SPORT Allerlaatste kans voor Mido - i| 'Wielrenners zijn vaak ongezellige mensen' Dekker vergeet voorjaar ij Madrid ontsnapt in Dortmund f verkent urs niet Egyptenaar in genade aangenomen na excuses aan spelersgroep Ajax ié a J Angenent in wachtkamer duels straf der Meyde De aanklager betaald van de KNVB heeft An der Meyde een schik- (orstel gedaan voor een ng van vier wedstrijden. :r van Ajax ontving zon- ins het duel met FC een rode kaart na een met Patrick aai en Ponk. wijk, eveneens rood, a]la en voorstel voor twee ch( iley Menzo jfler/coach AFC 'g i lier ibesteding ontwikkeld. is, woedend yern (lienfan h alsiai. E I Belgische wielrenner lidenbroucke ontbrak bij de verkenning van Jurs van de Omloop |VDB' is na een uit- n de Vlaamse Ge- bp tot 28 februari ge- ■gens overtreding van wetgeving. De ploeg- loot na bestudering bpraak dat de renner 'ng beter kon la- Vandenbroucke terdag (1 maart) wel de klassieker waarmee feizoen in België wordt woensdag 26 februari 2003 it je g ir "id1 't R dam - Stanley Menzo is eni 1 v°lgent* seizoen aan- als trainer/coach van de damse hoofdklasser e oud-doelman is nu '.aam bij AGOW in om. In zijn actieve pro- an kwam Menzo onder it voor Ajax, PSV, Bor- n Lierse SK. Hij speelde voor Oranje. Menzo iet het hoogste diploma derhalve niet aanblijven fdtrainer van AGOW, ;end seizoen in de eerste betaald voetbal uitkomt, tri>lle investeert «d euw stadion Pete :hou De Zwolse burge en wethouders willen Ijoen euro steken in een roj tadion voor FC Zwolle, mber 2005 moet daarin gespeeld, is gisteren eeljgemaakt. Een omstre- n om naast het nieuwe i '1 een megasupermarkt te is van de baan. Ge in 1 rerd dat bestaande su- iten veel klanten zou- uut iezen aan de nieuwe den Rond het nieuwe veld nu allerlei functies voor i je n. De Duitse voetbalwe- i rep en roer. Bayem tin{ n heeft in 1999 buiten Kaïfcten van de andere nge n contract afgesloten hu Circh-mediagroep. De jfeldiga is woedend en ver- trootmacht een gebrek lariteit. De geheim ge- verbintenis zou Bayem etse ar bijna 100 miljoen Mis opgeleverd, zo heeft de ts weekblad onthuld, n g t faillissement van i oi id 2002 bleef het bij lu rage van 20,5 miljoen egü 1de I o vijf duels to der stadion it st orino mag in de Serie A taliaanse voetbal de ebb e vijf thuisduels niet in en idion houden. De de- candidaat kreeg de Karil de nationale bond we an dstige rellen het afgelo- n s&einde tijdens de ont- t spjmet AC Milan. De conflran de betreffende ligejl gaan naar Milan. Die ebbjde op het moment van rwetfmet 3-0, door onder i nice treffers van Clarence door Peter van Duyl Amsterdam - Mido maakt deel uit van de Ajax-selectie voor het Champions League-duel met Ar senal, vanavond in de ArenA. De aanvaller werd vorige week om disciplinaire redenen teruggezet naar het tweede, maar na een groepsgesprek én excuses van Mido, heeft trainer Ronald Koe man de speler weer in genade aangenomen. De rentree van Mido in de eer ste selectie van Ajax komt als een totale verrassing. De Egyp tenaar werd vorige week naar het tweede verbannen, officieel omdat hij na de thuiswedstrijd tegen FC Groningen niet aan zijn verplichtingen in het spon sorhome