Vacatures ui intratuin Vole bane Electrician (m/v) 4 L U M C de koning www.lumc.nl Laat je toekomst groeien bij Intratuin! HET GROENE WARENHUIS Secretaresse/ Medewerker PZ Administratief Medewerker Boekhouder (fulltime) leidster Verpleegkundigen en ziekenverzorgenden 24 36 i Rijnseest J2roep ZATERDAG 29 MAART 2OO3 Voor informatie over het adve kunt u bellen met Tilly s C Avery Dennison Graphics Europe is een dynamisch en groei end bedrijf op het gebied van zelfklevende materialen. Wij richten ons op de Europese grafische markt - te denken valt aan signmaking, reclameborden, bestickerde bussen en treinen, etc. Kenmerkend voor Avery Dennison is haar open, informele en internationale cultuur. Kwaliteit, initiatief en zelfstandigheid bij werknemers is een must. Binnen de afdeling Engineering van de Graphics Division te Hazerswoude is een vacature voor de functie van Electrician (m/v) Tot het takenpakket behoren onder meer: verhelpen van elektrische storingen; doen van onderhoudstaken; verbeteren van elektrische instalaties van het machinepark; deelname aan consignatiedienst volgens een vast rooster; verrichten van tekenwerk m.b.v. AutoCad; programmeren van PLC's en andere meet- en regeltechniek. Voor de functie wordt van de kandidaten verwacht: een opleiding op MBO-niveau/relevante ervaring; uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden; kennis van de Engelse taal is een pre; kennis van meet- en regeltechniek. Geïnteresseerd? Geïnteresseerden kunnen schriftelijk reageren ter attentie van Jan-Willem Nieuwland, manager Human Resources, Post bus 118, 2394 ZG Hazerswoude. Uiteraard kan dit ook per interne post. Telefonische inlichtingen kuntu verkrijgen bij Jan-Willem Nieuwland, (071) 342 15 09. jan.willem.nieuwland@eu.averydennison.com Verpleegkundig teamleden m/v Urologie/Traumatologie en Orthopedie In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij en nascholing. De zorg voor de patiënten op de afdelingen Urologie/Traumatologie en Orthopedie vraagt om topklinische en topreferente zorg. H Zorg is zorg zult u zeggen, maar er is natuurlijk wel degelijk verschil in hoe je patiën ten verzorgt op verschillende afdelingen. De accenten liggen anders en dat merkt u dage lijks in uw functie. Voor de chirurgische patiën ten van de specialismen Urologie, Trauma tologie en Orthopedie zoeken we diverse verpleegkundig teamleden, die een kei zijn in het vak. Als verpleegkundig teamlid m/v werkt u in één van de zes verpleegkundige teams van de afdelingen Urologie/Traumatologie en Ortho pedie. U krijgt patiënten toegewezen, en ver pleegt en verzorgt deze op basis van hun indivi duele zorgvraag. Bovendien denkt u actief mee over het beleid van de afdelingen. Daarvoor heeft u een HBO-Vof een diploma A-verpleeg kundige nodig en enkele jaren ervaring als A verpleegkundige. Het is uiteraard een pre als u ervaring heeft in één van de bovenstaande vakgebieden. U werkt in een dienstverband van 24 tot 32 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstel ling voor één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.404,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 7, CAO AZ). H Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures' Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opne men. Voor vragen over de functie neemt u con tact op met mevrouw P. Beek, verpleegkundig teamleider Orthopedie, telefoon 071 526 20 66. Of met mevrouw A. van der Zwet, verpleegkun dig teamleider Urologie, telefoon 071 527 31 13 Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 12 april 2003 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw K.. Curvers, P&O-adviseur, K-06-Q, Postbus 9600, 2300 RC Leiden Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: A.03.KC 01/LD13. U kunt ook direct sollici teren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband van 52 vooraan staande tuincentra verspreid over geheel Nederland. Deze 'groene warenhuizen' bieden een breed assortiment en voorlichting op het terrein van o.a. kamer- en tuinplanten, tuin- benodigdheden, gereedschappen en tuinrecreatie-artikelen. Intratuin Voorschoten is een vestiging waar ruim 60 medewerk(st)ers zich inzetten voor een bloeiende en groeiende organisatie. De organisatie bestaat uit meerdere vennoot schappen