profiel? TCCOJUISS Locatiehoofd Facilitaire Dienst voor de PI Midden Holland v/m Verzorgenden IG m/v Wie bouwt mee? Opzichter Onderhoud Secretaresse Leythenrode: Hart vbor zorg Bollenstreek Samen met de ISD aan de slag! ZATERDAG 22 FEBRUARI 2003 voor informatie Over het adverteren op de vacature-pagina's kunt u belten met Tilly 's Gravendijk. tel 023 5 150 137 Gezocht Penitentiaire Inrichtingen Midden Holland, ressorteert onder de Dienst Justitiële Inrichtingen van het Ministerie van Justitie. De inrichtingen hebben de zorg voor en de beveiliging van ongeveer 600 gedetineerde mannen. Naast deze zorg heeft de inrichting de taak waar mogelijk en gewenst aan de gedetineerden de kans te bieden een maatschappelijk aanvaardbaar bestaan op te bouwen. De organisatie streeft naar professionaliteit en taakvolwassenheid voor al onze medewerkers. Met elkaar willen we samenwerken in een veilige en prettige werk omgeving. Van alle medewerkers wordt verwacht dat men open. integer, initiatiefrijk en flexibel is. Signalement: U coördineert binnen de locatie de werkzaamheden op het gebied van huisvesting, technisch beheer en onderhoud, de kantine, de keuken en de civiele diensten; u ondersteunt het hoofd Facilitaire Dienst bij het opstellen van het jaarplan en investeringsschema's voor duurzame gebruiksgoederen, huisvestingsplannen e.d. en het hiervoor aanleveren van informatie; u ziet binnen de locatie toe op een goede dienstverlening door de facilitaire dienst; u participeert in projecten op facilitair gebied; u geeft leiding aan de medewerkers Facilitaire Dienst U beschikt over een MBO+ werk- en denkniveau, bij voorkeur een opleiding facility management; kennis van wet- en regelgeving betreffende Arbo-, HACCP- en milieuwetgeving en voedings voorschriften; kennis van veiligheids- en inspectierichtlijnen; kennis van en inzicht in ontwikkelingen op facilitair gebied; kennis en vaardigheid in de werking en onderhoud van technische installaties en systemen; inzicht in methoden van efficiënt energiebeheer mondelinge en schriftelijke adviesvaardigheden, leidinggevende vaardigheden en affiniteit met techniek. De standplaats van deze functie is Haarlem. Beloning: Het salaris bedraagt minimaal 1.845,96 bruto per maand en maximaal 2.743.47 (schaal 8). bij een 36-urige werkweek 8% vakantietoeslag Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer W. Ligtvoet, hoofd Facilitaire Dienst te bereiken onder telefoonnummer (0172) 46 14 61. Solliciteren: Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 8 maart 2003. richten aan PI Midden Holland, afdeling Personeel Organisatie, ter attentie van mevrouw T. Barelds, P&O adviseur. Postbus 762. 2400 AT Alphen aan den Rijn. Bijzonderheden: Een antecedentenonderzoek en een assessment maken deel uit van de selectieprocedure. De selectiegesprekken zijn gepland op 17 maart 2003. Acquisitie naar aanleiding van deze vacaturemelding wordt niet op prijs gesteld. Dienst Justitiële Inrichtingen Justitie Altijd op zoek naar goede mensen www.djt.nl (0172) A6 14 61 Trias Woondiensten is een vooruitstrevende organisatie, die continu in ontwikkeling is. Onze medewerkers vormen een hecht team, ze geloven in wat ze doen en staan achteT het innovatieve karakter van onze organisatie. zijn Trias Woondiensten is een jonge, ambitieuze woningcorporatie, ontstaan uit een fusie tussen drie woningcorporaties uitLisse en Voorhout. Met meer dan 6o medewerkers werken we aan het realiseren van een prettig woon- en leefklimaat voor ongeveer 3.500 huishoudens. Centraal staat de zorg voor huur ders die een kwetsbare positie innemen op de woningmarkt Daarnaast richten wij ons op de verdere ontwikkeling van inno vatieve woonproducten. In samen werking met andere partijen willen we een zo breed mogelijk pakket aan woondiensten aanbieden. Trias Woondiensten heeft aan MagistTa Onderhoud B.V. de uitvoering van alle reguliere onderiioudsactiviteiten opgedragen. Voot deze dochterorganisatie (met wie wij zeer nauw samenwerken) zoeken wij een Voor 36 uur per week Trias Woondiensten biedteen uitstekendsalaris en een vooruit strevend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Inschaling opzichter Onderhoud: schaal g. 10. li; secretaresse; schaal 8. g. 10 conform de CAO Woondiensten Je wordt door Trias Woondiensten gedeta cheerd bij Magistra Onderhoud B. V WOONDIENSTEN Je houdt toezicht op de uitvoering van het dagelijks en planmatig onderhoud. In overleg verstrekje opdrachten aan derden en je zorgt ervoor dat de werkzaamheden volgens afspraak uitgevoerd worden. Je bent een vakman met ruime ervaring: technische vraagstukken op onderhoudsgebied pakje onder bouwd en voortvarend aan. Daarbij