7n TEAMLEIDER WONEN 'CONFLICTEN OPLOSSEIN DAT KAN IK' Leiden. LOCATIEHOOFDEN (M/V) Duits (9-12 lesuren) koster/beheerder mIv GROEPSLEID(ST)ERS Molecular Probes DISTRIBUTIE MEDEWERKER ïv ZATERDAG 8 MAART 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly "s Gravendijk. tel. 023 5 150 157 ^WONINGSTICHTING ëjiponmm Woningstichting Spinoza te Rijnsburg, is een autonome en ambitieuze vastgoedondernemer die een toonaangevende rol speelt in de woningmarkt van de Duin en Bollenstreek. Zij beheert en exploiteert met een team van 22 enthousiaste medewerkers circa 2200 woningen, winkels en bedrijfsruimten. Een uitgesproken visie op de sterk in beweging zijnde vastgoedmarkt resulteert in een ambitieus, slagvaardig en klantgericht beleid. Voor het verder uitbouwen van de ambities van de organisatie en het optimaliseren van en uitvoeren van het beleid 'Wonen' is de afdeling Woondiensten op zoek naar een die innovatie, professie en kwaliteit hoog in het vaandei heeft Functie: In deze veelzijdige spilfunctie bent u het klankbord voor de manager "Woondiensten" en levert u een belangrijke bijdrage aan het optimaal beheer van het vastgoed in zowel sociaal als bedrijfs matig perspectief. Als (meewerkend) leider van het team "Wonen" geeft u leiding aan en bent u verantwoordelijk voor het verhuurproces en bent u de spil bij sociale-, woontechnische- en herhuisvestingvraagstukken bij wijkvernieuwingen. U bent het luisterend oor voor bewoners met specifieke problemen (zoals overlastzaken) en doet voorstellen om de verhuurbaarheid van het vastgoed te versoepelen en het leefklimaat te verbeteren. Daarnaast vertaalt u behoeften en wensen van klanten in concrete producten en diensten en draagt u zorg voor een goede relatie tussen klanten en Woningstichting Spinoza. Gevraagd en ongevraagd doet u voorstellen voor het communicatiebeleid, het strategisch voorraadbeleid, het huurbeleid, het onderhoudsbeleid en het incassobeleid. Vanuit uw werkzaamheden genereert u managementinformatie en bent u zowel binnen als buiten de organisatie het aanspreekpunt op uw vakgebied. Profiel: - u bent een enthousiaste professional met een HBO werk- en denkniveau - bij voorkeur heeft u enige ervaring opgedaan in een soortgelijke functie en heeft u gevoel voor de woningmarkt en marktverhoudingen - u bent iemand met een sterk klantgerichte instelling die door middel van goed ontwikkelde sociale vaardigheden in staat is met bewoners te communiceren - u beschikt over een analytisch denkvermogen - u bent in staat marktsignalen te herkennen en deze te vertalen in concrete acties - daarnaast weet u overzicht te houden op processen en draagt u een steentje bij aan de positieve sfeer in de organisatie. Een flexibele instelling, geduld en doortastendheid zijn eveneens randvoorwaarden om deze functie tot een succes te kunnen maken. Tevens bent u een echte collega die met flair en humor bijdraagt aan de positieve teamspirit. Reactie: Bent u toe aan een afwisselende functie in een omgeving met voldoende ruimte voor eigen inbreng, schrijf dan voor 1 april 2003, een korte en zakelijke brief met c.v. aan Woningstichting Spinoza, Postbus 263, 2230 AG te Rijnsburg. Voor aanvullende informatie kunt contact op nemen met de heer M. Berends, telefoon (071) 4090040 of per e-mnail: spinoza@spinoza.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij zijn op zoek naar kindercentrum Babydrome in Leiden (32 uur per week, z.s.m.), vacaturenummer 022/2003 kindercentrum KNVB-gebouw in Leiderdorp (24 uur per week, niet vrij gesteld vanaf mei/juni), vacaturenummer 023/2003 nog te openen kindercentrum in Leiderdorp (32 uur per week, vanaf eind september), vacaturenummer 024/2003 |e bent verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op een Catalpa kindercentrum. Dat betekent dat je onder andere: Werkroosters maakt, de kindplanning verzorgt, contact hebt met ouders en oog hebt voor de inrichting en veiligheid van het kindercentrum. En natuur lijk ben je in staat om dagelijkse problemen snel en goed op te lossen! Van een locatiehoofd verwachten we dat hij of zij: Een MBO+ werk- en denkniveau heeft Een positief voorbeeld in het team is Een eigen kijk op de ontwikkeling en opvang van kinderen heeft ontwikkeld Het belangrijk vindt dat de kinderen, ouders en medewerkers tevreden zijn Ondernemend, creatief en innovatief is In staat is om de pedagogische visie van Catalpa te vertalen naar de dagelijkse praktijk Wij vinden goed werkgeverschap belangrijk en bieden: Een inspirerende functie in een veranderende en op de toekomst gerichte organisatie De mogelijkheid om je talenten te ontwikkelen Een aanstelling voor een jaar, met de mogelijkheid tot een