Vacatures SMAAK L U M; c www.lumc.nl Vakatures Assistent-Controller m/v (fuiitime) aÉYleo KANNER SCHOOL Leerkracht (m/v), wtf.: 1.000 Leerkracht Groepsleerkracht m/v), wtf.: 1.000 CENTRALE FINANCIËLE ADMINISTRATIE (m/v) Verpleeghuis Duinstede ^afdelingsmanager I JAG 19 APRIL 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk, tel. 023 5 150 137 Beeld Geluid IMli "Witgoed/beeld en geluid" especialiseerd bedrijf in oop van hoogwaardige :he huishoud, televisie en pparatuur in de regio Leiden, n eigen technische dienst heidt ons bedrijf zich van irtgelijke bedrijven, topen gerenommeerde zoals: Bosch, Siemens, Bang Olufsen, Yamaha en Teac. een sterk expanderend dig bedrijf waar servicegericht vriendelijk wordt gewerkt. jop zoek naar enthousiaste irkers die ons team willen gaan en. Ben je representatief, (end, kun je zelfstandig werken, e gave om klanten te overtuigen Ié mogelijkheden van de en over te brengen, stuur dan tatiebrief met je cv onder ing van de vacature op naar: Palm imerstraat 250 Leiden Swaak "Witgoed/beeld en geluid" biedt op korte termijn de volgende vacatures aan: 1. VACATURE: VERKOOPADVISEUR WITGOED M/V FULLTIME/PARTTIME 2. VACATURE: VERKOOPADVISEUR BEELD EN GELUID" M/V FULLTIME/PARTTIME KKENS INERNATIONAL TEXTILES B.V., sligingen in Nederland en België, houdt zich bezig met de import en export van ten behoeve van de Europese confectie-industrie, zoekt per direct voor de vesti- Rijsenhout (NL) een: functie assisteer je onze controller bij de dagelijkse verzorging van de financië- toop- voorraad- en personeelsadministratie. Wij denken aan iemand op MEAO- met relevante werkervaring, in bezit van een goede computervaardigheid (kennis act. Word en Excel) en die naast de Nederlandse ook de Duitse en Engelse taal :heerst in woord en geschrift. je thuis in een kleine, informele en dynamische organisatie, weetje van aan heb je geen 9 tot 5 mentaliteit, stuur dan een beknopte brief of e-mail met ir: S INTERNATIONAL TEXTILES B.V. ncent de Bruin laantje 10 WRUSENHOUT 97 - 348021 Acquisitie wordt niet op prijs gesteld som. voor speciaal owoemts Huur van de stichting Leo Kannerschool, bijzonder school voor speciaal onderwijs K.) en centrumschool voor aan kinderen met een stoornis in stisch spectrum (ASS) vraagt: (onderbouw, (leeftijdscategorie 7 t/m 10 jaar). verzorgen van onderwijs aan groepen van 12 leerlingen deelnemen aan kindbesprekingen/teamoverleg e.d. bijdrage leveren aan de schoolontwikkeling. -eisen: volledig bevoegd, voortgezette opleiding (diploma speciaal onderwijs) strekt tot aanbeveling ikend zijn met recente orthopedagogische, orthodidactische inzichten en opvattingen enige ervaring in de omgang met kinderen met gedragsproblemen kunnen werken in een pedagogisch klimaat waarin begrippen als acceptatie en structuur centraal staan. groepen is voor een deel van de week een taakleerkracht en/of een assistent (m/v), wtf.: 1.000 VSO afd., locatie EndegeeestWstraatweg 26, Oegstgeest. "deling is bestemd voor leerlingen van 12 t/m 18 jaar met een stoornis "het autistisch spectrum, ling telt 5 groepen, groepsgrootte: 10 leerlingen, e leerkrachten zijn er vakdocenten voor lichamelijke oefening, ing/consumptieve techniek en Engels, afdeling is tevens een technisch assistent verbonden. nieuwe afdeling VSO ZMOK te Leiderdorp: mber 2003 start de nieuwe afdeling VSO ZMOK in Leiderdorp, deling is bestemd voor leerlingen tussen 12 en 16 jaar met gedrags- len. Groepsgrootte: 8 leerlingen, ken vanuit een groeimodel. ven is om te beginnen met 2 klassen van 8 leerlingen. verzorgen van