Vacatures r wm I die het Juiste weten te leggen. ambitieuze commerciële/ administratieve collega (m/v) Administrateur m/v G MEEÜS Inr m ■ai-1 liiiiillJI Medewerker informatieanalyse m/v florg en Zekerheid VERPLEEGKUNDIGEN (ft/pt) ÏE KWALITEITSFUNCTIONARIS sfstSl ZATERDAG 29 MAART 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tillu 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 - De dienst ICT, met ruim 40 medewerkers, is verantwoordelijk voor de totale informatievoorziening binnen Zorg en Zekerheid, met het w accent op de verdere professionalisering van de discipline informa- tisering en automatisering. Voor deze dienst zoeken wij een GEMIDDELD 34 UUR PER WEEK Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid is gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen. zowel ziekenfonds als particulier. Ons personeelsbeleid is gericht op ontwikkeling, waarbij aandacht voor de individuele medewerker cen traal staat. Immers, de sleutel tot succes ligt bij onze mede werkers' Een belangrijk doel van onze organisatie is dan ook het creëren van optimale werkomstandigheden. Dat betekent: oog voor 'gezonde' werktijden, inspraak in een goede combinatie carrière en prive-leven. handvatten voor verdere ontwikkeling en een open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord Spreekt dit jou aan Als medewerker informatieanalyse analy seer je de bedrijfsprocessen in overleg met gebruikers en opdrachtgevers. Je spoort mogelijke oorzaken van problemen op en werkt voorstellen tot verbetering uit, waarin je nieuwe oplossingsrichtingen en impactanalyses noteert. Je adviseert bij veranderingen in informatiesystemen. Tevens werk je mee aan het opstellen van functionele specificaties en het beoordelen van impactanalyses. Dit alles kun je op een duidelijke wijze vertalen in een rapport of document. Je rapporteert rechtstreeks aan de coach informatieanalyse en systeemontwikke ling. Wij zeggen jou toe Een aantrekkelijk salaris tot maximaal 2.784,-bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek, en een interes sant pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt HBO-werk-en-denkniveau; kennis van en ervaring met informatie analyse en administratieve organisatie en de daarbij gehanteerde methoden en tools; probleemanalyse; creativiteit; schriftelijke en mondelinge communi catie. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contact opne men met Martin Kooij, coach informatie analyse en systeemontwikkeling, telefoon (071) 5 825 232. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 2 weken sturen naar: Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Jessica Dittmann, diensthoofd P&O, Postbus 400, 2300 AK Leiden, of pz@zorgenzekerheid.nl. ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. tie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uw reactie Via onze website kunt u digitaal solliciteren: www.ihd-schiphol.nl Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u richten aan IHD Schiphol Service bv. t.a.v. Mw. Drs. E.M.B.M de Woltf Vertrekpassage 114, 1118 AS Luchthaven Schiphol. Tel.: 020-316 1412 SCHIPHOL SfflVICE IHD Schiphol Service bv is een commerciële dienstverlenende organisatie die passagiers met mobiliteitsbeperkingen begeleidt op de Luchthaven Schiphol. IHD is 24 uur per dag, 7 dagen per week operationeel om opdrachten van afhandelingsmaatschappijen en de Luchthaven Schiphol uit j te voeren. IHD telt een honderdtal medewerkers, welke een (para)medische j achtergrond hebben. Op de afdeling operatie zijn wij op zoek naar Uw functie U begeleidt passagiers met mobiliteitsbeperkingen op de Luchthaven Schiphol. Daarnaast bent u, in de rol van verpleegkundige, primair aanspreekpunt voor onze passagiersbegeleiders