Nog weken SMS van Idols Wie heeft een NOVA-hoofd? 1 MEDIA 'Ik word verlegen van alle complimenten' 'Oh ja, ik had ook een pistool' Jamai verslaat het koningshuis Die mooie stem van Joop Smits Consumentenbond: stoppen SMS-abonnementen moet simpeler New York Times is de beste krant hamburg - Lezers en adverteer ders vinden The New York Ti mes de meest vooraanstaande krant van de wereld. Dit blijkt uit een gisteren bekendgemaakt onderzoek van de adviesorgani satie voor internationale media (IMH). De Britse zakenkrant Fi nancial Times werd tweede en de Neue Züricher Zeitung uit Zwitserland eindigde op een derde plaats. Vorig jaar riepen de duizend ondervraagden, on der wie politici, journalisten en mensen uit de reclame, de Fi nancial Times uit tot de beste krant van de wereld. The New York Times en de Frankfurter Allgemeine Zeitung waren toen tweede en derde. 'Bodem in zicht advertentiemarkt' Amsterdam -Krantenuitgever Wegener heeft vorig jaar een nettoverlies geleden van 6,6 miljoen euro. Omdat de uitge ver zich wil concentreren op het aflossen van de schulden, wordt over 2002 geen dividend uitgekeerd. Wegener-topman Jan Houwert zei gisteren bij de presentatie van de jaarcijfers dat hij dit jaar het dieptepunt van de dalende advertentie markt verwacht. De personeels advertenties gaan volgens Hou wert met 'een enorme snelheid terug' en zuilen dit jaar naar verwachting de bodem berei ken. De nationale en lokale ad vertenties trekken wel weer wat DONDERDAG 13 MAART 200 Monique Hagen legt zich met verdriet neer bij gedwongen vertrek Klokhu Monique Hagen moet weg bij Het Klokhuis. Als het aan haar ligt blijft ze het kinderprogramma presente ren. Foto: NPS door Jan van Stipriaan Luïscius Hilversum - „Ik kan mijn neus niet buiten de deur steken, of ik word erover aangesproken. Een beetje onwennig, maar ik hoor tot nu toe alleen maar aardige reacties." Monique Hagen (46) weet zelf al twee jaar dat zij bij het populaire NPS-kinderpro- gramma Het Klokhuis moet ver trekken wegens haar 'te hoge leeftijd', maar toen dat twee we ken geleden officieel via ver schillende media naar buiten werd gebracht, barstte een ware storm van reacties los. Enkele jonge lezeressen van de VPRO-gids zijn een spontane actie begonnen, dat leverde vol gens Hagen enkele honderden brieven en e-mailtjes op. De al gemene strekking: Monique Ha gen moet blijven. Het Jeugd journaal legde de kijkers de vol gende stelling voor 'Monique Hagen is te oud om Het Klok huis te presenteren.' Een hele dikke meerderheid reageerde dat dat het niet het geval is. De afgelopen weken is Hagen herhaaldelijk benaderd om deel te nemen aan radioprogram ma's en 'aan tv-programma's met zo'n kok erbij'. Ze heeft die uitnodigingen echter stuk voor stuk geweigerd, omdat ze het niet nuttig vindt om aan derge lijke programma's mee te wer ken. Bovendien: „Ik heb mijn gevecht met de NPS verloren. Het lijkt me niet juist om die strijd weer te openen via de me dia. Wat nu gebeurt - de acties van kinderen, van kijkers en van de media - is niet mijn strijd te gen de NPS. Ik voer zelf ook geen actie en ik zet er ook zeker niet toe aan. Dat gebeurt alle maal om mij heen dus." Monique Hagen kreeg de voor bije vijftien jaar slechts spora disch persoonlijke fanmail toe gestuurd, maar daar is nu sinds enkele weken een complete kentering in gekomen. „Als er reacties binnenkwamen, waren die voor het programma als ge heel. Ik vind het heel leuk om te merken dat veel kijkers behalve het programma, ook speciaal mijn aandeel daaraan waarde ren. Ik word af en toe haast ver legen van alle complimenten," aldus Hagen. „Ik ben natuurlijk geen Maurice de Hond (marktonderzoeker, red.), maar ik denk dat dit alles bij elkaar toch een score is die