Vacatures MK<Z Assistent Product Manager CONTROLLER v~ Connexxion zoekt collega's die verantwoordelijkheid durven nemen vervoerarchitect (m/v) conne» ion Ervaren uitvoerder voor straat- en rioleringswerk kinder postzegels ERVAREN, ENTHOUSIASTE EN DESKUNDIGE DIRECTIESECRETARESSE (M/V) VERTEGENWOORDIGER M/V .Kan jij dit maken...? Ervaren meubelmaker/ interieurbouwer het HOUTPALEIS ZATERDAG 19 APRIL 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Personenvervoer is Connexxion op het lijf geschreven. Onze medewerkers vervoeren dagelijks een miljoen reizigers over de weg, over rails en over water. Wij zijn op zoek naar mensen die graag werken in de geest van vernieuwing. En die zich herkennen in de Connexxion-kernwaarden: betrouwbaarheid, enthousiasme, ondernemerschap en plezier in het werk. Gezamenlijk brengen we onze missie Connexxion brengt mensen bij elkaar in de praktijk. Voor ons werkterrein openbaar vervoer zoeken wij voor de regio West een Onze functie Als vervoerarchitect ontwikkelt en optimaliseert u vervoerconcepten, dienstregelingen en vervoer plannen. U levert input voor offertes, analyseert de reizigersvraag en ontwikkelt hiervoor producten. U speelt in op de ruimtelijke ontwikkelingen. Verder onderneemt u actie bij infrastructurele knelpunten richting wegbeheerders en draagt u mogelijke oplossingen aan. U onderhoudt relaties met opdrachtgevers en belanghebbenden (provincies, gemeenten en consumentenorganisaties). Daarnaast onderhoudt u goede contacten met collega s van andere disciplines en met het georganiseerd overleg. Uw profiel Voor deze functie op HBO-niveau zoeken wij een collega met kennis van verkeer en vervoer en van de markt voor het personenvervoer. U heeft inzicht in het exploitatieproces en kunt zich goed inleven in de positie van de reiziger en de intermediaire klant. U heeft uitstekende communicatieve vaardigheden, kunt goed samenwerken en heeft een klantgerichte instelling. U weet hoe u onderhandelingen moet voeren, bent een analyticus en creatief. Ons aanbod Wij bieden u een plezierige, informele werkomgeving waar collegialiteit centraal staat. Onze arbeidsvoor-, waarden zijn concurrerend. Uw standplaats is Boskoop. Geïnteresseerd? Voldoet u aan het profiel, stuur dan binnen 14 dagen een brief met korte motivatie en CV naar Connexxion Openbaar Vervoer, t.a.v. Kees Neven, manager HRM a.i., Postbus 3,2770 AA Boskoop. Wilt u eerst meer weten over deze functie of over Connexxion? Bel dan naar Kees Vos. vervoerarchitect, telefoon (0172) 220 257. Of kijk op www.connexxion.nl. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. brengt mensen bij elkaar PF Concept International B.V., onderdeel van Pollyconcept Holding B.V., een bedrijf met verkoopkantoren door heel Europa, zoekt voor haar vestiging te Roelofarendsveen een De kernactiviteiten van het bedrijf bestaan uit de ontwikkeling, verkoop en distributie van promotionele artikelen en relatiegeschenken. Het bedrijf is Europees marktleider en beschikt over een wijdvertakt distributienetwerk waarlangs duizenden produkten hun weg vinden naar gespecialiseerde markten. PF Concepts unieke produktassortiment en dynamische organisatie, met als pijlers een succesvolle marketing en een eigen R&D, alsmede haar wereldwijde sourcing-, kwaliteits- service netwerk, heeft geleid tot een leidende positie in de betrokken marktsegmenten Product management speelt een belangrijke rol binnen PF Concept International. Deze afdeling is verantwoordelijk voor de ontwikkeling en kwaliteit van de gehele Europese I collectie en marketing hiervan. U rapporteert direct aan de Europees product Directeur. Uw taken: - U bent verantwoordelijk voor bepaalde productgroepen binnen het assortiment van PF Concept; - U onderhandelt de prijzen met de fabrikanten en zorgt voor een goede relatie tussen beiden en bouwt deze uit; - U reist een paar keer per jaar naar het Verre Oosten om zorg te dragen voor het ontwikkelen van en sourcen naar nieuwe producten; - U blijft op de hoogte van de laatste trends door middel van beursbezoeken en retail shopping binnen Europa; - U bent verantwoordelijk voor het up to date houden van het interne computersysteem met informatie betreffende uw productgroepen; - U bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van uw producten en conformiteit met de Europese wet- en