7DC0ÏUT33 hoofd huntington-zorg m/v Vvarmond Tuinman Duyn Rhyn Ballround medewerker Bevolking m/v Leiden LITI E Wij werken aan leefbaarheid en veiligheid. Jij aan een perfect werkend P&O-secretariaat. Secretaresse (32 uur) Uitdagend, motiverend en innoverend: dat zijn slechts drie kwalificaties van het nieuwe Wilt u meer weten? medewerker algemene dienst (m/v) ZATERDAG 22 FEBRUARI 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Tilly s Grovendijk. tel. 023 5 150 137 De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Sociale Zaken en Arbeidsmarktbeleid, Informatie en Dienstverlening, een Concernstaf en Milieu en Beheer. Onze dienst De werkplek Wat gaat u doen? Wie zoeken wij? Wat bieden wij? Meer informatie? Solliciteren De dienst Milieu en Beheer is opgebouwd uit vier sectoren: Stadstoezicht, Ondersteuning, Wijkbeheer en Stedelijk Beheer, die ondermeer verantwoordelijk zijn voor het integraal beheer van en toezicht op de openbare ruimte. Bij de sector Wijkbeheer zijn wij op zoek naar een aantal nieuwe collega's voor de functie van (36 uur per week/vacaturenummer MB02.28) De afdeling Wijk van de sector Wijkbeheer bestaat uit 4 stadsdelen, verdeeld over de stad. In iedere stadsdeelwijk werkt een onderhoudsteam, onder leiding van een wijkchef en teamleiders, bestaande uit tuinlieden, straatmakers, vegers en algemeen onderhoudsmedewerkers en een aantal medewerkers die additionele taken verricht U zorgt voor aanleg en onderhoud van groenvoorzieningen en voert maatregelen uit om de diversiteit van flora en fauna te bevorderen. U draagt zorg voor de aanleg van planten en bomen, wieden, schoffelen, snoei- en dunnings- werk. Verder houdt u zich bezig met maai- en opruimingswerkzaamheden en onderhoud van machines. U bent inzetbaar bij andere werkzaamheden van het wijkbeheer. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste medewerker die beschikt over: - een afgeronde opleiding Geoefend Beroeps Beoefenaar (GBB) tuin- of cultuurtechniek; - aantoonbare belangstelling voor of ervaring met kruidenbeheer; - coöperatieve en flexibele instelling; - goede contactuele eigenschappen; - rijbewijs BE (of de bereidheid het E-rijbewijs te halen); - een goede lichamelijke conditie: een conditietest maakt deel uit van de selectieprocedure; - interesse in natuurlijk groenbeheer. Een informele en collegiale werksfeer en een salaris dat, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 1.998,- bruto per maand (schaal 4) bedraagt een vuil- en zwaarwerktoelage van 10% 189,-) per maand bij een 36-urige werkweek. Omdat de dienst Milieu en Beheer een dienstverlenend bedrijf is, proberen wij onze dienstverlening zo goed mogelijk te laten aansluiten op de maatschappelijke ontwikkelingen. Dit kan betekenen dat er in de toekomst andere werk tijden gehanteerd worden. De gemeente Leiden vindt dat haar personeelsbestand een afspiegeling moet zijn van de verschillende groepen in de samenleving. Vandaar dat vrouwen en leden van etnische minderheden uitdrukkelijk uitgenodigd worden te solliciteren. Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met de heer P. Verhoog, teamleider in Wijk 2, telefoon 071 - 516 76 18 of de heer H.J. Schreuder, teamleider in Wijk 3, telefoon 071 - 516 76 15. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dienst Milieu en Beheer Hollands Midden Politie Hollands Midden werkt aan veiligheid en leefbaarheid in het Groene Hart van de Randstad. Het werkgebied ligt tussen de vier grote steden en bestaat uit 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Het korps is volop in beweging en telt ongeveer 2000 medewerkers, verdeeld over vier districten, de divisie operationele ondersteuning, de korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Politie Hollands Midden biedt een dynamische werkomgeving aan mannen en vrouwen die willen werken bij een bedrijf dat midden in de maatschappij staat. De Dienst Personeel ontwikkelt en voert het personeelsbeleid uit. Binnen de Dienst heeft het secretariaat een spilfunctie: ervoor zorgen dat allerlei administratieve, secretariële en organisatorische zaken perfect geregeld zijn zodat de P&O'ers optimaal kunnen werken. Samen met twee collega's ondersteun je het hoofd van de Dienst en diens plaats vervanger op secretarieel gebied. Een afwisselende functie met taken als agendabeheer, post- en telefoonbehandeling, archivering en het verzorgen van de correspondentie. Ook organiseer en notuleer je vergaderingen en ondersteun je het management op het gebied van planning. Wij vragen een HAVO-opleiding, bij voorkeur aangevuld met een secretariële opleiding en minimaal één jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken, bent integer, klantgericht, flexibel en stressbestendig en je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Verder kun je goed organiseren en prioriteiten stellen. Uiteraard ga je vlot om met de PC en heb je affiniteit met automatisering. Het is een functie voor 32 uur per week. Je standplaats is Leiderdorp. Wij bieden je een afwisselende, verantwoordelijke functie. Het salaris bedraagt maximaal 2.363,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Je pensioen is geregeld bij het abp. Verder kun je rekenen op een goed pakket arbeidsvoorwaar den waaronder een eindejaarsuitkering van 8%. Belangstelling? