aan het Spaarne sprinters Amersham Health verpleegkundigen Loonadministrateur (m Apothekersassistent/ medisch nucleair werker Specialistische chauffeur Hays Personnel WIJ JIJ Spaarne Ziekenhuis LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLI LLLLLLLLLL.LLLLLLl LLLLL LLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Leidsch ÉH? Dagblad NOTARIEEL MEDEWERKER Harry KiesTheaterprodukties Hoofd financiële administrat Waarom is die weg afgesloten www.leidschdagblad.nl ZATERDAG 8 FEBRUARI 2003 voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 www.hayspersonnel.nl Amersham Health B.V. in Eindhoven, is de Nederlandse vestiging van Amersham plc, een innovatief, internationaal concern met het hoofd kantoor in Engeland, met 11.000 medewerkers en vestigingen in 50 landen en vooraanstaande markt posities in Europa, de Verenigde Staten en Japan. Amersham Health is marktleider in in-vivo diagnostische beeldvorming en radiotherapie en ontwikkelt en produceert contrastmiddelen en radiofarmaca voor alle diagnostische beeldvormen de technieken, röntgen, MRI, ultrasound en nucleai re diagnostiek, alsmede therapieproducten voor toepassing in de nucleaire oncologie en radiothera pie. Amersham Health in Eindhoven vervult binnen het concern een zelfstandige rol. Naast de verkoop en marketing is het bedrijf verantwoordelijk voor de ontwikkeling en productie van een aantal speci fieke radiofarmaca. Om de service naar de medische professie nog verder uit te breiden, gaat Amersham Health in Nederland een drietal nucleaire apothe ken openen medio dit jaar, zodat zeer snelle maat- levering op recept mogelijk wordt. Voor de locaties Eindhoven. Zwolle en Leiderdorp zoeken wij meer dere collega's in de functie van apothekers assistent/medisch nucleair werker en specialistische chauffeur. (parttime en fulltime) aseptische bereidingen met specifieke verantwoordelijkheid De functie Na een grondige training (zowel intern als extern) werkt u samen in een hecht team van ongeveer 10 personen aan de dagelijkse aseptische bereiding van radiofarmaca, bestemd voor de ziekenhuizen in uw regio. Dit houdt in zowel het op recept bereiden van spuiten als bloedcel- labelling. Naast deze dagelijkse werkzaamheden wordt u verantwoordelijk voor een specifiek deel binnen de nucle aire apotheek. U kunt hierbij denken aan kwaliteitscontrole, veiligheid, logistiek/distributie of administratieve taken De kandidaat Voor deze functie zoeken we kandidaten met een diploma apothekersassistent of medisch nucleair werker. Ervaring in de bereiding van geneesmiddelen en radiofarmaca in het bijzonder is een pre. Uw manier van werken kenmerkt zich door een hoge mate van servicegerichtheid in combinatie met nauwkeurigheid en flexibiliteit. U werkt graag samen om met uw collega's dagelijks het juiste resultaat te beha len. Daarnaast voelt u zich thuis in een kwaliteitsgerichte omgeving. Ook herintreed(st)ers worden uitgenodigd om te reageren evenals zij die binnenkort hun diploma halen Amersham Health biedt u: de mogelijkheid'om mee te bouwen aan een nieuwe servicegerichte nucleaire apotheek; gelegenheid om parttime of fulltime te werken (minimaal 60%) in flexibele roosters op basis van een acht-urige werkdag (openingstijden zijn ongeveer van 04 00 tot 18.00,. buiten openingstijden is er een roterend dienstrooster), ruim trainingsprogramma; een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket, waaronder 13e maand. (parttime en fulltime) aflevering van nucleaire geneesmiddelen aan ziekenhuizen De functie Na een uitgebreid introductieprogramma, wordt u verant woordelijk voor het dagelijks afleveren van speciaal voor patiënten gemaakte nucleaire geneesmiddelen aan zieken huizen in uw regio. Hierbij wordt gebruik gemaakt van speciaal uitgeruste auto's. Deel uitmakend van een team van ongeveer 10 personen, draagt u samen met collega chauffeurs zorg voor een juiste en tijdige levering. De ove rige tijd verricht u ondersteunende werkzaamheden in de apotheek Hierbij kunt u denken aan voorraadbeheer, uitvoeren van eenvoudige testen en klein onderhoud. De kandidaat U beschikt over rijbewijs B. U heeft een sterk verant woordelijkheidsgevoel, wat tot uiting komt in een zorg vuldige aflevering, maar ook in het op orde houden van de auto. Een flexibele, dienstverlenende en representatieve werkhouding past bij u en u bent bereid de benodigde