mam M TE HUUR vanaf 180 m2 TE KOOP Hyafraschelp Vflf*r □P Vvarmond intiiiii EH coördinator m/v voor de vrijwilligersvacaturebank Neem hem dan Telefoniste/typiste m/v DE LANGE I c r eatie ze m —KANTOOR KADO - (business) controller m/v Heemskerk BUSINESS CENTER LEIDEI Schipholweg 9-11 te Leiden De Raad vastgoe BEDRIJFSHUISVESTING Leiderdorp, bedrijfsverzamelgebouw "De Jaegstede" Vochtproblemen in huis ontstaan vaak onder de vloer. ZATERDAG 8 FEBRUARI 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 WIL JE DE R UI I AA T E Bij «accountantskantoor De lange B.V. staan de mensen centrad. Dat geldt natuurlijk voor onze klanten, in met name het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector, maar zeker ook voor onze medewerkers. Als team werken wij oan het succes van ons accountants- en belastingadvieskantoor. I accountantskantoor I Hoofdstraat 143 2171 BA Sassen heim Kies samen met ons voor: Afwisseling - Klantencontact - Ondersteuning - Verantwoordelijk - Professionaliteit- Samenwerken - Waardering - (4 tot 5 dagen in de week) elke dag is weer anders als ons visitekaartje heb je dagelijks contact met klanten van de directie voor onder andere correspondentie, telefoon en archivering samenwerking in een team van professionals er zijn voor je collega's, zoals zij er zijn voor jou die verdien je zelf! Natuurlijk horen hierbij een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals premievrij pensioen. Om de ruimte 'aangenaam' te vullen heb je nodig: Ervaring met WP 5.1Word en Excel HAVO/MBO werk- en denkniveau Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Affiniteit met cijfers is een pré Wil je meer informatie over de ruimte die wij voor je hebben gereserveerd, neem dan contact op metTanja Floor, tel. 0252 2205 40. Of zend direct je bondige brief met curriculum vitae naar ons kantoor. Je kunt ook mailen naar sdelange@acc-delange.nl. TTrr E E NTE De gemeente Warmond heeft zo'n 5.200 inwoners en is rijk aan natuur schoon. Door de bekende Kagerplassen heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en watersport. De gemeente ligt in de Bollenstreek, gunstig ten opzichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. Warmond is een gemeente die ambitieus' is op het gebied van bestuurlijke vernieuwing en het eigentijds vormgeven van de ambtelijke en bestuur lijke organisatie. Samenwerken en inspireren staan hoog in ons vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klont- gericht werken. Ons motto is: geen specialis ten maar generalisten. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijkheid, flexibiliteit en communi catie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. De gemeente Warmond kent naast een aantal stafmedewerkers drie sectoren, te weten: Grondzaken, Burger zaken en Middelen. Wij zijn op zoek naar een Voor 9 uur per week in tijdelijke dienst voorlopig voor de duur van een jaar Functie-eisen Onze gedachten gaan uit naar iemand die een oplei ding heeft op hbo-niveau en die het een uitdaging vindt de vrijwilligersvacaturebank tot een succes te maken. Wij zijn op zoek naar een medewerker die in staat is om het project vrijwilligersvacaturebank te ontwikke len, nader vorm te geven en vervolgens te implemen teren. Functie-informatie De vrijwilligersvacaturebank moet in het eerste kwar taal van 2003 van start gaan. Alle voorbereidende werkzaamheden moeten worden verricht door de aan te stellen coördinator. Het is een experiment voor de duur van een jaar. De vrijwilligerscentrale omvat een loket met een coör dinator die bemiddelt tussen de vrijwilligers en de or ganisaties en verenigingen. Tevens zal er een vrijwilli gersvacaturebank op internet worden gerealiseerd, zodat mensen via