beier Vacatures m Kennemer A5^ Gasthuis werkt 1 aan VAN ZIJ KRUISLAND Wake up call Financieel administrateur m/v Secretarieel medewerker welzijn ml I ZATERDAG 22 MAART 2003 doktersassistenten v/m (vacaturenummer 03-431) Jij benl verantwoordelijk voor het voorbereiden, assisteren en administratief afhandelen van het spreekuur en de behandelingen door specialisten. Je informeert de bezoekers van de afdeling over de werkwijze, de wachttijden, de zorg en de behandeling. Je maakt afspraken met patiënten en je beantwoordt de telefoon. Ook beheer je patiëntendossiers, voorraden, instrumentarium en apparatuur. Cr zijn maatschappelijk werker/trajectbegeleider v/m (vacaturenummer 03-434) Jij bemiddelt bij het ontslag van een patient naar een andere instelling of naar huis Ook verwachten we dat je het voortouw neemt bij het verder vormgeven van de trajectbegeleiding binnen het KG. Dit doe je uiteraard in nauwe samenwerking met andere zorgaanbieders. Wanneer jij op psychosociale problemen stuit, die een ziekte of behandeling nadelig beïnvloeden, zorg je voor kortdurende begeleiding of verwijzing naar de eerste lijn. Om succes te boeken in deze functie is een hbo-diploma (mwd) longfunctielaborant v/m (vacaturenummer 02-399) Op de longfunctieafdeling van onze polikliniek longziekten, hebben wij plaats voor een parttime longfunctielaborant. Je werkt samen met een longfunctieassistente, enkele doktersassistenten en secretaresses voor een viertal longartsen Een klein maar hecht team. Jij verricht divers longfunctieonderzoek, waaronder ook slaap- apneuonderzoek. je interpreteert de onderzoeksgegevens en rapporteert deze aan de KNF-laboranten v/m (vacaturenummer 03-421) Bij de afdeling Klinische Neurofysiologie hebben wij plaats voor KNF-laboranten Je bent in principe werkzaam op de locatie EG. waar je samenwerkt met meerdere collega-KNF- en Vaatlaboranten, neurologen, arts- en doktersassistenten en secretaresses. Jij verricht een uitgebreid pakket aan bijzondere onderzoeken. Denk aan E.E.G., V.E.P, B.A.E.P. S.S.E.P en in de toekomst ook H.T.G. en Duplex (na het volgen van de opleiding Vaat Diagnostisch laborant). Verder assisteer je de gediplomeerd vaatlaborant v/m (vacaturenummer 02-397) Jouw werkplek is - in principe - de locatie Deo. Je werkt samen met meerdere collega- KNF- en Vaatlaboranten, neurologen, vaatchirurgen, arts- en doktersassistenten en secretaresses.'Je verricht onderzoeken met behulp van ultrageluidlechniek, plethysmo- grafie en drukmetingen met als doel het diagnostiseren van vaatvernauwingen, occlusies, insufficiënte flow en trombose. Ook assisteer je bij invasieve onderzoeken en behandelingen op het gebied van het vaatstelsel. Natuurlijk is de apparatuur bij verpleegkundigen interne geneeskunde v/m (vacaturenummer 03-429) Jij bent verantwoordelijk voor de planning, uitvoering en evaluatie van de totale verpleegkundige zorg aan de aan jou toegewezen patiënten. Je zorgt ervoor dat de verschillende disciplines de zorg voor deze patiènten goed op elkaar afstemmen Daarnaast zorg je samen met je collega's voor een motiverend opleidings- en werk klimaat. Je werkt op afdeling 1-7 in een professioneel team. Interessant om te weten leerling-radiodiagnostisch laborant (lerend werken) (vacaturenummer 03-435) Op onze moderne en goed geoutilleerde afdeling radiologie is plek voor iemand met het diploma vwo, havo of mbo die opgeleid wil worden tot laborant. Je volgt onze inservice-opleiding "BIGRA". Kenmerkend voor deze opleiding is dat de praktijk centraal staat: de medewerkers van de afdeling radiologie begeleiden jou aan de hand van een praktijkleerplan. De opleiding is hbo-erkend en start begin september 2003 met een beroepsvoorbereidende periode van 6 maanden. In deze periode volg verpleegkundig reumaconsulent v/m (vacaturenummer 03-436) In deze parttime baan (16 