Vacatures eb V beter BI Transportleider (m/v) IJSSELMUIDEN ZN. B.V. Filiaalleiders m/v de toekomst voorspel je zelf Administrateur m/v Het Motorhuis fïorg en Zekerheid Kennemer Gasthuis werkt -maan ZATERDAG 19 APRIL 2003 voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tillu 's Gravendiik. tel. 023 5 150 137 Leton is zo oud als de weg naar Rome. En zelfs nog ouder. Al ver voor onze jaartelling werd beton gebruikt voor bouwwerken welke nu nog bestaan. Vreemd is dat niet. Beton is immers een van de duurzaamste en makkelijkst toepasbare bouwmaterialen. Beton. Daar draait het om bij Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V.. een gezond bedrijf met een kansrijke toekomst. Want in Nederland wordt steeds meer gebouwd: woningen, bruggen, wegen, openbare gebouwenen steeds meer van beton. Een groot deel daarvan levert Cementbouw. Werken bij Cementbouw is een beetje zoals beton zelf is: flexibel als het kan en keihard als het moet. Er heerst een prettige, open, no-nonsense sfeer en we zijn trots op wat we bereiken. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed. Voor de vestiging Cruquius zoeken wij een Je bent verantwoordelijk voor het goed laten uitvoeren van de geplande betonmorteltransporten. Om dit goed te laten verlopen onderhoud je veel contact met onze klanten, maar ook met onze medewerkers van de betonmortel- centrales en onze chauffeurs. MBO-niveau of gelijkwaardig, leidinggevende- en organisatorische capaciteiten, goede communicatieve vaardigheden en een flexibele opstelling zijn noodzakelijk. Logistieke ervaring is een must. Je toekomstige collega's waarderen een flinke dosis humor. Stuur binnen twee weken je sollicitatiebrief naar: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. t.a.v. Els Hendriks. Manager P&O, Postbus 414, 2100 AK Heemstede. Mailen kan ook: els.hendriks@cementbouw.nl Als je meer wilt weten over de functie kun je bellen met de heer P. van Beelen, hoofd logistiek: 023 - 548 11 84. Kijk voor meer informatie over Cementbouw op www.cementbouw.nl concreet in beton ■Tv; Zoekt u een veelzijdige functie met doorgroeimogelijkheden en met gelegenheid om uzelf verder te bekwamen via onze werkzaamheden en door vakgerichte cursussen? Dan bent u misschien wel onze nieuwe collega. Wij zoeken kandidaten voor de functie van: BEDRIJFSPROFIEL IJsselmuiden Zn. B.V verzorgt technische instal laties in de bouw voor zowel ontwerp, uitvoering en onderhoud van sterkstroom-, zwakstroom-, beveiligings-, telematica-, telefooninstal- lalies. waterleiding, rio lering, gas. sanitair en centrale verwarming. PROJECTLEIDER ELEKTROTECHNIEK CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER E W ELEKTROMONTEURS EN LOODGIETERS KEURINGSINSPECTEUR NEN 3140 Meer dan 100 jaar vakmanschap! Wij zijn een erkend leerbedrijf en hebben een eigen opleidingsbegeleider. Wij bieden: Een leuke, zelfstandige cn afwisselende baan met uitdagende projecten, waarin u zichzelf volledig zult kunnen ontplooien Afhankelijk van ambitie en initiatief behoort verdere doorgroei binnen het bedrijf zeker tot de mogelijkheden. Via carpooling is vervoer vaak eenvoudig te regelen. Een vast dienstverband, goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden De procedure: Heeft u belangstelling voor een van deze functies, bel/stuur/fax of c-mail dan een solicitatic naar IJsselmuiden Zn. B.V.. t.a.v. de heer D IJsselmuiden. Hub van Doomcweg 7. 2171 KZ Sasscnheim. TECHNISCHE INSTALLATIES SASSENHEIM UI "BV DOOCNKWEG T 2171 KZ SASSEN1IELW TEL 0252-260101 FAX 0252-2328 IS f mail info* ijssdmuidenbv.nl Zie ook onze website www.ijsselmuidenbv.nl \W Voor de leiding van diverse filialen zoeken wij: Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt. Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoordelijk heid, persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Uw sollicitatie met CV en diploma's, stuurt u naar: ALDI Zaandam B.V. T.a.v. dhr. R.IJ. Schippers Postbus 1504,1500 AM Zaandam Proces- en Laboratoriumtechniek Opleiding niveau 1,2,3, 4 bol/bbl Chemisch Laboratorium Medisch Laboratorium Procestechniek Milieutechniek Procesoperator Mechanisch operator Open Huis 23 april van 18.00-21.00 uur Laurens Baecklaan 23/25 Beverwijk Nova College Regionaal Opleidingen Centrum Nova College maakt werk van je opleiding O Motorhuis Groep Bij de Motorhuis Groep werken in totaal ruim 1100 mensen, verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. De Motorhuis Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons In dienst blijven. De Opel-dealerbedrijven van De Motorhuis Groep kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaatsen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Voor de centrale financiële administratie te Leiden komen wij graag in contact met enthousiaste belangstellenden voor de functie van: Vacaturenummer. |e komt te werken binnen een leuk team van 14 personen en houdt je MHL0308 - samen met enkele andere collega s - bezig met de afwikkeling van kosten tussen de dealerbedrijven. Ook ben je verantwoordelijk voor de financiële aansluitingen, het (mede-)opstellen van de diverse belastingaan giften en de financiële rapportage ten behoeve van het management en de holding. Voor zo'n functie moet je natuurlijk behoorlijk accuraat zijn en gestructureerd kunnen werken. |e bent initiatiefrijk en flexibel én bekend met geautomatiseerd administreren Wij denken aan iemand met een HBO- werk- en denkniveau én met affiniteit met boekhoudkundige en financiële zaken Kennis van en ervaring met Windows, alsmede Wotd en Excel is een pré Ben je geïnteresseerd in een prima job bij een goed en betrouwbaar bednjf? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het vacaturenum mer naar Het Motorhuis. postbus 44. 2B00 AA Leiden. Als je dat wilt. kun je voor meer informatie natuurlek ook eerst bellen De heer II Sintenie staat je graag te woord (071-535 18 00) AcquiaW naai aanlenf ng var Medewerkers van de Motorhuis Groep hebben altijd een streepje voor: Aantrekkelijke autoregellng Winstdeling Studiekostenvoorzieningen Bedrijfsspaarregeling Hoge personeelskortingen (óók op brandstolAantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particulier Ons personeelsbeleid gericht op ontwikkeling, rbij aandacht traal staat. Immers, de sleutel werkers! Een belangrijk doel organisatie is dan werkomstandigheden. Dat betekent: oog werktijden, inspraak goede combinatie carrière privé-leven, handvatten verdere ontwikkeling open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord Spreekt dit jou aan Jouw coaching en begeleiding van de ongeveer 12 medewerkers is erop gericht omstandigheden te creëren waarbinnen zij zo zelfstandig mogelijk hun taken kunnen uitvoeren. Ook draag je zorg voor een optimale dienstverlening aan zowel interne als externe cliënten en ben je verantwoordelijk voor interpretatie en (het laten) uitvoeren van de uitgebreide regelgeving op het gebied van AWBZ Tevens ben je in staat de medewerkers te begeleiden in het veranderingsproces binnen de Backoffice Zorgkantoren. Als coach speel je een actieve rol in over legsituaties aangaande de werkzaam heden en fungeer je in voorkomende I gevallen als vervang(st)er collega-coach. Je rapporteert rechtstreeks aan het hoofd Backoffice Zorgkantoren. Wij zeggen jou toe Aantrekkelijk salaris tot maximaal 2.784,- bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek. Verder bieden wij een interessant pakket aan arbeids voorwaarden, waaronder een dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt HBO-werk en-denkniveau; leidinggevende ervaring; affiniteit met en kennis van de AWBZ- regelgeving; competenties: o.a. coachen, plannem organiseren, en overtuigingskracht. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contact opi men met Marc van Hout, hoofd BackofU Zorgkantoren, telefoon (071) 582 5906 Je schriftelijke sollicitatie kun je o.v.v. vacaturenummer 0303-026 binnen 2 weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Jolanda Alphenaar, HR-adviseur, Postbus 400, 2300 AK Leid? Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Met 2.500 medewerkers (inclusief 165 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in Kennemerland en daarmee één van de grootste werkgevers in de regio. En toch staat binnen onze organisatie het individu centraal. Wij hebben een klantgerichte atti tude waarbij het werken- in teamverband onontbeerlijk is. Als opleidingsziekcnhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven ontplooien én kwalificeren. Momenteel zijn wij op zoek naar een: doktersasssistent (vacaturenummer 03-431) voor inval op diverse poliklinieken van de locatie Deo (pooler) De functie is per direct beschikbaar cn geldt voor onbepaalde tijd voor maximaal 24 uur per weck. De werkdagen en werktijden worden in nader Overleg vastgesteld Als doktersassistent ben je verantwoordelijk voor het voorbereiden, assisteren en administratief afhandelen van het spreekuur en de behandelingen door specialisten. Je informeert de bezoekers van de afdeling over de werkwijze en wachttijden en over de zorg en behandeling. Ook beheer je patiënten dossiers, voorraden, instrumentarium en apparatuur Je bent een gediplomeerd doktersassistent voor wa de klant voorop staat. Ervaring op een polikliniek is een pre Meer weten? Bel (023) 552 41 21 en vraag naar mevrouw I. Kramps. assisient-hoofd poliklinieken locatie Deo, sein 4082. specialistisch verpleegkundige cardio care (vacaturenummer 03-443) Voor de Hartbewaking, locatie EG, zoeken wij een verpleegkundige voor minimaal 16 uur per week Je bent verantwoordelijk voor het verlenen van totale hoogcomplexe verpleegkundige zorg. Grote verantwoordelijkheden binnen je functie zijn het geven van intensieve begeleiding, vaak in crisis situaties, aan de patiënt en diens relaties en het zelfstandig uitvoeren van interventies bij acute patiënten. Je maakt deel uit van het reanimalie- team. Het instrueren en begeleiden van verpleeg kundigen in opleiding tot cardio care aantekening en stagiaires is onderdeel van je functie. Je hebt een verpleegkundige A of HBO-V diploma met een aantekening cardio care. affiniteit met het specialisme en je kunt prioriteiten stellen tijdens je werkzaamheden. Meer weten? Bel (023) 552 52 52 cn vraag naar mevrouw R. Hoogstoevenbeld, team leider hartbewaking. sein 2914 secretaresse manager zorgadministratie (vacaturenummer 03-445) De afdeling zorgadminisitralic, onderdeel van de pienst Management Ondersteuning, is verant woordelijk voor het ontwikkelen, implementeren, ófganiseren en onderhouden van een adequate mcdisch-administratieve organisatie en facturering Als secretaresse van de Manager Zorgadministratie verricht je alle secretariële werkzaamheden zoals het organiseren en notuleren van vergaderingen en de afhandeling van de post cn correspondentie. Je bewaakt de agenda van de manager en verricht administratief ondersteunende taken ten behoeve van de afdeling. Je onderhoudt op een professionele manier interne contacten met alle relevante personen binnen hel ziekenhuis en externe contacten met (huis)artsen, specialisten, collega- ziekenhuizen en patiënten. Je hent in het bezit van een HAVO/VWO-diploma, aangevuld met een beroepsopleiding secretaresse en-hebt kennis van de medische terminologie en ervaring in een soortgelijke functie. Meer weten? Bel met de heer G. de Wit, hoofd medische informatie en registratie a.i.. telefoon (023) 552 22 06. assistent medische registratie (vacaturenummer 03-446) In deze parttime functie voor 32 uur per weck verzorg je. in samenwerking met 5 collega's, de medische registratie van het Kennemer Gasthuis Je verzamelt relevante medische gegevens uit het medisch dossier, classificeert en codeert ze en legt ze vast in het programma HospitalView2, ten behoeve van de Landelijke Medische Registratie (LMR). Tevens bewerk cn verstrekje LMR-gegcvens en daaraan gerelateerde informatie voor o a. medisch specialisten en ziekenhuistnanagement. Je beschikt over een HBO-opleidings-Averknivcau. aangevuld met het Prismant-diploma medisch registratie assistent, of je bent bereid deze op leiding tc volgen. Bovendien heb je kennis van medische terminologie, anatomie, fysiologie en ziekteleer. Meer weten7 Bel met de heer P van Kempen, assistent-hoofd medische registratie, telefoon (023) 552 28 14 Meer informatie of direct solliciteren? Voor uitgebreide informatie over alle vacatures kunt u kijken op onze internetsite www.kg.nl. Maar direct solliciteren kan natuurlijk ook. Stuur een brief inclusief CV binnen veertien dagen, onder vermelding van hel genoemde vacaturenummer, naar het Kennemer Gasthuis, afdeling werving selectie. Postbus 417, 2000 AK Haarlem Per e-mail reageren kan ook: p6iopv@lkg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs-gesteld! 0

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 30