VaeoJuis© DSM 1$ Terug naar je kinderjaren. ...als adjunct-hoofd voor kindercentrum Peuterpaiet (m/v) ORGANOLEPTISCH KWALITEITSCONTROLEUR Leidsch Dagblad Hazerswoude Rijndijk Gevraagd: doktersassistente Financieel administratief medewerker m/v Zelfstandig werkend kok ZATERDAG 22 FEBRUARI 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 hoofddoelstltong van de Centrale Organisatie Kinderfcrovang Leiden is het middelen "m en raweien van diverse yoTmen van kinderopvang, Met 6oo medewerkers. 30 peuf^Bpeelzalen, 19 kindercentra, 12 centra voor bmtliqjchoolse opvaqcj en het gastouder-bureau is de COKL een professionele organisatie waarbinnen veel waarde wordt gehecht aan open communicatie, enthousiasme, humor en inzet. Kortom, een organisatie waar je elke dag met plezier naar toe gaat! Per direct voor 20 uur per week (met een uitloop naar 22 uur per week). Voor kindercentrum PeuteTpalet zoeken wij een adjunct-hoofd ten behoeve van de dagelijkse aan sturing van het kindercentrum. Dit centrum heeft 3 babygroepen van 0-1,5 jaar en 3 peutergroepen van 1.5-4 jaar. Ons team bestaat momenteel uit 28 medewerkers. Als adjunct-hoofd ben je verant woordelijk voor de werkbegeleiding aan alle groepen, het ontwikkelen en uitvoeren van het pedagogisch beleid, de zorg voor de accommodatie en inventaris, de oudercontacten, de werving en selectie van nieuwe medewerkers, administratieve werkzaamheden, o.a. de roosters en de vervanging van het hoofd bij diens afwezigheid. Voor deze functie zoeken wij iemand die peda gogisch inzicht heeft, een groot team kan leiden, bedrijfsmatig kan werken, stressbestendig is, uitste kende communicatieve vaardigheden bezit en gevoel voor humor heeft. Iemand met ervaring in de kinder opvang en met werkbegeleiding, die kennis heeft van Windows, Word en Excel en minimaal een op de functie geTicht MBO-diploma heeft, aangevuld met een passende managementopleiding of die op dit moment een passende managementopleiding volgt. Wat kun je van ons verwachten? Een uitdagende en afwisselende functie in een veranderende, op ver nieuwing gerichte organisatie, een tijdelijk dienst-, verband voor 1 jaar met, bij goed functioneren.m uitzicht op een vast dienstverband. Rechtspositie en salariëring conform de CAO Kinderopvang van min. 1975.85 tot max. 2447.96 bruto per maand bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week. Interesse? Bel voor meer informatie met Heieen Abrahamse, hoofd van Peuterpaiet, op dinsdag, woensdag en vrijdag, 071-5160444- Stuur je sollicitatie met CV vóór 5 maart aanstaande o.v.v. het vacature nummer (AD/0306/PP) naar: COKL, t.a.v. Afdeling HRM, postbus 2201, 2301 CE Leiden. Of stuur een e-mail naar: t.mankS>cokl.nl Deze advertentie is gelijktijdig intern en extern opengesteld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld DSM Food Specialties Savoury Ingredients DSM Food Specialties is een Business Group binnen het DSM concern dat zich bezighoudt met levensmidde len. Het hoofdkantoor van Food Specialties bevindt zich in Delft. Onze vestiging in Zaandam aan de Gerrit Bolkade is zo'n 70 mensen groot waarvan ca. 50 mensen in de productie werken. In Zaandam worden hartige smaakstoffen gemaakt voor producenten van levensmiddelen zoals snacks, kant en klaar maaltijden en soepen. Die hartige smaakstoffen zijn aroma's, pasta's en poeders. De producten worden wereldwijd verkocht en dat betekent dat voldaan moet worden aan diverse kwaliteitsnor men. Daarom zijn wij ISO-gecertificeerd en werken wij met het HACCP-systeem (analyseren van gevaarlijke kriti sche punten in hef proces). Ook vinden er regelmatig kwaliteitsaudits plaats op verzoek van klanten of internatio nale inspectiediensten. In onze vestiging is plaats voor een Het doel van de functie: Uitvoeren van sensorische kwaliteitscontrole op grondstoffen, halffabrikaten en eindproducten, teneinde de sensori sche productkwaliteit (mede) te waarborgen. Taken en verantwoordelijkheden: Verrichten van senorisch onderzoek op grondstoffen, halffabrikaten en eindproducten volgens de voorschriften, zodanig dat kwaliteitsafwijkingen worden opgemerkt en