met betrekking tot (medische) vragen over passagiers. Werken in onregelmatige diensten is voor u geen probleem. Uw profiel U heeft de opleiding HBO-V afgerond of u bent verpleegkundige A.B. of Z en u heeft minimaal 1 jaar relevante werkervaring. U heeft recente ervaring met het tillen van personen. U bent klantgericht, stressbestendig, daadkrachtig en in staat zelfstandig te handelen. U beschikt over een goede fysieke conditie en rijbewijs B. U heeft een goede beheersing van de Nederlandse- en Engelse taal. Ons aanbod IHD biedt uitstekende (secundaire) arbeidsvoorwaarden en een prettige, informele werksfeer. EDEKA Fruchtkontor B.V. verzorgt de inkoop van groenten, fruit, verse snijbloemen, potplanten, bloembollen en aanverwante artikelen. Het grootste gedeelte wordt geleverd binnen de eigen Edeka-organisatie met ca. 11.000 ver kooppunten in Duitsland en Oostenrijk. Door voortdurende groei hebben wij een interessante functie vacant binnen ons jonge dynamische team. Onze divisie snijbloemen en potplanten opereert in de razendsnel groeiende markt van tuincen ters, bouwmarkten en supermarktgroepen. Wij hebben hier plaats voor een: De werkzaamheden bestaan uit: - ondersteuning in- verkoop - het telefonisch afvragen van bestellingen Niet alleen een mooie doorgroeifunctie naar een verdere administratieve/financiële of commer ciële carrière, maar ook een uitdaging voor meer ervaren kandidaten die toe zijn aan een volgende stap. Standplaats: Bloemenveiling Flora Bleiswijk. Wij maken gebruik van de modernste computersystemen, waarbij voortdurende ontwikkeling op dat gebied voor onze medewerkers vanzelfsprekend is. HAVO denk- en werkniveau lijkt ons het meest bij bovenstaande functie passen. Bij de functie behoort een adequate beloning, terwijl het totale pakket met o.a. spaarloonregeling, 13e maand, studiekostenregeling en pensioenvoorziening meer dan compleet genoemd kan worden. Is uw interesse gewekt, schroom dan niet en neem direct contact op met de heer W.C. van Rijn (hoofd divisie bloemen en planten) telefoon: 010-5242172; e-mail: edeka.fkdl@edeka.de. EDEKA Fruchtkontor B.V. t.a.v. de heer W.C. van Rijn Postbus 164 (Bloemenveiling FloraHolland) 2665 ZK BLEISWIJK Telefoon: 010-5242020 O De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten biedt ouders opvang voor hun kinderen van 3 maanden en ouder in een omgeving waar veiligheid, geborgenheid en hygiëne voorop staan Het stimuleren van ouderparticipatie en het onderhouden van een goede relatie met de omgeving zijn voor de CSKV van cruciaal belang De cultuur in de organisatie is open, collegiaal en sterk op samenwerking gericht. Voor het Centraal Bureau zijn wij op zoek naar een kwaliteitsfunctionaris Ben jij gewend te werken vanuit een theoretisch kader en onderken jij de ontwikkelingen t.a.v. kwaliteitsborging en geeft het werken in de kinderopvang jou een kick, dan hebben wij de functie die je zoekt. Voor 20 tot 24 uur per week Verantwoordelijkheden: Het ontwikkelen en onderhouden van het kwaliteitssysteem in de organisatie. Bewaken van het tijdpad en planning. Zorgdragen voor een goede communicatie tussen de diverse geledingen. Signaleren van trends binnen het taakgebied en daarover rapporteren in het MT Werkzaamheden Verricht alle uitvoerende werkzaamheden en evalueert het kwaliteitssysteem Signaleert knelpunten in relatie tot het organisatie- en/of kinderopvangbeleid. Neemt initiatieven die leiden tot verbeteringen en/of aanpassingen. Draagt intern kennis over. Geeft voorlichting, informatie en advies aan in- en externe belanghebbenden. Houdt een evaluatiecyclus m.b.t. beleidsplannen -onderwerpen bij. Het profiel: Minimaal, relevante Hbo-opleiding en kennis van kwaliteitssystemen. Het