/1) - Spadea (VSt) 6-3
6-4, Coria (Arg) - Moya (Spa/2) 7-6 6-2. Finale:
Ferrero - Coria 6-2 6-2.
Amelia Island. Vrouwen, 535.000 euro.
Kwartfinales: Capriati (VSt/3) Raymond
(VSt/12) 6-2 6-0. Halve finales Dementieva
(Rus/10) - Henin-Hardenne (Bel/1) 3-6 6-4, Da
venport (VSt/2) - Capriati 6-3 5-7 6-2. Finale-
Dementjeva - Davenport 4-6 7-5 6-3.'
Boedapest. Vrouwen, 110.000 euro.
Halve finales: Molik (Aus/3) Sanchez Ldrenzo
(Spa) 6-4 6-4. Serna (Spa/2) - Cervanova (Slw)
6-3 6-3. Finale: Serna - Molik 3-6 7-5 6-4
Barcelona. Mannen. 1 miljoen euro.
Eerste ronde: Zabaleta (Arg) - Sluiter (Ned) 6-2
6-0. Voinea (Roe) - Verkerk (Ned) 7-6 6-4. Nie-
minen (Fin) - O. Rochus (Bel) 7-5 7-5. Portas
(Spa) - Ferrer (Spa) 6-4 6-3, Calleri (Arg/16 -
Norman (Zwe) 6-2 7-5, El Aynaoui (Mar/9) - La-
pentti (Ecu) 6-3 2-6 7-6, Sanchez (Spa) -
Saulnier (Fra) 3-6 6-0 opgave Saulmer, El Ay-
naoui (Mar/9) - Lapentti (Ecu) 6-3 6-4, Acasuso
(Arg) - Gonzalez (Chl/11) 6-1 3-6 6-3, Sanchez
(Spa) - Saulnier (Fra) 3-6 6-0 opgave Saulmer,
Gaudio (Arg/10) - Vicente 4-6 6-2 6-4, Malisse
(Bel/14) - Arazi (Mar) 7-5 opgave Arazi, López
(Spa) - Etlis (Arg) 6-4 6-4, Navarro (Spa) - Beek
(Slw) 4-6 7-6 7-6, Clement (Fra) - Dupuis (Fra)
4-6 7-6 7-6, Davidenko (Rus) - Montanes (Spa)
6-1 6-2, Eschauer (Oos) - Mathieu Fra) 0-6 6-4
6-3. Chela (Arg) - Martin (Spa) 7-5 5-7 6-0.
Bangalore (Ind). Mannen. Challenger, 25.000
euro.
Kwartfinales: Hemmes jr (Ned/1) - Kannan
(lnd/6) 7-5 4-6 6-4, Wessels (Ned/2) - Healey
(Aus) 7-6 7-6.
Estoril. Vrouwen, Fed Cup, Europees-Afrikaanse
zóne, eerste dag.
Nederland - Polen 1-2. Hopmans - Domachow-
ska 3-6 6-2 6-3, Boogert - Sakowicz 4-6 3-6,
Oremans/Böogert - Domachowska/Zarska 3-6 6-
7.
Groot-Brittanniê - Ierland 2-1.
Mannen, wereldranglijst: 1 Hewitt (Aus) 4405,
2. Agassi (VSt) 4295, 3 Ferrero (Spa) 3135, 4
Moya (Spa) 2845, 5. Federer (Zwi) 2480, 6.
Roddick (VSt) 2360, 7. Costa (Spa) 2145, 8.
Safin (Rus) 1965. 9. Novak (Tsj) 1951, 10 Sri-
chaphan (Tha) 1885 (11). 11. Schalken (Ned)
1770 (14). 66. Sluiter (Ned) 628, 68. Verkerk
(Ned) 607 (67). 76. Krajicek (Ned) 540 (74).
104. Van Lottum (Ned) 381 (103), 147. Van
Scheppingen (Ned) 258 (146).
Champions Race: 1. Agassi 336, 2. Schüttler
(Dui) 241. 3. Ferrero 200 (12). 4. Federer 192
(3). 5. Moya 187 (7). 6. Hewitt 166 (4), 7. Coria
(Arg) 163 (13). 8. Roddick 162 (5). 9 Kuerten
(Bra) 157 (6). 10. Spadea (VSt) 136 (16). 31.
Schalken 73 (38). 52. Sluiter 52 (46). 53. Ver
kerk 50 (47). 60. Krajicek 38 (58). 129 Van
Lottum 7 (126). 162. Wessels 3 (160). 172.