cursussen te volgen. Tot slot beschikt u over een goede beheersing van de Nederlandse taal en over minimaal 2 jaar rijervaring. Sollicitatieprocedure U kunt uw schriftelijke motivatie met uw curriculum vitae onder vermelding van uw (voorkeur) locatie sturen aan: Amersham Health B.V., t.a.v. mevr. R. den Hollander, Postbus 746, 5600 AS Eindhoven of mailen Roos.den.Hollander@amersham.com Voor meer informatie: 040-2991232 of 06-51678898. Amersham Health B.V. werkt in deze procedure samen met Hays Personnel. NEDERLAND BELGIË DUITSLAND GROOT-BRITTANNIÊ FRANKRIJK IERLAND SPANJE PORTUGAL TSJECHIË NIEUW-ZEELAND AUSTRALIË CANADA ZUID AFRIKA De beide vestigingen van het regionale interconfessionele Spaarne Ziekenhuis staan aan de oever van het Spaarne. In Heemstede en Haarlem. Dat verklaart onze naam, maar er zit nog meer achter. Een rivier is vol leven, voortdurend vernieuwend, stromend door een steeds veranderend landschap. Precies wat wij als eigen tijdse zorginstelling met zo'n 25 specialismen ook proberen te doen. Samen werkend zorg op maat verlenen, gebruikmakend van de meest actuele kennis en ervaring. Het aanbod daarbij afstemmend op de vraag. De inzet van elke medewerker is daarbij essentieel. ledereen levert vanuit zijn/haar functie een bijdrage aan de geïntegreerde zorgverlening. Waar nodig ondersteund door kwaliteits-opleidingen. Samen moeten we het doen. Dankzij de ongedwongen sfeer in het Spaarne Ziekenhuis is de communicatie direct en open. Zo is een profes sionele en goed geoutilleerde werkomgeving ontstaan met betrokken en gemotiveerde collega's die je met open armen ontvangen. De ar beidsvoorwaarden zijn uiteraard volgens de CAO Ziekenhuizen. Spaarne Ziekenhuis vergoedt een deel van de kosten voor kinderopvang en ook op andere manieren bieden we extra's, zoals bijvoor beeld het fietsenplan en spaarloonregeling. Zo is werken in de gezondheids zorg ook voor jou gezond. En de ontwikkelingen gaan door. In 2004 verhuizen we naar een compleet nieuw ziekenhuis in Hoofddorp met Heemstede als buitenpoliklinische locatie. m/v Op de afdeling orthopedie/urologie/gynaecologie van het Spaarne Ziekenhuis, locatie Haarlem, ontstaan per heden vacatures voor 32-36 uur per week bieden je een boeiende en uitdagende werkomgeving binnen de zorgeenheid. In totaal kunnen er 43 patiënten worden opgenomen, die je samen met je collega's verpleegkun dige zorg biedt. De afdeling orthopedie, urologie en gynaecologie wordt gekenmerkt door een grote turn-over. Samenwerking, open communicatie en eigen verantwoordelijk heid staan hierbij centraal. Daarnaast wordt jou de gelegenheid geboden om je individu eel te ontwikkelen. Je salaris bedraagt op FWG-niveau 45 minimaal 1.542,- en maximaal 2.507,- bruto per maand (op fulltime basis). bent niet alleen enthousiast en gemotiveerd, maar je levert tevens een bijdrage aan de ontwikkeling en verdere integratie van de genoemde specialismen. Je bent initiatiefrijk, zelfstandig en je voelt je verantwoordelijk voor de zorg volgens de uitgangspunten van integrerende verpleegkunde. Het constructief samenwerken met collega's en andere disciplines vind je vanzelfsprekend. Info: Marijke Haasnoot en Julia Ydema, unitcoördinatoren, telefoon (023) 514 22 13. Reactie: sollicitatiebrief en c.v. met vacaturenummer ORTKLPZ/0301/MK vóór vrijdag 21 februari 2003 naar Paula Grapendaal, personeelsadviseur, Spaarne Ziekenhuis, Stafafdeling Personeel, Organisatie en Opleiding, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede. Of per email: pgrapendaal©spaarneziekenhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Specialisten in mensenwerk [I] www.spaarneziekenhuis.nl Als lezer van dit dagblad kunt u tegen gereduceerd tarief een Sprinter - plaatsen. U kunt van dit tarief gebruik g maken als u niet namens een bedrijf S of instelling adverteert en geen onder- nemer bent Ook is het mogelijk om uw w particuliere advertentie telefonisch, per fax, via onze website of e-mailadres op te geven. U kunt uw tekst op de bon invullen door per letter of leesteken één hokje te gebruiken. De kern van uw advertentie zal onmiddellijk opvallen als u maximaal één woord in HOOFD LETTERS schrijft. Voor een juiste verwerking van uw Sprinter is het noodzakelijk dat de bon ten minste twee dagen voor plaatsing in ons bezit is. U kunt belangstellenden via dit dagblad laten reageren door in uw advertentie tekst 'brief onder nr.' op te nemen. Voor die service berekenen wij een advertentieregel extra plus 5.