eventuele correctieve acties kunnen worden uitgevoerd. Dit omvat o.a.: - beoordelen van monsters op geur, kleur en smaak t.o.v. standaard monsters; -optimaliseren van de recepten; -vaststellen, berekenen en rapporteren van resultaten. Signaleren en melden van afwijkingen aan directe chef en belanghebbenden in de productie; - voorstellen doen en beslissingen nemen om bij gevonden afwijkinging tot een goed eindproduct te komen; Geven van adviezen en instructies aan belanghebbenden in productie om te komen tof een verbeterde kwaliteit van het eindproduct. Overige werkzaamheden: Assisteren bij overige laboratorium werkzaamheden; Uitvoeren van calibraties; Maken van analyse certificaten; Geven van voorlichting, adviezen en instructie aan belanghebbenden naar aanleiding van uitgevoerd sensorisch onderzoek. Speciefieke vaardigheden/vereisten: Goed smaak- en reukvermogen en goede onderscheiding van kleuren; Nauwkeurig; Kunnen omgaan met diverse analytische apparatuur; MBO Levensmiddelentechnologie. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer E. Boogaard, Hoofd Laboratorium Zaandam, tel.: 075 - 670 00 41 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mevrouw H. C. Steenwijk, DSM Food Specificaties, Postbus 1195, 1500 AD Zaandam. E-mail: Annemarie.Ham-van-der-@dsm.com. DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisa tie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere De Te legraaf, Het Noordhollands Dagblad, Dagblad de Limburger Het Limburgs Dagblad. Haarlems Dagblad. Leidsche Dagblad Umuider Courant, De Gooi- en Eemlander. diverse huis-aan huis bladen en reclamefolders. Zoekt flinke bezorg(st)ers in: Bel: 023-5307991 Of: mail bezorgersnw2@distriq.nl Of stuur de bon op naar: DistriQ, antwoordnummer 4005, 3755 ZV Eemnes. Naam: Adres: Postcode/plaats: Telefoon: Geb. datum: Wegens ziekte van onze assistente zoek ik een gediplomeerde assistente, óf een assistente in opleiding. Voorlopig voor een periode van 6 maanden. Een vaste aanstelling is niet uitgesloten. Salaris volgens CAO Huisartsenzorg. Schriftelijke reacties richten aan: dhr. K. J. Mikulski Fuut 1 2381 KP Zoeterwoude Tel.: 071 - 580 16 72 jelzijns organisatie De Leidse Welzijnsorganisatie (LW0) is een brede, lokale welzijnsorganisatie. Aanbod en uitvoering zijn afgestemd op actuele vragen. Het beleid volgt de maatschappelijke ontwikkelingen op de voet en past de werkwijze daar op aan. De organisatie is ingedeeld in vier stadsdelen, de stedelijke activiteiten en een facilitair bureau. De LWO voert tevens het jeugd- en jongerenwerk uit in een aantal omliggende gemeenten. In totaal zijn er ongeveer 200 medewerkers werkzaam. Ter ondersteuning van de financiële administratie komen wij graag in contact met een voor gemiddeld 19 uur per week. Uw taken Onder leiding van het hoofd van de financiële administratie verricht u de financiële administratie van buurtcentra en projecten in de ruimste zin van het woord. Tevens voert u controle uit op de inge leverde administratie. U houdt de administratie bij van de vaste activa. U verstrekt informatie aan managers, werkeenheden, coördinatoren en projectleiders. Functieprofiel U beschikt over een relevante financieel administratieve opleiding op MBO-niveau en hebt ruime ervaring met Word en Excel. U werkt accuraat, bezit een goed cijfermatig inzicht en bent stressbestendig. Wij bieden Een salaris conform de CAO-Welzijnswerk, functiecode AC, minimaal 1.690,79 en maximaal 2.159,09 bij een fulltime werkweek van 36 uur. De aanstelling geschiedt in eerste instantie voor de duur van één jaar. Informatie en sollicitatie Nadere informatie over de functie is te verkrijgen bij mevrouw C. van Dijk, hoofd financiële administratie, telelefoon (071) 516 81 68. Uw schriftelijke reactie kunt u tot 8 maart 2003 richten aan de Leidse Welzijnsorganisatie, t.a.v. mevrouw C. van Dijk, Breestraat 117, 2311 CL Leiden onder vermelding van 'Sollicitatie Fin. Adm. Medew.'. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wynn's Nederland B.V. maakt deel uit van de Amerikaanse Wynn Oil Company. De vestiging in Zoeterwoude ver zorgt de verkoop en distributie van Wynn's automotive- en industrieproducten in Nederland. Het assortiment bestaat uit een breed gamma smeermiddelen en een complete lijn professionele toevoegingen voor brandstoffen en oliën voor automotive en industriële toepassingen. De Nederlandse vestiging heeft 12 medewerkers. Wegens het binnenkort bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige functionaris zoeken wij een: Functieomschrijving Na een gedegen inwerkperiode verwerkt u de administratieve gegevens in Exact. Hierbij draagt u de verantwoording voor volledige administratie van de Nederlandse vestiging. De kernactiviteiten hierbij zijn: O De administratieve organisatie O De boekhouding O Salarisadministratie O Budgettering O Verzorgen van rapportage aan zowel moederbedrijf als wel aan overheidsinstanties Functie-eisen O Wij zoeken een financieel medewerker met uitgebreide ervaring, liefst in een wat kleiner bedrijf, die deze uitdaging wil aangaan O U beschikt over kennis op MBO+-niveau (bijv. MBA) O Uw leeftijd ligt bij voorkeur tussen de 25 en 40 jaar O Goede contactuele eigenschappen en een goede kennis van de Engelse taal zijn onontbeerlijk voor deze functie Wij bieden Een zelfstandige en uitdagende functie met voldoende ruimte voor eigen initiatieven. De beloning en emolumenten zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie en de ervaring van de kandidaat. Procedure Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W.J. van Vemde. telefoon 071 - 589 44 02 (tijdens kantooruren) of mobiel 0653 70 52 97. Wij zien uw sollicitatie voorzien van uitgebreide CV, graag binnen twee weken tegemoet. Wynn's Nederland B.V. T.a.v. de heer W.J. van Vemde Postbus 54 2380 AB Zoeterwoude w.j.vanvemde@wynns.nl www.wynns.nl Hotel Het Haagsche Schouw is een 4-sterrenhotel met 79 kamers, een la carte restaurant met 130 stoelen en een viertal zalen voor recepties, diners, buffetten etc. De leuke, vrijgezelle 33-jarige personeelsfunctionaris van Hotel Het Haagsche Schouw zoekt voor een smaakvolle relatie een fulltime Leeftijd en uiterlijk niet belangrijk maar wel graag: V Een afgeronde SVH diploma Ervaring in een soortgelijk restaurant V Liefde voor het koken Zij zal bieden: V V Salaris conform horeca CAO Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals spaarloon, PC privé, sportabonnement, deelname in voordelig verzekerings pakket etc. 38-urige werkweek Wisselend rooster per vier weken V V Bel voor een afspraak naar 071-5731731 of stuur uw sollicitatiebrief voor 5 maart 2003 naar: Hotel Het Haagsche Schouw Haagse Schouwweg 14 2332 KG Leiden t.a.v. Mw. Y. van der Dussen Protektpool BV is een enthousiaste particuliere beveiligingsorganisatie die landelijk werkt en een eigentijdse visie heeft op samenwerking in de beveiliging! Door uitbreiding van onze werkzaamheden in de regio Den Haag en Amster dam/Schiphol, bij overheidsinstellingen en multinationals, zijn wij op zoek naar: GEDIPLOMEERDE BEVEILIGINGSMEDEWERKERS M/V Afhankelijk van uw wensen kunnen wij u inzetten op de volgende gebie den: Objectbeveiliging, portiers- en receptiediensten, transportbeveili ging Functie eisen: Minimaal ABM diploma, relevante werkervaring, flexibel inzetbaar (semi)volcontinu, een goede beheersing van de Nederlandse taal en bij voorkeur de Encjelse taal, EHBO/BHV is een pre, kennis en ervaring met computers, bij voor keur in bezit van rijbewijs en eigen vervoer en niet in aanraking geweest met politie of justitie. Is uw interesse gewekt? Stuur dan vandaag nog een sollicitatiebrief voorzien van CV naar: Protektpool BV, t.a.v. mw. B. Lemmens, Postelstraat 59, 5211 DX 's-Hertogenbosch of stuur een e-mail naar b.lemmens@protektpool.nl Wij bieden: Persoonlijke aandacht voor de medewerkers, goede zorg voor uni form, roosters en salaris, toekomst perspectief, management wat dicht bij de medewerkers staat, een orga nisatie waar men zegt wat men doet en doet wat men zegt. Interesse: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mw. B. Lemmens. Telefoonnummer 073 - 624 09 55 en/of zie onze site www.protekt pool.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 32