regelgevingen. Uw werkomgeving: - Een plezierige werksfeer met een open cultuur voor initiatieven; - Een omgeving waar hard wordt gewerkt met plaats voor een gezonde dosis humor; - Goede marktconforme arbeidsvoorwaarden; - Initiatiefrijke, loyale en flexibele persoonlijkheid, stressbestendig. - Creatieve en goede communicatieve vaardigheden. - Slagvaardige persoonlijkheid met een uitstekend vermogen om in een team te functioneren. - Enkele jaren relevante werkervaring in soortgelijke functie. - MBO opleiding. - Goede effectieve beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. - Leeftijd indicatie: 22-30 jaar. Uw Sollicitatie: U kunt uw gemotiveerde sollicitatie voorzien van C.V. sturen aan: PF Concept International B.V. De Lasso 14 2371 GV Roelofarendsveen t.a.v. de heer A. van der Veen FA. J. DIJLEVELD ZOON Artesiaplanteoen da KOUDEKERK AAN DEN RIJN aannemer van straat-, grond en rioleringswerken Fa. Bijleveld is een familiebedrijf met 25 werknemers en werkt voornamelijk voor vaste opdrachtgevers in Zuid-Holland. Wij zijn VCA gecertificeerd. In verband met de vutgerechtigde leeftijd van onze huidige uitvoer der zoeken wij een: Die in ataat is zelfstandig te werken, beschikt over een diploma gww-kunde op MBO niveau en in juni 2003 kan beginnen. Taken van de uitvoerder zijn het onderhouden van contacten met onze opdrachtgevers, het aansturen van de medewerkers en het maken van calculaties. Een auto van de zaak is beschikbaar. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan de heer D. Bijleveld, Postbus 16, 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn. Op werkdagen zijn wij bereikbaar van 9.00 -16.00 uur Telefoonnummer 071-3412309 W. HeemsVcrt B.V. is e«i van öe grootslo grosnlcbcwcrtinssbcOnjven van Ncdoitand. Het is HEEMSKERK een siert groeiende organisatie in de dynamise!*, dagverse, levensmiddelen markt. Heemskerk •kvu£n .n wrrJtt.-jjowiren B.V. houdt zich bezig mei het op de markt brengen van vers gesneden, gewassen en panklare groenten. VtoomamHijk levert zij aan de Retail markt in Nederland en Duitsland. Daarnaast leven ze ook haar producten aan een aantal klanten in de zgn. Foodservice-markt. Bij het bedrijf werken ongeveer 550 medewerkers die wekelijks zon 1 800 000 verpakkingen produceren Onze organisatie is op zoek naar een Voor de invulling van deze vacature wordt gedacht aan iemand die het als een uitdaging ziet om de fmancile gang van zaken van een gioie productieorganisatie van begin tot het eind (of van Land tot Klant) te beheersen Hij of zij Is verantwoordelijk voor: Uitvoering en ondersteuning van hel fmancile er. economische beleid van de organisatie. Hel cordineren en organiseren van de administratieve organisatie met daarbij de maatregel! van de interne controle en het toezien op de blijvende werking hiervan, Leiding geven aan de afdeling fmancile administratie: Tijdig verzorgen van de week-, maand- en kwartaalrapportages; Meewerken aan verdere ontwikkeling van managementinformatiesystemen; Mede vorm geven aan hel begrotingsproces; Alle werkzaamheden op fiscaal gebied en het gebied van sociale verzekeringen; Beleid t.a.v. verzekeringen; Implementatie en verdere ontwikkeling van de fmancile module van het ERP-pakket (One world van jDEdwards). Functie eisen: Minimaal HBO werk- en denkniveau gecombineerd met een relevante financieel administratieve opleiding; Ervaring met ERP-pakkettenibij voorkeur One World van JDEdwards); Minimaal 5 Jaar ervanng bij een p.roductiebcdnjf; Analytisch werk- en denkvermogen; Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheid; Resultaatgericht; Kennis van interne organisatie en administratieve voorschriften en procedures; Grondige kennis van dc moderne administratie, tie relevante onderdelen van hel sociale verzekenngs-slelsel, belastingen, subsidies en ondernemingsrecht; Pragmatisch Ingesteld; Gedrevenheid op gebied van controle van administratieve processen, zonodig tot op detailniveau t-a.v Dhr. W.D.Zomer. Postbus 137. 