onderwijs aan een groep van 8 leerlingen iet begeleiden van individuele leerlingen lijdragen aan de ontwikkeling van een onderwijsconcept voor deze specifieke doelgroep samenwerken met ondersteunende disciplines. ieisen: ervaring en affiniteit met de doelgroep volledig bevoegd/diploma S.O. strekt tot aanbeveling planmatig kunnen denken en handelen. dr. Leo Kannerschool biedt goede scholings- en begeleidingsmogelijkheden, 'ol maakt deel uit van het Regionaal Expertise Centrum "West" (regio )en Haag) en werkt nauw samen met het nabijgelegen academisch centrum ider- en Jeugdpsychiatrie Curium functies is een andere taakomvang (minimaal 3 dagen) bespreekbaar. ndiensttreding: 1 augustus 2003. ie over de functies A en B: mevrouw M. Sonders, adjunct directeur. ictie C: de heer P. C. Hooft, directeur, tel. 071-5150599 of mevr. M. Baartman, lider. het bezit van de vereiste bevoegdheden dan verzoeken wij u uw schriftelijke linnen 14 dagen te zenden aan: van de Prof. Dr. Leo Kannerschool, Jesterstraatweg 26 Oegstgeest -5150599 eo.kannerschool@wolmail.nl Voor de sector Middelen (afdeling Planning en Control) is de gemeente Oegstgeest op zoek naar een vaste medewerker voor werkzaamheden op de (36 uur per week) Oegstgeest is een mooie groene gemeente met bijna 22.000 inwoners. Oegstgeest ligt vlakbij Leiden en dicht bij de kust. Het voorzieningenniveau in Oegst geest is hoog en dat willen wc graag zo houden. De gemeente is ambitieus. De milieuwijk Poel geest wordt de komende jaren voltooid en ook is Oegstgeest bezig met de ontwikkeling van Rijnfront. Rijnfront is het gebied ten westen van de A44. Het is de bedoeling dat hier in de toekomst zowel woningen als bedrijven worden gebouwd. Oegstgeest is niet alleen een mooie gemeente om te wopen, maar ook om te werken. Bij de gemeente werken momenteel zo'n 130 mensen, verspreid over de sectoren Grondgebiedzaken, Middelen, Inwonerszaken en een Staf bureau. De gemeente kent een open en informele cultuur. We werken efficiënt, houden de kosten goed in de gaten en vinden een goede service aan onze inwoners heel belangrijk. Onlangs hebben wij onze identi teit bekrachtigd met een nieuwe huisstijl. Deze huisstijl is vanzelf sprekend ook doorgevoerd in onze vernieuwde website: www.oegstgeest.nl Neemt u hier als mogelijk toekomstig medewerker van Oegstgeest eens een kijkje. Oegstgeest staat niet alleen in de regio. Sterker nog, op steeds meer beleidsterreinen vindt regionale samenwerking plaats. De komende jaren zal de samen werking met de omliggende gemeentes steeds intensiever worden. Dit heeft in de toekomst beslist ook gevolgen voor regel geving, het voorbereiden van beleid en de tijd en aandacht die het ambtelijk apparaat aan deze samenwerkingsverbanden zal moeten schenken. Acquisitie naar aanleiding rail deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wat je gaat doen? De functie is tweeledig. Aan de ene kant houd je |e bezig met werkzaamheden op het gebied van de inning en ver werking van de gemeentelijke belastingen (zoals onroerende- zaakbelastingen, hondenbelasting en leges), treasury en verzekeringen. Ook het opleggen van aanmaningen in geval van een betalingsachterstand behoort tot je taken. Verder doe je aan debiteurenbeheer en stel je mede liquiditeitsprognoses op en beheer je mede de gemeentelijke verzekeringsportefeuille. Het andere deel van de functie behelst het op een adequate manier verwerken van de crediteurenadministratie. Wat breng je mee? Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat op mbo-niveau met meerjarige ervaring, kennis en vaardigheden op het gebied van de financiële administratie en affiniteit met de hiervoor genoemde werkzaamheden.Woorden als efficiënt, doelmatig en adequaat zijn je op het lijf geschreven Wat bieden wij? Afhankelijk van je opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 2.424,-- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. De gemeente Oegstgeest biedt haar medewerkers een uitstekend pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden aan zoals een pc-privéproject, een fietsenplan, ouderschapsverlof, diverse beloningsinstrumenten, een persoonlijk ontwikkelingsplan (POP) en een regeling kinderopvang, die het werken bij de gemeente Oegstgeest nog aantrekkelijker maken. Jouw reactie? Je sollicitatie met curriculum vitae (CV) stuur je naar: Gemeente Oegstgeest, sectie Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer S.A. Karthaus, Postbus 1270,2340 BG Oegstgeest Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met heer R.Teunissen, afdelingshoofd Planning Control, telefoon (071) 519 18 08. Je kunt elektronisch reageren via e-mailadres: P&0@oegstgeestnl. Stuur dan ook je CV Wi/y GEMEENTE OEGSTGEEST Verpleeghuis Duinstede is gelegen aan de Deijleweg 208 (naast de Amerikaanse School) en is zowel met eigen als met openbaar vervoer goed bereikbaar. Verfrissend, open, ruim en licht zijn de eerste indrukken die u krijgt als u door de brede en fraai uitzicht biedende gangen en vertrekken loopt Binnentuinen, volop groen en de Duinpan voor bewoners, bezoekers en medewerkers versterken dit gevoel. Werken in Duinstede Duinslede is een gecombineerd verpleeghuis met 122 plaatsen verdeeld óver vier afdelingen met elk hun eigen cultuur. Individuele bewonersgerichte zorg, EW-systeem (Eerst Verantwoordelijk Verzorgenden), mufti disciplinair zorgdossier, bejegening, kwaliteit, zingeving, communicatie en zorg voor medewerkers zijn sleutelbegrippen in een dynamische omgeving, waarin ruimte is voor vernieuwing en eigen initiatief. Als u enthousiast bent voor iets kunt u veel bereiken. Duinstede zoekt een nieuwe collega m/v voor de functie 32 uur per week Als afdelingsmanager bent u verantwoordelijk voor het leveren van een kwalitatief verantwoorde zorg- en dienstverlening waarbij de vraag van de 31 bewoners centraal staat. U regisseert de relatie tussen bewoners en de familie en het verpleeghuis (overleggen, familieparti cipatie e.d.). U bent integraal verantwoordelijk voor het gevoerde beleid van uw afdeling, dit betekent dat u verantwoordelijk bent voor zowel de zorg als het beheer (financieel/administratief/facilitair) en het sociale beleid. U geeft op een stimulerende, coachende wijze leiding aan dit proces. Het welbevinden van uw medewerkers gaat u aan het hart. Kwaliteit van zorg staat hoog in uw vaandel en u werkt actief aan kwaliteitsborging. Voor de functie vragen wij een manager die beschikt over: Verzorgende IG, Verpleegkundige opleiding of gelijkwaardig aangevuld met een managementopleiding op HBO-niveau Ruime (leidinggevende) ervaring bij voorkeur in de ouderenzorg Kennis van en ervaring met kwaliteitsborging Goede communicatieve vaardigheden Een stimulerende en resultaatgerichte leiderschapsstijl Wij bieden u: Een uitdagende leidinggevende functie in een aantrekkelijke werkomgeving Mogelijkheden tot verdere ontplooiing door opleiding en loopbaan ontwikkeling Een werksfeer waar openheid, creativiteit en mensgerichtheid zeer belangrijk zijn Arbeidsvoorwaarden conform de CAO V&V, het salaris bedraagt maximaal 2826,72 bruto per maand (FWG schaal 50). Geïnteresseerd Voor meer informatie over het werken bij ons in Duinstede kunt u contact opnemen met Jan Oosterling, locatiemanager, telefoon 070-5122612. