Vacatures Bloei op in Lisse DE RIJSWAARD 1 Vertegenwoordiger m/v |Q| LISSE (regio West) Verpleegkundige m/v Filiaalmanager in Opleiding (m/v) Fulltime Verkopers (m/v) Fietsenmaker (m/v) Apothekersassistent(e) KATWIJKH RMA BV ZATERDAG 29 MAART 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tïllu 's Gravendiik. tel. 023 5 150 137 onderhoudsmedewerker brandweer m/v (18 uur per week) Hoe kweek je de grootste bollen en de mooiste bloemen? Simpel: je zorgt ervoor dat alle condities optimaal zijn. En dat is precies wat wij doen, in Lisse. Bij onze gemeentelijke brandweer stimuleren we jou om te 'groeien' in de rol van onderhoudsmedewerker. Een nagelnieuwe functie die in het leven is geroepen om ons vrijwilligerskorps (een kleine 40 m/v), dat in de loop der tijd steeds meer taken heeft gekregen, te ontlasten. Jij wordt het aanspreekpunt van kader én vrijwilligers. Of het nu gaat om batterijen voor een zaklantaarn of om een machine die gebreken vertoont... jij draagt een oplossing aan. Toch ben je veel méér dan een troubleshooter. Je zorgt ervoor dat alles structureel 'op rolletjes' loopt. Zo stel je onder- houdsschema's op en verzorg je, met behulp van checklisten, de inspectie en keuring van de machines, gereedschappen, systemen, installaties en voertuigen. Kleine reparaties voer je zelf uit, grotere regel je met leverancier of monteur. Jouw verantwoordelijkheid is groot. Het is immers aan jou om ervoor te zorgen dat het juiste materieel beschikbaar is en dat zaken als adem- beschermingsapparatuur en overige gereed schappen na elke oefening weer schoon, veilig en bruikbaar zijn. Werk aan de winkel dus. Om een succes te maken van deze baan, moet je flexibel én inventief zijn. Je stelt prioriteiten - er zitten nu GEMEENTE eenmaal slechts 18 uren in jouw werkweek - en je investeert in de relatie met de vrijwilligers. Weet jij hoe je de bouwstenen legt voor een hechte samen werking? En vind je het ook geen probleem om vaak alleen te werken? Dan is deze baan iets voor jou. Je hebt minimaal een vmbo-diploma, een rijbewijs en chauffeursdiploma en relevante ervaring, bijvoorbeeld in de techniek, de proces industrie of bij een storingsdienst. Verder ben je bereid om zelf ook lid te worden van het vrijwilligerskorps. Je kunt rekenen op een salaris van maximaal 2.424,-- per maand (schaal 7) bij een 36-urige werkweek en uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder kinderopvang, ouderschapsverlof, een spaar loonregeling en een fiets- en pc-privéproject. Zo nodig helpen wij je bij het vinden van een woning in ons mooie dorp, op een steenworp afstand van zee en strand. Interesse? Stuur binnen 14 dagen je sollicitatie en cv naar burgemeester en wethouders van Lisse, Postbus 200, 2160 AE Lisse. E-mailen mag ook: poz@lisse.nl. Meer weten? Bel met de commandant, Joop Uitterhoeve, telefoon (0252) 433 241. Of kijk op www.lisse.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt njet op prijs gesteld. Lisse centrum van de bloembollenstreek Uw taken: contacten leggen en onderhouden met bestaande relaties en prospects zelfstandig bewerken van het verkooprayon op een efficiënte manier, met als doel het afsluiten van opdrachten geven van productinformatie maken van afspraken over levertijden en leveringsvoorwaarden in kaart brengen van de regionale marktbehoeften en deze omzetten in acties Het aanbod: De Rijswaard biedt, na een gedegen inwerkperiode.een verant woordelijke en zelfstandige baan, waarin u dagelijks uw handels geest en creativiteit kunt benutten. Uw profiel: affiniteit met het product ervaring in het voeren van verkoopgesprekken in staat relaties op- en uit te bouwen aantoonbaar commercieel succes in een bouwgerelateerde branche actief, zelfstandig, commercieel vaardig, gevoel voor de handel met mensen op diverse niveaus kunnen communiceren Naast een collegiaal en enthousiast team binnen een professio nele organisatie, wordt u een prima salaris en een bijbehorend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden geboden. AC Contour Voor wie aan