en kent een aantal ondersteunende afdelingen, waaronder financiële administratie. Door de opzet van een geheel nieuwe organisatiestructuur ontstaat er op de financiële administratie van INTRATUIN VOORSCHOTEN een vacature voor de functie van MANAGER FINANCIËLE ADMINISTRATIE De functie Het betreft een fulltime functie. De afdeling administratie bestaat naast de manager uit 2 parttimers. Als manager draag je de eindverantwoordelijkheid voor de gehele financiële administratie. Daarnaast informeer, adviseer en rapporteer je op financieel gebied aan de directie en andere disciplines binnen het bedrijf. Inhoud: Je bent verantwoordelijk dat de gehele debiteuren- en crediteurenadministratie op een juiste wijze uitgevoerd wordt. Je bent eindverantwoordelijke van de kantoorvoorraadadministratie en inkoop factuurcontrole, Je bent eindverantwoordelijk voor de kasadministratie, Je verricht boekhoudkundige werkzaamheden, Je controleert en verifieert het grootboek, Je verzorgt de gehele personeelsadministratie, Je bent eindverantwoordelijk voor de urenregistratie en de (externe) salarisver werking. Je bent verantwoordelijk voor de automatisering, Je verzorgt de aangiften loon- en omzetbelasting, Je zorgt voor managementrapportages, Je zorgt voor de begroting, de budgetten en diverse analyses, Je adviseert en ondersteunt directie en medewerk(st)ers vanuit je vakgebied. el: Je hebt een HBO werk-/en denkniveau, Je hebt ruime ervaring in een soortgelijke functie, Je beschikt zowel mondeling als schriftelijk over goede communicatieve eigen schappen, Je hebt ervaring in het geven van leiding, Je kunt goed zelfstandig maar ook in teamverband werken, Je hebt ruime kennis van automatisering, personeelsadministratie en salaris verwerking. Je hebt affiniteit met de detailhandel, Je bent een sterke persoonlijkheid die flexibel, creatief, resultaatgericht en enthousiast is, Je hebt een sterk verantwoordelijkheidsgevoel en betrokkenheid. Wij bieden een zelfstandige en afwisselende werkkring in een groeiend bedrijf, waar inzet en motivatie op prijs gesteld worden. Bovendien bieden wij goede ontplooiingsmogelijk heden. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO van de tuincentra. Wij bieden daarnaast aantrekkelijke kortingen op aankopen en kennen een spaarloonregeling. Richt je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen aan Intratuin Voorschoten, t.a.v. dhr. J. Griffioen, Leidseweg 518, 2253 JP Voorschoten. Reageren per Email kan ook: j.griffioen@voorschoten.intratuin.nl Tel. 071-5322203 iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen'leest de krant alt u Voor een internationaal commercieel bedrijf in Leiden, werkzaamheden bestaan uit het rapporteren a.h.v. perso iH registratiesystemen, het onderhouden van contact met salansadministratie en overige secretariéle taken HÖi Ben ji| ouder dan twintig jaar, heb je ervaring op personeel en ben |e op zoek naar een fulltime functie in een ti|de 10 dienstverband? Neem dan contact met ons op1 Voor een bedrijf in Rijpwetenng. Je bent medeverantwoorde ni het draaiend houden van het kantoor op administratief get M voornaamste taken zijn het aannemen en verwerken van U' facturatiebeheer, correspondentie en het beantwoorden v telefoon. Enige kennis van het Engels en het Duits is vereist een opleiding op MBO-niveau. relevante werkervaring en accuraat en klantvriendelijk? Neem dan contact met ons c H Voor een overheidsinstelling Tot je werkzaamheden behor M voeren van de boekhouding, het verrichten van diverj ta controlewerkzaamheden met betrekking tot de facturering t ondersteunen van de hoofdboekhouder Ben jij in het bezit van een MBA diploma en eventueel SPD, relevante werkervaring, kennis van boekhoudsystemen en i0( computerprogramma's Word/excel en FMS? Reageer dan Geïnteresseerd? Kijk voor meer leuke banen www.dekoninguitzendbureau.ri:l e-mail ons op info@dekoninguitzendbureau rij uitzendbureau' Kort Rapenburg 20. 