Projectadministrateur Het Motorhuis i Falck (Bedrijfswagen-)autotechnici m/v Bedrijfswagen-werkplaatschef/ Voorman m/v Service-adviseur m/v (Junior) Bedrijfswagenverkoper m/v INCASSO-MEDEWERKER M/V JURIST (M/V) BURGERS ERGON "X'vAi-jA i r S B°e lang moet ik nog omrijden? Verkeerkrant doktersassistente AC 25 JANUARI 2003 Voor Informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met TlUy 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 torhuis Groep s Groep werken in totaal gO mensen, verdeeld over een ital bedrijfsonderdelen. Elke dag ij keihard en enthousiast mee centrale doelstelling: tevreden Daar staat trouwens wel wat De Motorhuis Groep is bekend oede primaire en secundaire len. Prima begeleiding, sociaal beleid en een meer t onderlinge sfeer maken dat het uitstekend naar en graag heel lang bij ons mee *ffS van de ^olorhu's Groep een streepje voor irreg eling ersoneelskortingen condities voor en hypotheken De Opel-dealerbedrijven van De Motorhuis Groep kenmerken zich door een ple zierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaatsen en op onder steunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Het Motorhuis in Leiden beschikt over een gloednieuwe werkplaats voor bedrijfswa gens en twee werkplaatsen voor personenauto's Daar hebben we plaats voor enkele Vacaturenummer: |e komt te werken tussen enthousiaste collega's die net als jij beschikken over MHL0301 de specialistische kennis om de voertuigen van onze klanten op hoogwaardig kwaliteitsniveau te repareren en te onderhouden Dat doe je in nauw overleg met het receptieteam Verder denk je binnen het serviceteam mee over een nieuwe technische toekomst Voor deze functie moet je beschikken over: - Een le of 2e diploma voor (bedrijfswagen-)autotechnicus - Ervaring in de mobiliteitsbranche - Een geldig rijbewijs B We bieden je een salaris dat past bij je ervaring en opleidingsniveau Verder kun je natuurlek rekenen op een eigen brug met de modernste gereed schappen. Wil je je binnen ons bedrijf verder specialiseren en ontplooien (bij voorbeeld in diesel, APK-diagnose etc.), we regelen het kosteloos Een pracht van een technische toekomst ligt ook voor jóu binnen handbereik Verder zijn wij voor de bedrijfswagenwerkplaats op zoek naar een Vacaturenummer Een driedubbele taak eigenlijk. |e bent allereerst verantwoordelijk voor het reilen MHL0302 en zeilen in de werkplaats Dat betekent dat je aanspreekpunt én technische vraagbaak bent voor de monteurs aan wie je leiding geeft Maar. in voorkomen de gevallen neem je ook zelf je gereedschap ter hand om mee te sleutelen Verder sta ja aan onze balie klanten te woord, geef je uitleg en maak je repara tie- en ondethoudsafspraken. Voor deze baan moet je tegen wat stress kunnen en een degelijke tech nisch kennis hebben. |e moet klantgericht en commercieel kunnen denken en handelen én leidinggevende capaciteiten bezitten Ten behoeve van onze service-afdeling voor personenwagens zijn wij op zoek naar een Vacaturenummer: De schakel tussen klant en werkplaats. Misschien wel de meest uitdagende job MHL0303 automobielbedrijf. Want ook op piekuren moet je het overzicht kunnen behouden. |e staat onze klanten te woord en geeft hun wensen door aan de collega's in de werkplaats. Aan het eind van de dag zorg je vervolgens ook weer voor een uiterst correcte aflevering van de auto's In deze baan moet je stressbestendig zijn en beschikken over goede communicatieve vaardigheden en een commerciële, klantgerichte instelling. Een autotechnische achtergrond is natuurlijk wél belangrijk. Wil je over bovengenoemde vacatures meer informatie of wil je direct telefonisch solliciteren, dan kun je contact opnemen met onze after sales manager, de héér Wim Vollebregt (071-5351800 of 06- 51066990) Tot slot zoeken wij voor Het Motorhuis Bedrijfswagens (een snelgroeiend onderdeel van onze organisatie) een Vacaturenummer: |e bent spontaan, vriendelijk netjes, opgeruimd, betrouwbaar en ijverig... Spreek je duidelijke taal. ben je een verkoper in hart en nieren en is een negen-tot-vijf- mentaliteit je vreemd.dan kun je direct bij ons aan de slag We zoeken een enthousiaste collega die resultaatgericht is en die communicatief sterk in zijn of haar schoenen staat Beschik je over een grote dosis verantwoordelijkheidsge voel en ben je commercieel, dan ben je de juiste persoon om onze klanten te adviseren over de aanschaf van een bedrijfswagen Aangezien dat voor hen geen alledaagse zaak is. verwachten wij dat je weet waarover je praat. We vra gen een passende vooropleiding en commerciële ervaring Ihet liefst in de bedrijfswagenbranche). |e bent woonachtig in de driehoek Leiden, Katwijk. Hillegom. Voor meer informatie over deze vacature kun je in contact treden met Robert den Boer via telefoonum- mer 071-5351800 of 06-51571133. Ben je geïnteresseerd in een van bovenstaande prima jobs en wil je bij een hartstikke goed en betrouw baar bedrijf werken? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het betreffende vacaturenummer naar: Motorhuis Groep, afd Personeel 8. Organisatie, postbus 474. 