Van Scheppingen 2 (170).
Vrouwen, wereldranglijst: 1 Serena Williams
(VSt) 7055, 2 Clijsters (Bel) 4585, 3. Venus
Williams (VSt) 4555, 4. Henin Hardenne (Bel)
3910, 5 Davenport (VSt) 3304, 6 Capriati
(VST) 2883. 7 Mauresmo (Fra) 2687, 8. Rubin
(VSt) 2524, 9. Hantuchova (Slw) 2512. 10 Do-
kic (SMo) 2279, 136. Noorlander (Ned) 248
(135), 175. Oremans (Ned) 179.25 (176).
183 Boogert (Ned) 172,75 (185)
Gemengd
Hoofdklasse: 1: Halfweg Spijkemsse - Metse
laars 5-3, Leimomas/Zurich 2 - SFA/Volley 4-4,
Amstelpark 2 - Unit4/Lobbelaer 6-2, Popeye GS
- Umcum 7-1.
Hoofdklasse: 2: Otto's/TV Heerhugowaard - TIJS
Zevenaar 4-4, Cosmo Hairstyling/De Manege -
ALTA Amersfoort 5-3, Van Home - Amstelpark 3
6-2, OTV Oosterbeek - Popeye GS 2 1-7.
Tweede klasse: 3: Leeuwenbergh - TC Zandvoort
2 4-4, Zee Duin - Amstelpark 5 5-3, Marquet
te - Forescate 6-2, Bakkum 2 - De Doelen 4-4.
Tweede klasse: 6: Bakkum - ELTV Eindhoven 4
7-1, Merenwijk - Victoria 2 3-5, TV Badhoeve
dorp - Schelde 5-3, Unicum 2 - Bequick/M 4-4
Tweede klasse: 7: Luck Raeck 2 - s Gravenzan-
de 3-5. Iduna/Bilthoven - Festina 1-7, Holy -
Popeye GS 3 0-8, Hillegomse TC - TEAN Alphen
8-0.
Derde klasse: 11: Umcum 3 Delftse TB 2-6,
Leeuwenbergh 3 - Iduna/Bilthoven 2 2-6, De
Munnik - Oranje TC 1-7, Bequick/M. - 2 Thor-
RW 2 3-5.
Derde klasse: 12: TV Boskoop - TOC Capelle 7-
1, DDH Zwijndrecht - Dekkei Tennis 2 3-5.
Delftse Hout - Merenwijk 2 7-1, Leimonias 4 -
Iduna/Bilthoven 4 6-2.
Derde klasse: 13: De Boekhorst - Bosch en Duin
5-3, Iduna/Bilthoven 6 - Ruine van Brederode 2
6-2. Metselaars 3 - TV Pijnacker 2-6, LTC Lisse
- Hillegomse TC 2 3-5.
Derde klasse: 15: Tie-Breakers - Groenvliet 5-3.
TV Hoorn - TV Nieuw Vennep 7-1Iduna/Biltho-
ven 3 - Luck Raeck 3 1-7. Marquette 2 -
NWTL/DD 3-5.
Vierde klasse: 21: TV Buren LTC Lisse 2 2-6.
Joy Jaagpad 3 - Atalanta 7-1. De Doelen 3 -
Groenendaal 3-5. Hillegomse TC 3 - OLTC
Oegstgeest 2-6.
Vierde klasse: 29: De Kegel - TV Pqnacker 3 8-
0. TV Badhoevedorp 2 - Holy 2 7-1, Buytenwegh
- Vliegende Hollander 6-2, Nieuwe Sloot - TEAN
Alphen 2 2-6.
Vierde klasse: 30: Delftse TB 3 - Leeuwenbergh
4 6-2, Qravel - Thor-RW 3 8-0. Lucky Stroke -
ALTV Zoetermeer 2 8-0, Victoria 3 - 's Graven-
zande 3 8-0.
Mannen
Hoofdklasse: 1: TV Roosendaal - Leeuwenbergh
4-2, Nieuwerkerk-IJ, - Oskomera-Deurne 1-5,
TEAN Alphen -TegelseTC 3-3.
Eerste klasse: 3: 't Root - Pettelaer 4-2, Amstel
park - Brederode 4-2, Roomburg - Metselaars 2
0-6.
Mannen
Derde divisie: Aspasia- Irene 1-3, Woerden-
Nesselande 3 4-0.
