I VtCOJUTSS Gemeente Zoeterwoude OPZICHTER PLANMATIG El\ GROOT ONDERHOUD L U M C www.lumc.nl Medewerker Donoraanname en Allocatie 36-32 uur per week M/V A. medewerker civiele techniek (beheer) m/v B. medewerker civiele techniek m/v ZATERDAG 8 MAART 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 025 5 150 157 De gemeente Zoeterwoude is met 8.600 inwoners een aantrek kelijke groene gemeente aan de rand van het Groene Hart van de Randstad. Bij de sector Grondgebied, team Civiele en Cultuur techniek (CCT) zijn door uitbreiding van de formatie en door het vertrek van een medewerker twee vacatures ontstaan te weten voor 36 uren per week invulling op basis van 32 uren is mogelijk Het team CCT heeft: een boeiend en gevarieerd takenpakket, dat onder meer bestaat uit de aanleg en beheer van de openbare ruimte (wegen, fiets-/voetpaden, riolering, watergangen, verkeers zaken, openbare verlichting, wegmeubilair, groenvoorziening en sportterreinen). De voorbereiding van deze werkzaamheden en de uitvoering van projecten wordt momenteel door zeven medewerkers (inclusief de teamleider) verricht. De werkzaamheden van functie A zijn: maakt beleidsadviezen voor weg- en rioolbeheer; is verantwoordelijk voor het opzetten en bijhouden van het beheersysteem; verricht taken ten behoeve van onderzoeken voor het gemeentelijk rioleringsplan; maakt en/of beoordeelt bestekken voor beheer en onder houd van wegen, rioleringen en overige civieltechnische werkzaamheden; is applicatiebeheerder van weg- en rioolbeheer; verricht zo nodig andere werkzaamheden binnen het team; neemt deel aan interne en externe overlegsituaties. Kortom, een zeer gevarieerd takenpakket. Wat vragen wij voor functie A? hbo-opleiding civiele techniek; minimaal twee jaar ervaring met genoemde werkzaamheden; kennis van en ervaring met geautomatiseerde beheersystemen; goede communicatieve vaardigheden; een zakelijke, flexibele en klantgerichte werkhouding. De werkzaamheden van functie B zijn: de beleidsontwikkeling en uitvoering van de openbare verlichting; de verantwoording voor de totstandkoming van toegewezen civieltechnische projecten en budgetten; het beheer van de tekenkamer van het team CCT; het applicatiebeheer van de grafische automatisering (Autocad) en straatverlichtingprogrammatuur; medebeheerder van het gemeentelijk kadaster; medeapplicatiebeheerder van het geautomatiseerd kadastersysteem; ondersteunend tekenwerk voor de organisatie; het behandelen van aanvragen van nutsbedrijven voor het leggen van kabels en leidingen; uitwegvergunningen. Kortom, een zeer gevarieerd takenpakket. Wat vragen wij voor functie B? mbo-opleiaing of gelijkwaardige opleiding. Ook degenen die gevorderd zijn met een mbo-studie nodigen wij uit te solliciteren; ervaring met geautomatiseerde beheersystemen; automatiseringskennis; goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden; een zakelijke, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris voor functie A maximaal 3.102,- bruto per maand bedragen bij een 36-urige werkweek. Het salaris voor functie B bedraagt maximaal 2.424,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Wat hebben wij te bieden? Twee veelzijdige functies met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikkelingsmogelijkheden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijdregeling, een collegiale en informele werksfeer, een doorlopend pc-privé- en fietsproject, reiskostenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen van verlofuren en een regeling kinderopvang. Wij hanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor een van de functies hebben sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten. Geïnteresseerd? Informatie over deze functies kan worden ingewonnen bij de heer TJ. van Houten, teamleider CCT, tel. (071) 580 63 70 of de heer D.H.P. de Ruiter, hoofd sector Grondgebied, tel. (071) 580 63 60. Algemene informatie over de gemeente Zoeterwoude kunt u vinden op www.zoeterwoude.nl. Richt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief aan het college van burgemeester en wet houders van Zoeterwoude, Postbus 34, 238.0 AA Zoeterwoude, onder vermelding van "medewerker civiele techniek" in de linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan c.h.j.strijk@zoeterwoude.nl. Wilt u duidelijk aangeven voor welke functie u belangstelling heeft. Acquisitie stellen wij niet op prijs. S Verpleegkundigen m/v KNO, Huidziekten en Oogheelkunde In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheids zorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Goede verpleegkundige zorg is daarbij essentieel. Hiervoor zijn we op zoek naar nieuwe collega's. H Hoe breng je balans in de behoefte aan aan dacht van patiënten en hun medisch noodzake lijke zorg? Als verpleegkundige werkt u onder tijdsdruk, met veel patiënten. U geeft hen naast de medische zorg vooral ook de persoonlijke aandacht die ze nodig hebben. Die is belangrijk, want persoonlijke aandacht heeft invloed op de mentale gesteldheid van patiënten. En draagt bij aan een voorspoedig herstel. E Voor de patiënten van de afdelingen KNO, Huidziekten en Oogheelkunde zoeken wij verpleegkundigen m/v. U verpleegt en verzorgt patiënten op basis van hun individuele zorg vraag. Die varieert van zorg in de vorm van dag behandeling, tot intensieve zorg voor patiënten met een oncologische aandoening. U werkt in teamverband en bent op elke afdeling van de eenheid inzetbaar. U heeft een diploma A-ver pleegkundige, HBO-V of MBO-V. U werkt in een dienstverband van minimaal 24 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor 1 jaar, met uitzicht op een vast dienstver band. Uw salaris bedraagt maximaal 2.494,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 6/7 CAO AZ). fl Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LU MC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie kunt u bellen met een van de teamleiders: Ella den Blanken, leider Huidziekten-KNO, telefoon 071 526 of Angeline Buiskool, teamleider Oogheelkui telefoon 071 526 23 70. teanP1 i26 2ff fl Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 22 maa 2003 uw sollicitatiebrief met motivatie en Ge naar: c LUMC, t.a.v. mevrouw M H.M.M. Hooymanse hoofd P&O, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer C.03.MH.01/LI i£ U kunt ook direct solliciteren via www.lumc kies 'vacatures'. LUMC, Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 II Nederlandse Transplantatie Stichting ©O EUROTRANSPLANT Stichting BIS De stichting Bio Implant Services (BIS) is een non-profit organisatie, die bemiddelt in de toewijzing uan weefsels, zoals hoornvliezen, hartkleppen en botwee/sel, ten behoeve van transplantatiedoeleinden. BIS werkt daarbij samen met donorziekenhuizen, transplantatiecentra, weefselbanken en laboratoria in Europa en de Verenigde Staten. Ook ondersteunt de organisatie wetenschappelijk onderzoek om de resultaten van transplantaties verder te verbeteren. Binnen de BIS-organisatie wordt gewerkt volgens het ISO 9001-kwaliteitssysteem. Voor de afdelingen Donoraanname en Allocatie zijn wij op zoek naar een: Drie organisaties spelen in ons land een belang rijke rol bij de bemiddeling van donororganen en -weefsels voor transplantatiedoeleinden. De Nederlandse Transplantatie Stichting (NTS) houdt zich bezig met donorwerving in Nederland en fungeert sinds de inwerkingtreding van de Wet op de orgaandonatie in 1998 als een zogenoemd orgaancentrum. Een belangrijke taak van het orgaancentrum is het toewijzen van beschikbare organen en weefsels aan patiënten die voor transplantatie in aanmerking komen. De NTS heeft deze taak gedelegeerd aan respec tievelijk de stichting Eurotransplant International (ETI) en de stichting Bio Implant Services (BIS). Bij deze organisaties komen de meldingen binnen over potentiële donoren. Bij ETI als het gaat om organen, bij BIS als het weefsels betreft. De medewerkers van beide organisaties raadplegen na een melding het Donorregister, zorgen ervoor dat alle relevante gegevens over de donor beschikbaar komen en zoeken op basis van strikte selectiecriteria een geschikte ontvanger. Kwaliteit, zorgvuldigheid en veiligheid staan daarbij voorop. Zowel de NTS als ETI en BIS zijn gevestigd in Leiden. Functie De werkzaamheden van de medewerker Donoraanname en Allocatie beslaan twee aandachtsgebieden. Enerzijds betreft het taken die te maken hebben met de donatie van weefsels en anderzijds activiteiten die ervoor moeten zorgen dat het dönorweefsel naar de meest geschikte ontvanger gaat, ook wel allocatie genoemd. Op de afdeling Donoraanname wordt bij een melding eerst het Donorregister geraadpleegd om te kijken of er toestemming is gegeven voor de donatie van organen en/of weefsels. Door middel van een telefonische anamnese, zorgt de Donoraanname medewerker ervoor dat alle relevante gegevens over de donor beschikbaar komen Vervolgens organiseert de medewerker de uitname (explantatie) van het weefsel en vraagt de benodigde weefsel- en bloedtesten aan. De medewerker levert een belangrijke bijdrage aan de uiteindelijke vrijgave van