r CHDR YaCQlVITSS tone iV 7EJC03W35 VERKOPER/BEDRIJFSLEID 1 010-245 60 21 Verzorgende voor de Meerzorg Hoofd Personeelszaken PARKET-VLOERDE LAMINAAT - KUR Account Manager Op zoek naar een nieuwe uitdaging A-verpleegkundige m/v Sociotherapeuten 28 36 i Rijnseest Jsroep AG 8 FEBRUARI 20C>3 voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Titty 's Gravendijk. tel 023 5 150 137 Ecotone* is een succelvol bedrijf, dat gespecialiseerd is in het recyclen van tonercartridges. Voor de locaties Alphen aan den Rijn en Rotterdam zijn wij op zoek naar: Commerciële Binnendienstmedewerkers m/v full-time part-time (min. 20 uur) Wij zoeken ook native speakers Frans en Duitsl Wij bieden je een interne opleiding, vast dienstverband, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, doorgroei mogelijkheden en bovendien leuke collega's en een prettige werksfeer. Beschik je over een MBO werk- en denkniveau, spreek je abn, heb je een goede telefoonstem en heb je enige verkoopervaring? Neem dan contact op met Charissa Bal. Zij is te bereiken op werkdagen tussen 9.00 uur en 13.00 uur op telefoonnummer 010-2456021. Je kunt je C.V. mailen naar: cbal©ecotone.nl. We rekenen op je! Ecotone hoofdkantoor Protestants-Christelijke Stichting Woonzorgcentra Duinrand Salem de Vlietstede Voor de locatie Duinrand wordt gevraagd: voor 24 uur per week De Protestants Christelijke Stichting Woonzorgcentra DS\' bestaat uit twee woonzorgcentra in Katwijk, Duinrand en Salem, en een woonzorgcentrum in Rijnsburg, de Vlietstede. In totaal wonen 293 mensen in de woonzorgcentra van DSV. DSV heeft zich ten doel gesteld zorg op maat te bieden. Dit betekent dat de geboden zorg is afgestemd op de zorgvraag van de cliënt. Aan de geboden zorg ligt een Christelijke levensovertuiging ten grondslag. Om een breed zorgaanbod te kunnen garanderen werkt DSV samen met drie woonzorgcentra en één verpleeghuis in de Zorggroep Sorgsaem. De Villa is de huiskamer van onze meerzorg. waar bewoners met psycho geriatrische en sociale problematiek begeleid worden bij hun dagelijkse bezigheden. Ons doel is bewoners zo zelfstandig mogelijk te laten functioneren Wanneer je: In teamverband met ouderen wilt samenwerken. Een protestant Christelijke levensovertuiging hebt. Zo nu en dan een weekend wilt werken. Opleiding Verzorgende niveau 3 hebt afgerond. Hebben wij een leuke baan voor je. Als je in samenspraak, samenwerking en onder begeleiding van activiteitenbegeleiders activiteiten kan aanbieden die aansluiten op de belevingswereld en de mogelijkheden van onze ouderen. Verzorgende taken op je wilt nemen. Hebben wij een collegiaal en gezellig team. Wij bieden: ±15 unieke bewoners Begeleiding vanuit de substitutie verpleeghuiszorg. Steeds wer nieuwe uitdagingen. Welkom! Je schriftelijke sollicitatie kan je binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan de heer J. Passchier, locatiemanager. Duinrand Nolensstraat 2 2221 CE Katwijk tel.: 071-4024041 fax: 071-4034497 Duinrand@zonnet.nl VLA AR is een vooraanstaand enveloppenjabrikant, met vestigingen in Krommenie (ca. 120 medewerkers) en Groningen (ca. 70 medewerkers). Binnen onze organisatie staan service, kwaliteit en flexibiliteit hoog in het vaandel. Vlaar is een kerngezond bedrijf, gekenmerkt door een informele sfeer en 'doenerscultuurwaar de toegewijde mede werkers gewend zijn aan korte lijnen en een open communicatie. Wij zoeken voor de vestiging te Krommenie een fulltime een allrounder als spil in de organisatie Functie-inhoud: U bent verantwoordelijk voor de uitvoering en bewaking van het personeelsbeleid. Verder draagt u zorg voor werving en selectie, het opstellen en beheren van arbeids overeenkomsten, beheersing van het ziekteverzuim, het (mede) opzetten van een nieuw beoordelingssysteem, het