//AK i crfflra Medewerker Zorgbemiddeling m/v j a florg en Zekerheid Ervaren leaseadviseur binnendienst m/v m MultiLease A. Groepsleid(st)er BSO B. Groepsleid(st)ers HEMBRUG Langeveld Hoofd Voorraadbeheer Bruins MEDISIZE Quality Supervisor ZATERDAG 25 JANUARI 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 157 i MM—«l—lll tllUBÜIUIllilflt De Divisie Zorg onderhoudt contacten met de diverse zorgverleners in de regio en maakt o.a. afspraken omtrent kwaliteit, doelmatig heid en budgetten. Voor een van haar zorgteams is Zorg en Zekerheid op zoek naar een: GEMIDDELD 34 UUR PER WEEK (PARTTIME IS MOGELIJK) HU IIIIII gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen, zowel ziekenfondsals particul Ons personeelsbeleid gericht op ontwikkeling. waarbij aandacht traal staat. Immers, de sleutel werkers! Een belangrijk doel organisatie is dan werkomstandigheden. Dat betekent: oog werktijden, inspraak goede combinatie privé-leven, handvatten verdere ontwikkeling open cultuur, waardoor iedereen wordt gehoord Spreekt dit jou aan Zorg en Zekerheid doet aan wachtlijst bemiddeling wanneer verzekerden te lang moeten wachten op zorg. De medewerker Zorgbemiddeling speelt hierin een belangrijke rol en heeft veel contacten met onze verzekerden en zorg verleners. De medewerker Zorgbemiddeling rapporteert over de gerealiseerde bemid delingen en signaleert knelpunten. Het is belangrijk dat de medewerker Zorgbemiddeling de wet- en regelgeving kan toepassen in de dagelijkse praktijk. Wij zeggen jou toe Een aantrekkelijk salaris tot maximaal 2.784,- op basis van een 34-urige werk- j week, en een interessant pakket aan arbeidsvoorwaarden, waarondereen dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt een HBO-opleiding (bij voorkeur HBO-V); een zorginhoudelijke (verpleegkundige) achtergrond; empathisch vermogen; klantgerichtheid. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contact opnemen met Marielle Luttik, zorg manager, telefoon (071) 5 825 830. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 2 weken sturen naar: Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Tamira Storre, HR-adviseur, Postbus400, 2300 AK Leiden. ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. föj Motorhuis Groep Bij de Motortiuis Groep werken In totaal ruim 1100 mensen, verdeeld over verschillende bedrijfsonderdelen. Elke dag werken dj enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Een degelijk sodaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun dn hebben en lang bij ons in dienst blijven. MultiLease verzorgt de leasing van alle merken personenauto's en bedrijfswagens en beheert voor haar cliënten 7.000 leasecontracten. We zijn één van de grootste niet-merk- en bankgebonden leasemaatschappijen in Nederland. In ons nieuwe kantoor in Alphen aan den Rijn staan 70 enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een objectief advies en een degelijke service aan de klant. Per direct zijn wij op zoek naar een: |e komt te werken in een gezellig team waarbij je de accountmanagers) ondersteunt. Na een introductie ga je zelfstandig offertes maken (leasetarief berekeningen) voor zowel de buitendienst als rechtstreeks voor de cliënten. Dit betekent in de eerste plaats dat je over goede contactuele eigenschappen, een dienstverlenende instelling en commercieel inzicht moet beschikken. Onderhandelen, initiatief nemen en flexibiliteit zijn woorden die passen bij jouw karakter. Verder dien je een opleiding op MBO-niveau gevolgd te hebben en is lease kennis een pré. Ben jij de persoon zoals boven omschreven? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het vacaturenummer en stuur deze naar: Motorhuis Groep, afd. Personeel Organisatie, postbus 474. 