Nesselande 2 22-86K Irene 22-48
Woerden 21-78 Switch 21-45
Delta 22-72 Aspasia 22-45
Agon 22-64 Maarssen 22-42
Servia 22-56 Zovoc 22-37D
Protos 22-52 Nesselande 3 22-30D
Promotieklasse A: Waterlanders- Gemim/K. 3-1
Sovicos 2 22-80K Punch 22-57
Inter Rijswijk 2 22-74 GSC 22-46
VELO 22-69 Waterlanders 22-42
Skama 1 22-64 NOVO 2240
Leython 2 22-60 Skania 2 22-360
Castellum 22-60 Gemini/K. 22-32D
Eerste klasse A: Tula/Smashing- Inter Rijswijk 3
1-3, Aspasia 2- HPSV 4-0, Tonegido 3- Tula/S-
mashing unb., Tula/Smashmg- Tonegido 3 unb
Castellum 2 22-84K Kalinko 1 22-51
Inter Rijswijk 3 22-65 Tula/Smashing 19-49
Donar 2 22-64 Leython 3 21-47
HPSV 22-55 Aspasia 22-45
SKC 22-53 DEO 20-35
Tonegido 3 20-52 Kalinko 3 22-35D
Donar 22-95K Radius 2 22-46
Ariston 22-79 Netwerk 22-41
Punch 2 22-69 Kalinko 2 22-37
Agon 2 22-65 Te Werve 22-37
Nesselande 4 22-65 Zovoc 2 22-33D
Sovicos 22-64 Thor 2 22-29D
Vrouwen
Derde divisie: Tonegido 2- Woerden 1 3-2.
Woerden 2- Irene 4-0, Cito- VSTS 4-0.
VSTS 22-72K Spits 22-59
Gemini/K. 22-64 Woerden 2 22-56
Woerden 1 22-63 Tonegido 2 22-54
Cito 22-62 Jupiter 22-51
Tonegido 3 22-61 Shot 22-32D
Irene 22-60 Protos 22-26D
VSTS 2 22-90K Delta 22-51
Utrecht 3 22-85 Zovoc 2 22-45
Inter Rijswijk 2 22-73 Nesselande 2 22-42
Skania 22-64 Greentex/Sp 22-41
Be Fair 22-56 RW 22-360
Kalinko 22-52 Leython 2 22-26D
Promotieklasse B: Utrecht 4- Jupiter 2 4-0, Zo
voc- Taurus 2 2-3. Zovoc- Jupiter 2 4-0
VCV 22-98K Switch 22-54
Nivoc 22-84 Dosko 22-48
Taurus 2 22-72 Utrecht 4 22-41
Leython 22-64 Maarssen 22-40
Vives 22-60 Thor 22-350
Zovoc 22-55 Jupiter 2 19- 4D
Eerste klasse A: VELO- Leython 3 4-0.
Netwerk 22-86K Donar 22-54
Castellum 22-83 In Up Go 22-50
VELO 22-79 Leython 3 21-39
Sovicos 2 22-76 Inter Rijswijk 4 22-35
Gemini/K. 2 22-65 NOVO 22-15D
GSC 21-59 Delta 2 22-14D
Eerste klasse B: GGV- Punch 1-3, Tonegido 4-
Castellum 2 4-0. Tonegido 4- Be Fair 2 0-4.
Sovicos 1 22-90K Move Over 22-47
Be Fair 2 22-89 Inter Rijswijk 3 22-47
Jodan Boys 22-85 Tonegido 4 22-35
Punch 22-68 Radius 22-32
Nesselande 3 22-61 Sovicos 3 22-32
Castellum 2 22-60 GGV 22-14D
Rotterdam. Finale nationale beker.
Vrouwen: Arke/Pollux - Longa'59 3-0 (25-20
25-19 25-22).
WATERPOLO
Vouliagmeni. LEN Trophy, vrouwen, Final Four
Skif Moskou (Rus) - Lumio Het Ravijn (Ned) 9-8
(1-2 2-2 4-0 2-4). Doelpunten Ravijn: Heerdink
2. Bosman 2, Kuipers 2. Guichelaar 1, Hartgers
1
Vouliagmeni (Gri) - Carnex Szentesi (Hon) 13-5
<2-0 4-1 5-2 2-2).
