Vacatures m NELSON til wat wil jij voor je omgeving betekenen?... medewerker Gebr Heemskerk iinIVfiud Monuta )nze cliënten in staat stellen zo lang mogelijk de ïgie over hun eigen leven te voeren. Diëtist Tandartspraktij k Vrijheidslaan tandartsassistente ons tweede thuis^^ SALARISADMINISTRATEUR MA/ Theo Mulder b.v. IOAC 29 MAART 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u belten met Tilly s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Monuta is een kwaliteitsgerichte en trendsettende organisatie op het gebied van uitvaartzorg en -verzekeringen. Zij opereert met lokaal werkende uitvaartcentra verspreid in het land en biedt daarnaast meerdere verzekeringen om de kosten van een uitvaart te dekken. Ondersteuning wordt verleend door diverse afdelingen op het hoofd kantoor in Apeldoorn. Monuta kent haar klanten. Al is het maar van gezicht. Mogen we jou leren kennen als collega Voor ons Facilitair Bedrijf Leiden zoeken wij parttime (20 uur per week) en fulltime (40 uur per week) Algemeen Medewerk(st)ers Uitvaartverzorging Eén fulltime medewerker wordt aangesteld als algemeen medewerker (2 dagen per week) directiechauffeur (3 dagen per week). Wat mag je van deze functie verwachten? De hoofdtaak van de functie is het verrichten van laatste verzorging, kisten, overbrengen en opbaren van overledenen; Indien noodzakelijk toepassen van restauratieve technieken op het uiterlijk van de overledene; Het halen van overlijdenspapieren, specifieke (reis-)documenten, het doen van aangiftes, bezorgen van rouwdrukwerk e.d.; Assisteren bij werkzaamheden op het uitvaartcentrum; Ontvangen en te woord staan van rouwbezoek. Wat verwachten we van je? Een opleiding op LBO/MBO-niveau; Een klantgerichte en collegiale houding; Goede communicatieve en commerciële vaardigheden; Kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen; Een enthousiaste en flexibele instelling, wij verwachten ook dat je bereid bent om avond- en weekenddiensten te draaien; Accuratesse en stressbestendigheid; In bezit van rijbewijs B. Voor meer informatie over deze functie kun je tijdens kantooruren contact opnemen met Pieter van Splunter (interimmanager), telefoonnummer 06 - 51 418 118. Monuta biedt je, naast een goed salaris, een eindejaarsuitkering ter hoogte van een dertiende maand, premievrij pensioen, beschik baarheidsvergoeding en studiefaciliteiten. Heb je belangstelling voor deze functie? Stuur dan je brief, o.v.v. vacaturenummer 25, met curriculum vitae binnen 14 dagen naar Monuta, t.a.v.Anja Aberson, Postbus 20, 7300 AA te Apeldoorn. De Papi-persoonsvragenlijst maakt deel uit van de sollicitatie procedure. We kennen elkaar Uitvaartzorg en -verzekeringen VOOR ZORG, WELZIJN EN WONEN e doelstelling staat centraal in de zorgaanpak van Valent RDB. Dat stralen wij uit in onze dienstverlening en die instelling vinden jl terug in de mensen die ons team komen versterken. De bijzondere sfeer die dat oplevert, tref je aan in alle geledingen van ■ze organisatie. jlent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actief in de gehele Duin- en Bollenstreek. Per januari 2003 is onze fusie operatio- iel, waardoor wij gaan werken met Integrale Zorgrayons (IZR's). In deze regio's zijn de intra- en extramurale zorg op elkaar afgestemd. Dlledig gericht op de cliënt, verzorgen wij diensten als thuiszorg, maatschappelijk werk, Jeugdgezondheidszorg 0 - 4 jaar en itramurale verzorgingshuis- en verpleeghuiszorg. Dit laatste bieden wij ook aan in woonzorgcentrum en verpleeghuis Bernardus iSassenheim, woonzorgcentrum St. Jeroen in Noordwijk en verpleeghuis en reactiveringscentrum De Wilbert in Katwijk. Ook lorzien wij in dagbehandeling en dagverzorging. ilent RDB biedt haar medewerkers; een gevarieerde en zelfstandige functie werken in een dynamische organisatie gezellige en creatieve teams uitstekende begeleiding ruime mogelijkheden voor cursussen en/of scholing bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang salariëring conform de CAO mogelijkheid tot deelname aan een spaarregeling en collectieve verzekeringen pc- en fietsenplan aantrekkelijke reiskostenregeling inclusief fietsvergoeding Voor het werkgebied van Valent RDB zijn wij op korte termijn op zoek naar een aantal enthousiaste collega's. Het betreft de vacature voor; (m/v) Voor minimaal 20 en maximaal 32 uur per week. Het exacte aantal uren wordt in overleg bepaald vens vragen wij diëtisten die op invalbasis tijdens zwangerschapsverlof, ziekte of vakantie de spreekuren kunnen waarnemen. g< ).ajnctie-inhoud: je werk bestaat uit het geven van individuele voeding- en dieetadviezen aan cliënten tijdens spreekuren en huisbezoeken de spreekuren vinden plaats op verschillende locaties binnen het werkgebied de'de werkdagen kunnen gedeeltelijk in overleg worden vastgesteld e °lnctie-eisen: irecjdiploma Voeding en Diëtiek Jwerkervaring in de thuiszorg is een pré enthousiaste, zelfstandige en flexibele werkhouding 'beschikking hebben over een auto gezien de uitgestrektheid van het werkgebied lij bieden: ilariëring conform schaal 8 van de CAO- thuiszorg (minimaal 1.886,10 maximaal 2.623,45 per maand bij een j-urige werkweek) thousiast? lor vragen over deze functie kun je contact opnemen met Lenneke Elderbroek, coördinator Bureau Voeding en Diëtiek, lefoon (071)409 33 33. illiciteren? sollicitatiebrief, met vermelding van het vacaturenummer 33695 11 je tot 4 april 2003 sturen naar: lent RDB, afdeling Personeelszaken, Postbus 2039, 2220 BA Katwijk. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. 0 www.thuis-en-gezond.nl te Leiden zoekt een Ben je een aanpakster, wil je groeien in je vak (vierhandig werken) en werk je vlot en accuraat? Moderne nieuwe praktijk, met binnenkort uitbreiding. Een assistente met opleiding en ervaring heeft de voorkeur. Graag beschrijving van je loopbaan. Informatie: 071-5762753 Je schrijft naar Dr. H. M. Theuns, Vrijheidslaan 53, 2321 JR Leiden, binnen 14 dagen na vandaag. Groothandel in Groente en Fruit zoekt een met ervaring voor het klaarmaken van bestellingen voor 12 uur per week, van maandag t/m woensdag van 16.00 tot 20.00 uur. Voor informatie tel. 071-5764931 of kom langs Rooseveltstr. 37 Leiden Wooncentrum Amstel-Meer in Aalsmeer komt graag in contact met mensen die gehandicapten willen begeleiden en stimuleren. Ons Tweede Thuis: thuis in de gehandicaptenzorg. Ons Tweede Thuis is een stichting ten dienste van mensen met een handicap in Amsterdam, Amstelland en de Meer landen. Met ruim 1000 medewerkers biedt de stichting een compleet en flexibel pakket aan zorg op het gebied van wonen, dagbesteding en dienstverlening aan circa 1100 mensen in de regio. Tevens wordt een breed aanbod van ambulante zorg aangeboden, zoals gezinsonder steunende thuishulp en begeleid werken. Ons Tweede Thuis beheert momenteel ruim 40 voorzieningen in de regio, die alle hun eigen karakter hebben en functio neren als zelfstandige eenheden. Samen vormen die de organisatie van waaruit beleid en dienstverlening centraal op elkaar worden afgestemd. Kwaliteit van zorg en keuzemogelijkheden voor cliënten zijn bepalend voor de persoonsgerichte dienstverlening. Wooncentrum Amstel-Meer, waar je komt te werken. Wooncentrum Amstel-Meer in Aalsmeer is een kleinschalig intra muraal wooncentrum, waar 63 mensen in verschillende leeftijds categorieën met een verstandelijke en/of meervoudige handicap wonen. De bewoners wonen verspreid over 7 woningen in 3 woongebouwen. Alle bewoners gaan overdag naar een vorm van dagbesteding. Wij zijn op zoek naar Begeleiders <5o-ioo%> Assistent Begeleiders (50-90%) Invalkrachten Je werk, waar om het gaat. Je begeleidt bewoners individueel en in groepsverband en je ondersteunt hen bij het wonen. Je neemt deel aan diverse overlegvormen en je draagt samen met collega's zorg voor een prettige leef- en werkomgeving. Als begeleider ben