zegt dat het draagvlak voor de beslissing van de NPS niet al te breed is. Vorig jaar heb ik uit alle macht geprobeerd om met de NPS de discussie op gang te brengen over het profiel van de Klokhuispresentator en of ik nog binnen het format van het pro gramma pas. In die strijd werd ik ook gesteund door een aantal collega's. Ik heb herhaaldelijk gevraagd om argumenten, die het besluit om mij weg te sturen en vast te houden aan het oude format, konden onderbouwen. De NPS heeft mij die argumen ten niet gegeven. Ze wilden niet met mij in discussie over dit on derwerp. De eindredacteur en de programmaleider hebben mij op 11 oktober 2001 gezegd dat het besluit nou eenmaal geno men was en dat dit soort beslis singen niet democratisch tot stand komen. Ik heb toen de strijd opgegeven. Zonder ruzie." Rol spelen De 46-jarige 'te oude' presenta trice heeft zeker niet het gevoel dat ze geen rol meer kan spelen in het kinderprogramma Het Klokhuis. „Ik vind dat ik bij Het Klokhuis nog helemaal op mijn plaats zit. In de loop van de af gelopen vijftien jaar dat ik daar werk, ben ik natuurlijk meer een buurvrouw dan een buurmeisje geworden. Ik vind dat absoluut geen belemmering om een pro gramma als Het Klokhuis te pre senteren. Ik merk dat ik nog steeds, misschien zelfs steeds meer, de juiste toon kan vinden om items te presenteren op een manier die aanslaat bij de jonge doelgroep. De onderwerpen die gemaakt worden zijn zo gevari eerd dat er volgens mij pla 1 voor presentatoren in vers r lende leeftijdsgroepen en i verschillende talenten." Monique Hagen zegt niet; voor eigen parochie te will prediken. Ze wil ook een d sie aanzwengelen. „Als hel mij niet meer helpt, vind il wel heel belangrijk dat leef f en uiterlijk van televisiepn tatoren weer eens stevig te cussie staan." De NPS zegt in een reactie bij stuk te houden, de vele siebetuigingen voor Moni Hagen ten spijt. „De NPSI f bij zijn standpunt dat Hi presentatrice moet vertr bij Het Klokhuis. Voor ons namelijk een afgesloten ve haal," zegt eindredacteur Geelhoed. Het verwijt dat leidinggevenden niets hee hoord, wordt door hem w woven. „Via mailtjes hebb een paar keer prettig cont had," zegt hij. Volgens Ge wordt nu teveel de sugges r wekt alsof er een ruzie-ad f sfeer is ontstaan. Dat ontl hij. „Ik begrijp de teleurge reactie van Monique heel Maar Monique is 46 jaare past volgens mij niet mee profiel. Als Dennis Bergka een bepaalde leeftijd heef hij ook stoppen." Rik Rensen nog altijd op zoek naar twee nieuwe presentatoren door Jaap Timmers Hilversum - 'Doe mee aan een kwisl', 'Kom chatten met Jamai', 'Hé, we hebben je gemist bij het chatten', 'Wij zenden de geschie denis van Idols uit'. Idols gaat nog twee weken door met het sturen van dit type SMS-berich- ten. Mobiele telefooneigenaren die de woorden 'Idols On' naar het nummer 2200 hebben ge stuurd, krijgen nog zo'n dertig boodschappen. Deze kwisvragen en berichten kosten de ontvanger 55 eurocent per stuk. Donderdag 27 maart houdt de dienst pas op. Dat is de dag waarop het laatste van de vier Idols-concerten in Ahoy" plaats vindt. Maar wie er eerder ge noeg van krijgt van de SMS-jes, kan zich afmelden. Al is volgens een flink aantal gebruikers on duidelijk hoe dat moet Omroep RTL 4 ontvangt dage lijks veel telefoontjes van men sen die vragen hoe zij de berich tenstroom op hun gsm tot stil stand kunnen brengen. Velen realiseren zich niet dat zij zich hebben opgegeven voor een abonnement en dat zij meer dan eenmaal kostbare SMS-jes ontvangen. De bellers krijgen het advies zich af te melden bij de firma Golden Bytes (070- 3025999). Een medewerker van dit bedrijf schrapt het betreffen de gsm-nummer uit het be stand, waarna de 'service' direct ophoudt. De omroep