opstellen van functieprofielen en diverse ARBO-zaken. U initieert de exteme salarisverwerking en voorziet het management van informatie. U adviseert en ondersteunt de leidinggevenden op gebied van personele zaken. U geeft leiding aan een personeelsfunctionaris en rapporteert rechtstreeks aan de Algemeen directeur. Functie-eisen: HBO-opleiding P&A of vergelijkbaar werk- en denkniveau. Minimaal 5 jaar relevante werkervaring, bij voorkeur opgedaan in een productiebedrijf. Functie-profiel: U kunt op diverse niveaus makkelijk communiceren. U bent daadkrachtig, flexibel, accuraat en heeft een pragmatische instelling en een uitgesproken hands-on mentaliteit. Vlaar Enveloppen biedt u: Een uitdagende, zelfstandige en afwisselende functie binnen een dynamisch bedrijf met volop ruimte voor individuele verantwoordelijkheid. Daarbij een uitstekende honore ring gerelateerd aan de prestaties en uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Dan nodigen wij u uit uw sollicitatie binnen 2 weken te sturen naar P. Vlaar Zonen B.V., Postbus 111, 1560 AC Krommenie, t.a.v. afd. Personeelszaken of via e-mail: pzkrommenie@vlaar.nl. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer R. J. Geipel, tel. 075-6278767. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Luxury Hotel Cosmetics en Strategic Amenity Alliance (SAA) leveren wereldwijd exclusieve gastartikelen zoals shampoo en zeep van bekende merken aan vier en vijf sterren hotels. In verband met de uit breiding van ons assortiment en onze klantenkring zijn wij op zoek naar een: COMMERCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER die ons exportteam komt versterken. Naast enige secretariële taken zoals het maken van afspraken, het onderhoud van de internetsite en het voeren van correspondentie, zullen de werkzaamheden voornamelijk bestaan uit het zelfstandig afhandelen van offertes en orders, logistiek en aftersales, en het schriftelijk en telefonisch informatie verschaffen aan internationale klanten en leveranciers. Onze ideale kandidaat heeft enkele jaren ervaring in een internationale en commerciële omgeving, heeft een uitstekende kennis van de Engelse taal zowel in woord als geschrift, kan zelfstandig werken, toont initiatief en draagt creatieve oplossingen aan. Je reactie kun je sturen naar: Luxury Hotels Cosmetics/SAA t.a.v. Stan Uljee Hub van Doorneweg 10 2171 KZ SASSENHEIM e-mail: info@luxuryhotelcosmetics.com internet: www.luxuryhotelcosmetics.com internet: www.ssa-worldwide.com Voor informatie over hqt adverteren op de vacature paginc kunt u belten met Tilly '6 Gravendi)k. tel. 023 5 150.137 DE "LIS" PARKET Specialist in harde vloeren De "Lis" Parket wordt gekenmerkt door een prettige en open werksfeer. In onze toonaangevende showroom aan de Haven 2 te Lisse vind je een assortiment aan harde vloeren. Adviserend verkopen met aandacht voor de klant staat bij ons bedrijf voorop. Het is uw taak om in teamverband de volgende we* heden zelfstandig te verrichten: leiding geven aan de verkoop offertes uitbrengen contact onderhouden met klanten en leverancien de parketteurs aansturen De "Lis" Parket biedt: een veelzijdige zelfstandige functie een volledig dienstverband een ooed salaris goede arbeidsvoorwaarden een plezierige werkomgeving Ben jij? praktisch en commercieel ingesteld klantgericht flexibel en dynamisch representatief in bezit van een MBO diploma Interesse? Graag ontvangen wij jouw reactie. Stuur je sollicitat van CV naar: De "Lis" Parket t.a.v. Marlijn Tibboel Postbus 103 3160 AC Usse Wil je meer Informatie? Bel dan Martijn Tibboel. Telefoon: 0252 420195. DEUREN MET KARAKTER Skantrae B.V. is gevestigd in Duiven (bij Arnhem) en slaat bekend als een dynamisch t en marktgericht bedrijf, gespecialiseerd in luie binnen- en buitendeuren