Skif Moskou - Szentesi 11-9, Het Ravijn
liagmeni 3-5 (0-2 2-2 0-1 1-0). Doelpunta
vijn: Bosman, Kuipers, Guichelaar
Eindstand: 1 Vouliagmeni 3-6 (24-13), 2
Moskou 3-4 (25-23). 3. Het Ravijn 3-2 <2(
3. Szentesi 3-0 (19-33).
Alliance 21-36 UZSC
VZC 21-32 Aquapodro
V.vax 21-26 OZ/PC
Rapido 21-25 Dordrecht
Lumio/Ravijn 21-25 De Gouwe
HZC-Weursth. 21-23 Katwijk
Derde klasse D: d'Elft- Alkemade 6-8.
SWNZ 21-39 Wilskracht
Amer 20-28 d'Elft
Barracuda 21-26 Alkemade
Otters 21-26 Aquarijn
Watervlo 20-22 WVZ
OZV 20-21 Meent
WIELRENNEN
Valkenburg aan de Geul. Amstel Gold Raet
Profs (38ste editie): 1 Vmokourov (Kaz,
Deutsche Telekom) 250,7 km in 6.OI O
Boogerd (Ned, Rabobank) op 0.04, 3. Di
(Ita, Saeco) z.t., 4. Rebellin (Ita, Gerolsste
5. Kessler (Dsl, Team Deutsche Telekorr;
Casagrande (Ita, Lampre) 0.06, 7. Scarporv
Domina Vacanze - Elitron), 8. Armstrong
US Postal - Berry Floor) 0.08, 9. Vicioso
(Spa. ONCE - Eroski) 0.12, 10. AstarloaA
bar (Spa. Saeco) 0.20.113. De Groot (Ne<
bobank) 8.33 Uitgevallen: Van der Kooi|
BankGiroLoterij) Elite-vrouwen (3de edits
Cooke (Eng. Ausra Gruodis - Safi) 114,7
2.45 18. 2 Gollan (Aus) op 0.02. 3. Puo
te (Lit, SC Michela Fanim Record Ba
Schleicher (Dsl, USC Chino - Forno d't
0 04, 5 Ljungskog (Zwe. Catalunya - Air
Kookai) 0 05. 6 Melchers (Ned. Farm Fr
Hartol) 0.06, 7 Carngan (Aus. BIK - Pcm
te) 0.07. 8. Arndt (Dsl. Equipe Nürnberg»
sicherung), 9. Zabirova (Rus. Prato
Bike) 0 08. 10. Bessette (Can. Saturn C|
Team) 0.09, 45. De Goede (Ned, Zoeten
Farm Frites - Hartol) 0 41, 114. Van V
(Ned. Hazerswoude-Ri|ndijk. Ton van B
len Sports) 12.57, 136. Bergkotte (Ned, A
aan den Rijn, Ton van Bemmelen S
17.05.
Borja. Ronde van Aragon.
Vierde etappe, La Muela - Borja: 1 P«
(Ita) 168 km in 3.52.25, 2. Edo (Spa), 3.
tanelli (Ita), 4. Serrano (Spa), 5. Gutierrez
6. Fernandez (Spa), 7. Svoarda (Tsj), 8.
(Spa), 9. Gavazzi (Ita), 10. Bucciero (Ita).
Vijfde en laatste etappe, La Muela-Zarags
Petacchi (Ita) 149 km in 3.42 54, 2. Ferni
(Spa), 3. Svorada (Tsj), 4. Oesov (WRu), 5|
(Spa), 6. Brochard (Fra).
Eindklassement: 1 Piepoli (Ita) 20.02.0
Simom (Ita) 0.24, 3. Beltran (Spa) 0.26,
fre (Spa) 0.34, 5. Garcia Quesada (Spall
6. Dominguez (Spa) 0.54.
La-Roche-sur-Yon.
Ronde van Vendée: 1 Kirsipuu (Est) 1941
4.26.12, 2. Da Cruz (Fra), 3. Pineau (Fi
Geslin (Fra), 5. Flickmger (Fra). 6. Voigl (0
Valladolid. Ronde van Valladolid. mountan
Derde etappe: 1. Brentjens (Ned) 24
1.08.30. 2 Tjallingu (Ned) 1 19, 3.1
(SPa) 1.28. 4 Bakker (Ned) 3 06. 5 Lej
(Spa) 3.31.6. Peters (Ned) 3.52.
Vierde en laatste etappe: 1 Brentjens
8.53. 2 Lejarreta (Spa) 0 08. 3 Peters
0 17, 4. Trujillo (Spa). 5. Tjallingu (Ned)
6 Bogas (Spa) 0.31.
Eindklassement 1 8rentjens 3 07.06.
jillo 2.57, 3 Lejarreta 3.27. 4 Tjallmg..