internet een vacature kunnen zoe ken of zich kunnen aanmelden ols vrijwilliger. Ook verenigingen kunnen op deze manier een vacature plaatsen of een vrijwilliger zoeken. De coördinator maakt bij bemiddeling ook gebruik van deze data bank. De werkzaamheden omvatten - bemiddelen tussen vraag en aanbod - voeren van intakegesprekken - loketwerkzaamheden - onderhoud website/databank - verzorgen van public relations - contacten onderhouden met (potentiële) vrijwilligers en organisaties en verenigingen - coördineren van de jaarlijkse vrijwilligersprijs en waarderingsactiviteit - informatie verschaffen ter ondersteuning van vrij willigers (bv. info over rechtshulp) - contacten leggen en onderhouden met bedrijven. Het loket is 9 uur per week geopend verdeeld over 3 dagen De werk- en openingsti|den kunnen in overleg be paald worden. Arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van leeftijd en ervaring vindt aanstelling plaats in schaal 8 (maximaal 2.733,- bruto per maand op fulltime basis). De gebruikelijke rechtspo sitieregelingen zijn van toepassing. De gemeente kent een modern beloningsbeleid. Informatie en sollicitatie Voor informatie over deze functie kunt u terecht bij Ina van Holland, sectorhoofd Burgerzaken, telefoon (071) 3061110. Wij nodigen belangstellenden uit binnen veertien dagen na hef verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie te richten aan het College van Burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. Het gemeentelijk beleid is erop gericht mensen aan te stellen die tot een achterstandsgroep op de arbeids markt behoren. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Jtti 9 Wt Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op pri/s gesteld. Breestraat 145, Leiden. 071-512 32 11 De specialist voor kantoorartikelen en luxe schrijfwaren zoekt een Enthousiaste Verkoopster MA7 die zelfstandig en klantgericht kan werken. U heeft verantwoordelijkheidsgevoel, teamspirit en bent klantvriendelijk. Affiniteit met onze producten is een pre. Wij bieden: een fulltime baan, met doorgroeimogelijkheden, binnen een gezellig team. Schriftelijke sollicitaties aan: Brederode kantoor kado t.a.v. M. van Adrichem Breestraat 145, 2311 CN Leiden Tal, iedereen leest de krant altijd en overal, ICN Nederland BV is een onderdeel van de M&H Company BV Het bedrijf heeft ruim 125 chauffeurs in dienst die verdeelt zijn over diverse 'aflever-disciplines' ICN Nederland BV heeft zich met name gespecialiseerd in het afleveren van hoogwaardige producten naar particulieren waarbij wij de totale afhandeling vanaf depot klant tot aflevering naar de particulier verzorgen. Tevens behoren avond-, nacht- en weekendafleveringen tot onze mogelijkheden Tot ons klantenbestand behoren o a Mega Pool. Media Markt, Trendhopper, TNT Nederland e d ICN is per direct opzoek naar een fulltime De activiteiten van de controller bestaan voornamelijk uit - Zelfstandig maken en boeken van verkoopfacturen - Boeken van bank/crediteuren - Betalingen van crediteuren voorbereiden en bewaken - Remboursafhandeling - Urenregistratie en loonadministratie - Zelfstandig periode-resultaten opstellen - Management rapportages maken De controller die wij zoeken heeft: - minimaal een afgeronde MEAO opleiding en PD - een flexibele instelling wat betreft werktijden - een actieve houding m.b.t. verbeteringsprocessen - kennis van en ervaring met geautomatiseerde boekhouding - bij voorkeur ervaring met loonadministratie - de capaciteit structuren aan te brengen in administratieve processen - ervaring met het structureren van processen op basis van financiële en operationele informatie. Wij bieden de controller - Een aanstelling voor minimaal een half jaar met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd - Een passend salaris conform werkervaring en opleiding. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie ontvangen wij graag uw brief met CV. bijvoorkeur per e-mail (abigael.jansen@icn-nederland.nl). Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mw A. Jansen, telefoonnummer 0252-228040 ICN Nederland B.V., Hub van Doorneweg 12/16 Postbus 157, 2170 AD Sassenheim T: (0252) 22 80 40 F: (0252) 22 62 90 ICN NEDERLAND B.V. IS EEN ONDERDEEL VAN DE M&H COMPANY WWW.ICN-NEDERLAND.NL Huizen Verzekeringen Financieren B||m.k.l..rdii| Royale vrijstaande villa (bouwjaar 1992) met garage gelegen in een rustige woonomgeving nabij tennisbanen en op korte afstand van strand en duinen. De villa heeft een l-vormige woonkamer van ca. 55 m' met een plavuizen vloer v.v. vloerverwarming en een open moderne keuken. In totaal zijn er 7 slaapkamers waarvan 5 op de eerste en 2 op de tweede verdieping. Er is een moderne badkamer met ligbad, douche, 2' toilet en vaste wastafel. De inhoud bedraagt ca. 775 m'. Koopsom: 725.000,- K.K. Oplevering: In overleg 3-37573' ,a" 0153-371806 en verkoopbrochuie le halen. ij Waarom ligt die "~'J straat open? Verkeerkrant www.leidschdagblad.nl g .-a ;i a Gelegen op toplokatie Ruim voldoende parkeergelegenheid Uitstekend bereikbaar Ligging tegenover het Centraal Station Totaal ca. 1.317 m2 kantoorruimte beschikbaar Huurprijs vanaf 155,- per m2 Voor meer informatie enlof een bezichtiging kunt u contact opnemen met onze vastgoedadviseurs op het telefoonnummer071 4051414 De Raad Vastgoed biedt tevens diverse kantoor- en bedrijfsruimten aan in Hoofd dorp. Katwijk. Rijnsburg, Haarlem, Bodegraven, Nieuw Vennep en Lisse. Voor een volledig overzicht van onze beschikbare panden kunt u contact opneiw met onze medewerkers op bovengenoemd telefoonnummer of bezoek onze website: www.dcraad.nl, ons c-mailadres: info@deraad.nl Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk Telefoon 071 - 4051414 Fax 071 - 4051404 internet: www.deraad.nl. email: contact@deraad.nl 'S' U T 34 nieuwbouw bedrijfsruimten 105 m2 begane grond 85 m2 eerste verdieping 4 kantoorruimten op kopgevels van 165 m2 solide en representatieve bouw uitstekende parkeervoorzieningen centraal in de Randstad gelegen uitgebreide documentatiefolder met tekeningen op aanvraag ontwikkeling en realisatie Jobo de Bouwers Koopsom: vanaf 162.000,- v.o.n. te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting en notariskosten VRIJHEIDSLAAN 35 j 2321 JR LEIDEN TEL. (071)5233277 j www.basis.nl e-mail: info@basis.nl NVM-BOG gecertificeerd. Een vochtige kruipruimte onder de vloer w-y is een bron van ellende Vochtige muren, optrekkende kou, muffe lucht, schimmel vorming, betonrotDuizenden huizen lijden eraan. Ook nieuwbouw. Hydraschelp maakt voorgoed een eind aan dit probleem. Door de bodem van de kruipruimte onder uw huis te bedekken met een dikke laag zorgvuldig gereinigde schelpen. Deze laag is warmte-isolerend en absorberend. Een Hydraschelp schelpenlaag slijt niet en vraagt geen onderhoud. Daar wilt u natuurlijk méér van weten! Stuur snel de bon in of bel/mail voor meer informatie. Fernhout Sneek Reinder de Vries Bellstraat 3, 8606 JJ Sneek Tel: (0515)41 19 37 E-mail: hydraschelp@fernhout.nl Fax: (0515) 42 69 94 FERNHOUT GROEP Wég met dat vocht! Stuur mij vrijblijvend informatie over de vochtwerende en isolerende eigenschappen van Hydraschelp. Neemt u contact met mij op voor het maken van een vrijblijvende offerte Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: In een voldoende gefrankeerde envelop zenden naar Fernhout B.V., Bellstraat 3,8606 JJ Sneek.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 40