2311 CC Leiden Tel 071-514414fr< Fax 071-5127513 E-mail. info@dekoninguitzendbur Bezoek ook onze website: www.dekonmguitzendbureai, 0i KJMDEKDACiVFR-BLIJF 3™ tl Altijd al willen werken met kindert waarbij kwaliteit voorop staat? Dit is je kans! Klein kinderdagverblijf zoekt We vragen niet alleen dat je meewei maar ook datje meedenkt. Bel: Kinderdagverblijf Tomitiedor Kagerstraat 1-a, Leiden mw. R. Schneider 071 -517 00 23 r 3" Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een eigentijdse organisatie voor geestelijke gezondheidszorg met circa 1.800 medewerkers. Ons werkgebied, de regio Zuid-Holland Noord telt circa 520.000 inwoners. Vanuit de subregio's Leiden en omstreken, Duin- en Bollenstreek en Rijnstreek bieden wij hulp aan cliënten met psychische en psychiatrische problemen, hun familieleden en relaties. Er is een apart aanbod voor volwassenen, ouderen en kinderen en jeugd. Dagelijks maken zo'n 1.500 cliënten gebruik van onze diensten. Een cliënt krijgt bij ons hulp die volledig is afgestemd op de persoon, de klacht en de omgeving. Wij zoeken altijd naar de meest lichte vorm van hulpverlening. Het principe is dat cliënten zoveel mogelijk thuis of in de directe woonomgeving geholpen kunnen worden. Ons aanbod is dan ook heel gevarieerd individuele gesprekken en groepstherapieën, zorg aan huis, werkprojecten, dagactiviteitencentra, beschermde woonvormen of indien nodig tijdelijke opname in een kliniek. Voor Rijngeest Groep, Leiden en omstreken. Langerdurende Zorg locatie Oegstgeest. zoeken wij uur Rijngeest Groep, Leiden en omstreken, Langerdurende Zorg Langerdurende Zorg biedt behandeling, resocialisatie, woon begeleiding en verzorging aan een aantal cliënten die lang durende zorg nodig hebben. Het kent tal van zorg- en behandel- vormen, waaronder klinische, dagklinische en ambulante behandelingen, gedifferentieerd beschermd wonen, ambulante woonbegeleiding. Intensieve Zorg Ouderen, psychiatrische thuis zorg en centra voor activiteiten en arbeid. De afgelopen jaren is hard gewerkt aan de gezamenlijke innovatie van behandeling en zorg. De afdeling De specialisatie van de afdeling Intensieve Zorg Ouderen is het behandelen, verplegen en verzorgen van oudere cliënten met psychiatrische stoornissen. Uitgangspunt is het werken met zorgmilieus. De functie Wij zoeken enthousiaste collega's die samen met ons vorm willen geven aan de verdere ontwikkeling van de functie Intensieve Zorg Ouderen.Tot uw taken behoren onder andere het verrichten van uitvoerende taken ten aanzien van behande ling, begeleiding en verzorging. U past hierbij de rehabilitatie methodiek toe. Ook voert u taken uit die te maken hebben met persoonlijk begeleiderschap, het begeleiden van verpleeg hulpen, leerlingen en uitzendkrachten. U draagt verantwoorde lijkheid voor speciale taken en u levert een bijdrage aan het ver der ontwikkelen van het zorgmilieu en de vraaggerichte zorg. Uw profiel U beschikt over een relevante opleiding op mbo- of hbo-niveau, u heeft affiniteit met de doelgroep en kennis van de ziektebeel den. U kunt goed functioneren in teamverband, heeft aandacht voor teamprocessen en levert hier een bijdrage aan. Verder bent u bekend met het ontwikkelen en uitvoeren van indivi duele verpleegplannen (Gordon systematiek). U bent bereid tot verdere scholing in onder andere rehabilitatie en zorgmilieus. U ziet veranderingen als een uitdaging. Enthousiasme, geduld en de bereidheid tot zelfreflectie zijn voor u geen vreemde begrippen. Ons aanbod Wij bieden u een verantwoordelijke functie in een boeiende en afwisselende werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn over eenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) en is afhankelijk van functie-inhoud, opleiding en ervaring (verpleegkundige 40/45, ziekenverzorgen de 35/40). Daarnaast kunt u rekenen op een degelijk pakket f secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectief ver zekeringspakket. Wij bieden u de mogelijkheid om. voordat u solliciteert, een dagje op de afdeling mee te lopen. Informatie Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemei met Rien Bakx, teamleider a.i., telefoon (071517 96 82 of 06 5201 6527, e-mail rbakx@rijngeestgroep.nl Solliciteren U kunt uw schriftelijke reactie tot uiterlijk 12 april, onder ver melding van vacaturecode 210103/DL, richten aan: Rijngeest Groep T.a.v. mevrouw D. Nijboer Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk of per e-mail aan dnijboer@rijngeestgroep.nl Bezoek ook de vacaturepagina van onze website: www. rijngeestgroep. nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 28