5 Peters 5.57,6. Bakker (Ned) 6 10.
Goes. ZLM Tour.
Elite: 1 Van Melis (Ned. Van Vliet) 200
4.50 20, 2. Dunning (Ned. Van HemertS
op 0.11, 3. Poad (Aus, Team Down Undt
4 Van Hummel (Ned, Rabobank) 0.38,
Koning (Ned, Hoekse Renners). 6. Vriend
Van Vliet). 7. Smink (Ned. Van HemertQ
8. Wouters (Bel, Quick Step). 9. 8
wik Meubelen - Tegeltoko), 10. Van de
(Ned. Bert Story - Piels), 45 Groenendi|t
Noordwi|k, HSK Trias) 8.45.
Breezand. Ronde van Breezand.
Elite/beloften (80 km): 1. Slippens Ct Vt
Haakman (Enkhuizen). 3. J. Brum (Waa
4. R. Degelmg (Hoogkarspel), 5. Wind!
(Oostzaan), 6. I. Bruin (Andi|k), 7. Six
(Bovenkarspel), 8. Jonkman (Andijk), 9.1
(Waarland), 10. Vennel (N-ZI). Elite-vt
(60 km): 1. De Goede (Zoeterwoudt
Linthorst (Ooy gem Zevenaar), 3. Wekenti
ze), 4. Mos (De Wijk), 5. Van Alebeek (II
dam), 6. Van Dongen (Middelharms), 7
bach (Schiedam), 8. Van der Zee (Deun
Koedooder (Bovenkarspel), 10. Groenveld
gare). Amateurs B (50 km): 1 Koenen (De
der), 2 Vinke (Oosterend), 3. Smit (Ha
4 Beekes (Petten), 5. Bakker (Den Helde
Waddinxveen. 11de Ronde van Waddiniw
Elite/beloften (80 km): 1. Poad (N-ZI).
Duuren (Polsbroek). 3. Van Dijk (Hellevod
4. Delen (Rotterdam), 5 Bos (Rotterdi
Stevenson (Aus). 7. Blom (Oudewater),
zenveld (Nuenen), 9. Vuurens (Meerked
A. de Bruin (Stolwijk) Junioren (65 km):
mans (Diemen), 2. Van Emden (Schiet'
Pieters (Hoofddorp). 4. Pronk (Warmenh
5. Nannes (Warmenhuizen), 6. Langevel
se) Amateurs A (60 km): 1P. van de Ree
legom), 2. T. van Eijk (Hillegom), 3. Gn
(Zoetermeer). 4. Duinmaijer (Schevening
Baas (Ouderkerk aan de Amstel) Vrouw
der contract (50 km): 1. Klemjan (Wierd
Van Bennekom (Ermelo). 3. Miggels (8
4. Van Zuijlen (Oudewater), 5. Hogervort
terdam). 6. Brok (Delft). 7 De Jong (Gra
8. Verhoeven (Erp). 9. De Mol (Heusdfl
Hoeve (Tilburg).
IJSHOCKEY
Boedapest. WK mannen, divisie I.
Groep A: Nederland - Roemenië 7-4 (3-0
2). Doelpunten Nederland Livingston 3,
2, Van den Thillart en Hartogs. Kazachsiï
len 3-1 (0-0 2-0 1-1), Hongarije - Litoux
(2-0 1-0 1-0).
Stand: 1. Kazachstan 4-8, 2. Polen 4-6,3
garije 4-5, 4. Nederland 4-3, 5. Roemer.
6. Litouwen 4-1.
ZWEMMEN
St. Etienne. Open Franse kampioenschag
Mannen, 50 m vrij, finale: 1. lies (Algl!
2. Bousquet (Fra) 22,56, 3. Sicot (Fra)
4 Van den Hoogenband (Ned) 22,70;
vlinder, finale: 1. Esposito (Fra) 52,
Lagoun (Fra) 53,31, 3 Bousquet (Fra)
4. Keizer (Ned) 54.08; 50 m rug, finale
tega (Spa) 26,40, 2. Roger (Fra) 26,46,
four (Fra) 26,48. Halve finale, eerste s
Ganzevles (Ned) 26.75. Series: 2. Ga
26,74. 6 Zwering (Ned) 27,30.
Vrouwen, 50 m vlinder: 1 Groot (Ned)
2. Poptsjanka (WRu) 27,19, 3 Mongi
27,75; 50 m vrij, finale: Herasimenia
25.37, 2 Kakhlova (WRu) 25,68, 3.
