Ajax koestert karig punt als hoofdprijs SPORT Geen excuses van invaller Mido Een mooi onderonsje 'Iedereen zit er op te wachten' Zware blessure Phillip Cocu Deur naar kwartfinales verder open na saaie wedstrijd tegen Arsenal Se Boer evenaart record Inter voorkomt winst van Bar ga 25fifö ber langer RfjPSV ioven - PSV heeft het con- met Ernest Faber met een in verlengd. Faber speelt tinds de junioren bij PSV. In -.oenen in het eerste elftal Ie hij zes keer. De eenma- international werd in totaal keer uitgeleend: aan NEC, rta en FC Groningen. Dit oen begon hij onder coach uml is Hiddink al veertien keer da |e basis. >eti int et vo DaiicHT - Het noodlijdende FC dure echt zal bij de KNVB een ystee joek indienen om later dan maart met een licentieaan- ndel ig voor komend seizoen te vaar^nen komen. Volgens een je t irdvoerder heeft het weinig ie vo om een begroting naar Zeist dat i turen als de club nog volop pspoi ig is met een saneringsplan. Utrecht is momenteel in ge- t met de gemeente over de jp van het stadion en andere partijen die de ere- sionist willen redden. De heeft een tekort van vele oenen euro's. recht wil uitstel entieaanvraag gen donderdag YJ FEBRUARI 20Q3' vjci* I aiqmi amsterdam/gpd - Welgeteld ze ven minuten kreeg hij van zijn trainer Ronald Koeman, scheidsrechter Ivanov deed er nog 120 seconden bij, maar het doelpunt waar Ahmed Hossam, voetbalnaam Mido, van had ge droomd kwam er niet. Dus moest de Egyptenaar het doen met de voldoening over zijn rentree en de algehele tevreden heid over de 0-0 tegen Arsenal. Wat had Mido gisteren graag de winnende treffer gemaakt. Om zijn gram te halen. Om te bewij zen dat hij wel degelijk zijn waarde heeft voor Ajax. Vorige week werd hij om disciplinaire redenen uit de eerste selectie van de Amsterdammers gezet. Op voorspraak van zijn mede spelers keerde hij voor het duel met Arsenal terug. Vooral omdat er bij Ajax - na het vertrek van Nikos Machlas naar Sevilla - achter Zlatan Ibrahimovic geen tweede centrumspits van het juiste niveau meer is. Aan de terugkeer van Mido ging een aantal praatsessies vooraf. Volgens trainer Ronald Koeman en aanvoerder Cristian Chivu werden die besloten met de ex cuses van de kant van de Egyp tenaar. Die lezing bestrijdt Mido echter hartgrondig. „Ik ben heel blij dat ik terug ben in de selec tie, het belang van Ajax gaat voor alles. Maar ik heb geen ex cuses aangeboden. Waarom zou ik? Ik heb niets verkeerds ge daan." Grote ogen staren onder een modieuze blauwe pet vandaan. Hier staat geen spijtoptant, geen andere Mido als de speler die vorige week uit de selectie werd gezet. Hier staat een trotse voet baller, die geen nederigheid wenst te acteren. „Ik ga me niet veranderen. Dat kan ook niet als ze me niet vertellen wét ik ver keerd heb gedaan. Ik kan het niet precies uitleggen, maar ik voelde de beslissing van Koe man wel aankomen. Maar waar om ik nu precies uit de selectie ben gezet, weet ik niet. Het is me niet verteld en ik heb er ook niet om gevraagd. 