uur per week verdeeld over verschillende dagen) ligt het accent op het houden van spreekuren. Tijdens deze spreekuren geef je de patiènten informatie en adviezen over hun reumatische aandoening. Verder lever je een bijdrage aan zorginnovatie Zo word je actief betrokken bij de voorlichting over de specifieke tweedelijns antireumaticamedicatie en bij de instructie en begeleiding van patiënten secretaresse polikliniek psychiatrie v/m (vacaturenummer 03-432) Voor de polikliniek psychiatrie locatie Zeeweg zoeken wij een secretaresse die op oproepbasis (bij afwezigheid van de vaste medewerksters) onze twee specialisten en therapeuten wil ondersteunen. Jouw werkzaamheden bestaan vooral uit het maken van afspraken met behulp van een geautomatiseerd systeem, het voorbereiden van de spreekuren, telefoon, correspondentie, agenda- en archiefbeheer. Wij denken aan groepsleidsters kinderopvang (vacaturenummer 03-437) Met 2.500 medewerkers (inclusief 165 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee één van de grootste werkgevers. Onze visie is een klantgerichte attitude waarbij het werken in teamverband onont beerlijk is. En toch staat binnen onze organisatie het individu centraal. Als opleidingsziekenhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dal onze medewerkers zich kunnen blijven ontplooien en kwalificeren. Op dit moment zijn we op zoek naar zowel fulltime als parttime mogelijkheden op diverse poliklinieken op de drie locaties EG, Deo en Zeeweg. Je bent een gediplomeerd doktersassistent voor wie de klant voorop staat. Ervaring op een polikliniek is een pre. Meer weten? Bel met mevrouw A. Peen, telefoon (023) 552 21 21, mevrouw T. van Gelderen, telefoon (023) 552 41 21 of mevrouw 1. Kramps, telefoon (023) 552 41 21. vereist. Je analytisch vermogen is sterk ontwikkeld, je kunt goed omgaan met conflicterende belangen en je bent in staat te improviseren. Wanneer je geregistreerd staat in het Beroepsregister van Maatschappelijk Werkers, werkt dat in je voordeel. Meer weten? Bel met mevrouw 1. de Groof, coördinator maatschappelijk werk, telefoon (023) 552 22 57 behandelend arts. Natuurlijk bewaak je de kwaliteit van het onderzoek, adviseer je bij de aanschaf van apparatuur en spring je zo nodig bij tijdens het spreekuur (bij bronchoscopieën). Ook begeleid je leerlingen. Je bent gediplomeerd en je vindt het vanzelfsprekend om je kennis up-to-date te houden. Meer weten? Bel met mevrouw A. Peen, hoofd poliklinieken, telefoon (023) 552 21 21 neurologen bij E.M.G.- en E.N.G.-onderzoek en begeleid je de patiënt. Je bent niet alleen (mede)verantwoordelijk voor de apparatuur en de voorraad van de materialen, maar ook voor de medische en financièle afwikkeling van de onderzoeken. Je bent gediplomeerd, kunt helder communiceren en straalt uit dat de klant voor jou voorop staat. Meer weten? Bel met mevrouw A. Peen, hoofd poliklinieken, telefoon (023) 552 21 21 of de heer J Baars, telefoon (023) 552 41 21. jou in goede handen, net als de medische ën financiële afwikkeling van de onderzoeken. Verder bewaak je de voorraad van de materialen en ben je mede verantwoordelijk voor de kwaliteit van de zorg, een veilige werksituatie en de kwaliteitsontwikkeling binnen het team. Je bent een gediplomeerd en ervaren diagnostisch-vaatlaborant(e) die contactueel sterk is. Meer weten? Neem contact op met de heer J. Baars, telefoon (023) 552 41 21 is dat er - voor de periode van een jaar - zes cardiologiebedden worden toegevoegd aan de afdeling (algemene interne geneeskunde). Mogelijkheden tot bijscholing zijn aanwezig voor enthousiaste A-verpleegkundigen en hbo-v'ers. Ervaring in meerdere specialismen is een pre, initiatief en flexibiliteit spreken voor zich. Meer weten? Bel met mevrouw l. Wardenier. afdelingshoofd, telefoon (023) 811 29 17. je theorieles bij de Hogeschool In Holland te Diemen en loop je stages in het ziekenhuis. Als de beroepsvoorbereidende periode - waarin je zakgeld ontvangt - succesvol wordt afgesloten, volgt een, leerarbeidsovereenkomst voor 2.5 jaar en bedraagt je salans minimaal 996,— bruto per maand. Meer weten? Bel met onze teamleiders Radiologie: Ron Jore, telefoon (023) 552 44 90 of Rob Pont, telefoon (023) 552 24 95. die starten met biologicals. Je initieert en coördineert verpleegkundig beleid voor patiënten met een reumatische aandoening. Je bent een B.l.G.