2300 AL Leiden. Wil je meer informatie, dan vertelt dhr. H.M. Vermond je graag alles over de functie (0172-245 245). Medewerkers van de Motorhuis Groep hebben altijd een streep/e voor: Aantrekkelijke autoregeling Winstdeling Studiekostenvoorzieningen Bedrijfsspaarregeling Hoge personeelskortingen lóók op brandstof) Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken Stichting Kinderopvang Humanitas helpt ouders/verzor gers van kinderen tot 16 jaar bij het combineren van werk, zorg, opleiding en vrije tijd. Bij onze werkzaam heden gaan we uit van vier kernwaarden: respect voor elkaar, ruimte voor ontplooiing, reflectie op wat we doen en we streven naar het beste resultaat. Verder werken we met een pedagogische visie die de kinderen aanspoort tot ontdekken en zich ontplooien. Naast kin derdagverblijven, centra voor buitenschoolse opvang en peuterspeelzalen hebben we bemiddelingsbureaus voor gastouderopvang en een Landelijk Meldpunt Kinderop vang dat opvang regelt voor medewerkers van bedrijven. In onze 25 rayons zorgen in meer dan 130 vestigingen enthousiaste medewerkers voor zowel een veilige da gelijkse opvang als voor de bemiddeling in kinderop vang van in totaal ruim 24.000 kinderen. Daarmee zijn we de grootste professionele organisatie op dit gebied. Voor onze Buitenschoolse Opvang De Tornado's in Noordwijk zoeken wij zo spoedig mogelijk een: (11-21 uur per week) Voor ons kindercentrum Wolkewietje in Noordwijk zoeken wij zo spoedig mogelijk: inzetbaar binnen diverse groepen (20-30 uur per week) In deze functies ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse opvang en ver zorging van een groep kinderen en voor het contact met ouders/verzorgers over de dagelijkse gang van zaken. )e voert je werk zelfstandig uit binnen een team, in overeenstemming met onze pedagogische- en kwaliteitsideeën. Achtergrond Er worden kinderen van anderen aan jouw zorg toevertrouwd. Daarom ver wachten wij dat je minimaal beschikt over een relevante opleiding op MBO- niveau. |e bent creatief en opbouwend en hebt respect voor de belangen van kinderen en hun ouders/verzorgers. Je hebt goede communicatieve eigenschappen en kunt zowel zelfstandig als in een zelfwerkend team functioneren. Voor functie A geldt je bent beschikbaar na schooltijd en tijdens alle schoolvakanties. Voor functie B geldt je bent beschikbaar op afroep. Aanbod Wij bieden je een afwisselende en uitdagende functie waarbinnen je samen met jé collega's naar een afgesproken resultaat toewerkt. Daarnaast bieden we je de kinderen, de ouders, je collega's en de ruimte aan als inspiratie bronnen en verder krijg je je persoonlijke coach. Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Kinderopvang, minimaal 1.438,17 en maximaal 1.922,36 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Medewerkers ont vangen een eindejaarsuitkering van 3,5% en kunnen verder gebruik maken van een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden bestaande uit: pc-project, fietsenplan, kinderopvang en kortingen bij verzekeringen en winkels. Solliciteren Als ook jij wilt werken aan de beste kinderopvang, stuur dan vóór 7 februari 2003 een sollicitatiebrief met CV naar kindercentrum Wolkewietje, T.a.v. G. van Delft, Gruenepad 2, 2203 EZ te Noordwijk, onder vermelding van 'functie A en/of B'. Of mail je brief naar: solliciteren@kov.humanitas.nl. Eerst meer weten? Wil je aanvullende informatie over deze functie? Bel dan met G. van Delft (rayonmanager) via telefoonnummer 06 - 53 68 15 50. Algemene informatie over onze organisatie vind je op onze website: www.humanitas-kov.nl. STICHTING HUMANITAS P. Nelis Zoon's, specialist in broeibollen voor de bloemproductie is eejoi familiebedrijf dat al meer dan 100 jaar bestaat. Het wordt geleid door een jong Management Team en haar directie. Belangrijkste artikelen zijn: hyacinten voor de kerstbroei, geprogrammeejee tulpen voor de bloeiperiode november-Pasen. Franse tulpen, opplant tulpen, 5 en 9°C behandelde tulpen. Onze belangrijkste afzetmarkt bevindt zich in Finland, Zweden, Noorwej10 daarnaast Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland en de Canarische eilanden. Eigen productie van 40 ha in Nederland en 20 ha in Frankrijk. Wij zijn op zoek naar; Een energieke vakman, die ons team komt versterken. p 0| De werkzaamheden: Mede verantwoordelijk voor de verschillende behandelingen van de dive bloembollen. Mede verantwoordelijk voor de afhandeling van de jaarrond export. In de toekomst bereid zijn om deze werkzaamheden zelfstandig te doen. Het profiel: Bloembollenvakman Teamspeler met leidinggevende capaciteit Kennis van technische zaken In het bezit van communicatieve vaardigheden Geïnteresseerd in deze functie of wil je meer informatie. Schrijf dan een bondige brief met curriculum vitae aan P. Nelis Zoon's B.V., Postbus 78, 2100 AB Heemstede, ter attentie van Dhr. G. C. de Graaf, directeur. P. Nelis Zoon 's B. V. HAARLEM-HOLLAND ii ISC f' Bi1. Hembrug b.v. heeft zich gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verkopei ultra-precisie CNC draaimachines. De machines zijn uitgerust met olie-hydrostati« hoofdspil en sledes. Naast het diamantdraaien worden onze machines met name ter vervanging van slijpbewerkingen, het zgn. finishharddraaien. Onder onze were) klantenkring bevinden zich fabrikanten van lagers, automobielonderdelen en ondei voor spuitgietmatrijzen. Onze Slantbed-Mikroturn 50 en 100 CNC produceren wij in serie, Daarnaast ontw en bouwen wij ultraprecisie CNC bestuurde speciaalmachines. nc E* Omdat een van onze medewerkers gebruik zal gaan maken van de vroegpensioenregeling zijn wij op zoek naar Een Kwaliteitsinspecteur M/V De volgende werkzaamheden zullen verricht worden: Het uitvoeren van ingangscontrole en vastleggen van meetresultaten Het uitvoeren van metingen aan nauwkeurig geslepen onderdelen en vastleggen meetresultaten Het verrichten van metingen op steeds wisselende klantenproducten en vastlegi meetresultaten. De meetopstelling staat hierbij van tevoren veelal niet vast Het begeleiden van afwijkende producten Het beheren van de meetmiddelen Het uitvoeren van externe audits bij leveranciers Het continue verbeteren van de meetkamer Vereiste opleiding en ervaring: MBO techniek Aanvullende opleidingen/cursussen in meettechniek Ervaring met bovengenoemde werkzaamheden Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij Een Monteur Wtb M/V Het monteren van diverse modules van de machines waarbij hydrostatica een belangrijke rol speelt. Het, na een gedegen inwerkperiode, zelfstandig opbouwen van een complete m Het verrichten van geometrische metingen aan de machine Het volgen van interne en externe cursussen is hiervoor vereist. Het verrichten van service bij veelal buitenlandse klanten. Het verrichten van machinale bewerkingen zoals boren/frezen Vereiste opleiding en ervaring: MTS-Wtb Zelfstandige en nauwkeurige werker Leergierig en dus bereidheid tot het volgen van cursussen, ook buiten de norma werktijden Bereidheid tot het maken van buitenlandse reizen Affiniteit met elektrotechniek strekt tot de aanbeveling Geïnteresseerd? Richt dan uw reactie aan: Hembrug b.v. t.a.v. de heer drs. R. J. M. Nefkens MBA Postbus 6014, 2001 HA Haarlem Tel: 023 51 