(Fra) 25,70. Halve finale, tweede serie
ten (Ned) 25,91. Series: 5. Kosten 26
Groot 26.13, 8. Schreuder (Ned) 26,51,
len (Ned) 27,57, 200 m rug, finale- 1.0
(Den) 2.11.52. 2. Maracmeanu (Fra) 2
3. Baron (Fra) 2.15,82.
New York. NBA, eerste ronde playoffs (best-of-
seven).
Eastern Conference: Detroit Pistons - Orlando
Magic 94-99. Stand 0-1, Philadelphia 76ers -
New Orleans Hornets 98-90. Stand: 1-0. New
Jersey Nets - Milwaukee Bucks 109-96, stand:
1-0; Indiana Pacers - Boston Celtics 100-103,
stand: 0-1.
Western Conference: Minnesota Timberwolves
- Los Angeles Lakers 98-117 Stand: 0-1. San
Antonio Spurs - Phoenix Suns 95-96 nv,
stand: 0-1; Dallas Mavericks - Portland Trail
Blazers 96-86, stand: 1-0; Sacramento Kings -
Utah Jazz 96-90, stand: 1-0.
Mannen
Promotiedivisie: Red Giants- WGW 84-86,
Akrides- Rowic 81-74, E. Towers 2- Challen
gers 86-76. Utrecht- Early Bird 73-98, Astron
2- BCA 100-61, Zwolle 2- Aris 87-63, Gr Ui-
wielrennen - Suzanne de Goede heeft één
dag na een goed optreden in de Amstel Gold
Race de Ronde van Breezand op haar naam
geschreven. De 19-jarige Zoeterwoudse ver
wees gisteren in het criterium na 60 kilome
ter twee medevluchtsters, Francis Linthorst
en Fonny Wekema, naar respectievelijk de
plaatsen twee en drie.
„Een mooie ervaring, een mooie koers",
concludeerde De Goede op eerste paasdag.
De renster van Farm Frites-Hartol finishte
tijdens de eendaagse wereldbekerwedstrijd
in Limburg als 45ste. De klassering had veel
beter kunnen zijn. Bij de eerste passage van
de Cauberg brai; het peloton in twee stuk
ken. Onderaan de Keutenberg sloot een
groep achterop geraakte elite-vrouwen weer
aan. „Op dat moment kwam een aantal
meiden tot stilstand. Misschien omdat er
eentje verkeerd schakelde. Ik kon nog net op
mijn fiets blijven zitten." De Goede bevond
zich door het oponthoud opnieuw in een
tweede achtervolgende groep.
De 'jagers' slaagden erin bij de Cauberg de
kopgroep te achterhalen. Maar de latere
winnares Nicole Cooke demarreerde daar.
De Britse van de formatie Ausra Gruodis-Sa-
fi, die voor de 114,7 kilometer 2 uur 45 mi
nuten en 18 seconden nodig had, trok het
veld uiteen. De Goede kon in het slotak
koord nog enkele rensters op het smalle
parcours inhalen. Ze gaf uiteindelijk slechts
41 seconden op Cooke toe. „Ik ben er op
zich goed uitgekomen", oordeelde de Zoe
terwoudse gisteren. „Dat komt omdat ik
sterker ben geworden, onder meer door
meer duurtrainingen."
Die betere basis leidde in Breezand tot een
zege. De Goede reageerde in het criterium
op Fonny Wekema, die halverwege een de
marrage plaatste. Alleen Francis Linthorst
kon zich bij het duo aansluiten. Het drietal
controleerde en haalde zonder kleersd
ren de finishstraat. De Goede ging de s|
aan en liet de concurrentie kansloos. I
optreden dit seizoen oogst bewondf
van zowel kopvrouw als ploegleider. „1
tien en Michael zijn hartstikke tevreden
me. Ze zeggen dat ik gewoon lekker i
blijven rijden en er een goed leerjaar
moet maken." Smetje op de rekening ii
De Goede niet, zoals gepland, mag st
in de Waalse Pijl. Een wijziging in de f
menten sluit eerstejaars elite-vrouwei
jaar uit van deelname. Jammer?Ach, ii
nog zoveel jaren te gaan."
Peter van de Reep schreef gisteren even
een overwinning op zijn erelijst bij. EX
jarige Hillegommer was de sterkste i
Ronde van Waddinxveen voor amateii
Dorpsgenoot Ton van Eijk kwam als tv
over de meet. Bij de junioren werd Set
an Langeveld uit Lisse zesde.