2300 AL Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld egellng, Hoge elskortingen Het midden- en kleinbedrijf, financiële instellingen en particulieren nemen meer en meer maatregelen om zich te beveiligen. Daardoor zit Falck Security Systems duide lijk in de lift. Het succes van ons bedrijf stoelt op vakkun dige veiligheidsadvisering en degelijke uitvoering van de beveiliging. Wij adviseren systemen voor inbraak- en brand beveiliging, toegangscontrole en CCTV, en verzorgen daar door de installatie, het onderhoud en de storingsdiensten. Het plan van Falck Security Systems is om van 3 vestigingen .Amsterdam, Leiden en Nieuw-Vennep) met zo'n 100 professionals door te groeien naar 10 vestigingen met 500 professionals. Wij zijn onderdeel van Falck Neder land met 7.500 medewerkers en het wereldwijde opere rende Group 4 Falck A/S. Ter onderbouwing van de groei zoeken wij ervaren professionals met de klant als focus en zicht op de techniek. Voor meer informatie bel je met Ruurd Klein Langenhorst, tel. 020 - 512 11 11. Voor uit gebreide vacature-omschrijvingen bezoek je onze website www.falck.nl en solliciteer je direct. Je kunt ook je brief met cv sturen naar Falck Security Systems, ter attentie van Gaby Glaser, Valschermkade 20, 1059 CD Amsterdam. www.falck.nl VAN ARKEL GERECHTSDEURWAARDERS INCASSOBUREAU met vestigingen in Alphen a/d Rijn en Leiden. In verband met de sterke groei van ons kantoor zijn wij op zoek naar enthou siaste en gemotiveerde medewerkers voor de functie van: (37,5 uur per week voor de vestiging Leiden) U draagt zorg voor een goede en vlotte incasso van vorderingen. U wordt belast met het zelfstandig behandelen van dossiers, zoals het onderhouden van telefonisch en schriftelijke contacten met cliënten, debiteuren enz. Vereisten: minimaal MBO (37,5 uur per week) In deze zelfstandige functie voert u procedures, stelt u processtukken op en verstrekt u intern en extern juridische adviezen. Daarvoor dient u op de hoog te te blijven van relevante jurisprudentie en wetswijzigingen. Vereisten: een afgeronde studie Nederlands Recht Wat bieden wij: Een prettige werksfeer met grote zelfstandigheid. Werken in teamverband. Een salaris en uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden die in overeenstem ming zijn met de functie-eisen. Heeft u belangstelling: U kunt Uw schriftelijke sollicitatie en een CV binnen' 14 dagen richten aan: Van Arkel Gerechtsdeurwaarders Incassobureau t.a.v. de heer J. Hutten Postbus 2512400 AG Alphen a/d Rijn Pere-mail: ihutten van-arkel .com telefoon: 0172 - 427074 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. <S.: Van Arkel gerechtsdeurwaarders incassobureau Vanwege uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een voor de vestiging Leiden De functie: In de functie van projectadministrateur ben je samen met een ervaren projectadmini strateur, en later in een zelfstandiger rol, verant woordelijk voor het beheer van de uitgifte van projectnummers, het administratief registreren van offertes en orders, het afstemmen van offertes met orderbevestigingen en het registeren van opdrachten. Verder houd je je bezig met het opstellen, controleren en verzenden van facturen en je ziet toe op de naleving van administratieve procedures. In het kader van het financieel projectbeheer bespreek je de voortgang met de projectleiders. De coaching op het vakgebied zal plaatsvinden door een collega projectadmini strateur. Je rapporteert aan de controller over de voortgang van de werkzaamheden en je onderhoudt contacten met de boekhouding en debiteuren administratie. Je zult grotendeels opereren vanuit onze vestiging Leiden, maar ook vanuit de vestigingen Amsterdam of Rotterdam. Na een gedegen inwerkperiode zul je zelfstandig gaan functioneren als project administrateur. Je bent een echte teamworker, accuraat, resultaatgericht en weet de onderhanden zijnde projecten op de juiste 'spanning' te houden. Het profiel: Je hebt een opleiding op MBQ-niveau. Je hebt kennis van geautomatiseerde (project)- administratiesystemen en MS Office en je hebt bij voorkeur enige ervaring met een projectadmini stratie bij een installatie- of bouwbedrijf. Je beschikt over goede communicatieve eigenschappen. Het aanbod: Werken binnen een dynamische moderne onderneming, praktijkgerichte ontwikke lingsmogelijkheden, een salaris afgestemd op de zwaarte van de functie en prima secundaparbeids- voorwaarden. De procedure: Stuur je brief met curriculum vitae naar BURGERS ERGON, afdeling P&O, t.a.v. Leo Bosland, Postbus 61036,1005 HA Amsterdam. Informatie: Leo Bosland 020 6068217. E-mail: lbosland@burgers-ergon.nl. www.burgers-ergon.nl installatietechniek www.leidschdagblad.nl met BURGERS ERGON installatietechniek. is jouw persoonlijke groei voor ons de belangrijkste arbeidsvoorwaarde. Liggen jouw ambities in de Werktuigbouw of Elektrotechniek? Groei dan mee Gezocht per 1 april 2003 enthousiaste, zelfstandige en vriendelijke voor 2*4 dag in de week in het centrum van Leiden. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Mevrouw A. M. C. de Lorm, huisarts Witte Singel 72 2311 BN Leiden BURGERS ERGON installatietechniek is één van de grootste totaalinstallateurs in Nederland. Werken bij BURGERS ERGON betekent dan ook dat je aan grote, uitdagende projecten werkt. Daarbij Security Systems

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 31