dienstverband voor onbepaalde tijd Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals beloning conform de CAO-Kinderopvang, goede reiskostenvergoeding, een kinder opvangregeling voor eigen personeel en deskundigheidsbevordering Een salaris van maximaal 2.287 per maand op basis van een 36-urige werkweek voor vacturenummer 022/2003 en 024/2003. Voor vacature 023/2003 een salaris van maximaal 2.127 per maand op basis van een 36-urige werkweek Interesse? Voor meer informatie over deze vacatures kun je contact opnemen met Maria de Bont, vestigingsmanager, telefoonnummer (071) 515 67 00. Solliciteren? Hebben we je kunnen uitdagen om aan de ontwikkeling van Catalpa mee te werken? Stuur dan uiterlijk voor 22 maart a.s. een brief, onder vermelding van het desbetreffende vacaturenummer met je motivatie en een uitgebreid curriculum vitae naar: méér dan kinderopvang Catalpa BV, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 586, 7550 AN Hengelo Catalpa is een dynamische en sterk groeiende landelijke organisatie voor kinder opvang, voor kinderen van 0 tot 13 jaar. We kennen drie vormen van kinderopvang namelijk dagopvang, buitenschoolse opvang en gastouderopvang. Bij Catalpa werken goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers, die in het werk pedagogisch vakmanschap, zorgzaamheid en creativiteit combineren. Catalpa hanteert het principe van ontwikkelings gericht werken. Doel is een optimale persoonlijke ontwik keling van het kind. Dit wordt bereikt door planmatig en bewust het kind te stimuleren en te motiveren in de eigen ontwikkeling. Werken bij Catalpa is kiezen voor professionele kinder opvang, teamwerk, persoonlijke ontwikkeling en plezier in je werk. Kijk voor meer informatie op internet, www.catalpa.nl O Stedelijk I Gymnasium Leiden UI LI Het Stedelijk Gymnasium Leiden is het grootste zelfstandige gymnasium in Nederland. De school groeit en telt dit schooljaar 1374 leerlin gen en 128 personeelsleden. Zo spoedig mogelijk zoeken wij een docent: Vervanging wegens langdurige ziekte. Bij voorkeur 1e graads bevoegd. Het betreft een LB-functie (schaal 10) Sollicitaties vóór 19 maart te zenden aan de rector van de school, mw. drs. J. M. H. Thomassen. Fruinlaan 15 2313 EP Leiden tel. 071-5121365 fax 071-5144543 E-mail: stedelijk@gymnasiumleiden.nl Informatie: www.gymnasiumleiden.nl De gemeente rond de Dorpskerk I Gemeente rond te Zoeterwoude de Dorpskerk zoekt een enthousiaste De functie omvat kosterswerkzaamheden en beheer derswerkzaamheden in het multifunctioneel gebouw "Ons Huis". Een groot deel van de werkzaamheden vindt in de avonduren plaats. Wij vinden het belangrijk dat kandidaten zich betrokken voelen bij de aktiviteiten in een kerkelijke gemeenschap. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die in het bezit is van een diploma SVH (sociale hygiëne). Een EHBO-diploma is gewenst. Gezien de verscheidenheid aan werkzaamheden is de functie zeer aantrekkelijk voor een echtpaar. De arbeidsvoorwaardenregeling van de SOW-kerken is op de functie van toepassing. Een dienstwoning is beschikbaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen zenden aan de secretaris van de kerkvoogdij, mevrouw C. Passchier, Zonnegaarde 32,2381 LN Zoeterwoude. Voor telefonische informatie kunt u haar bellen: 071-5801577. Fashion Solution Werving Selectie, Executive Search en Detachering Fashion Solution is e zelfstandig en landelijk opererend werving- selectiebureau gespecialiseerd in de mode- en confectiebranche. Wij zijn op zoek naar: Administratief medewerk(st)er voor een pluche knuffelbeesten leverancier in Leiden (28 - 32 uur per week) Communicatie met klanten en fabrikanten Verwerken en archiveren van orders Versturen van offertes en correspondentie Klachtenafhandeling Controle van levertijden Diverse administratieve werkzaamheden Ontvangen en versturen van pakketten HAVO werk- en denkniveau Kennis van Engels, Duits en Frans is een pré Bereid om te werken in klein teamverband Kennis van Word, Excel, E-mail en Internet Reacties kunt u sturen naar info@fashionsolution.nl of postbus 1122, 2302 BC Leiden Voor deze en andere vacatures kijk ook op: www.fashionsolution.nl VOORKOMEN IS BETER DAN BLUSSEN! GEZOCHT: (AANKOMEND) PREVENTIECONTROLEURS Dit voorjaar start in de Randstad de opleiding Preventiecontroleur. Als Preventiecontroleur heeft u als taak de uitvoering, handhaving en controle op het Gemeentelijke vergunningenbeleid te ondersteunen. Bij goede studieresultaten krijgt u na 6 maanden een jaarcontract. Wij zoeken uitkeringsgerechtigden met MBO werk- en denkniveau. U heeft bij voorkeur bouwkundige/technische kennis en staat stevig in uw schoenen. Voor meer informatie