'Een paar kleine disciplinaire dingen' heb ik later begrepen. Nee, ik weet echt niet wat ze daarmee bedoe len." Van kritiek uit de spelersgroep is Mido zich evenmin bewust. Ver schillende spelers hebben ver klaard, dat de aanvaller zich te individualistisch gedraagt en daardoor het groepsbelang schaadt. Het is hem niet be kend. „Ik denk niet dat iemand van de spelers problemen met mij heeft", zegt Mido. „Ze von den het wel een probleem dat er, met zo'n belangrijke wed strijd als tegen Arsenal voor de deur, alleen maar over mij werd gesproken. Dat leidde af." Hoe het nu verder moet tussen Mido en Ajax? De Egyptenaar ziet wel mogelijkheden. Voor de winterstop liet hij zich al eens ontvallen dat hij weg wil uit Amsterdam, maar dat is van de baan. Mido zegt zich terug te willen vechten. „Koeman houdt misschien niet van mijn karakter, dat kan ge beuren. Maar dat wil niet zeg gen, dat je niet professioneel met elkaar kunt samenwerken. We moeten doen wat het beste is voor Ajax. En wat mezelf be treft. In Egypte zeggen ze: moei lijke situaties maken een man van je. Ik had gedroomd om vanavond de winnende goal te maken. Het is jammer dat dat niet is gelukt." amsterdam/gpd - Het was mis schien wel het mooiste moment van de avond: het onderonsje na afloop tussen de jonge Nigel de Jong en de beste spits van de wereld Thierry Henry. Zie hem lachen, dollen en blij zijn. Alsof hij op een Amsterdams pleintje staat te praten met wat vrien den. Maar Nigel de Jong bevindt zich niet in Amsterdam-Oost. De kleine De Jong is op het po dium der groten in gesprek met Thierry Henry, volgens velen dé beste spits die er op dit moment in de wereld is. Het is een prachtig beeld na afloop van de wedstrijd Ajax-Arsenal. De Jong, de man van de toekomst, en Henry, de superster van het he- den. De Franse geweldenaar heeft het shirt van De Jong in zijn handen en staat erbij als een soort van mentor. „Waar we het over hadden? Gewoon oyer de wedstrijd, en over de span ning in de poule", zegt De Jong na afloop. Zou Henry negen da gen geleden ook al van De Jong hebben gehoord? Vast niet. Hoe anders is dat nu. „Ik heb hem gezegd dat ik hem de beste spits van de wereld vond", aldus De Jong. „Of hij nog wat compli menten voor mij had? Ja, hij vond mij een goede voetballer. Ik ga volgens hem een grote toe- komst tegemoet..." ax-fans weer clubhuis looi »-»««" - Ajax-supporters door Peter vin Ouyl weer in hun clubge- s bij het ArenA-voetbalsta- tijdens thuiswedstrijden 9 de Amsterdamse voetbal- Half februari besloot de inte Ouder-Amstel het irtersgebouw dicht te sJuf den tijdens thuiswedstrij- Reden hiervoor waren de na afloop van de wed- 1 Ajax-Feyenoord op 9 fe- ri. Ajax-fans raakten toen Gjgs met de Mobiele Eenheid, jjjj twintig personen wer- aangehouden en negen pten gewond raakten. De (gebruikten het supporters- •jiuw als uitvalsbasis voor de ba 11 r n. H Je i der Meyde cepteert straf !DAM - Ajax en Andy van Meyde zijn akkoord gegaan |het schikkingsvoorstel van klager betaald voetbal [de KNVB, waardoor de in- itional vier duels wordt ge torst. De Ajacied kreeg zon- n de uitwedstrijd bij FC Icht rood na een schermut- ;erie met zijn tegenstanders i! lick Zwaanswijk en René Zwaanswijk, die ook rood ling, kreeg en accepteerde voorstel voor twee duels. en1'' fidenbroucke mcfi voor