-verpleegkundige (functieniveau 5) gespecialiseerd in patiènten met reuma en bedreven in het verlenen van hoog-complexe zorg. Meer weten? Bel mevrouw A. Peen, hoofd poliklinieken, telefoon (023) 552 21 21, of een van de reumatologen, telefoon (023) 552 23 60. een klantgerichte teamplaycr die een relevante opleiding heeft voltooid op mbo-niveau. Secretariële werkervaring op een polikliniek is een pre. Meer weien? Bel met mevrouw B. van Hensbergen, manager psychiatrie, telefoon (0255) 57 51 78 of (06) 26 71 03 37 of met mevrouw A. Reilsma, telefoon (0255) 57 51 75. bijzonder welkom. Maar ook wanneer jij in aanmerking wilt komen voor de 'beroepsbegeleidende leerweg' nodigen wij je uit om te reageren Mits je flexibel bent én een opbouwend karakter en een positieve instelling hebt. Uiteraard zijn er plaatsingsmogelijkheden voor je eigen kinderen Meer weten? Bel met Lia Janssen, hoofd kinderopvang, telefoon (023) 552 45 04 of (023) 552 42 26. Het KG biedt haar medewerkers - op de locaties Deo en E.G. - kinderopvang aan: de Kennemer Kabouters. Deze opvang telt momenteel nog 36 kindplaatsen, maar dit aantal wordt binnenkort uitgebreid. Er zijn babygroepen (0 - 1,5 jaar) en peuter- groepen (1,5 - 4 jaar). Vanaf 1 oktober 2003 bieden we 24-uurs kinderopvang aan Wij zoeken leidsters voor 32 uur per week en flexibel inzetbare leidsters voor mini maal 24 uur per week. Mensen met een relevante mbo-opleiding (spw-3 niveau) zijn Meer informatie of direct solliciteren? Voor uitgebreide informatie over alle vacatures kunt u kijken op onze internetsite www.kg.nl. Maar direct direct solliciteren kan natuurlijk ook. Stuur een brief inclusief CV, binnen veertien dagen, onder vermelding van het genoemde vacaturenummer naar Kennemer Gasthuis, afdeling werving en selectie. Postbus 417, 2000 AK Haarlem. Per e-mail reageren kan ook: p&opv@kg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor informatie over het kunt u bellen met Till r vacature pagina's el 023 5 150 137 cn fris aan de slag bij onze groeiende organisatie, die voornamelijk werkzaam is in d< hotels in de Randstad. In verband mei de uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: Nachtreceptionisten Night Auditors (n (fulltime, parttime en oproepbasis) Na het volgen van een interne opleiding bent u gedurende de nacht verantwoordel voor het in- en uitchecken van hotelgasten, voorkomende receptiewerkzaamheden a verzorgen van de administratieve dagafsluiting. Ervaring is dus geen 'must'. Wij bieden een goed salaris, reiskostenvergoeding en uiteraard een afwisselende i uitdagende baan, interne opleiding en begeleiding, evt. gerichte studiefinancieriii| Indien uw interesse is gewekt, stuur dan een brief met CV en pasfoto naar: Kruisland van Zijl Beveiligingsgroep, t.a.v. Personeelszaken. Postbus 1187, 1300 BD E-mail: inlu@kv/-bcvciliging.nl - Internet: vjavw ff The Tritanium Company www.trilanium.com - een ondersteunend automatiseringsbedrijf voor de "Global Safety Group" is op korte termijn op zoek naar een: fulltime Wij zoeken een medewerker met een brede ervaring op bedrijfsadmimstralicf gebied. Erv aring opgedaan bij het midden- en kleinbedrijf en/of bij een administratiekantoor is i l)e functie: De financieel administrateur is in zijn functie primair verantwoordelijk voor het voeren volledige administratie