had voldaan. In werke lijkheid zijn ze in heel veel gele dingen van Ajax al langer afge knapt op de weinig professione le houding van Mido, die door de snelle ontwikkeling van zijn concurrent Zlatan Ibrahimovic op het tweede plan is geraakt. Niets leek erop, dat de aanvaller op korte termijn zijn plaats zou terugkrijgen. Afgelopen zondag, na het verlies van Ajax bij FC Utrecht, kreeg Mido nog een verbale uitbrander van Koeman, die hem de nederlaag aanwreef ('we hadden behoefte aan een extra spits, maar die was er niet'). En maandagavond nog verliet Koeman hoofdschud dend het stadion van PSV, waar Mido met Ajax 2 een weinig ge- inspireerde indruk maakte. Desondanks staat de spits van avond op het wedstrijdformulier voor het duel met Arsenal. De spelers van Ajax en Koeman hadden maandagmorgen een indringend gesprek over de situ atie van Mido. Op initiatief van de selectie en bemiddeling van technisch directeur Leo Been hakker volgde gisteren een ge sprek met de gestrafte speler, waarin de aanvaller nadrukkelijk op zijn fouten en verantwoorde lijkheden werd gewezen. „We hebben uitgelegd dat je in een groep dingen niet voor jezelf doet. Eén zwakke schakel maakt de hele ketting zwak", legde éd#C Rafael van der Vaart en Wesley Sneijder (rechts) botsen met de borsten tegen elkaar tijdens de laatste training voorafgaand aan Ajax-Arsenal. Foto: ANP/Marcel Antonisse aanvoerder Cristian Chivu uit. Het overleg - waarbij Koeman, zijn assistent Krol, Beenhakker plus de spelers Chivu, Bergdol- mo, Ibrahimovic, Didulica, Wit- schge en Van der Vaart aanwe zig waren - mondde uit in excu ses van Mido. „Hij heeft duide lijk gemaakt dat zijn gedrag het gevolg is van het feit dat hij niet aan spelen toekomt", legde Koeman uit. „Maar hij heeft ook zijn excuses aangeboden aan de spelersgroep. Dan is er voor mij geen aanleiding meer om hem buiten de groep te houden. Me de in het belang van de club heb ik deze beslissing genomen. Want natuurlijk speelt het mee, dat we hem nodig hebben. Ab soluut." De snelle terugkeer van Mido, beseft Koeman, zou door de buitenwacht kunnen worden uitgelegd als een nederlaag voor de trainer. Maar wat anderen er van vinden, zal Koeman worst wezen. „Er was een probleem tussen speler en coach, maar er was óók een probleem tussen speler en spelersgroep", aldus de oefenmeester. „De spelers stonden dan ook voor honderd procent achter de beslissing om Mido naar de tweede selectie te rug te zetten. Vervolgens heb ben verschillende jongens aan gegeven dat ze met Mido om de tafel wilden gaan zitten. Ik voel het niet alsof ik daardoor heb moeten inbinden, het belang van de club gaat altijd voor. Ik vind juist dat de groep daar heel goed mee om is gegaan." Het is niet de eerste keer dat de technische leiding van de club botst met de trotse aanvaller, die in zijn eigen land als een god wordt aanbeden. Elk conflict eindigde met de welgemeende excuses van de Egyptenaar. Koeman maakte zonneklaar dat Mido bij Ajax na dit incident niet nóg een keer op clementie hoeft te rekenen. „Natuurlijk is er geen garantie dat het nu goed zal blijven gaan. De toon waar op hij excuses heeft gemaakt en het gevoel dat