of aanmelding kunt u contact opnemen met: Academie Groep, Postbusa 40178, 8004 DD Zwolle Telefoon: 038 - 454 24 30 e-mail: zwolle@,dao.nl Hogeschool Leiden feliciteert de eerste lichting gesla studenten van onze post HBO-opleiding Media Riet Broekema, Amina Djorai, Evelyn Zandbi k Anika de Nijs, Roosmarijn Horowitz, Marja vai Cees van der Tang, Rein Dokter, Coen van den Veel succes in jullie car °P 20 maart a s-starten wij met de nieuwe opli Mediation. Er zijn nog een aantal plaj beschikbaar. Interesse? Bel 071-518 www.hsleicjli hogescL Catalpa is een dynamische en sterk groeiende landelijke organisatie voor kinderopvang, voor kinderen van 0 tot 13 jaar. We kennen drie vormen van kinderopvang namelijk dag opvang, buitenschoolse opvang en gastouderopvang. Bij Catalpa werken goed opgelei de en gemotiveerde medewerkers, die in het werk pedagogisch vakmanschap, zorgzaamheid en creativiteit combineren. Catalpa hanteert het principe van ontwik kelingsgericht werken. Doel is een optimale persoonlijke ontwikke ling van het kind. Dit wordt bereikt door planmatig en bewust het kind te stimuleren en te moti veren in de eigen ontwikkeling. Werken bij Catalpa is kiezen voor professionele kinderopvang, team werk, persoonlijke ontwikkeling en plezier in je werk. Kijk voor meer informatie op internet: www.catalpa.nl <mA O méér dan kinderopvang Welke enthousiaste (24 en 32 uur per week) zijn toe aan een nieuwe uitdaging? Wij zijn op zoek naar groepsleid(st)ers voor onze kindercentra Ziezo in Leiderdorp (24 uur per week) en Babydrome in Leiden (24 en 32 uur per week) Wat bieden wij? Een uitdagende baan bij een moderne organisatie waar ruimte is voor eigen inbreng en waar initiatief zeer op prijs wordt gesteld Scholing en deskundigheidsbevordering Doorgroeimogelijkheden Inspirerende werksfeer Een salaris van maximaal 1.922,36 per maand op basis van een 36-urige werkweek Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Kinderopvang Een spaarloon- en kinderopvangregeling Reiskostenvergoeding Werken in verticale groepen Wat vragen wij? Natuurlijk veel affiniteit met kinderen Een op de functie gericht diploma, bijvoorbeeld MBO-SPW Enthousiasme om een positieve bijdrage te leveren aan de opbouw van ons Kindercentrum, het team en pedagogische werkplan Creativiteit en flexibiliteit Een klantvriendelijke instelling Goede communicatieve vaardigheden Voor informatie over de vacature (vacaturenummer 020A/2003) bij Ziezo kun je contact opnemen met Véronique Hofkes. Zij is bereikbaar op telefoonnummer (071) 589 51 82. Voor meer informatie over de vacatures (vacaturenummer 021/2003) bij Babydrome kun je contact opnemen met Maria de Bont, vestigings manager. Zij is te bereiken op telefoonnummer (071)515 67 00. Kandidaten worden verzocht voor 22 maart a.s. schriftelijk te reageren. U kunt uw brief schrijven aan: Catalpa, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 586, 7550 AN Hengelo Wil jij in een dynamisch team werken? Zoek jij een nieuwe uiti Heb jij het Molecular Probes MOLECULAR PROBES EUROPE B.V. h een dochter van het gelijknamige bedrijf in Em Oregon, USA. Molecular Probes ontwikkelt, produceert, verkoopt en distribueert fluorescente klem die worden gebruikt voor biomedisch onderzoek. Het bedrijf geniet wereldwijd een grote faam en is marktleider op het gebied van fluorescentie technologie. Vanuit Leiden verzorgen wij met een team personen de marketing, verkoop, distributie en technische ondersteuning naar afnemers in Europa, en Midden-Oosten. In verband met de snelle groei van onze Europese activiteiten zijn wij op zoek naar een full time: Taken/verantwoordelijkheden: Verwerken van binnenkomende produkten vanuit Controleren en verzenden van bestellingen de VS Bereid zijn tot het volgen van een cursus Cycle counts IATA Dangerous Goods Gereedmaken van bestellingen voor Europese klanten Gewenst profiel: Enthousiasme, flexibiliteit en inzet Veel initiatief en zelfstandigheid Teamwork en meedenken Grote accuratesse Opleiding op MAVO/LBO niveau Leeftijd 20 - 30 jaar Ervaring met werken onder "Windows" Redelijk kennis van de Engelse taal Ervaring in een soortgelijke funktie vormt een pre Geïnteresseerde kandidaten mogen hun CV per post of per c-mail versturen voor 15 april aan mevr. N. Peereboom. Molecular Probes Europe BV, Poortgebouw, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA L( of nicole.pecreboom-willems@probes.nl. Voor meer informatie over Molecular Probes, bezoek onze web site www.probes.com Molecular Probes Europe B.V. Poortgebouw, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Tel. 071 - 52 33 378. Fax 071 - 52 33 419.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22