alsmede aanverwant l producten als glos. architraven en sitrbeslag. De belangrijkste afzetkonolen lijn de houten bouwmatenalenhandel, deurspeciaalzaken en een selectief deel van de Doe Het Zelf markt Als gevolg van een gestage groei von onze activiteiten, zoeken wij ter versterking van onze Verkoopbuitendienst een ervoren en enthousiaste Noord Holland, Utiecht en Flevoland m/\ UW TAKEN BESTAAN ONDERMEER UIT: Realiseren van gestelde commerciële doelstellingen. Ondeihouden en uitbouwen van onze bestaande Initiëren van verkoopacties bi| klanten Optimaliseren van Skantrae presentaties Signaleren en rapporteren van marktontwikkelingen Vertalen van marktkansen naar concrete voorstellen UW PROFIEL Minimaal M8C* niveau met voldoende theoretische marketing- en verkoopkennis. Ervaring ir de verkoop van producten gericht op de hout- en bouwmaterialenhandel. bi| voorkeur deuren. Relatiebouwer met sterke contactuele eigenschappen. Teamplzyer en doorzetter Taakgericht» instelling met gezonde wil om te scoren. Woonachtig m het rayon. WIJ BIEDEN U: Een uitdagende en zeer afwisselende functie in een jong en enthousiast team. Een goed salaris en goede secundaire voorwaarden. Goede doorgroeimogelijkheden Wilt u meer weten? Kijk op www.skantrae.com. Voor meer specifieke vragen kunt u ook contact opnemen met de heer E. Roelofs (026-319 31 35). BENT U GEÏNTERESSEERD? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV. binnen 3 weken no verschijningsdatum op noa Skantrae B.V., Afdeling Personeelszaken. Postbus iozS, 6920 BA Duiven. Bij CHDR (Centre for Human Drug Research) wordt geavanceerd klinisch farmacologisch onderzoek verricht met nieuwe (en bestaan de) geneesmiddelen. Dit onderzoek gebeurt in een nieuw, volledig uitgerust, klinisch centrum. CHDR werkt nauw samen met het Leids Universitair Medisch Centrum. Het onderzoek beslaat uiteenlopende klinische gebieden (o.m hart en vaatziekten en aandoeningen van het centraal zenuwstelsel) en wordt uitgevoerd bij gezonde vrijwilligers en patiënten. De werk zaamheden vinden veelal overdag en op doordeweekse dagen plaats in een open en prettige werksfeer. Persoonlijke ontwikkeling en opleiding maken een belangrijk onderdeel uit van ons personeels beleid. In verband met een toename van werkzaamheden ontstaat er met onmiddellijke ingang een vacature bij CHDR voor een voor minimaal 32 uur per week Wij vragen - een enthousiaste, nauwkeurige en serieuze (BIG geregistreerde) verpleegkundige; - enige jaren ervaring op het deskundigheidsniveau 5; - basale PC-kennis; - affiniteit met het verrichten van onderzoek. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sollicitaties dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te worden gericht aan: CHDR, t.a.v. personeelszaken, Zernikedreef 10. 2333 CL Leiden of per e-mail: info@chdr.nl Wij bieden U wordt aangesteld volgens het CHDR functiewaarderingssysteem pensioenfonds ABP). Secundaire arbeidsvoorwaarden als spaarloonregeling en PC-Privé behoren uiter aard tot de mogelijkheden. Inlichtingen Meer informatie over CHDR kunt u vinden op onze website www.chdr.nl Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met de heer P. Schouten, hoofdverpleegkundige research unit (071-524 64 36). CENTRE FOR HUMAN DRUG RESEARCH Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een eigentijdse organisatie voor geestelijke gezondheidszorg met circa 1.800 medewerkers. Ons werkgebied, de regio Zuid-Holland Noord telt circa 520.000 inwoners. Vanuit de subregio's Leiden en omstreken. Duin- en Bollenstreek en Rijnstreek bieden wij hulp aan cliënten met psychische en psychiatrische problemen, hun familieleden en relaties. Er is een apart aanbod voor volwassenen, ouderen en kinderen en jeugd. Dagelijks maken zo'n 1.500 cliënten gebruik