weefsel voor trans plantatiedoeleinden. Op de afdeling Allocatie worden weefselaanvragen aangenomen en verwerkt. Hier worden de wachtlijsten met ontvangers bijgehouden en zoekt de Allocatie medewerker, op basis van strikte selectiecriteria, naar een geschikte ontvanger. Tevens wordt hier het transport van de weefsel- bank naar het transplantatiecentrum geregeld. Na een interne opleiding van ongeveer 4 maanden wordt de inwerkperiode van de medewerker afgerond met een intern examen. Profiel Als medewerker Donoraanname en Allocatie heb je een paramedische opleiding, bijvoor beeld doktersassistente, verpleegkunde, laborante of een andere relevante opleiding op MBO+/HBO-niveau; heb je bij voorkeur klinische ervaring in een zorginstelling en/of inzicht in de organisatie van een dergelijke instelling; bezit je een vlotte spreekvaardigheid van de Duitse en Engelse taal; beschik je over goede communicatieve vaardigheden en kun je zelfstandig, systematisch en accuraat werken; ben je bekend met Windows 98 en heb je affiniteit met het werken met software en ben je bereid om op onregelmatige tijden te werken (circa één avonddienst per week). Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden van de stichting BIS volgen de CAO Ziekenhuizen. Het maandsalaris voor de functie bedraagt in aanvang maximaal €2.282,- (FWG 40) en heeft een uitloop naar maximaal €2.848,- (FWG 50) bij een werkweek van 36 uur. We bieden een uitstekend werkklimaat en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals goede opleidingsmogelijk-heden, een pc- privéregeling en een bijdrage in de kosten van kinderopvang. Reactie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Annette van Liefland-Barkhof, hoofd Allocatie (071-5795 793) of mailen naar abarkhof@bisfoundation.nl. Stuur je sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen aan Stichting BIS, afdeling P&O, t.a.v. mevrouw A. Pardon, postbus 2304, 2301 CH Leiden of mail naar pz@bisfoundation.nl. Kijk voor meer informatie ook op onze website www.bisfoundation.org. Acquisitie naar aanleiding uan deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ^WONINGSTICHTING Woningstichting Spinoza te Rijnsburg, is een autonome en ambitieuze vastgoedondernemer een toonaangevende rol speelt in de woningmarkt van de Duin en Bollenstreek. Zij beheert e exploiteert met een team van 22 enthousiaste medewerkers circa 2200 woningen, winkels en j bedrijfsruimten. Een uitgesproken visie op de sterk in beweging zijnde vastgoedmarkt resulte in een ambitieus, slagvaardig en klantgericht beleid. Om verder vorm te geven aan de ambiti£ van de organisatie en het optimaliseren en uitvoeren van het technisch beleid is de afdeling Woondiensten op zoek naar een die innovatie, professie en kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan Functie: In deze brede zelfstandige functie adviseert u de Teamleider Technisch Beheer en bent veraf woordelijk voor: - het onderhouden en uitvoeren van de meerjaren planmatige onderhoudsprognose - het ontwikkelen en implementeren van nieuwe methoden en technieken op het gebied van technisch beheer in al haar facetten - het ontwikkelen van nieuwe begrotingstechnieken - het uitvoeren van marktconforme voor- en nacalculaties - de financiële bewaking van planmatig onderhoudsprojecten - de ontwikkeling van de toekomstige digitale woning cartotheek. Vanuit uw werkzaamheden genereert u managementinformatie en bent u zowel binnen als bi de organisatie het aanspreekpunt op uw vakgebied. Profiel: - u bent een enthousiaste professional met een HTS werk- en denkniveau - bij voorkeur heeft u enige ervaring opgedaan in een soortgelijke functie - u beschikt over een analytisch denkvermogen - u bent in staat de huidige methoden en technieken tegen het licht te houden en waar nodig moderniseren - u bent een kritisch persoon, die kwaliteit en resultaat weet te realiseren door inzet en goed ontwikkelde sociale vaardigheden - daarnaast weet u overzicht te houden op processen en draagt u een steentje bij aan de positieve sfeer in de organisatie. - uw gevoel voor humor mag hierbij niet ontbreken. Reactie: Bent u toe aan een afwisselende functie in een omgeving met voldoende ruimte voor eigen inbreng, schrijf dan voor 1 april 2003, een korte en zakelijke brief met c.v. aan Woningstichtin Spinoza, postbus 263, 2230 AG te Rijnsburg. Voor aanvullende informatie kunt u contact op nemen met de heer E. v.d. Heuvel, telefoon (0714090040 of per e-mail: spinoza@spino2 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 18