je tevens verantwoordelijk voor het opstellen en (doen) uitvoeren van de begeleidingsaf spraken. Je profiel, waar je goed in bent. Je hebt affiniteit met bewoners met een matige tot ern stige handicap. Begeleiden en stimuleren van mensen met een handicap in hun woonsituatie spreekt je aan en samenwerken in teamverband ligt je. Als begeleider heb je een relevante beroepsopleiding met succes afgerond. Werken bij Ons Tweede Thuis, wat wij bieden. Wij bieden een bruto maandsalaris van mini maal 1640,- en maximaal 2284,- (bege- leider) minimaal 1543,- en maximaal 2122,- (assistent begeleider) bij een y volledig dienstverband van 36 uur per week. Als regel geldt in eerste instantie een contract voor een half jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt dit omgezet naar onbe paalde tijd. De CAO Gehandicap tenzorg is bij ons van toepassing. Je kunt rekenen op goede arbeids voorwaarden, waaronder (interne) studiemogelijkheden, spaarloon- regeling, bonus bij geen ziekte verzuim, PC- en fietsplanregeling, vergoeding voor kinder opvang en een vaste eindejaarsuitkering van 4,45%. Als inval assistent begeleider krijg je een bruto uurloon van minimaal 9,89 en maximaal 13,60. Je komt te werken in een dynamische omgeving vol afwisseling en in een informele en collegiale werksfeer. Je reactie, waarom je solliciteert. Voor meer informatie kun je bellen met Lammert van Iren (locatie-hoofd), telefoon 0297 353 825 of met Fred Smit (clustermanager), telefoon 0297 353 832. Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van je CV, kun je binnen 14 dagen sturen naar Ons Tweede Thuis, t.a.v. Fred Smit, Postbus 12, 1430 AA AALSMEER of mailen naar: f.smit@onstweedethuis.nl Kijk ook op onze website: www.onstweedethuis.nl het draait gewoon om mensen (Bio) pharmaceutical services Assistent Controller/- Assistent Boekhouding The Univalid Organization: Univalid Holding b.v. Daughter Companies: Univalid Engineering bv Univalid Metrology bv Univalid Compliance 8. Validation bv Univalid Management Development bv Univalid Bioprocessing bv Xendo Laboratories bv Univalid Scandinavia AB Univalid aims to be one of the leading independent and internationally oriented organizations for high level consultancy, project management and project execution in the life science, pharmaceutical and healthcare fields. Located: Bio Science Park Leiden Meditech Center Groningen Mercator Technology Srience Park Nijmegen Stockholm (S) Bij Univalid is de functie van Assistent Controller/- Assistent Boekhouding beschikbaar. Deze medewerker financiële administratie is gedelegeerd verantwoordelijk voor het uitvoeren van de onderstaande taken en rapporteert aan de Financial Controller. Gedacht wordt aan een invulling voor 24-36 uur per week. De taken zijn: - journaliseren; - muteren kas-bank-giro-inkoop-verkoopboeken; - archiveren van administratieve en boekhoudkundige documenten; - assisteren bij belastingaangiften; - assisteren bij salarisverwerking; - afstemmen rekening courantverhoudingen; - assisteren bij de maandelijkse rapportages en analyses. Het gewenste profiel is: - kennis van en ervaring met boekhoudkundige computerprogramma's, zoals Cash, en met MS Word en MS Excel; - pro-actieve instelling; - opleiding Mavo-D en/of MEAO bedrijfsadministratie, aangevuld met Praktijkdiploma Boekhouden (PDB); - enige ervaring als boekhoudkundig/financiëel medewerker, bij voorkeur opgedaan bij een accountants- of administratiekantoor. Wij bieden: - een zeer afwisselende positie binnen een jong en snelgroeiend bedrijf; - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor aanvullende informatie bezoek onze website: www. univalid. com Telefonische informatie wordt u graag gegeven door de Financial Director, dhr. K. Koops, 071-5244000. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen twee weken na heden sturen naar Univalid Compliance Validation b.v., T.a.v. de afdeling PZ, Postbus 255, 2300 AG LEIDEN, of per e-mail naar office@univalid.