7£3üa]"D/S3 Ergens ben je begonnen... L U M C www.lumc.nl Een zelfstandige, service- gerichte en leuke collega Projectleider onderwijs- vernieuwing (0,5 WTF, vacaturenummer 718) ROC Lffl lc www.lumc.nl DURA VER ME Leiden Eerste Autoschadehersteller Wij vragen: Iemand met een flexibele instelling die in het bezit is van VOC diploma Eerste Autoschadehersteller of hiervoor leert. Wij bieden: Een prettige werksfeer, goede arbeidsvoorwaarden en scholingsmogelijkht j Dura Vermeer Autobeheer BV maakt deel uit van Dura Vermeer Groep NV, een innovatieve, ontwikkelende onderneming in bouw en infrastructuur met een jaaromzet van circa 1 miljard euro en 4000 medewerkers. Dura Vermeer Autobeheer BV Spaarneweg 35 2142 EN Cruquius T (023) 548 29 29 I www.duravermeer.nl Stuur of mail je reactie naar Paul Hijstek. E-mail: p.hijstek@duravermeer.nl Of bel voor meer informatie: T (023) 548 29 16 of M (06) 53 59 96 70. ZATERDAG 8 MAART 2OO3 s In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat oni patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Om efficiënt te kunnen werken, moet alle hard- en software binnen het LUMC goed functioneren. Daarvoor zoeken wij een nieuwe collega. B Net als in de meeste organisaties zijn we in de gezondheidszorg afhankelijk van automatisering. En hoe onmisbaar computers op bijna iedere werk plek ook zijn, bij storingen kunnen ze tot grote frustratie en tijdverlies leiden. Daarom is het belangrijk dat er iemand is die in die gevallen weet wat te doen. En die storingen kan voorkomen. fl Op de Instrumentele dienst Radiologie zoeken wij een instrumentatietechnicus m/v die ervoor zorgt dat de hardware en de software binnen de afdeling op orde zijn. U installeert de PC's en de randapparatuur en zorgt voor het (preventieve) onderhoud hiervan. Storingen aan de hard- of soft- V ware verhelpt u en u zorgt voor het beheer van de netwerk- en emailtoegang. Bij de aanschaf van nieuwe hardware geeft u advies en u geeft instruc ties aan de gebruikers van de hard- en software. U heeft een MBO-opleiding Elektrotechniek af gerond en bij voorkeur verschillende relevante vakgerichte cursussen gevolgd. U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. Het betreft een aanstelling voor een jaar met uit zicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.494,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 7 CAO AZ). B Een uitgebreide beschrijving van deze vacatu re vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures' Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie kunt u bellen met de heer P.E. Booijen, coördinator facilitaire zaken Radiologie, telefoon 071 526 15 28. B Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 22 maart uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw A.L. Veldhuyzen, Bureau Bedrijfsvoering divisie 4, Sectie P&O, Postzone L2-P, Postbus 9600, 2300 RC Leiden Vermeld zowel op de envelop als op de brief dui delijk het vacaturenummer D.03.TD.02/LD10. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. Deze advertentie wordt gelijktijdig in- en extern geplaatst; de interne ronde zal eerst worden afgehandeld. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 Dat is wat we zoeken voor onze vacature van De functie U leidt twee deelprojecten in het kader van onderwijsvernieuwing op de unit volwassenen educatie. Het eerste project betreft Project A en richt zich op de vermindering van voortijdig schoolverlaten. Tevens richt het project zich op een betere aansluiting tussen Educatie en beroeps opleidingen. Dit project loopt tot i augustus 2003. Het tweede project, SILO educatie 3D (determi neren, differentiëren en digitaliseren) is een project waar ROC Leiden als trekker met meer dere ROC's op zoek is naar manieren om deel nemers in hun eigen tempo te laten werken. Het hulpmiddel hierbij is een elektronische leer omgeving, zoals Blackboard. Dit project wordt ondersteund door het CINOP. U bent als project leider tevens secretaris van de stuurgroep. Dit project loopt tot 1 april 2004. Het profiel U beschikt over brede ervaring als projectleider en weet een docententeam te