ik daarbij heb, waren echter goed. Maar Mido begint hier aan zijn allerlaatste mogelijkheid." Uiteraard start de Egyptenaar vanavond in de ArenA niet in het basiselftal. Maar Mido mag erop rekenen dat Koeman hem na deze affaire niet anders zal beoordelen dan de rest van zijn spelers. „Ik kan dat heel goed scheiden." Mido zelf schitterde gisteren tij dens de laatste training voor het duel met Arsenal nog door af wezigheid (Koeman: „Omdat er veel pers was"). De Egyptenaar was ook later niet voor com mentaar bereikbaar. door André Hoogeboom Amsterdam - Een geplaagd Ajax staat vanavond in de Cham pions League tegenover een ploeg die zich vooral buitens huis lekker voelt. Zo heeft To- mas Galasek, de stille motor in de Amsterdamse ploegnog last van pijntjes. Vooral 's morgens, bij het opstaan, merkt de Tsjech dat het seizoen een marathon begint te worden. Dan doen de spieren zeer. Hij trainde gisteren apart en heeft vanmorgen een laatste test gedaan om te kijken of hij fit genoeg is voor de ont moeting met Arsenal. In de ArenA moest bovendien de kwestie Mido met veel woor den worden opgelost en de ne derlaag bij Utrecht verwerkt. En Ajax kreeg ook nog te horen dat Andy van der Meyde -na zijn ro de kaart afgelopen zondag- vier competitiewedstrijden wordt geschorst. Het zit even tegen en daarom kan Ajax een nieuwe te leurstelling eigenlijk niet gebrui ken. En zeker geen afgang zoals PSV eerder dit seizoen tegen Ar senal onderging. In Eindhoven werd kansloos met 0-4 verloren. Een goed resultaat geeft weer even lucht, maar ook Ronald Koeman beseft heel goed hoe zwaar de klus wordt. Na het knappe 1-1 gelijkspel van vorige week in Londen, wordt het een wedstrijd vol dilemma's. Hoe te staan bij balbezit, bij bal verlies. De trainer rekent van avond op begrip van de aan hang, die nu eenmaal verwend is in eigen huis met een ploeg die gewoon is aan te vallen. „De mensen zullen wel begrijpen, dat we niet blind op de aanval kunnen spelen. Als je dat doet gaat het eerder goed dan fout. Het is voor ons een heel moeilij ke wedstrijd." Ajax mist nog altijd de gebles seerden Van der Vaart, Sikora en Wamberto. Nigel de Jong keert terug in het elftal, waardoor de enigszins vermoeide Wesley Sneijder op de bank zal begin nen. John O'Brien is weer fit, maar hij start wegens gebrek aan wedstrijdritme, niet in de basis. Henk Angenent tijdens zijn 'examen'. Foto: ANP/Koen Suyk CHAMPIONS LEAGUE ihan iéni Schalken, t eie ts Verkerk liscb lis zj&penhagen - Sjeng zei heeft de tweede ronde het tennistoernooi De Limburger ver- haajteren de Rus Michail ep twee sets (7-5 6-0) en ie zi|e tweede ronde van het eenlOOO euro gedoteerde Daagde Fransman Fabrice üe-qln Kopenhagen slaag- schan Verkerk er niet in de aorlionde te bereiken. Ver- lokloor in twee sets (4-6 4- n hel Fransman Anthony nedj ;even Mge Frigo in i""<* Valencia - De Italiaan Dario ft gisteren de eerste ri de Ronde van Va- ronnen. De renner Bortolo was de snel- jindividuele tijdrit over Jeter in en rond San Vi- iRaspeig. Frigo had 10 «en 58 seconden nodig race tegen de klok. De !ex Zülle bleef daar 5 b achter en werd twee- r ijs wijk/ anp - Door een treffer van een