Omloop dttin DofdlisEi - Frank Vandenbroucke n p< genoeg bevonden om za- het g aan de start van Omloop olk te verschijnen. Na een Lei medische controle ijn knie heeft de Belgische 00te ;nner van Quick-Step Da- a zesp°n van zijn arts groen gekregen. Vandenbroucke nde gisteren alleen het lurs. Hij is na een uit- k van de Vlaamse Ge- eeio scliaPtot 28 februari ge- aan st we8ens overtreding van sped pingwetgeving. Dit ver- de Dfeldt ook voor georgani- groepsactiviteiten. al op Ste tste ;ren Iwijki in - Frank de Boer speelde 311(16 en zijn 117e wedstrijd in Europa-Cuptoemooi. Zijn "rdc d betekent een evenaring van de Italiaan Giusep- rgomi, die niet meer voet- De Boer speelde zijn re- vedstrijd gisteren met Bar- Ui a tegen Intemazionale in itie ii lampions League (0-0). 2.hi erk II Amsterdam - Kansen waren er nauwelijks, opwindende momen ten evenmin en goed gevoetbald werd er ook al niet. Maar het punt dat Ajax gisteren verdiende met de karige o-o tegen Arsenal werd in de Arena desondanks ge koesterd en gevierd als een hoofdprijs. Met het gelijkspel duwden de Amsterdammers de deur naar de kwartfinale van de Champions League weer wat ver der open. Nu aan de horizon het nooit verwachte doel feller dan ooit schittert, schuwt Ajax geen mid del om het ook daadwerkelijk te bereiken. Nog niet eens zo heel lang geleden regeerden de mo raalridders van het schone voet bal in Amsterdam met straffe hand. Die romantici hebben, onder druk van de ontwikkelin gen in het internationale voet bal, inmiddels plaats gemaakt voor het realisme. Ajax heeft (nog) geen elftal (meer) dat Eu ropese tegenstanders kan domi neren, het heeft wel geleerd dat met een gedisciplineerde uit voering van de juiste tactiek elke ploeg te bestrijden is. Tegen Arsenal streed Ajax in hetzelfde concept als waarmee het de gevreesde Engelsen vori ge week op eigen veld zo knap in bedwang hield (1-1). Van de tien veldspelers speelden er ze ven met grote regelmaat in de buurt van de eigen doelman. Zelden in zijn Europese geschie denis, die al zo'n 45 seizoenen omspant, zal Ajax op eigen veld zó verdedigend hebben ge speeld als gisteren tegen Arse nal. ,Als we meer hadden aan gevallen, was het misschien wel 0-4 geworden", verklaarde de uitblinkende Tomas Galasek. Arsenal-manager Arsene Wen- ger had geen goed woord over voor de intentie waarmee Ajax speelde, maar aan de woorden van de Fransman ('we hebben twee keer thuis gespeeld') had Ronald Koeman geen enkele boodschap. „Iedereen heeft recht op zijn eigen mening. Invaller Mido waagt tevergeefs een schot op het Arsenal-doel. Foto: Ron Pichel maar ik denk dat Arsenal meer kwaliteit heeft dan wij en dat wij naar onze mogelijkheden heb ben gespeeld. Ik vind dat wij een fantastische prestatie hebben geleverd. Dat we waarschijnlijk tot het einde meedoen in deze poule, vind ik opmerkelijk", sprak de Ajax-trainer. Wenger had overigens weinig recht van spreken, want zijn miljoenenformatie stelde giste ren bitter teleur. De Londenaren stonden aan de overkant van de Noordzee jaren te boek als 'Bo ring Arsenal' (saai Arsenal). Met dat imago heeft de ploeg de laatste jaren wel afgerekend, maar