bevestigt dat er flink wat telefoontjes binnenkomen, maar bestrijdt dat de communi catie over de SMS-diensten niet deugt. Onder elk bericht staat hoeveel het kost, stelt een woordvoerder. Ook verwijzen de berichten naar de website ww- w.idols.nl, waar informatie staat over de voorwaarden en de af melding. Datzelfde geldt voor RTL 4-tekstpagina 464. Idols Off RTL 4 stuurt abonneehouders eenmaal per week een SMS-je met daarin de afmeldprocedure (Stuur de woorden 'Idols off naar het nummer 2200). Dat is de snelste én duurste manier. De zegsman van de omroep vindt dat afdoende. De Consumentenbond wil het opzeggen van dergelijke SMS- abonnementen gemakkelijker maken. Volgens woordvoerder Ewald van Kouwen werkt de bond daaraan samen met de te lefoonmaatschappijen en toe zichthouder Opta. „Wij willen een gedragscode voor de hele SMS-markt. Afmelden moet ge makkelijk worden gemaakt," al dus Van Kouwen. Nadat de Consumentenbond twee weken terug ageerde tegen de gebrekkige communicatie over de SMS-stemprocedure be terde Idols zijn leven. Het uit brengen van een stem per SMS kostte niet 0,70 eurocent (zoals aanvankelijk RTL 4 meldde), maar 1,60 eurocent, aldus de bond. Dit werd later rechtgezet door Idols. Ferdi E. vertelt minutieus over ontvoering Hilversum - Zorgvuldig zoekt Ferdi E. naar woorden als hij door Zembla wordt onder vraagd. De ontvoerder en moordenaar van Gerrit Jan Heijn vertelt vanavond voor het eerst op televisie over de wrede misdaad die Nederland maandenlang in zijn greep hield. Het is een emotieloos interview met een eenzame zestiger die lange denkpauzes neemt als hij herinneringen ophaalt aan 1987. De inmiddels kalende Ferdi E. kijkt recht voor zich uit als hij soms monotoon en za kelijk, maar openhartig vertelt. Hij recon strueert de voorbereiding van de ontvoe ring, de dag van de moord, de overdracht van het losgeld en vertelt over zijn gevan genschap en zijn leven na zijn vrijlating, an derhalf jaar geleden. De interviewer Bert Molenaar kreeg contact met Ferdi E. nadat hij eerder programma's had gemaakt met de familie Heijn. Eindre dacteur Kees Driehuis zegt dat het Molenaar een paar maanden heeft gekost om Ferdi E. voor de camera te krijgen. Uit de beelden blijkt dat het eerste van de twee gesprekken is opgenomen met een videocamera, helaas. In de uitzending die vertelt E. waarom hij meewerkt „Er zijn in mijn leven nog losse eindjes. Er zijn mensen die mij nog nooit hebben ge zien en mijn bloed wel kunnen drinken. Ik hoop bepaalde vormen van nieuwsgierig heid te bevredigen en ongerustheden weg te nemen. Misschien dat het laatste losse eind je pas afgehecht wordt op het moment dat je ophoudt te bestaan." Driehuis: „Het is bijzonder dat hij na zoveel jaar zelf het verhaal vertelt op zijn eigen ma nier. Het hele land was in de greep van de ontvoering en dat is voor ons de reden dit uit te zenden", vertelt Driehuis. „Bij het in terview hebben we archiefbeelden uitge zocht die we ons allemaal nog wel kunnen Ferdi E. in 1988 tijdens de reconstructie van de moord op Gerrit-Jan Heijn. Foto: ANP herinneren uit die tijd." In Zembla neemt Ferdi E. ons mee terug naar woensdag 9 september 1987, de dag van de ontvoering. De dan 45-jarige ingeni eur bereidt de ontvoering grondig voor. Ver momd met een snor en een bril van de rom melmarkt neemt hij voorafgaande aan de ontvoering regelmatig poolshoogte in de buurt van de woning van de familie Heijn, waarbij hij nietsvermoedende buurtbewo ners groet. Ferdi E. wacht Heijn 's ochtends op en springt bij hem in de auto als Heijn uit de garage rijdt op weg naar de tandarts. Ze rij den naar de Veluwe en brengen de zonnige dag wandelend en keuvelend door. Ferdi E. heeft een zakje brood meegenomen. „Ik vond het een