inspireren. U bent een doorbijter die gaat voor de realisatie van de projectdoelen. Hierbij is een extern georiënteerd netwerk van essentieel belang. U heeft affiniteit en deskundigheid op het gebied van ICT. Uiteraard heeft u affiniteit met educatie en beroepsopleidingen. Wat wij aanbieden Een projectaanstelling. Indien u uitgenodigd wordt voor een gesprek, krijgt u een informatiepakket over bovenstaande projecten toegestuurd. Salaris schaal LC CAO BVE 2001-2002 (maximaal 3.834,- bij een volledige aanstelling) Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer I. Roosjen, telefoon (071) 5824500. Interesse Reageren op deze vacature kan voor 22 maart, via e-mail personeel@rocleiden.nl of per brief ROC Leiden, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 16158, 2301 GD Leiden onder vermelding van het vacaturenummer. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ROC Leiden ontwikkelt zich tot een ondernemende leer- en werk gemeenschap. Dat wil zeggen: toegankelijk, transparant, herkenbaar en servicegericht en met een opleidingsaanbod dat is toegesneden op de behoeften van de regio, de stad en de wijk. ROC Leiden heeft meer dan 200 beroepsopleidingen plus de opleidingen en cursussen van Volwasseneneducatie en de Taalschool. Bijna 10.000 jongeren en volwassenen volgen bij ons een opleiding en zij worden daarbij begeleid door ruim 800 medewerkers. Mensen met hart voor onze deelnemers en die van leren hun vak hebben gemaakt. Haal meer uit jezelf M In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. We werken samen met opleidingsinstituten, waarbij studenten in onze dynamische omgeving het vak kunnen leren. In september start de opleiding Medisch Beeldvormende en Radiotherapeutische Technieken op de afdeling Radiologie, waarvoor nog plaatsen beschikbaar zijn. B Wat stel jij je voor bij Medisch Beeld vormende en Radiotherapeutische Tech nieken, simpel afgekort tot MBRT? Je wordt opgeleid tot radiodiagnostisch en radiotherapeu tisch laborant, medisch nucleair werker en echografist. In die functies onderzoek je hart, longen, skelet, bloedvaten of het maagdarm- kanaal waarbij je röntgenfoto's, echografieën. CT- en MRI-scans maakt. Daarnaast bereid je bestralingsbehandelingen van kankerpatiënten voor en voert deze uit. Ook voer je onderzoeken uit met behulp van radioactieve stoffen. B De duale HBO-MBRT duurt vier jaar en start met een theoretisch deel van 13 weken aan de Hogeschool INHOLLAND te Haarlem. Daarna leer je verder in de praktijk in het LUMC, afgewisseld met theorieblokken Opleidingsplaats Medisch Beeldvormend en Radiotherapeutisch Technieken Radiologie R Je krijgt professionele begeleiding vanuit de opleiding en vanuit ons ziekenhuis. Voor deze opleiding heb je minimaal HAyO nodig, met Natuur en Gezondheid, Natuur en Techniek of een ander profiel met Biologie. Zodra het praktijkgedeelte begint, krijg je een leerarbeidsovereenkomst voor de duur van de opleiding met een aanvangssalaris van 1.025,- bruto per maand. Je werkt in een dienstverband van 36 uur per week en na de opleiding kun je in een vaste baan doorstromen bij het LUMC. Tijdens het theoretische deel van 13 weken krijg je per maand 450,- zakgeld. B Een uitgebreide beschrijving van de oplei ding vind je op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures' en vervolgens 'leerlingplaatsen'. Je kunt ons ook bellen: Ada Vogelaar, hoc f paramedische opleiding Radiologie, telefi: 071 526 18 83 of één van de praktijkbegel Radiologie, telefoon 071 526 42 90. B Wil je solliciteren, stuur dan je sollici1 brief en CV naar: LUMC, Bureau Bedrijf j voering divisie 4 L2-P, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de bi duidelijk dat het gaat om de opleiding du MBRT Radiologie. Je kunt ook direct sol teren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Titty 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137^ Wij helpen je verder! Voor onze vestiging Dura Vermeer Autobeheer BV in Cruquius zijn we op zoek naar een: PC/Instrumentatie- technicus (m/v) Instrumentele dienst Radiologie

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 26