gisteren in de Arena was Arsenal kleurlozer dan in zijn saaiste dagen. Ook de Engelsen drongen niet vol overgave aan, sloten elk risico uit en kansen creëerden ze niet of nauwelijks. Ajax en Arsenal gingen elkaar te lijf met een voorzichtigheid alsof de Arena bezaaid lag met land mijnen. Zowel Koeman als het gros van zijn spelers vond dat Ajax giste ren beter had gespeeld dan vori ge week in Londen. Toch bleven veel Ajacieden onder hun ni veau. Cristian Chivu en Maxwell speelden erg slordig, Nigel de Jong en Steven Pienaar bleven onzichtbaar en voorin kwam Andy van der Meyde in het stuk niet voor. Naast de degelijke Witschge (die speelde omdat Jelle van Damme met liesklach ten afhaakte) en de redelijke Ibrahimovic scoorden slechts twee Amsterdammers een vette voldoende: Galasek, die Dennis Bergkamp uit de wedstrijd speelde, en rechtsback Hatem Trabelsi. De verdediger stond ook aan de basis van de anderhalve kans die Ajax in negentig minuten kreeg. Kort voor rust werd hij na een knappe loopactie gevloerd en zag Cristian Chivu de vrije trap van de lijn gekopt door Ashley Cole. Kort na pauze stoomde Trabelsi weer eens op naar de achterlijn en legde de bal terug op Ibrahimovic. De Zweed had moeten scoren, maar mikte via het been van Lauren over. Aan de andere kant kwam Ajax één keer echt goed weg, toen Patrick Vieira een open kans precies in de handen van Bogdan Lobont mikte. Ze ven minuten voor tijd gaf Koe man de verguisde Mido de kans op zijn ultieme revanche. De tijd was voor de Egyptenaar te kort om zich te kunnen onderschei den. Met nog twee wedstrijden op het programma maken de re kenmachines in groep B over uren. Ten opzichte van Arsenal SPORTUITSLAGEN BASKETBAL verste r De Kr alt op sveennba. Dart Celtics - Indiana Pacers 71-69. Phila- 76ers - Memphis Grizzlies 111-107, [2-98" Nels New York Kn'cks 105-76, 12- numcia - miami ncai 3i-ot, uwe 1 a Timberwolves Utah Jazz 92-85, Bulls - Toronto Raptors 103-95, Den- jets - Portland Trailblazers 84-94, •"puperSonics - Atlanta Hawks 93-76, Golden State Warriors 94-108. 1 010 BIATLON (ita). EK. km sprint: 1. Korobeinikov (Oek) n del" strafronden na schietfouten, 2. (WRu) 26.09,4/1 Vrouwen. 7.5 Halinarova (Shv) 27.09,5/1, 2 Isj- tUTC^a (Rus) 27.19,2/1. R4 CRICKET ken lm^ J India - Engeland 2-0. India 250/9 Engeland 168 all out (45,3 overs). 62. Tendulkar 50 Bowling: Engeland: Flintoff 64 Australië 4-16. 2. India 5-16, 3 En- 4. Pakistan 4-8, 5. Zimbabwe 4- 4-0, 7. Namibië 4-0. Nieuw-Zeeland - Bangladesh 2-0. 199/3 (33,3 overs), Bangla- loeev 17 150 overs). Nieuw-Zeeland: Mc- t nn 1bowling: Bond 3/33, Oram 3/32. ish: Ahraful 56, Rafique 41. Bowling: Stand: 1 Sn Lanka 4-12, 2. Ie lan eland 5-12, 3. Kenia 4-12, 4. West- de erqll, 5. Zuid-Afrika 4-8, 6. Canada 4- Overigens blesseerde De Boer zich aan zijn knie en wenk brauw. Op Europees niveau kwam De Boer (32) 46 voor Bar- ca in actie. De overige (71) Europese duels door Ad Pertijs speelde hij voor Ajax. Zijn debuut in een UEFA-wed- strijd was in september 1989, met Ajax tegen Austria Wien. Voor Knaven en Co begint zaterdag met Omloop Het Volk het echte werk (Onder voorbehoud van typefouten). SKI Val di Fiemme. WK, 1,5 km sprint. Mannen: 1. Fredriksson (Zwe), 2. Bjerkeli (Noo), 3 Hetland (Noo). Vrouwen: 1. B|örgen (Noo). 