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Nelson schoenen is een dynamische eigentijdse onderneming met 42 filialen en 250 werknemers. Met een assortiment van modische- en internationale merken bedienen wij een brede doelgroep. Door het vertrek van de salarisadministrateur zoeken wij ter completering van ons profes sionele team, op ons hoofdkantoor te Hoofddorp, een Uw taken en verantwoordelijkheden Na een gedegen inwerkperiode voert u uw werkzaamheden zelfstandig uit. U bent verant woordelijk voor de salaris- en personeelsadministratie. U zorgt voor de maandelijkse 'in-huis' verloning exact U dient op de hoogte te zijn van fiscale en sociale regelgeving. U fungeert als vraagbaak voor zowel ons personeel als het management. U onderhoudt de externe contacten, waaronder Cadans, Relan en Arbo-dienst. Uw profiel Minimaal PDL of MBO werk- en denkniveau Enige jaren vergelijkbare ervaring in een zelfstandige functie is absoluut vereist U bent goed bekend met voor ons belangrijke software, zoals MS-Word en MS-Excel. Ervaring met Exact-software is een pré. U werkt accuraat; bent stressbestendig; communicatief vaardig, zowel schriftelijk als ver baal. U heeft een sterke persoonlijkheid en een collegiale instelling. U bent een echte team- player en past in een informele no-nonsense werkomgeving. Wij bieden Uitstekende arbeidsvoorwaarden, in overeenstemming met het gewicht van de functie, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Daarnaast bent U werkzaam in een zeer uitdagende en dynamische branche. Een 4-daagse werkweek 32 uurbehoort tot de mogelijkheid. Sollicitaties Indien U bent geïnteresseerd in deze functie binnen onze organisatie, dan verzoeken wij u binnen 10 dagen een brief met CV te sturen of mailen naar: Nelson Schoenen BV, ter attentie van de heer R. Siera, controller, Wijkermeerstraat 36, 2131 HA HOOFDDORP - - 023-5629899. Telefax 023-5627227. waeles NEDERLAND Waeles Nederland B. V. is een ijzergieterij die hoofdzakelijk gietwerk in middelgrote tot grote series maakt. Zij levert toe aan automobiel- en vracht wagenfabrikanten en hun toeleveranciers, maar ook aan de aandrijftechniek-, machine-, tractoren-, landbouwwerktuigen-, en motorenbranche. Binnen deze gieterij zijn ongeveer 85 personen werkzaam. Op onze afdeling Technische Dienst is een vacature ontstaan voor een: STORING- ONDERHOUDS MONTEUR m/v (in ploegendienst) Werkzaamheden: Onderhoud van machines en installaties Analyseren en verhelpen van storingen Constructiewerkzaamheden Hiervoor gelden de volgende eisen: MTS-WTB Certificaten Hydrauliek/Pneumatiek Enige jaren ervaring in het onderhoudswerk Vermogen zelfstandig te werken en kennis van elektrotechniek geldt als een pre. Wij bieden een goede salariëring, alsmede prima secundaire arbeidsvoorwaarden. De werktijden in 3-ploegendienst zijn van ma. t/m vr. 07.00-15.15 uur, van 15.00-23.15 uur en van 23.00-07.15 uur. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer M. Geerts, Personeelszaken 0252-629911Niet op woensdag. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan: Waeles Nederland B. V., Postbus 234, 2150AE Nieuw Vennep, t.a.v. M. Geerts, afdeling Personeelszaken. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. KARROSSERIEFABRIEK WIJ ZOF.KEN voor onze technische afdeling: Chef Monteur (i.b.v. APK papieren) Onze technische afdeling verzorgt hel onderhoud aan en de APK keuringen van aanhangwagens en opleggers. Tevens verzorgen wij het onderhoud aan laadkleppen en kachels WIJ BIEDEN Moderne werkplaats Prima loon 25 Vakantie- cn 13 A T V. dagen Opname in pensioenfonds (v.a. 25 jaar) Studie mogelijkheden Bel vooi informatie over de werkzaamheden: Tel. 071 402 69 01 of stuur een brief niet CV naar Karrosseriefabriek Theo Mulder b v T.a.v. Dhr. F.P M. Mulder Postbus 271 2230 AC Rijnsburg

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 21