de toekomst bouwt Reeds sinds 1900 produceert De Rijswaard uit Aalst (Gld.) bakstenen. Vanaf die tijd kenmerkt De Rijswaard zich als een gezonde zelfstandige onderneming die steeds weer op zoek is naar nieuwe, efficiënte en milieuvrien delijke productiemethoden. De afgelopen jaren is het bedrijf uitgegroeid tot een fabriek met een productiecapaciteit van 125.000.000 stenen per jaar. Sterke punten van het product zijn de kleurechtheid, maatvastheid en de vorstbestendigheid. De bakstenen worden zowel in de woning- als in de utiliteitsbouw toegepast. De Rijswaard is één van de toonaangevende baksteen producenten in Nederland. Men is op zoek naar een: GEÏNTERESSEERDE KAND Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun curriculum vitae met begeleidend schrijven binnen 14 dagen sturen naar: AC Contour, Postbus 159, 4140 AD te Leerdam of mailen naar info@accontour.nl of faxen naar: (0345) 61 57 26.Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Henk den Boer, telefoon (0345) 52 24 80 of kijken op www.accontour.nl.Vanzelfsprekend zullen wij uw reactie zorgvuldig en vertrouwelijk behandelen. AC Contour houdt zich bezig met werving en selectie van personeel in de sectoren handel, industrie, bouw en toeleverantie aan de bouw. Halfords Nederland B.V. Is een succesvolle retallorganlsatle met duizenden producten voor iedereen die onderweg is. Halfords is dé productspecialist voor caraudio- en naviga tiesystemen, fietsen, fiets- en autoacces- soires, waarbij deskundigheid van onze medewerkers en service hoog in ons vaandel staan. Hatfords kent twee winkelconcepten: de citystores in drukke winkelgebieden en de superstores - met service Inbouwstation - aan de uitvalswegen van veel grote steden. Halfords neemt met ruim 130 winkels in Nederland en 8 filialen in België een promi nente positie in de markt in. Onze cultuur laat zich omschrijven als ambitieus en flexi bel met een hoge mate van betrokkenheid van 1.100 veelal jonge medewerkers. Dit wordt als één van de belangrijkste succes factoren van de organisatie gezien. Halfords behoort tot de Divisie Automotive ft Telecom van de Macintosh Retail Group, met zusterbedrijven als 8elCompany, Kwantum. Piet Klerkx. Manfield. Dolcis en Je reactie: 1. Schrijf naar: Halfords Nederland B.V. ta.v. Mariska Budding, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 218 3900 AE Veenendaal 2. Bel naar: Mariska Budding, telefoonnummer: 0318-559111 3. Surf naar: www.halfords.nl Met Halfords kom je eruit! Maak er werk van als enthousiaste voorin de reg.u van Zoetermeer Filiaalmanager in Opleiding We vragen: een opleiding op middelbaar i:iveau, bij voorkeur richting detailhandel relevante werkervaring binnen een winkelorganisatie is wenselijk interesse in fietsen, auto- en fietsaccessoires de juiste persoonlijkheid: je bent een aanpakker. die graag in teamverband werkt en het leuk vindt om met mensen om te gaan Fulltime Verkopers We vragen: interesse in onze producten en enige ervaring in de detailhandel, liefst in soortgelijke branche, is wenselijk de juiste persoonlijkheid: je bent een aanpakker. die graag in teamverband werkt en het leuk vindt om met mensen om te gaan Fietsenmaker We vragen: diploma technische of middelbare opleiding, aangevuld met de fietsopleiding van INNOVAM of een soortgelijke opleiding enige ervaring in het vak de juiste persoonlijkheid: je bent een enthousiaste aanpakker met een gezonde teamgeest, maar je kunt je werk als fietsenmaker zelfstandig uitvoeren We bieden: een afwisselende functie in een open en collegiale werksfeer een uitstekend salaris passend bij je ervaring, kortings- en bonusregelingen aandacht voor persoonlijke ontwikkeling, door onder andere doorgroeimogelijkheden, interne trainingen en opleidingen verrassende personeelsactiviteiten. zoals een kartcompetitie of een dagje Circuit Park Zandvoort KATWIJK FARMA BV is gevestigd in het Bio Science Park in Leiden. Het ontwerp en de inrichting uan het stijlvolle bedrijfspand dragen bij aan een optimale en prettige werksfeer. Katwijk Farma BV produceert merkgeneesmiddelen en merfevrije geneesmiddelen, hoofdzakelijk voor apotheken, drogisterijen, zieken huizen en farmaceutische groot handelaren. De gezondheidsmarkt waarin Katwijk Farma opereert kenmerkt zich door vele veranderin gen, waarbij flexibiliteit en snelheid doorslaggevende succesfactoren zijn. Een belangrijke succesfactor vormen echter de collega's die gemotiveerd en goed opgeleid zijn en zorgen voor een continue productie van hoog waardige geneesmiddelen. 