aimabel mens, maar ik moest afstand bewaren want een aardig iemand kun je niet doodmaken." Die dag probeert Heijn eenmaal te ontsnap pen. „Hij sprong voor de bus, maar die reed met een boog om hem heen." Om halfden 's avonds schiet Ferdi E. het slachtoffer door het achterhoofd. Hij snijdt het topje van een pink af en begraaft het slachtoffer. „Het ko kertje met de pink heb ik thuis in het vries vak van de ijskast gelegd." Op de vraag wat Ferdi E. achteraf het wreedst vindt, ant woordt hij droogjes: „Dat ik de pink op stuurde en mevrouw Heijn schreef dat het nog wel even zou duren tot haar man weer piano zou kunnen spelen." Ferdi E. weet acht miljoen gulden losgeld te bemachtigen, aangezien de politie en de fa milie denken dat Heijn nog leeft. Na lang nadenken herinnert Ferdi E. zich dat hij („oh ja") ook een pistool had meegenomen naar het bos bij Renkum. „Voor het geval het mis zou gaan was ik van plan zelfmoord te plegen." Maanden later komt de politie Ferdi E. op het spoor als hij in een slijterij een fles drank koopt en betaalt met een gemerkt bankbil jet. Pas op het politiebureau vertelt hij zijn vrouw dat hij de dader is. Ze heeft hem daarna niet in de steek gelaten. Ze dwingt hem de gebeurtenis in de gevangenis te ver werken. Ferdi E. beseft zich dat hij nog steeds pijn veroorzaakt bij de familie Heijn en zijn eigen omgeving. „Maar voor de meeste mensen in Nederland ben ik er nu wel vanaf, lijkt mij." Dat hij nu toch een zaam is, beschouwt hij als de tol die hij moet betalen. Nico Postma Zembla: 'Ferdi E', vanavond, VARAJNPS, Ne derland 3,21.20 uur. door Jan van Stipriaan Luïscius en Susanne van Velzen Hilversum - Al vier weken en vier dagen slijten Jeroen Pauw en Cl airy Polak hun avonden in eenzame opsluiting in de NO- VA-blokhut Door het plotselin ge vertrek van de presentatoren Felix Rottenberg en Matthijs van Nieuwkerk werd het nieuwbak ken duo Pauw/Polak uit elkaar gehaald om in wisseldiensten de zes uitzendingen per week te presenteren. Ze kregen nauwe lijks de tijd om als duo aan el kaar te wennen- Ondertussen is hoofdredacteur Rik Rensen nog immer op zoek naar twee nieuwe presentato ren. Uit de A-categorie wel te verstaan, want de hoofdredactie houdt vast aan de ambitieuze plannen met de actualiteitenru briek van de VARA en de NPS. Rik Rensen streeft naar een mil joen kijkers op de late avond, zo liet hij in de aanloop naar de nieuwe start van het program ma begin dit jaar weten. Met Nederland Kiest, dat tijdens de campagne voor de Tweede Kamerverkiezingen uitgezonden werd, haalde Rensen dat mil joen soms met gemak. Na de verkiezingen en het vertrek van Rottenberg/Van Nieuwkerk zak ten de kijkcijfers van NOVA dra matisch in. Of daar een oorzake lijk verband bestaat is niet dui delijk. Volgens de laatste cijfers van Kijk- en Luisteronderzoek haalt NOVA gemiddeld zo'n 666.000 kijkers. Daar zit dan wel het goedbekeken (bijna twee miljoen kijkers) interview met prinses Margarita bij. Zonder die uitzonderlijke uitzending haalde NOVA gemiddeld 562.000 kijkers. Geruchten dat Rik Rensen na de zomer wellicht naar een nieuwe derde presentator op zoek moet Pieter Jan Hagens Foto: AVRO Bridget Foto: GPD omdat Jeroen Pauw er geen zin meer in zou hebben verwijst Pauw zelf naar het land der fa belen. „Volstrekt niet waar, niet aan de orde. Zonder ons nou op de borst te willen kloppen, vin den we dat het behoorlijk goed gaat" Om uiteindelijk op de gewenst, miljoen kijkers uit te komen moeten de nieuwe presentato ren wel van goeden huize ko men. Na bijna vijf weken is er echter nog steeds geen witte rook. Gek, want er lopen in Hil versum een hoop kandidaten rond. Pieter Jan Hagens was ooit kroonprins bij de VARA onder Witteman, dus de juiste nest geur