- (ind. BTW) aan administratiekosten. De binnengekomen brieven worden op dinsdag en vrijdag aan u doorgestuurd. Als u een zakelijke adverteerder bent kunt u contact opnemen met onze medewerkers. Zij informeren u graag over alle mogelijkheden. Tel. 072-519 68 68, fax 072-519 68 69 Sprinters, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar www.plaatseensprinter.nl sprinters@hdc.nl Met een rubrieksadvertentie in het Leidsch Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant bereikt u ruim 267.000 lezers. *Omcirkel uw keuze. Rubrieksadvertentie voor plaatsing in het Leidsch Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant of in combinatie met Witte Weekbladen binnen deze regio* Dag bladen Dagbl. i.c.m. weekbl. 10.- 15.- 10,- 15.- 10,- 15,- 15,- 20.- 20,- 25.- 25.- 30,- ★♦Tevens plaatsing op internet. Plaatsingsdatum Prijzen zijn ind. 19% BTW. Naam Postcode/Woonplaats Tel. E-mail adres Handtekening Een aantal rubrieken kan uitsluitend worden geplaatst tegen vooruitbetaling. Onze advertentievoorwaar den en een overzicht van rubrieken kunt u vinden in de colofon elders op de pagina of in deze krant. www. plaatseen sprinter, nl Administratie- en Adviesbureau Bunnig Wortman B.V. Ons kantoor houdt zich bezig met administratieve en fiscale dienstverlening aan ondernemers uit het MKB. Een van onze activiteiten is de verwerking van Lonen en Sala wij doen dat goed. Nochtans blijven wij streven naar steeds betere dienstverlening daarom willen wij onze afdeling Salarisadministratie uitbreiden ervaren Wij bieden een goed salaris, een prettige werkomgeving met fiji collega's en goede toekomstperspectieven. Sollicitaties richten aan: Administratie- en Adviesbureau Bunnig Wortm; t.a.v. Erik Bunnig Postbus 1021 2302 BA Leiden E-mail: mailbox@bunnia.nl Een telefonische afspraak maken kan natuurlijk ook: 071-53113f Bezoekadres: Vijf Meilaan 135 A, 2321 RK Leiden. NOTARISKANTOOR OEGSTGEEST Mr. A. KLEIN LANKHORST, NOTARIS vraagt voor haar kantoor aan de Prins Hendriklaan 2 te Oegstgeest: Gevraagd wordt: - HAVO of vergelijkbaar diploma; - affiniteit met automatisering; - accuratesse; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - goede contactuele eigenschappen; - cliëntvriendelijke aanpak - in staat zelfstandig te werken; - ervaring in het notariaat strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: Een plezierige baan op een goed geoutilleerd middelgroot kantoor in een team van 6 medewerkers met uitstekende arbeids voorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie met korte levens loop graag binnen een week na het verschijnen van dit blad richten aan: Notariskantoor Oegstgeest Postbus 1218 2340 BE Oegstgeest tel. 071 -5157150 zoekt op korte termijn U bent verantwoordelijk voor een juiste werking van het financieel administratie» Daarnaast ondersteunt en adviseert u de directie, de uitvoerend producenten et artiesten over het financieel beheer. Functie U ontwikkelt en beheert het grootboek en de systematiek van kostenplaatsen, w en controleert de inkomende en uitgaande facturen en bereidt de betalingsopdri voor. U verzamelt en verwerkt financiële informatie ten behoeve van begrotingei jaarrekeningen en balansen en adviseert de organisatie en de artiesten bij het t en beheren van hun budgetten. U stuurt en controleert het werk van de andere medewerker. U verzorgt de personeels- en salarisadministratie. U adviseert de directie over de financiële gang van zaken, begeleidt de controle accountant, belastingdienst UWV e.a. U draagt zorg voor een goede vakinhoud! ontwikkeling en bewaakt de voortgang zorgvuldig. Indicatie werk- en denkniveau Minimaal MBA opleiding en 5 jaar werkervaring in soortgelijke functie, ervaring financiële programma's (o.a. accountview) Honorarium Salariëring volgens de CAO-theater, passende bij de zwaarte van de functie, uv en ervaring. Het is een dienstverband van 40 uur per week. Reacties Brief met uitgebreid C.V. voor 18 februari a.s. sturen naar Harry Kies Theaterp t.av. Marijke Reijnders, Steenschuur 17, 2311 ES Leiden of per e-mail marijke@harrykies.nl Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Marvin van G 071-5133985. Meer informatie over het bedrijf www.harrykies.nl wO&

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20