2. Künzel (Dui). 3. Pedersen (Noo). TENNIS Dubai. Mannen, 975.000 euro. Eerste ronde: Fed eter (Zwi/1) - Labadze (Geo) 6-3 6-3, Mirnyi (WRu) - Voinea (Roe) 6-4 6-2. Tweede ronde: Schalken (Ned/6) - Santoro (Fra) 3-6 7-6 7-6, Novak (Tsj/3) - Stoliarov (Rus) 6-1 6-1. Robredo (Spa) - Safin (Rus/2) 7-5 4-6 7-6, Lopez (Spa) - El Aynaoui (Mar/7) 7-6 7-6. Kopenhagen. Mannen, 400.000 euro. Eerste ronde: Norman (Zwe) - Sluiter (Ned/8) 7-6 7-5. Pless (Den) - Mamnt (VSt) 6-2 6-0, Larsson (Zwe) - Nielsen (Oen) 6-1 6-1 Tweede ronde: Arthurs (Aus12) - Mutis (Fra) 7-6 6-2, Vinciguerra (Zwe) - Vahaly (VSt) 6-4 6-4, Beek (Slw) - Gimelstob (VSt) 6-4 6-3, Olivier Rochus (Bel) - Burgsmüller (Dui) 6-1 6-2 WIELRENNEN ,mWaaes PRIJSVRAGEN Villajoyosa. Ronde van Valencia. Tweede etappe (Xorret del Cati - Villajoyosa): 1. Casero (Spa) 3.49.48, 2. De Groot (Ned) 0.41, 3. Perdiguero (Spa), 4. Millar (GBr), 5. Edo (Spa). 6. Astarloa (Spa), 7. Vicioso (Spa), 8. Llorente (Spa), 9 Landaluze (Spa), 10. Ser rano (Spa). Overige Nederlanders: 12. Boo- gerd, 38. Engels 1.55, 42. Mutsaars 5.08, 55 Veneberg 6.33, 59. Tankink, 65. Lotz. Algemeen klassement: 1. Casero 4 01.23, 2. Frtgo (Ita) 0.04, 3. Zulle (Zwi) 0.09, 4. Jak- sche (Dui) 0.11. 5. Millar 0 12, 6. Vicioso 0 17, 7. Bernabeu (Spa) 0.19, 8. Llorente, 9. Florencio (Spa) 0.24, 10. Hruska (Tsj) 0.27. Nederlanders: 16. Boogerd 0.39, 22. De Groot 0.43, 38. Engels 2.26, 43r-Mutsaar5~5:08, i -~l_ 60. Lotz 6.39, 64. Tankink 6.54, meerle - Zaterdag wordt het wie- Ierseizoen officieel geopend met de Omloop Het Volk. In de aan loop naar de semi-klassieker da gelijks een verhaal om het nieu we seizoen op te warmen. Van daag Servais Knaven. De winter lijkt verdrongen. Bui ten is het nog koud, maar het zonnetje is de voorbode van wat komen gaat: de voorjaarsklassie kers. .Alles wat we tot nu toe ge had hebben is voorbereiding", zegt Servais Knaven als hij na drie uur training terugkeert in zijn woonplaats Meerle. Samen met Erik Dekker, Jeroen Blijle- vens, Max van Heeswijk en Tris tan Hoffman is hij er deze och tend op uitgetrokken. „Lekker gefietst. Goed getraind ook." Veel gelachen en gesproken ook onderweg. „Iedereen heeft het nu over de Omloop Het Volk. Het is een mooie, aparte koers. Vooral omdat het de eerste is van zijn soort. Iedereen zit er op te wachten. Als je die kunt win nen, zit je voorlopig goed. Het brengt rust. Je gaat met een goe de gevoel naar de andere koer sen. Want die belangrijke zege heb je al te pakken." Servais Knaven zegt dat de Om loop Het Volk een koers is waar hij iets mee heeft. „Bijna altijd korte uitslagen gereden. De fi nale kent de nodige kasseistro ken. Daar gebeurt het vaak en^ aangezien ik weet dat ik daar sterk ben, ligt zo'n slot me." Servais Knaven (links) traint met zijn ploeggenoten. Foto: GPD/Ben Steffen Sinds Knaven twee seizoenen geleden Parijs-Roubaix won is hij een internationaal erkend kasseienspecialist. „De boel uit een sleuren op de keien lukt in Parijs-Roubaix echter beter dan in de Omloop Het