kunnen stimuleren, motiveren en overtuigen van anderen van de noodzaak van kwaliteitsborging. Onze toekomstige collega beschikt over goede mondelinge, schriftelijke en didactische vaardigheden Acquisitie stellen wij niet op prijsI Wij bieden. Een uitdagende en verantwoordelijke functie binnen een organisatie die toekomstgericht werkt en denkt. Binnen de CSKV is volop ruimte om eigen ideeën waar te maken en initiatieven te ontplooien. Ook bieden wij een aantrekkelijke werkomgeving met flexibele werktijden en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris wordt afhankelijk van opleiding en ervaring vastgesteld conform de CAO Kinderopvang Uiteraard kunnen onze collega's gebruik maken van kwalitatief hoogwaardige kinderopvang en kennen we een vorm van winstdeling. Nieuwsgierig? Voor meer informatie kan je contact opnemen met Jan Schalkx (directeur), telefonisch bereikbaar onder nummer 071 5610084 Geïnteresseerd? Schrijf of mail dan binnen twee weken een brief, vergezeld van een Curriculum Vitae aan: Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten Witte de Withlaan 1C 2253 XS Voorschoten E-mail: managemgnt@cskv.nl dit onder vermelding van vacature kwaliteitsfunctionaris aandrijftechniek Elsto Aandrijftechniek, gevestigd te Voorhout, maakt onderdeel uit van Stokvis Holding met diverse binnen- buitenlandse bedrijven die gespeciali seerd zijn in de ontwikkeling, product en verkoop van elektro- en mechanist aandrijvingen een aandrijfcomponenten. Stokvis Holding heeft In totaal 340 medewerkers, waarvan er 30 in Voorhout werken. In de meer dan 30 jaar dat Elsto bestaat is het onderscheidend vermogen vooral vakmanschap, kwaliteit van producten en optimale servicegerichtheid. Ter uitbreiding van het team zijn wij op zoek naar een collega voor d! functie van: De functie: - Na een gedegen inwerkperiode, waarbij u tevens kennis zult makeL met de diverse vestigingen van Elsto, zult u verantwoordelijk zijn vre de administratie van enkele van deze ondernemingen. - U verzorgt de boekhouding en draagt bij aan de personeels- en salarisadministratie. - U levert een bijdrage aan het verder optimaliseren van de financii administratieve procedures. Wij bieden: - Een veelzijdige positie met ruimte voor eigen inbreng binnen een internationaal operend bedrijf. - Een succesvolle en solide organisatie met korte communicatielijn! en een informele werksfeer. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij vragen: - - Een enthousiaste en flexibele medewerk(st)er - Een MBA-diploma, of vergelijkbare opleiding met voldoende werkervaring. - Goede communicatieve en sociale vaardigheden. Spreekt deze functie u aan? Schrijf dan uw brief met C.V. binnen 2 weken aan: Elsto Aandrijftechniek BV Loosterweg 7, 2215 TL Voorhout, t.a.v. De heer J. Sandbergen Tel.: 0252-219123. lil B m Goed geregeld dus. Meeüs is één van de grootste landelijke dienstverleners op het gebied van verzekeringen, hypotheken en makelaardij o.g. Wij bieden onze klanten? i breed pakket aan specialistische producten en diensten. Onze kracht komt van binnenuit. Onze medewerkers zijn betrokken, hebben specia listische kennis en bieden persoonlijke dienstverlening. Met meer dan 120 vestigingen in alle regio's van Nederland zijn wij altijd dicht bij onz/ klanten in de buurt. Niet voor niets zeggen we: Meeüs. goed geregeld dus! Ter versterking van ons team op onze vestiging in Den Haag WIJ ZOEKEN Kamerbeek heeft een prima reputatie opge bouwd als dé verzekeringsadviseur van de regio. Ook nu we Meeüs heten willen we aan de hoge verwachtingen van onze klanten blijven voldoen. Wij zoeken een schadebehandelaar die ons daarbij kan helpen. Met uw commer ciële en dienstverlenende instelling behartigt u de