invaller in de laatste mi nuut is Real Madrid in de Champions League ontsnapt aan een nederlaag. De titelver dediger speelde daardoor gister avond gelijk bij Borussia Dort mund, 1-1. De Koninklijke be houdt daardoor zijn punt voor sprong op Dortmund. AC Milan is, na een 0-1 zege op Lokomo- tiv Moskou, in die groep al zeker van de volgende ronde. Real-coach Del Bosque had in Dortmund al zijn sterren opge steld. Figo, Zidane, Roberto Car los, Raul en Ronaldo. Slechts de laatste was enkele malen ge vaarlijk. Dortmund kwam op voorsprong door de Tsjech Kol- ler. De 1-1 viel pas in blessure tijd. Niet een van de grote na men, maar de net twee minuten eerder in het veld gekomen Por- tillo was daarvoor verantwoor delijk. In de andere groep won Man chester United voor de tweede keer binnen een week van Ju- ventus, 0-3. Het elftal van Sir Alex Ferguson verzekerde zich daarmee evenals Milan van een plaats in de volgende ronde. Bij rust leidde Manchester United al met 2-0. Beide treffers kwa men op naam van Ryan Giggs, die na ruim een uur plaats maakte voor Ruud van Nistel- rooij. De Nederlander had aan vankelijk rust voorgeschreven gekregen. Op kolderieke wijze maakte de invaller 3-0. Tudor passeerde bijna zijn eigen doel man, de van de paal terugsprin gende bal werd ingetikt door Van Nistelrooij. De spits scoorde daarmee zijn tiende Champions League-treffer van dit seizoen en was voor het zevende opeen volgende CL-duel trefzeker. Dat laatste is een record. Deportivo staat na een 1-0 winst (goal Tris tan) op Basel gelijk met Juve op de tweede plaats in de poule. GROEP C GROEP D Lokomotiv Moskou (Rus) - AC Milan (Ita) 0-1 (0-1). 34 Rivaldo 0-1 (straf schop). Scheidsrechter: Vassaras (Gri). Toeschouwers: 30.000. Gele kaart: Es- vejev, Loskov, Nietsjegorodov (Lokomo tiv), Gattuso, Serginho (Milan). Borussia Dortmund (Dui) - Real Madrid (Spa) 1-1 (1-0). 22. Koller 1-0, 90. Portillo 1-1. Scheidsrechter: Poll (Eng). Toeschouwers: 52.000. Gele kaart: Reuter, Evanilson. Wörns (Borussia). AC Milan 4 4 0 0 12 4- 0 R. Madrid 3 11 1 4 4-4 Dortmund 3 1 0 2 3 3-4 L. Moskou 4 0 13 13-6 Eerstvolgende duels op woensdag 12 maart: Borussia Dortmund - Lokomotiv Moskou, Real Madrid - AC Milan. Deportivo la Coruna (Spa) - FC Basel (Zwi) 1-0 (1-0). 4. Tristan 1-0. Scheids rechter: Bre (Fra). Gele kaart: Varela (Ba sel). Juventus (Ita) - Manchester United (Eng) 0-3 (0-2). 15. Giggs 0-1, 41. Giggs 0-2, 63. Van Nistelrooy 0-3. Scheidsrechter: Merk (Dui). Toeschouwers: 59.111. Gele kaart: Nedved (Juventus), Phil Neville (Manchester United). Man.United 4 4 0 0 12 10- 2 Juventus 4 1 1 2 4 7-7 Basel 3 1 0 2 3 2-7 Deportivo 3 0 12 1 2-5 Eerstvolgende duels op woensdag 12 maart: Juventus - Deportivo la Coruna, Manchester United - FC Basel. heerenveen/gpd/anp - Jac Orie, coach van de SponsorBingo Lo terij-schaatsploeg, is allerminst onder de indruk van de tijd die Henk Angenent gisteren neer zette in Thialf. De marathonrij der moest in Heerenveen op de tien kilometer vormbehoud to nen om zijn ticket naar de WK afstanden (medio maart in Ber lijn) veilig te stellen. „Ik denk dat deze tijd niet voldoende is", meent Orie. „Dit moet genoeg