van bovengenoemde vennootschap. Hij is verantwoording verscl aan de financial controller van de groep. De werkzaamheden bestaan uit: het verwerken van de dagelijkse mutaties en de periodieke controle t.a.v. de resultaatgej en balansposities, aangifte van de belastingen, alsmede hel samenstellen van de rapporti het beheren van de projectadministratie w.o. urenregistratie, in- en verkoopadministrat» bijbehorende beperkte facturatie: het voeren van de zelfstandige salarisadministratie welke is ondergebracht bij ADP; overige administratieve werkzaamheden voor de tot de "Global Safety Group" behorent vennootschappen. De functie eisen: In bezit van MEAO/MBA diploma Relevante werkervaring Bekendheid en ervaring met het Exact Software boekhoudpakket Kennis van Word en Excel Leeftijd tol 35 jaar Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden, jeugdige collegiale werksfeer en veel zelfstandigheid. Uw reactie: Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae vóór 8 april 2003 sturen naar The Tritanium Company BV. t.a.v, de heer RJ Soelens (controller). Verbeekstraat 4. 2332 CA Leiden. Per e-mail: rob.soetens(?'tritanium.com Acquisities nuar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteli [Gemeente Voor) Voorhout is een groeigemeente in de Duin- en Bollenstreek. Het aantal inwoners! 14.0()0 en groeit de komende jaren naar circa 18.000. Dankzij het NS-station (op afstand van het gemeentehuis) en de nabijheid van de A44 liggen de steden Amsw Haarlem, Leiden en Den Haag binnen handbereik. Voor de afdeling Inwonerszaken van de sector Welzijn zoeken wij kandidate de functie van voor 18 uur per week Algemeen De afdeling Inwonerszaken richt zich op de taakvelden sociale zaken, onderwijs, welzijn en burgerzaken. De afdeling bestaat uit een enthousiaste groep mensen die streeft naa een efficiënte en doelmatige dienstverlening aan de burger. Klantgericht werken, maatt een flexibele houding en nuchter verstand zijn hierbij sleutelbegrippen. De functie Als secretarieel medewerker welzijn bied je administratieve ondersteuning aan de med< van de afdeling. Je stelt de agenda op voor diverse vergaderingen en zorgt voor de ver ging van vergaderingen. Ook handel je correspondentie af en verricht je archiefwerkzai Daarnaast verzorg je de voorlichting van de afdelingsproducten, zoals persberichten, fol materiaal of de website. Tevens ben je (mede)verantwoordelijk voor de organisatie van activiteiten, zoals de boomfeestdag en de vrijwilligersprijs. Indien nodig, verricht je ook afdelingswerkzaamheden. De functie-eisen Wij zoeken een collega met een MBO diploma (secretarieel) en relevante werkervaring bekend is met softwareapplicaties onder Windows, zoals Word, Excel, Publisher en Pow Tevens moet je bereid zijn om gedurende de avond werkzaamheden te verrichten. De beloning Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2213,00 (schaal per maand bij een volledige werkweek Daarnaast kun je rekenen op een aantal uitstek personele regelingen, zoals o.a.: kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, studiefacilite pensioenregeling, spaarloonregeling, ziektekostenverzekering, flexibele werktijden, hyp< verstrekking, pc-privé- en fietsproject. Inlichtingen Bel met Jos Augustinus, sectorhoofd Welzijn (telefoonnummer 0252-265640) of Suzanne Smeets, hoofd afdeling Inwonerszaken (telefoonnummer: 0252-265660). Sollicitaties Solliciteren kan vóór 3 april 2003 door je sollicitatiebrief, inclusief c.v., te sturen aan h college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 149, 2215 ZJ Voorhout. Solliciteren ook per e-mail. Stuur dan je sollicitatie naar gemeente@voorhout.nl De vacature vind j op www.voorhout.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voorhout- prettig werken, leuk leven!

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 28