weTk je veel samen met collega's. Je adviseert bewoners over technische aanpassingen in hun woning en geeft voorlichting bij onderhouds- en renovatie werkzaamheden Een uitdagende en afwisselende functie voor wie het werken met techniek en mensen wil combineren. Voor 36 uur per week Je bent de steun en toeverlaat van het hoofd van Magistra Onderhoud B.V. Je hebt dan ook brede ervaring met allerlei secretariële en administratieve werkzaamheden. Je pakt (technische) zaken snel op en houdt ervan de handen uit de mouwen te steken. Je bent doortastend en vindt het leuk met veel dingen tegelijkertijd bezig te zijn. Ondertussen houd je de touwtjes stevig in handen en weetje de dingen voor elkaar te krijgen. Een uitdagende functie voor een echte doener, die in staat is om deze nieuwe functie zelf uit te bouwen. Wie bouwt mee aan onze organisa Ben je geïnteresseerd ineen van bovenstaande va- ïo dagen na het verschijnen van de/r advertent .ei van korte motivatieen curriculum vitae texturen rmr T'.« Postbus 126.2160 AC Lisse Voor meer informatie kun haa> be (0252)430535,fax(0252)430515.e mail 1 kester®wbvtrias nl Vereisten: MBO werk-en denkniveau Ervaring in soortgelijke functie Brede vaktechnische kennis Kennis van regelingen en procedures bij woningcorporaties Communicatief vaardig Oplossingsgericht Kunnen relativeren Vereisten: Secretariële opleiding Goede kennis van de Nederlandse taal Enige jaren relevante werkervaring Organisatorisch sterk Secuur en efficiënt Kritisch en pro-actief -ip telefoonnummer Leythenrode is een ver pleeghuis en reactiverings centrum met een capaciteit van 120 somatische en 75 psychogeriatrische bedden en een gecombineerde afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Leythenrode is gelegen aan de rand van Leiderdorp en is goed bereikbaar met eigen of openbaar vervoer. Er werken circa 450 medewer kers. Er wordt gestreefd naar een fusie in juli 2003 met verpleeghuis Oudshoorn in Alphen a/d Rijn en het Rijnland Ziekenhuis in Leiderdorp. Leythenrode werkt hard aan een nieuwe organisatiestructuur waar de mede werkers die het echte werk doen het ook voor het zeggen hebben. Verzorgenden, verpleegkundigen, artsen, fysiotherapeuten en andere behandelaars zijn samen verantwoordelijk voor de zorg en de begeleiding voor de bewoners en zij zullen samen in kleine teams de zorg met elkaar afstemmen en uitvoeren. Ook denken wij dat leidinggeven anders moet en dat je degenen die het hart van je bedrijf vormen meer ruimte en zeggenschap moet geven. Met deze opzet zal Leythenrode spoedig van start gaan. Graag willen we jou als ervaren verzorgende bij dit proces betrekken en hopen wij met jou in gesprek te komen over de mogelijkheden van werken bij Leythenrode. Er valt met ons te praten over part- en fulltime werken, over voorkeur voor bepaalde diensten en afdelingen. Wil je hierover eens praten met een manager, leidinggevende of collega? Bel, mail of schrijf dan. Doe dit naar onderstaand adres ter attentie van de afdeling P8rO. Mailen kan naar leythenrode.pno@planet.nl. Ons telefoonnummer is (071) 581 78 00. Functie: Medewerker uitkeringsadministratie, 24 uu Opleiding: MBO werk- en denkniveau Functie-eisen: Relevante cursussen, werkervaring, bij voor met GWS4all werken of gewerkt hebben Beloning: Max. 2.747,- bruto P-rn. (Schaal 8) Binnen de ISD Bollenstreek hebben vijf gemeei} hun krachten gebundeld op het gebied van de so( dienstverlening. De ISD stelt "werk" boven "uitker zonder daarbij haar maatschappelijke betrokkei uit het oog te verliezen. Om de effectiviteit van organisatie te waarborgen zoeken wij een: K,et Medewerker uitkeringsadministratie Mt 'n bal, Als medewerker uitkeringsadministratie ben verantwoordelijk voor de invoer en/of controle 0 ^1 administratief-financiële gegevens van cliënten in uitkeringssysteem. Voor de verwerking van UI kenngen hebben we sinds kort GWS4all in geb genomen. Je controleert gegevens zowel aan de input- als! de outputkant, je verwerkt de "rofje's", verstrekt in tingen aan collega's en cliënten over specifica irsor ip b berekeningen, jaaropgaven etc. Wij verwachten een pro-actieve, dienstverlenend' 'idr< tiebi administratief vaardige collega die waar nodig ook dere dere beho eid ople er, Ie Meer weten? Bel dan gerust met Ronald Joo aar j (coördinator, 0252 - 345 085) of Frans Siemer (d teur. 0252 - 345 080). Je schriftelijke solhci|nkv met cv stuur je voor 15 maart aan: ISD Bollensti Postbus 182, 2170 AD SASSENHEIM UA/LD/2003. De sollicitatiegesprekken hebben gepland op 21 maart. bijdrage kan leveren aan verbetering van efficiëncy in de organisatie. Sp '54,

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 18