zijn", oor deelde Angenent's trainer Pascal Vergeer echter direct na afloop. „Als je uit vorm bent, kun jé niet zó'n vlakke race rijden. Henk is goed genoeg. Hij kan wereld kampioen worden. Dat is een realistische gedachte als je bij de beste drie Nederlanders hoort." Angenent zelf is ook hoopvol. De laatste Elfstedenwinnaar be gint snel met zijn voorbereiding op het WK in Berlijn, dat zijn eerste grote wedstrijd op buiten lands kunstijs moet worden. De Woubruggenaar maakt er geen geheim van dat hij daarna een traject wil volgen dat hem naar de Olympische Spelen van 2006 in Turijn voert. „Dat is mijn einddoel, ook al ben ik inmid dels 35 jaar. Maar als je gedre ven genoeg bent, is leeftijd geen belemmering. Dat is in het ver leden wel vaker bewezen. De Spelen lijken me een geweldige afsluiting van mijn loopbaan." Jac Orie hield de verrichtingen van Angenent (die 13.50,81 no teerde) nauwlettend in de gaten omdat zijn pupil Gianni Romme ook nog in de race is voor deel name op de WK afstanden. De tegenvallende tijd van de mara thonschaatser van TVM geven Romme en Orie hoop. „Als je deze tijd vergelijkt met de pres taties die Romme de afgelopen anderhalve maand heeft gele verd; op het EK reed Gianni in diezelfde hal 23 seconden snel ler. Alleen: de commissie Top sport heeft nooit laten weten welke prestatie Angenent had moeten leveren. Dus, wat moe ten met deze tijd?" Van steun is Henk Angenent in Berlijn nu al verzekerd. Kermis sen hebben reeds een bus gere geld. „Die zit al bijna vol met 66 man", lachte Angenent. „Fami lie, vrienden, ze zijn er allemaal bij." Nu de schaatser zelf nog. den haag/gpd - F.rik Dpkkpr 7.ipn hii fTaininapn ppn vprsrhil Ploegleider in ruste Peter Post mist de Nederlandse klassementsrenner en sprinter door Hans van Ommeren Amstelveen - Zaterdag wordt het wielerseizoen officieel geopend met de Omloop Het Volk. In de aanloop naar de semi-klassieker dagelijks een verhaal om het nieuwe seizoen op te warmen. Vandaag Peter Post. Hij wordt gezien als de peetva der van het vaderlandse wiel rennen. Onder leiding van Peter Post voerden Nederlandse cou reurs eind jaren zeventig, begin jaren tachtig een waar schrikbe wind in de Tour de France. TI Raleigh was een begrip, de ver koop van racefietsen en geel zwart-rode shirtjes steeg naar recordhoogte. Maar wie zijn de nieuwe Raas, Zoetemelk en Knetemann? „Ik vrees dat ik zo'n generatie niet meer mee maak", verzucht de 69-jarige ploegleider in ruste, die nog steeds geen koers overslaat. Mits hij hem op tv kan volgen. De Post-trein was vroeger onge naakbaar. TI-Raleigh, en later Panasonic, regeerde in de Tour de France met harde hand. Met name de ploegentijdrit beheers te de Nederlandse equipe als geen ander. De man die aan de wieg stond van die populariteit is nu bijna zeventig jaar. Een door inspanningen, de elemen ten en valpartijen getekende kop op een goed onderhouden li chaam. Peter Post beweegt zich kwiek voort. „Ik voel me goed, zit lekker in mijn vel, met m'n gezondheid is niks mis, dank je." In 1972 stopte hij als profrenner. Peter Post: „Ik wilde altijd een sprinter in m'n ploeg, maar waar is de vervanger van Blijlevens?" Foto: GPD/Peter Arno Broer Na een - vooral op de baah - glanzende carrière. 