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de voornoemde persoon of per e-mail duinstede@KVVhaaglanden.nl Uw reactie zien wij graag binnen www.zorgmobielwassenaar.nl twee weken tegemoet. Verpleeghuis Duinstede maakt, samen met nog 11 instellingen, deel uit van de Katholieke Stichting voor Verzorging en Verpleging in de regio 's-Gravenhage. Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor een loopbaan in de zorg Systeembeheerder m/v Centrale Dienst Informatie Voorziening (CDIV) Datacommunicatie specialist m/v Centrale Dienst Informatie Voorziening (CDIV) In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. De schaal waarop dat gebeurt, vraagt om betrouwbare automatiseringssystemen. Om dat te waarborgen zoeken we twee nieuwe collega's. I Kunt u zich.voorstellen hoeveel gegevens er dagelijks in het LUMC verwerkt worden? Veel! Daarvoor moeten we kunnen vertrouwen we op betrouwbare en ingenieuze automatiserings systemen. Daarom zijn alle centrale ICT-belangen ondergebracht in de Centrale Dienst Informatie Voorziening (CDIV). Door de diversiteit en omvang van het LUMC biedt deze dienst een boeiende en zeer afwisselende ICT-werkomgeving. B We zoeken een ervaren systeembeheerder m/v voor de sectie Productiebeheer van de groep Centrale Faciliteiten van de CDIV U voert het pro actieve beheer uit van circa honderd servers en biedt telefonische ondersteuning aan de afdelings beheerders. Met een afgeronde studie informatica op MBO-niveau en kennis van Microsoft Certified System Engineer of Citrix Certified Administrator komt u in aanmerking voor deze functie. U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband Uw salaris bedraagt maximaal 2.822,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 8, CAOAZ). B Daarnaast zoeken we een datacommunicatie- specialist m/v voor de sectie Datacommunicatie van de groep Centrale Faciliteiten van de CDIV. In deze functie vertaalt u de strategische en tactische wensen op automatiseringsgebied in een conceptueel ontwerp en buigt u zich over de ver dere ontwikkeling van de beheeromgeving (Cisco Works). Daarnaast voert u, met uw team, een aan tal technische en beheertaken uit. U heeft een afgeronde studie HBO-informatica nodig en ken nis van complexe netwerktechnologie. U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 3.506,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 10, CAO AZ). v B Een uitgebreide beschrijving van deze vacatu res vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie van systeembeheerder belt u met de heer R. Cornelisse, projectleider Systeemintegratie. Voor vragen over de functie van datacommunicatiespecialist, belt u met de heer JIJ.G. van Hattem, projectleider Datacommuni catie. U kunt voor beide functies ook contact opnemen met de heer E.L.A. Flikkenschild, hoofd Centrale Faciliteiten van de CDIV. Alle contact- ,36 ,21 personen zijn te bereiken via het Stafbureau CDIV, telefoon 071 52631 26. B Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 3 mei 2003 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw C. van Oudshoorn, Afdeling P&O FB/CD. Dl-R. Pc^nis 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief dui delijk het vacaturenummer van de functie. Voor de functie van systeembeheerder is dat G.03.RO.13/LD16, voorde functie van datacom municatiespecialist is dat G.03.RO. 14/LD16. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 23