2230 AC Rijnsburg. Ook kt De Stichting Kinderpostzegels Nederland is het kinderfonds dat op des kundige wijze hulp biedt aan groepen kinderen in binnen- en buitenland die in hun ontwikkeling bedreigd worden. Dit doet zij door het verlenen van financiële steun aan projecten die zijn gericht op de bescherming van de rechten van kinderen en de bevordering van hun welzijn. De Stichting Kinderpostzegels Nederland zet zich daarbij met name in voor het behartigen van de belangen van kinderen die in de verdrukking komen. Op het bureau van de stichting werken ruim 30 mensen. in verband met het vertrek van de huidige medewerkster zoekt de Stichting Kinderpostzegels Nederland een voor vier dagen per week. Heb je belangstelling voor deze functie? Het functieprofiel is te vinden op onze website, www.kinderpostzeaels.nl. Sollicitatiebrieven met cv vóór 1 mei 2003 s.v.p. sturen naar: Stichting Kinderpostzegels Nederland t.a.v. Nelleke Bakkeren-Voogt, directeur Schipholweg 73/75, 2316 ZL Leiden. Vragen? Op woensdag 23 april 2003 kun je tussen 11.00 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 15.00 uur telefonische informatie krijgen bij de directeur, telefoon 071-5259800. Scheidegger Opleidingen is een begrip up het gebied van kwalitatief hoogwaardige kantoor- en computeropleidingen. Met een uitgebreid netwerk van docenten is Scheidegger Opleidingen in staat in geheel Nederland tot in de kleinste gemeenten opleidingen te verzorgen In de afgelopen decennia groeide Scheidegger uit tot één der grootste particuliere onderwijsinstellingen in ons land. Door dc toenemende vraag naar particulier onderwijs zoekeri wij een fulltime U bezoekt aan de hand van ingestuurde aanvragen de belangstellenden, om hen te informeren over de opleidingen waarnaar de interesse uitgaat. Dit vindt meestal plaats in de middag- en avonduren. Hij/zij is zo verant woordelijk voor ae samenstelling van de cursusgroepen. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré, maar geen vereiste. Wij vragen: een overtuigende persoonlijkheid doortastendheid, doorzettingsvermogen en zelfdiscipline aantoonbare verkoopkwaliteiten een representatief voorkomen eigen auto en telefoon Wij bieden: een zelfstandige, uitdagende functie een hoog inkomen een interne verkoop/producttraining continu persoonlijke training en begeleidin uitstekende doorgroeimogelijkheden goede secundaire arbeidsvoorwaarden een prettige werksfeer in een klein team U kunt uw sollicitatiebrief met CV zenden, onder vermelding van vacaturenummer 827, naar het verkoopkantoor van: SCHEIDEGGER OPLEIDINGEN BA. T.a.v. Mevrouw M.E. Borchers-Pijpers Ir. D.S. Tuijnmanweg 5 4131 PN VIANEN Of via onze Internetsite, rubriek "Vacatures": www.scheidegger.nl MiXZ Hillinga+Timmerman te Noordwijk zoekt een Ervaren Relatiebeheerder Bedrijven (m/v) Functie omschrijving Als Relatiebeheerder Bedrijven ben je hét aanspreekpunt voor onze zakeli jke rela hebt affiniteit met het levensverzekeringsvak (o.a. collectieve contracten) en bent schakel tussen de klant en de verzekeringsmaatschappijen waar wij mee samenwi Je bereidt afspraken voor de buitendienst voor. Je bent actief betrokken bij het uit ken en realiseren van commerciële acties, werkt offertes uit en realiseert öptimalt singen voor de verzekeringsvraagstukken van onze klanten. Wij vragen een enthousiaste, representatieve kandidaat stressbestendig en besluitvaardig ingesteld commerciële instelling goede telefoonbehandeling opleiding minimaal MBO-niveau assurantiekennis op B-niveau kennis op het gebied van zowel schade- als levensverzekeringen minimaal 2 jaar ervaring in een vergelijkbare functie ervaring met AN VA is een pré teamplayer prestatiegericht Wij bieden prettige Werkomgeving goede salariëring premievrij pensioen studiemogelijkheden Meer informatie Voor verdere inlichtingen kun je contact opnemen met Ria Blok. MiXZ Hillinga Timmerman Nieuwe Zeeweg 68 Postbus 241 2200 AE Noordwijk. tel. (071) 3644895 of kijk op onze website www.mixz.nl Gevraagd: Het Houtpaleis is een jong en dynamisch bedrijf dat meubels maakt voor z de zakelijke als de particuliere markt. In onze moderne werkplaats krijg eigen werkplek ter beschikking. Zo werk je elke week aan andere opdrachtt wat je maakt ga je vaak zelf installeren. Wil jij een afwisselende baan in een leuk team en goed salaris? En heb je: een meubelmakersopleiding minimaal 2 jaar praktijkervaring een rijbewijs en een positieve instelling? Bel dan voor inlichtingen: 0252 - 22 31 28. Je kunt vragen naar Jaap Arno VOOR MEUBELS OP MAAT Madame CuriestrJ Sassenheim (bedrijventerrein 1 (T) 0252 22 31 21 (F) 0252 22 43 21 WWW.HOUTPA

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 28