'De keizer van de zesdaagse' werd Peter Post genoemd. Zijn erelijst van 65 overwinningen leek geruime tijd onaantastbaar. Totdat de Belg Patrick Sercu de ene triomf aan de andere reeg en tot het gi gantische aantal van 88 kwam. Peter Post ging in zaken. Niet zonder succes. In zijn woon plaats Amstelveen begon hij een kippenrestaurant annex bow lingcentrum. Het bedrijf draaide uitstekend, bekende Nederlan ders aten bij de oud-renner een boutje. Totdat kortsluiting in een grill het hele centrum in de as legde. Als organisator van de zesdaag se in Londen was hij al eens be naderd door de directie van TI Raleigh, een fietsenfabriek, om een ploeg te gaan leiden. Dit maal hapte hij toe. Een legende was geboren. TI Raleigh deed in 1974 zijn intrede in het peloton. Post kon putten uit een keur aan veelbelovende coureurs die zich bleven ontwikkelingen. In 1978 werd Genie Knetemann wereld kampioen, een jaar later Jan Raas. Post smeedde een ploeg die overwinning op overwinning stapelde. Alsof het kinderspel was. Het was een gouden generatie. „Beter dan welke ook, zelfs van voor de oorlog." Hij wil niet somber doen over de huidige lichting. „Er zit best talent bij de beloften. Maar ze moeten zich wel ontwikkelen. Goed rijden bij de junioren en de neo's zegt niets* Dat is Spielerei." Wie moet het gat vullen als Boo- gerd en Dekker verdwenen zijn? Post zou het niet weten. De jon ge Bobbie Traksel kan hem wel bekoren, maar die is pas 21. „Ik heb hem als junior de Ronde van Vlaanderen zien winnen. Als je het redt tegen die Belgi sche combines, dan heb je wat in je mars. Hij heeft een goede mentaliteit." En dat is de belangrijkste eigen schap voor een wielerprof; meent de man die zelf een pure karakterrenner was. Wil je het redden, dan moet je over de no dige hardheid beschikken. „Want het is een keihard vak. Je ziet dat succesvolle renners later ook in de maatschappij succes hebben. Wielrennen vormt je karakter. Je leert afzien." Fanatiek en perfectionistisch, het was zo kenmerkend voor de sportman Peter Post. Die harde hand, tja, misschien had hij de teugels toch wat moeten laten vieren. Toch is orde en discipli ne onontbeerlijk wil je een goed coureur worden, is zijn overtui ging. „Een wielrenner leidt een kluizenaarsbestaan. Vaak zijn het ongezellige mensen, alleen maar met hun sport bezig. Die sport vraagt dat." Tegenwoordig houdt hij zich verre van het front, de televisie is zijn brug naar het métier. „Kijk eens wat Rabobank nu doet. De renners moeten uit het buitenland worden gehaald." Zijn gezicht versombert. „Geen klassementsrenner, geen sprin ter. Dat is de situatie op dit mo ment in Nederland. Ik wilde al tijd een sprinter in m'n ploeg, maai' waar is de vervanger van Blijleyens?" tl den haag/gpd - Erik Dekker heeft een streep gezet door de voorjaarsklassiekers. De renner van Rabobank kampt al sinds begin januari met vage knie klachten. Hoewel hij nu einde lijk de oorzaak van alle ellende heeft achterhaalt - disbalans in de spieren boven de gekwetste knie - zal hij niet op tijd zijn her steld om nog een rol van bete kenis te kunnen