24 900 Fax: 023 51 24 901 E-mail: nefkens hembruo.com Internet: http://www.hembrug.com PRODUCERS OFTHE FINEST HOLLAND BULBS Th. Langeveld b.v. is opgericht in 1908 en uitgegroeid tot een gerenommeerd bloembollen-exportbedrijf. De export is met name gericht op Noord Amerika, waar zowel zakelijke als particuliere klanten worden bediend. Th.Langeveld heeft een omzet van 45 miljoen euro. In Lisse en Hillegom zorgen 80 medewerkers voor de inkoop, productie en logistieke afhandeling. Ervaren voorraadbeheerder met organisatorische capaciteiten U wordt verantwoordelijk voor het voorraadbeheer waarbij u dagelijks voorraad- analyses uitvoert gericht op het oplossen en voorkomen van voorraad- verschillen in de operatie. Tevens analyseert u de optimale voorraadniveaus per item en verwerkt u voorraadmutaties in het geautomatiseerde systeem. U informeert het management over actuele aan wezige voorraad en u treedt op als contactpersoon tussen de vestigingen op het gebied van voorraadni- Enthousiaste organisator voor grootschalige onderneming Voor deze uitdagende zelfstandige functie is meerde re jaren ervaring op het gebied van voorraadbeheer noodzakelijk. U bent in staat zelfstandig te werken waarbij u intensieve contacten onderhoudt met de andere afdelingen van het bedrijf. Concrete werkervaring met een ERP pakket en pro ductie management wordt gevraagd. Het bedrijf biedt een functie met een grote verantwoordelijkheid en een unieke mogelijkheid om professionele voorraadbeheer een plaats in de organisatie te geven. Deze belangrijke sleutelpositie wordt uitstekend gehonoreerd. Voor meer informatie over de organisatie kijk op: www.langeveld.com Uw reactie kunt u bij voorkeur per e-mail sturen naar: bruins@bruins.nl t.a.v. M.T. du Prie 06-53 449 758 Voor meer informatie www.bruins.nl Bruins Recruitment bv Hoofdstraat 275 2171 BE Sassenheim Tevens gevestigd in: Oss en Wezep. RUINS^ gespecialiseerd in agri-food Medisize ontwikkelt, produceert en verkoopt medische disposables ten behoeve van ziekenhuizen in binnen- en buitenland. Zij is een klantgerichte organisatie met een vooraanstaande positie in de markt. Met 150 medewerkers heeft Medisize het totale proces van productontwikkeling tot levering aan de klant, in eigen hand. Hierdoor is zij in staat optimaal op specifieke wensen in'te spelen en biedt zij een hoog serviceniveau. Binnen de organisatie is wegens uitbreiding een vacature ontstaan voor de fulltime functie van De functie: Dagelijkse leiding geven aan het operationele deel van de kwaliteitsafdeling Het vrijgeven van producten en productieprocessen op basis van validaties Het implementeren van producten vrijgave gebaseerd op statistische proces controle Het coördineren van projecten in het kader van kwaliteits verbetering Medisize vraagt: 0 Een gestructureerde en energieke persoon die zelfstandig en klantgericht kan werken en flexibel is ingesteld 0 HBO werk- en denkniveau 0 Ervaring in de medische of farmaceutische sector 0 Kennis van statistiek en validatie is een pré 0 Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Medisize biedt: 0 Een uitdagende baan binnen een jong en enthousiast team 0 Een kans om jezelf verder te ontplooien 0 Ruimte voor eigen initiatief 0 Informele, no-nonsense organisatie met korte lijnen 0 Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw Sophia Lam, Quality Manager, telefoon 0252-576 888, E-mail:slam@medisize.nl. Heb je belangstelling? Schrijf dan je sollicitatiebrief met curriculum vitae aan: Medisize bv, t a v. de heer C.J. Bos, Postbus 366, 2180 AJ Hillegom, E-mail: cbos@medisize.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 26