Volk. Omdat 'Het Volk' in wezen geen lood zware wedstrijd is. In de Franse koers kun je vaak in het zog van de motoren een gaatje slaan. Het zijn van die dingen die in de loop der jaren leert. Op de kas seistroken moet je op kop rij-,, den. In de Omloop Het Volk gaat vooral om de vlakke, lange wegen in de finale. Er wordt dan veel gedemarreerd, Het is mijn sterke punt om zo vaak mogelijk mee te springen. Iedere ont snapping kan dé slag zijn", al dus Knaven. Hij rijdt dit seizoen bij Quick Step, de nieuwe formatie van Patrick Lefevere. Zijn achttal voor zaterdag straalt kassei kracht uit: Johan Museeuw (winnaar 2000), Frank Vanden broucke (winnaar 1999), Paolo Bettini, Tom Boonen, Wilfried Cretskens, Davide Bramati, An- drey Kashechkin en Servais Knaven. „Zo'n in de breedte sterke formatie is voor mij alleen maar gunstig." Renners als Mu seeuw, Vandenbroucke en Boo nen kun je beter aan je zijde hebben dan dat je er tegen moet koersen. De bijna 32-jarige Kna ven is bij Quick Step een vaste waarde voor de voorjaarsklas siekers. Zijn voorbereiding is er ook al jaren op afgestemd. „Vanwege de geboorte van Senne (zijn tweede kind) eind januari werd het deze winter wel een andere voorbereiding." heeft Ajax in elk geval een voor deeltje, omdat het onderling re sultaat (1-1 uit, 0-0 thuis) beter is. Alle rekensommen kunnen echter de prullenbak in als Ajax op 11 maart in Amsterdam wint van Valencia: in dat geval is het voor het eerst sinds 1997 zeker van een plek bij de laatste acht van de Champions League. ajax: Lobont; Trabelsi, Pasanen, Chi vu en Maxwell; De long, Galasek (70. Yakubu), Pienaar (90. Sneijder) en Wit schge; Ibrahimovic (84. Mido) en Van der Meyde. arsenal: Seaman; Lauren, Keown, Cambell en Cole; Wiltord (78. Jeffers), Vieira, Gilberto en Pires (86. Van Brockhorst); Bergkamp (78. Parlour) en Henry. milaan/anp - Phillip Cocu is ze ker twee maanden uitgescha keld. De middenvelder van FC Barcelona en het Nederlarids elftal liep in de Champions Lea gue-wedstrijd tegen Intemazio nale een ernstige blessure op aan zijn linkerknie. De eerste diagnose is een gescheurde bin nenband. Cocu's kwetsuur is ook een te genvaller voor Oranje. Hij mist de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Tsjechië (29 maart) en Moldavië (2 april) en het oefen duel met Portugal op 30 april. „Half mei kan ik, als het meezit, fit zijn." Dan is hij op tijd klaar voor de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Wit-Rusland op 7 juni. Rijswijk/ANP - Barcelona is fer gisteren niet in geslaagd voor de, twaalfde achtereenvolgende keer een wedstrijd in de Cham pions League te winnen. Wël bleef ook bij Inter de eerste ne derlaag uit, 0-0. Tien keer won Barga internatio naal onder Van Gaal, één keer met nieuweling Antic aan het roer. Dat was een week eerder, thuis tegen Inter (3-0). Bij Barcelona speelde één Ne derlander minder mee dan in de, eerste confrontatie met Inter. Overmars bleef geblesseerd aan de kant Antic handhaafde zijn vertrouwen in de internationals van Oranje. De Boer, KluiVert, Reiziger en Cocu waren van het begin van de partij. Coach Cuper had bij Inter aaEh merkelijk meer problemen. Cordoba