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Kita Zwetsloot, plv. Hoofd P&O, telefoon (071) 545 95 95 of Delano Charmes, adviseur personeelsmanagement, telefoon (071) 545 95 13. Je schriftelijke reactie met cv kun je binnen twee weken sturen naar Politie Hollands Midden, t.a.v. Kita Zwetsloot, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. voor 32 tot 36 uur per week t.b.v. de locatie Overduin vacaturenummer: Ovd 12.01 Kijk op onze website: www.duyn-en-rhyn.nl (e-mailadres: pz.opl@duyn-en-rhyn.nl). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. stichting verpleeg- en zorgcentra Overduin participeert in hel samenwerkingsverband "Sorgsaem h Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 2 centra: het Rijnlands Revalidatie centrum/Centrum voor Hart- en Longrevalidatic en het Rijnlands Voorzieningencentnim. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de revalidatie en de gehandicaptenzorg. Eind maan 2003 verhuist het Rijnlands Revalidatiecentrum/Centrum voor Han en Longrevalidatie naar nieuwbouw aan de Wassenaarseweg te Leiden. Hel Rijnlands Revalidatiecentrum, locatie Leiden, zoekt voor het Facilitair Bedrijf een fulltime Functie-informatie: - het schoonmaken van het zwembad en de sporthal; - periodiek schoonmaakwerk; - vervanging van de medewerker logistiek. Functie-eisen: - afgeronde lbo-opleiding met enige werkervaring; - kunnen werken in teamverband: - goede sociale en contactuele vaardigheden en een flexibele instelling: - service- en klantgerichte instelling: - bekendheid met tekstverwerking en enige administratieve kennis. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform* de CAO-Zieken- huizen. Dienstverband en werktijden: - het betreft vooralsnog een aanstelling voor de duur van een jaar, bij goed functioneren verlenging voor onbepaalde tijd tot de mc heden behoort: - de werktijden zijn op maandag t/m vrijdag van 06.00 - 14.30 uur om de weck een roostervrije dag. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij dt T. Hoogervorst. hoofd Interne Dienst, telefoon 06-22 19 33 80 mevrouw H. van der Niet, hoofd Facilitaire Dienst Rijnlands Rcval centrum, telefoon 06 - 10 89 02 03: - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt ul 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 200308RC, m aan: Rijnlands Zechospitium, t.a.v. afdeling PO&O, Postbus 599, P 2220 AN Katwijk. TTTT" GEMEENTE f Warmond is een gemeente die ambitieus is op het gebied voi bestuurlijke vernieuwing en het eigentijds vormgeven van d; ambtelijke- en bestuurlijke organisatie. Samenwerken en i reren staan hoog in ons vaandel. De gemeente Warmond heeft zo'n 5.000 inwoners en is rijk aan natuurschoon. Door de beketuie Kagerplassen heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en watersport. De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten opzichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: geen specialisten mai generalisten. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijkheid, flexibiliteit en communicatie zijn kei merkend voor ons werkklimaat. Als u zich voelt aangesproken tot deze doelstellingen en voldoet aan de functie-eisen verzoeken wij te reageren op onze vacature van Functie-eisen - werk- en denkniveau mbo - opleiding minimaal AABZ en/of BABZ - dienstverlenend ingesteld en stressbestendig.] Salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring kan aanstel ling geschieden in schaal 8 (max. 2.747,-). De gemeente Warmond heeft flexibele werktijd» en een modern pakket van arbeidsvoorwaarde! waarondereen hypotheekregeling, kinderopvarm regeling, verplaatsingskostenregeling en een p! privé project. bij de sector Burgerzaken voor 25 uur per week Functie-inhoud - draagt zorg voor de continuïteit en kwaliteit van de gemeentelijke bevolkingsadministratie - organiseert en bewaakt de kwaliteitscontrole (GBA-audit) van het GBA-bestand - bewaakt en onderhoudt het informatie-, gege vens- en privacybeheer en de beveiliging van de GBA - is verantwoordelijk voor het GBA-berichten- verkeer - verricht alle voorkomende baliewerkzaamheden - behandelt de wettelijke taken op het gebied van het internationaal privaatrecht en de burger lijke stand - is ambtenaar van de burgerlijke stand - assisteert bij verkiezingen en referenda. Informatie en sollicitatie Meer informatie kunt u inwinnen bij Jeannette Heijmenberg, plv. sectorhoofd Burgerzaken, telefoon (071) 3061125. U kunt uw sollicitatiebrief tot en met 10 maart 2003 richten aan het College van Burgemeeste en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op maandag 1 7 maart 2003. Het gemeentelijk beleid is erop gericht mensen aan te stellen die tot een achterstandsgroep op d Sjef arbeidsmarkt behoren. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschikthet. genieten zij de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20