200 mg KATWIJK Vanwege een toename van de werkzaamheden zijn wij voor de afdeling Customer Service op zoek naar een Je komt te werken in een gezellig team van 4 medewerkers. Op de afdeling Customer Service worden activiteiten uitgevoerd met betrekking tot ondersteuning en realisatie van commerciële, farmaceutische processen. Tot jouw taken behoren onder meer de orderverwerking, relatiebeheer en correspondentie Daarbij onderhoud je, zowel mondeling als schriftelijk, nauwe contacten met onze afnemers. Verder verzorg je de ondersteuning van de accountmanagers en het agenda- en assortimentsbeheer. Functie-eisen: Voor deze functie willen wij graag in contact komen met kandidaten die aan de volgende eisen voldoen: Een afgeronde opleiding tot Apothekersassistent(e) en/of enkele jaren werk ervaring in een soortgelijke functie; Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; Nauwkeurig kunnen werken; Word en Excel beheersen. Wij bieden: Deze functie behelst verantwoordelijk werk in een 5-daagse werkweek. Daarvoor bieden wij je een passende beloning en goede secundaire arbeids voorwaarden. Sollicitatie: Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met mevrouw R. van Rooden, Customer Service Manager, telefoonnummer 071-5243176. Je schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een CV, graag voor vrijdag 11 april a.s. sturen of mailen naar: Katwijk Farma B.V. t.a.v. de heer M.J. Jochems, HR officer Postbus 408, 2300 AK LEIDEN e-mail. m.j.jochems@katwijkfarma.nl geneesmiddelenproducent Bio Science Park, Archimedesweg 2, Leiden. Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Diaconessenh.üs Leiden fulltime parttime oproepbasis Wij zoeken: in verband met de toekomstige uitbreiding van de dagverplegingscapaciteit eer collega die in het bezit is van het diploma verpleegkundige HBO-V voor het team van urologie/dagverpleging wat een onderdeel is van de verpleegafdelini gynaecologie, obstetrie, urologie en dagverpleging. Ook kan ons team longziektei met 4 geriatrische bedden best wat ondersteuning gebruiken. Wij bieden: Het team urologie/dagverpleging vindt het belangrijk persoonlijke aandacht tl bieden aan de patiënt en aan elkaar als collega. Wij juichen een zekere informeli benadering toe, terwijl het gevoel voor verantwoordelijkheid niet uit het ooi verloren wordt. Het team longziekten is een klein gezellig team dat wordt gecoached door twei enthousiaste duo-teamleidsters. Veel aandacht wordt er besteed aan nieuwi ontwikkelingen bijvoorbeeld op het gebied van transmurale zorg. Er zijl regelmatig bijscholingen op het gebied van longziekten/behandeling et inhalatie-instructie. Het salaris is ingedeeld in FWG 45 en bedraagt maximaal 2.507,-- bruto pe maand, (salarispeil 1 januari 2003) bij een fulltime dienstverband Wil je verdere informatie over het team urologie/dagverpleging? Bel dan me de teamleidster Liesbeth Kerkhof, telefoonnummer 071-5178982 of het etage hoofd Mies Schoneveld, telefoonnummer 071-5178986 of pieper 21104. Voor informatie over het team longziekten kun je terecht bij d( teamleidsters Ellen van den Beid of Joline Koel te bereiken o| telefoonnummer 071 - 517 8910 of 071-5178178 pieper 21593. Sollicitaties: Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, voor team urologie/dagverpleging o.v.v. vacature nummer 315 en voor team longziekten o.v.v. vacaturenummer 316, t.a.v de heer Frank Trouw, P&O-adviseur, Postbus 9650 2300 RD Leiden of per email personeel@diac-leiden.nl. www.diaconessenhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22