en Recoba waren ge schorst, Batistuta niet speelge rechtigd, Crespo en Ventola ge blesseerd. Even leek er deson danks een overweldigende start uit te rollen. Al na twee minuten scoorde Vieri. Zijn treffer werd echter afgekeurd, wegens bui tenspel. De eerste helft was verder gelijk- opgaand. Dat speelbeeld zette zich na de hervatting voort. Plal- verwege miste Kluivert een op gelegde kans. TWEEDE RONDE GROEP A Inter (Ita) - Barcelona (Spa) 0-0. Scheidsrechter: Meier (Zwi). Toeschou wers: 60.000. Gele kaart: Morfeo, Can- navaro (Inter), Puyol, Cocu (Barcelona). Newcastle United (Eng) - Bayer Lever- kusen (Dui) 3-1 (3-0). 5. Shearer 1-0, 11Shearer 2-0, 36. Shearer 3-0 (straf schop), 73. Babic 3-1. Scheidsrechter: Larsen (Den). Toeschouwers: 45.000. Gele kaart: Brdaric (Leverkusen). Barcelona 4 3 1 0 10 8-2 Inter 4 2 1 1 7 7-6 Newcastle 4 2 0 2 6 8-9 Leverkusen 400 4 0 5-11 Volgende wedstrijden op 11 maart: Bar celona - Bayer Leverkusen, Inter - New castle United. Op 19 maart: Bayer Lever kusen - Inter, Newcastle United - Barce lona. GROEP B Ajax - Arsenal 0-0. Scheidsrechter: Ivanov (Rus). Toeschouwers: 51.026. Gele kaart: Cole, Vieira (Arsenal). Valencia (Spa) - AS Roma (Ita) 0-3 (0-- 3). 24. Totti 0-1, 30. Totti 0-2, 36. Emerson 0-3. Scheidsrechter: Öe Bleeckere (Bel). Toeschouwers! 40.000. Gele kaart: Rufete (Valencia), Zebina, Samuel (AS Roma). Arsenal 4 1 3 0 6 4-2 Ajax 4 1 3 0 6 4-3 Valencia 4 12 15 2- 4' Roma 4 1 0 3 3 5-. 6 Volgende wedstrijden op 11 maart: Ar- senal - AS Roma, Ajax - Valencia. Op 19 maart: AS Roma - Ajax, Valencia - Arse nal. BETAALD VOETAAL EREDIVISIE EERSTE DIVISIE FC Utrecht - Heerenveen 2-2 (2-2). 13. Sibon 0-1. 29. Schut 1-1, 35. Kuijt 2-1 (strafschop). 40. Nurmela 2-2 (straf schop). Scheidsrechter: Haverkort. Toe schouwers 16.300. Gele kaart: Jo- chemsen, Vreven (FC Utrecht), Vonk, Jensen (Heerenveen). Fortuna Sittard - MW 0-0. Scheids rechter: Temmink. Toeschouwers: 4000. Gele kaart: Brusselers (Fortuha S), Deckers, Winkens, Taiwo (MW). VW - Cambuur Leeuwarden 1-1 (o-p). 64 Lord 0-1, 84. Mbemba 1-1, Scheidsrechter: Van Beek. Toeschou wers: 1389. Gele kaart: Leemans (VVV), Durmusoglu (Cambuur). PSV 21 17 3 1 54 53-10 Ajax 21 14 5 2 47 53-21 Feyenoord 21 13 4 4 43 53-25 NEC 22 10 6 6 36 28-27 Roda JC 21 10 5 6 35 36-30 FC Utrecht 21 8 8 5 32 29-25 RKC 21 9 4 8 31 21-26 Willem II 21 9 4 8 31 34-30 NAC 21 7 9 5 30 26-20 Heerenveen 21 7 28 37-33 AZ 21 7 4 10 25 33-52 FC Twente 21 5 8 8 23 24-32 RBC 21 6 4 11 22 23-34 Vitesse 21 5 5 1 1 20 21-26 Excelsior 21 4 7 10 19 24-37 f,«FC Zwolle 21 4 4 13 16,,19-42 14 18-35 Groningen 21 3 5 13 JL .li 13 19-46 ADO/Haag Emmen Heracles Volendam Helmond Sp. Den Bosch GA Eagles Cambuur L. TOP Eindhoven Storm v. Veendam Sparta MW Haarlem VW Dordrecht 20 16 21 15 20 14 21 12 21 11 20 11 20 10 22 10 21 9 21 7 21 8 20 6 21 6 22 5 20 5 22 5 21 4 2 50 3 48 4 44 7 38 6 37 6 36 5 35 2 10 32 4 8 31 4 10 25 1 12 25 5 9 23 4 11 22 5 12 20 4 11 19 4 13 19 3 14 15 52-'l3' 44 r 20 50-26 39-31, 48-32' 36**1- 42-3 J 40-43 33-41 23-31, 22-30 26-37 34^44 20r32.' 17-39', 21-42

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 19