is aanwezig. Paul Witteman is koning bij de VARA en kan beleefd weigeren. Fons de Poel heeft teveel het KRO-gevoel. Sven Kockelmann heeft teveel het De Poel-gevoel. Bridget is zo onvermijdelijk dat ze NOVA er onopvallend bij zou kunnen doen. Karei van de Graaf kijkt wel heel intelligent, maar is niet al tijd even scherp. Rick Nieman zou zijn vrouw Sasha de Boer bij de publieke omroepen te vaak tegen het lijf lopen. Sacha de Boer zou haar man Rick Nieman te vaak tegen het lijf lopen. Jeroen Latijnhouwers is onom streden maar wel een beetje saaL Ton van Royen werkt liever voor de gewone man. Daphne Bunskoek is 's och tends al niet erg wakker, dus haalt waarschijnlijk de late avond niet Mart Smeets is teveel geïnfec teerd met het schaats-, basket bal- en wielervirus. HumbertoTan is weliswaar de best geklede man van Neder land, maar daar hebben ze bij NOVA geen verstand van. Tom Egbers heeft 'coupe Pauw", maar één ijdeltuit in het team is voldoende. Leo de Later doet denken aan een verkoper van tweedehands auto's. Andries Knevel wordt als inter viewer de hemel ingeprezen, maar zal zich bij de 'goddelo- zen' niet thuis voelen. Joop van Zijl lijkt definitief op weg naar het Omroepmu Maartje van Weegen hee T de komende tijd haar har l vol met het schoonmakei '1 de vuile was van Margaril Edwin. Frank du Mosch begon b Jeugdjournaal ging toen het Grote-Mensen-Joumi vervolgens naar Netwerk n droomt nu misschien vaik VA Hans Smit gaat weg bij h e Jeugdjournaal, weet nogi wat hij wil, maar het Grot Mensen-Journaal ligt dar;- de hand. Suzanne Bosman zou ee ma kandidaat zijn, maar I1 Rensen krijgt oorlog met als hij weer in de vijver v, oude baas vist. Frits Barend moet dit sei nog uitzitten bij RTL 4 m 5 wellicht toe aan wat andi 1 zijn maatje Henk van Do gend jaar met pensioen j> Charles Groenhuijsen is 2004 beschikbaar want h 1 nog graag één keer de pn1 dentsverkiezingen in del j slaan. Twan Huys wil waarschij nog wel drie keer de pres verkiezingen in de VS vei E Loretta Schrijver vormdi 1 der zowel in als buiten bi1 een duo met Jeroen Pain heeft geen inwerkperiodf Cees Grimbergen is teve l type van een wereldvertx Edvard Niessing is sinds Frisia-avontuur absoluut j meer serieus te nemen, i Peter R. de Vries gaat lie achter boeven aan. j Bas van Hout gaat liever Peter R. de Vries aan. Victor Deconinck heeft I druk met diverse schnah het land. BIJ DE KAPPER Hilversum - Joop Smits, de VARA-omroeper en -presentator die maandag overleed, stond onder meer bekend om zijn mooie, warme stemgeluid. Hij werkte aan zeer veel program ma's mee. Joop Smits begon als omroeper maar werd al snel eindredacteur van het ziekenprogramma 'De Regenboog1. Hij was vele jaren vaste presentator tijdens de we kelijkse opname van het kinder koor 'De Roodborstjes'. Zijn grootste populariteit dankt hij aan het feit dat hij de eerste mannelijke televisieomroeper van Nederland was. Hij begon daarmee in de zestiger jaren en bleef dit werk doen tot aan zijn pensionering. In 1972 werd hij, samen met El- les Berger, presentator van het populaire programma 'Klink- Klaar' waarin het spelletje 'Geen Ja, Geen Nee' werd uitgezon den. Dit presentatieduo was een begrip in Nederland. In 1979 werd hij voor vele jaren presentator van het zaterdag ochtendprogramma 'Hallo Hier Hilversum'. Dat was een gevari eerd ochtendmagazine met gas ten en muziek op zaterdagoch tend, rechtsstreeks vanuit de VARA Studio. Smits werkte ook aan program ma's als 'Muziek uit studio 1', VARA's Generale', 'Promenade Concerten uit studio 1' en 'De hits van Smits'. Ook presenteer de hij het blazersmagazine. Hij was ongeveer twintig jaar zang solist bij het VARA-ensemble 'De Jonge Flierefluiters'. Als zanger was hij ook te beluis teren