spelen in de grote wedstrijden. Anderhalve maand zochten Dekker en zijn begeleiders naar een oplossing voor zijn kniepro blemen, die ontstonden nadat de Drent tijdens een trainings stage in Spanje zijn knie tegen een deur had gestoten. Het vormde, zo denkt Dekker nu, de inleiding tot een andere blessu re. „Het kan bijna niet anders dan dat ik door de knie te ont zien bij trainingen een verschil heb veroorzaakt in spiermassa aan de binnen- en buitenkant van mijn rechterbovenbeen. En dat heeft er weer toe geleid dat de knieschijf, als er druk op komt, scheef gaat zitten." De coureur kreeg inmiddels specifieke oefeningen voorge schreven om het euvel te verhel pen, maar hij weet dat het enke le weken zal duren. „Ik weèt dat dit probleem niet in een paar dagen is op te lossen. Dit heeft gewoon tijd nodig." Hij is in ieder geval blij dat er een oorzaak is gevonden voor de klachten, die hem soms tot wanhoop dreven. „Het is heel simpel. Het seizoen bestaat uit drie delen: het voorjaar, de Tom en het najaar. Het eerste deel red ik niet, al zeg ik niet dat ik nergens aan de start zal staan." SPORTUITSLAG El CRICKET Zuid-Afrika. WK. Groep A: Pakistan - Nederland 2-0 (Paarl). Pa kistan 253/9 (50 overs). Nederland 156 all out (39,3 overs). Pakistan: Youhana 58. Umar 48. Razzaq 47 Bowling: Akram 3/24, Akhtar 3/26. Nederland: Van Bunge 31. Van Troost 22. De Leede 15. Mol 13. Bowling: De Leede 2/53. Stand: 1. Australië 4-16. 2 Engeland 4-12, 3. India 4-12, 4 Pakistan 4-8, 5. Zimbabwe 4-8. 6. Nederland 4-0. 7. Namibië 4-0 PRIJSVRAGEN Lucky Day 3032. 6.8.11.12.18.19 29.31.33.38.40.41.51.53. 59.62.63.69.73 79. (Onder voorbehoud van typefouten) SKI Eerste ronde: Schalken (Ned/6) - Joezjni (Rus) 7-5 6-0, Kafelnikov (Rus/8) - Van Lotlum (Ned) 6-2 4-6 6-3, Safin (Rus/2) - Waske (Dui) 6-4 6-2, Schüttler (Dui/5) - Krajan (Kro) 6:4 2- 6 6-3. Ljubicic (Kro) - Black (Zim) 7-5-6-3. Savolt (Hon) - Henman (GBr) 5-7 7-6 6-4, Ro- bredo (Spa) - Björkman (Zwe) 6-3 6-2. Dub belspel eerste ronde: Schalken/Hrbaty (Ned/Slw) - Arazi/EI Aynaoui (Mar) 6-0 6-4 Kopenhagen. Mannen, 400.000 euro. Eerste ronde: Dupuis (Fra) - Verkerk (Ned/6) 6- 4 6-4. Behrend (Dui) - Ancic (Kor/7) 6-4 6-7 7-6. Lisnard (Fra) - Muller (Lux) 7-5 6-4, Ros set (Zwi) - DelI'Acqua (Ita) 7-6 7-6. Dubbel spel eerste ronde: Knowle/Kohlmann (OOs- /Dui) - Sluiter/Verkerk (Ned) 7-5 6-3. Scottsdale. Vrouwen, 380.000 euro. Eerste ronde: Rubin (VSt/5) - Craybas (VSt) 6- 3 6-1, Dechy (Fra/8)- Lucic (Kro) 3-6 6-1 6-0. VOETBAL Val di Fiemme. WK skilopen. Mannen, 4 x 10 km estafette: 1. Noorwegen (Aukland, Estil, Hofstad, Alsgaard) 1.31.56,4, 2. Duitsland 0,2, 3. Zweden 16,4, 4. Rusland 25,1, 5. Zwitserland 1.20,5, 6. Finland 1.39,8. TENNIS Dubai, linnen, 975.000 euro. Albi. Vrouwen, oefeninterland. Frankrijk - Nederland 2-1 (1-0). 25. Petit 1-0, 67. Laan 1-1, 82. Viguier 2-1. WIELRENNEN San Vicente del Raspeig. Ronde van Valencia. Eerste etappe (individuele tijdrit): 1. Frigo (Ita) 9,3 km in 10.58 (50,881 km/u), 2. Zulle (Zwi) 0.05, 3. Andrle (Tsj) 0.06, 4. Jaksche (Dui) 0.07, 38. Boogerd 0.35, 59. Veneberg0.41. rr.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 21