belangen van onze klanten. Met goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden behandelt u schadeclaims, voornamelijk autoschades, via onze volmachten van diverse maatschappijen en verwerkt deze in onze administratie. Daarbij zijn accuratesse en een zelfstandige houding onontbeerlijk. Verder beschikt u over een MBO- c.q. HBO-diploma en bent u studerend voor of in het bezit van het M en S diploma. Nadere informatie over deze vacature wordt verstrekt door mevrouw C.C. van der Zwart: (070) 358 29 33. Relatiebeheerder Binnendienst m/v Ter versterking van ons team op onze vestiging in Den Haag WIJ ZOEKEN Cl Voor deze functie beschikt u over een goede beheersing van de Nederlandse taal. Ook een goede dienstverlenende, sociale en commercië le instelling is hierbij onontbeerlijk.il zult onze buitendienst commercieel en administratief ondersteunen en u behartigt de belangen van onze relaties. Het opstellen en muteren van polissen en het aanvragen en opmaken van offertes behoren tot de dagelijkse werkzaamhe den. U vervult tevens een coördinerende rol binnen het team. Dit brengt een verantwoorde lijkheid en veelzijdigheid met zich mee waarbij vakkennis op MBO-denkniveau met enkele jaren werkervaring en een accurate, zelfstandige werkhouding vereist zijn. Nadere informatie over deze vacature wordt verstrekt door mevrouw C.C. van der Zwart: (070) 358 29 33. dministratlef Medewerke Acceptatie en Zakelijke Markt m/v Ter versterking van onze teams op onze vestigingen in Den Haag en Leiden WIJ ZOEKEN Uw dienstverlenende, sociale en commerciël instelling kunnen wij goed gebruiken, ondersteunt onze buitendienstadviseurs en bun zakelijke relaties. Als administratief medewer ker zult u naast dit klantcontact ook polissei opmaken en muteren, waarbij accuratesse' vai groot belang is. U staat onze zakelijke relatie schriftelijk en telefonisch te woord en behartig hun belangen tegenover de verzekeringsmaat schappijen. Hierdoor is ervaring met he verzekeringsbedrijf en het assurantieprogram ma ANVA een pré. Verdere werkzaamhedei omvat het debiteurenbeheer. U beschik over een afgeronde MEAO-opleiding richtinj Bank- en Verzekeringswezen, bij voorkeur eei Assurantie B-diploma en goede kennis er ervaring met Word en Excel. Nadere informatie over deze vacatures word verstrekt door de heer E.R. van Lingen (071) 568 56 29. WAT BIEDEN WIJ In deze afwisselende fulltime functies heeft u veel contact met klanten en bent u zowel zelfstandig als in teamverband werkzaam in een prettig< collegiale werkomgeving. U krijgt bij ons de kans om u te ontplooien binnen een nieuwe en professionele organisatie van meer dan 120 kantoren in een enerverende branche. Wij venvachten veel van onze medewerkers en daar staat een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeids- voonvaarden tegenover. Geïnteresseerd? Stuur dan uw brief met curriculum vitae binnen één week naar: Meeüs Facility West B.V., Afdeling Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw W.J. van Beuzekom, Postbus 2922, 3000 CX Rotterdam. Natuurlijk kunt u ook reageren per e-mail: wj.van.beuzekom@meeus.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meeüs is één van de grootste landelijke dienstverleners o.h.g.v. verzekeringen, hypotheken en makelaardij o.g. Met een uitgebreid kantorennetwerk van ruim 120 vestigingen in Nederland en Noord-België. Een betrouwbare en persoonlijke adviseur met het accent op uw wensen. Meeüs Facility West BV, Postbus 2922, 3000 CX Rotterdam. www.meeus.com. VLI{Zi:KKRINC,KNPF.NSIOENKNI-INA\T:il':RI\r,I^VKiniOGI-,I\SUh:ill':KI{IIVr'(irili:KKNWONINC.MAKKI,AAKI)I.IRKI)l{IIKSII|l[SVi:SnNr,RENTiMKKSTERS'l,AXATIKSVASTGOKDIVIANAC;KP

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 26