bij onder meer het Metro- pole Orkest, het VARA Dans Or kest en in de Rudi Carrellshow. Ook was hij in de zestiger jaren deelnemer aan het Nationale Songfestival. Joop Smits wordt maandag 17 maart in Bilthoven begraven. JAMAI verslaat het koningshuis. Drie covers voor de winnaar van Idols, een voor MAXIMA en een voor prinses IRENE. Privé vraagt zich af wat IRENE van de hofrel rond haar dochter MARGARITA vindt Het blijft gissen natuurlijk en dat is niet eenvoudig. Daar komt het woordje 'zou' weer. BEATRIX zou IRENE verwijten dat ze MARGARITA niet beter in de hand heeft Maar de kinde ren op hun beurt zouden IRENE weer verwijten dat ze destijds haar aanspraak op de troon te grabbel heeft gegooid door zon der toestemming van het parle ment te trouwen. Privé citeert MIES BOUWMAN - met bron vermelding zelfs: het AD - die vindt dat IRENE achter de kin deren moet gaat staan 'en niet achter een boom'. Volgens Weekend is juist IRENE een van de grote slachtoffers van de hofrel omdat ze zich voor een keuze gesteld ziet die ze niet wenst te maken, die tus sen BEATRIX en haar dochter. IRENE zou bovendien naar ken nissen buiten Nederland zijn ge vlucht en een langer verblijf in Zuid-Afrika overwegen. En dan natuurlijk alom sugges- Jamai Foto: GPD tieve verhalen over wie en wat de BVD nog meer zou hebben afgeluisterd en voorkomen. NL Deze Week bijvoorbeeld. De BVD zou een soortgelijk onder zoek zoals naar EDWIN DE ROY VAN ZUYDEWIJN is uitgevoerd ook naar EMILY BREMERS heb ben gedaan en de toenmalige vriendin van WILLEM-ALEXAN DER zou de test niet hebben doorstaan, vooral vanwege be lastende feiten over haar vader. Je vraagt je toch af of EMILY in die tijd wel vaak genoeg op spontaan gegroeide schroefjes heeft gelet. Maar er is ook goed nieuws. PA TRICIA PAAY en PATTY BRARD hebben ruzie. De verbale mod der vliegt de Amsterdamse grachten over. Of zoals Privé op het omslag snedig kopt: 'de tv- diva's vliegen elkaar in de nepharen'. Maar het verhaal binnenin ontkracht dat juist. Daar wordt nota bene beweerd dat de dames zouden hebben afgesproken elkaar niet af te val len. Meer dan Voor haar pro gramma blijf ik niet thuis' kan er niet af. Wie van de dames wordt het eerst door de eigen camera ploeg betrapt bij het kijken naar het programma van de ander? Ruzie heeft PATTY wel met AL- BERT VERLINDE. Ze schijnt in de eerste aflevering van haar programma de arme ALBERT met de volgende termen te heb ben beschreven, ik citeer: 'dikke, omhooggevallen volgevreten pisnicht', 'mafkees' en 'stuk drol'. Wat je zegt ben jezelf, zei den wij dan vroeger, maar mooi is het wel. Vooral dat 'pisnicht'. Oneindig het aantal samenstel lingen. 'Hofrel', 'pisnicht'. Van de week ving ik op 'ambts- dwang'. Wat een zegen! Geen idee of het woord inhoud heeft, maar het is prachtig. 'Stuk drol' is dan toch duidelijk minder. Nog meer goed nieuws. ANDRE HAZES blijft zoals bekend bij RACHEL. En dus viel er» 1 te leggen. Als je uit elkaa dat normaal; blijf je, dan opbiechten waarom: sot 2003. Met het bekende n Story heeft RACHEL exc Party ook en Privé ook I hopen dat ze alle drie ei hebben moeten schokki die babbel alleen en elk volgens op het tuinpad I kwamen. Nog meer goed nieuws, heeft Idols gewonnen. 0 wist u al. Wist u ook al d verliefd schijnt te zijn o| zanger PASCAL JACOBS hij op haar? Meldt Story JOHAN NIJENHUIS ten heeft in een dronken bu kind verwekt bij een vrif die hij toch al een maan Lijkt mij vrij lang voor d oudste van de Costa!-ge Waar moet je het in vret een maand over hebbel het paren en drinken do Maar Privé spreekt er s( van en vindt dat regisse HAN de regie over zijni ven een beetje kwijt is. I jaloers, dat is het Theo Hakkert

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 10