van onze diensten. Een cliënt krijgt bij ons hulp die volledig is afgestemd op de persoon, de klacht en de omgeving. Wij zoeken altijd naar de meest lichte vorm van hulpverlening. Het principe is dat cliënten zoveel mogelijk thuis of in de directe woonomgeving geholpen kunnen worden. Ons aanbod is dan ook heel gevarieerd: individuele gesprekken en groeps therapieën, zorg aan huis, werkprojecten, dagactiviteitencentra, beschermde woonvormen of indien nodig tijdelijke opname in een kliniek. Rijngeest Groep, leiden en omstreken, locatie Dagkliniek 'de Keerkring' in Oegstgeest, zoekt twee enthousiaste, op ontwikkeling uur ps- iek. 3 De eenheid Rijngeest Groep, Leiden en omstreken is een multifunctioneel centrum voor geestelijke gezondheidszorg dat kort- en langer- durende basiszorg biedt aan volwassen inwoners van de stad Leiden en haar randgemeenten. Er wordt intensief samen gewerkt met de afdeling Psychiatrie van het Leids Universitair Centrum (LUMC), onder meer bij het opzetten van onderzoeks programma's. Het Centrum bereidt zich voor op een organisatie waar, binnen zorgprogramma's, wordt vormgegeven aan een breed en samenhangend pakket van behandelingsmogelijkheden voor volwassenen. De Dagkliniek Op de dagkliniek in Oegstgeest vinden alle deeltijdbehande lingen plaats van de cliënten van de zorgprogramma's psycho tische en persoonlijkheidsstoornissen. Deze groepen cliënten komen tussen de drie en vijf dagen per week op de dagkliniek. Per groep verschilt de doelstelling en het basisprogramma. De functie Als sociotherapeut coördineert u adequaat en effectief de zorg binnen de sociotherapeutische setting. U verzorgt groepsactiviteiten en u bent in staat het socio- therapeutisch klimaat positief te beïnvloeden. Daarnaast verricht u diverse administratieve werkzaamheden zoals rapportage, verslaglegging en het voorbereiden van beleidsitems. Uw profiel U vindt het werken met moeilijke cliënten een interessante uitdaging. U heeft een relevante opleiding op hbo-niveau en ervaring in de psychiatrie of u heeft de afgeronde in-service opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige gevolgd en ervaring met de doelgroep. Daarnaast beschikt u over doorzettings vermogen. oplettendheid en zowel een professionele betrokken heid als het vermogen om afstand te bewaren. Verder heeft een op samenwerking met de eigen en andere disciplines gerichte werkhouding en beschikt u over goede sociale vaaii heden. Belangrijk is ook dat u methodisch kunt werken. Ons aanbod Wij bieden u een functie in een multidisciplinair behandelte' waarin veel aandacht besteedt wordt aan de goede samen werking en waar u veel mogelijkheden krijgt om u als profei sional te ontwikkelen. Er is een goede werksfeer. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO! afhankelijk van uw ervaring en opleiding en afhankelijk vanl definitieve inschaling (conform FWG 3.0) in FWG 45 of 50. Daarnaast bieden wij u een degelijk pakket secundaire arbe; voorwaarden, waaronder een collectief verzekeringspakket, mogelijkheden voor kinderopvang en CAO a la Carte. Wat betreft het tijdstip van indiensttreding zijn er verschillë mogelijkheden. Wij verwelkomen u graag met ingang van li maar als u op een later moment beschikbaar bent, is dat ge bezwaar. Informatie Voor nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met Tineke Schutte, teamleider, telefoon (071 517 95 04, of via e-mail tschutte@rijngeestgroep.nl. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 21 februari 2003, onder vermelding van vacaturecode 0602I U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk Of per e-mail aan tschutte@rijngeestgroep.nl Bezoek ook de vacaturepagina van onze website: www. rijngeestgroep. nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 38