f Van Kalmthout Van Niel De Sleutel" Coach Backoffice Verzekeringen m/v \ooêÉ florg en Zekerheid ELEKTROMONTEURS ir randstad SALARISADMINISTRATEUR(S) rol Directiesecretaresse PR-functionari parttime grondsteward(essen) 'ARTNERI AVIAPARTNER ZATERDAG 25 JANUARI 2OO3 HDC910 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk, tel. 023 5 150 137 Al ruim 75 jaar zijn wij als Ford-dealer een begrip in de Haarlemmermeer, de Duin- en Bollenstreek en omstreken. Ons personeelsbestand is uitgegroeid tot zo'n 140 medewerkers, verdeeld over vijt verschillende vestigingen. In Hoofddorp. Badhoevedorp. Lisse, Noordwijk en Amstelveen. Wij kunnen zonder meer jong en dynamisch genoemd worden. Professioneel, veelzijdig en een waardige dienstverlener in mobiliteit. Steekwoorden zijn kwaliteit en klantvriendelijkheid. En dat al ruim 75 jaar. Niet voor niets zijn we er trots op tot één van de grote en toonaangevende Ford- dealers van Nederland te mogen worden gerekend. Het aanscherpen van nor/pen en verdere tiding van onze service corrjjpu proces. Een tij goed kundig personeéTVên eerste vereiste is. Wij bieden een interessant arbeidsvoorwaardenpakket. De mogelijkheid tot volgen van opleidingen en trainingen via Ford Academy zijn er om je kennis te vergroten en je persoonlijke groei te ondersteunen. Ben jij onze nieuwe Senior of Master Technician? Laat het ons weten! Voor ons team in Lisse zijn we met spoed op zoek naar een Autotechnicus m/v en Rapid Service monteur m/v In een gezellig team verricht je zelfstandig onderhoudswerkzaamheden en reparaties aan personen- en lichte bedrijfswagens. Indien je een afgeronde Innovam-opleiding (of gelijkwaardige opleiding voor autotechnicus) in je bezit hebt of ben je een aankomend autotechnicus, kun je terugkijken op een (ruime) praktijkervaring en heb je ook nog eens een servicegerichte instelling, dan ben jij licht degene die we zoeken. Wij bieden je naast een goed salaris de mogelijkheid om door trainingen en opleidingen bij Ford Academy, opgeleid te worden tot Senior of Master Technician. Je sollicitatie kan zowe) schriftelijk als telefonisch. Stuur je sollicitatie met c.v. (per fax. e-maii of brieft aan: Van Kalmthout Van Niel Duin- en Bollenstreek B.V., T.a.v. de heer j.A.M. van Haaster, Postbus 439, 2160 AK Lisse, fax: 0252-418853, e-mail: j.v.haaster@vankalmthout.nl. Voor nadere informatie en/of een afspraak kun je hem rechtstreeks bellen op telefoonnummer: 0252-466901, of kom langs in Noordwijk en/of Lisse. DUIN- EN BOLLENSTREEK B V K 11W i* mm KW: i i «V VR ik, i ik I LITI H De Divisie Verzekeringen verleent service aan de bestaande klanten en werft nieuwe klanten. Binnen de divisie werken 300 mensen, ver deeld over vier afdelingen: Bedrijfsvoering,Verkoop, Frontoffice en Backoffice. Voor deze laatste afdeling zoeken wij een GEMIDDELD 34 UUR PER WEEK Spreekt dit jou aan Jouw coaching en begeleiding van de ongeveer 12 medewerkers is erop gericht omstandigheden te creëren waarbinnen zij zo zelfstandig mogelijk hun taken kun nen uitvoeren. Ook draag je zorg voor een optimale dienstverlening aan zowel inter ne als externe cliënten en ben je verant woordelijk voor interpretatie en (het laten) uitvoeren van de uitgebreide regel geving op het gebied van de Ziekenfonds wet. Als coach speel je een actieve rol iri overlegsituaties aangaande de werkzaam heden en fungeer je in voorkomende gevallen als vervang(st)er collega-coach. gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particulier. Ons personeelsbeleid gericht op ontwikkeling waarbij aandacht traal staat. Immers, de sleutel werkers! Een belangrijk doel organisatie is dan werkomstandigheden. Dat betekent: oog werktijden, inspraak goede combinatie privé-leven, handvatten verdere ontwikkeling open cultuur, waardoor edereen wordt gehoord. Je rapporteert rechtstreeks aan het hoofd Backoffice Verzekeringen. Wij zeggen jou toe Aantrekkelijk salaris tot maximaal 2.784,- bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek. Verder bieden wij I een interessant pakket aan arbeids voorwaarden, waaronder een dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt MBO-/HBO-werk- en -denkniveau; minimaal 1 jaar ervaring als leiding gevende in een soortgelijke functie; affiniteit met en/of ervaring binnen de gezondheidszorg; affiniteit met administratieve processen; competenties: o.a. plannen en organiseren, overtuigingskrachten resultaatgerichtheid. Grijp je kansen solliciteer Voor meer informatie kun je contact opne men met Arne Rekelhof, hoofd Backoffice Verzekeringen, telefoon (071) 5 825 507. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 2 weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Sjanie Starre, HR-adviseur, Postbus 400, 2300 AK Leiden. Gesprekken vinden plaats op 14februari. Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. tie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs g. GRIMBERGEN VAN PUTTEN ELEKTROTECHNIEK BV Zoekt met spoed gemotiveerde Elektromonteurs met ervaring - opleiding VEV EMSI, TSI of MTS - in bezit van rijbewijs B Leerling èlektromonteurs - opleiding MSI of VMBO E Wij bieden: - een goed salaris - spaarloonregeling - 8% vakantietoeslag - 25 vakantiedagen - 13 a.t.v. dagen - bij geschiktheid een auto van de zaak Grimbergen en van Putten Elektrotechniek is een gerenommeerd bedrijf gevestigd te Leiderdorp. Onze werkzaamheden bestaan uit het installeren van: - licht- en krachtinstallaties - Brandmeld-, besturing-, en intercominstallaties - Data- en telefooninstallaties Wij hebben een leuke werkomgeving, waarin je iedere dag weer ervaring opdoet. Interesse? Schrijf, bel, fax of mail ons. Grimbergen van Putten Elektrotechniek BV Bedrijvenweg 10b, 2351 BC Leiderdorp Tel.: 071-5410464 vragen naar D. van Putten. Fax: 071-5410688 E-MAIL: grimbergen@technonet.nl Leuk werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Junior account-assistent m/v Heb je affiniteit met cijfers en vind je het leuk om dingen uit te pluizen? Wij zijn op zoek naar een junior acccount-assistent. Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor het correct administreren van de financiële gegevens, het voorbereiden van projecten van de accountant, het bijhouden van de urenregistratie van de accountantafdeling en het assisteren bij de boekhouding en afsluiting van projecten. Ook registreer je alle inkomende gesprekken en verwerk je wekelijks de salarisadministratie. Kun je goed overweg met Word en Excel en beheers je de Engelse taal goed, zowel mondeling en schriftelijk? Heb je een afgeronde meao-opleiding en ben je per direct fulltime beschikbaar? Reageer dan snel! Informatie bij Manon Moerland, tel. (071) 524 95 25, Leiden, Schuttersveld 9. Voor meer vacatures: www.randstad.nl Stichting Bollenstreek biedt in de regio Duin- en Bollenstreek aan ruim 500 mensen met een verstande beperking een grote diversiteit aan ondersteuningsvormen. Er zijn ruim 500 medewerkers werkzaam en Centraal Bureau bevindt zich in Noordwijkerhout. De organisatie is onderverdeeld in divisie Dagbesteding divisie Wonen. Deze zijn ieder vanuit een eigen professie verantwoordelijk voor de ondersteuning aai cliënten. De organisatie is sterk in ontwikkeling. De stichting ondersteunt mensen met een verstande beperking, opdat zij 'gewoon' hun eigen leven kunnen leiden, met hulp van flexibele, individuele onderstem bij het dagelijks functioneren. 'Gewoon' betekent zélf regie hebben over je leven, zélf keuzes maken, rechtei plichten hebben, autonoom zijn, vrienden hebben, je kunnen ontplooien, naar vermogen bijdragen aai samenleving, een zinvol leven leiden. De economisch administratieve dienst (EAD) bestaat uit de financiële administratie en de salarisadministi In totaal werken er zeven medewerkers die mede vorm geven aan het uitbouwen van de EAD tot een eigenl en klantgerichte dienst. Wegens het bereiken van de OBU-gerechtigde leeftijd van de huidige salarisadministrateur is Stichting BollenM op zoek naar een fulltime of twee parttime Gezien de continuïteit van de werkzaamheden gaat de voorkeur uit naar een duobaanconstructie. DaartA één van beide fungeren als eindverantwoordelijke. Uw functie. Als salarisadministrateur bent u verantwoordelijk voor de salarisadministratie. U verricht administrl taken en controleert de aangeleverde mutaties op juistheid en onderneemt zo nodig actie. U voert nieuwe gegevl of wijzigt bestaande gegevens in het personeelsinformatiesysteem met betrekking tot de salarisverwerking. U contra de aangeleverde output van het salarisverwerkingsbureau op juistheid en overlegt met en informeert het hoofd El voorkomende gevallen. U beantwoordt vragen van hoofden en medewerkers over de salarisverwerking. U leveJ bijdrage aan goede managementinformatie en neemt deel aan het werkoverleg. Uw opleiding. U heeft een opleiding op MEAO-niveau, eventueel aangevuld met een vakopleiding fiscaal- en a recht. U heeft ervaring met Word en Excel en bezit uitgebreide vakkennis. Onze eisen. U verricht de werkzaamheden met grote mate van zelfstandigheid. U bent in staat om problemen I lossen, beslissingen te nemen en initiatief te tonen. Eisen worden gesteld aan sociaal gedrag in contacten met een d verlenend karakter, het kunnen luisteren en overtuigen, stimuleren en het bevorderen van een goede sfeer, oplettend, nauwkeurig en bezit een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden. De functie wordt ingedeeld in schaal 45 of 50 van de CAO Gehandicaptenzorg. FWgI minimaal 1.491,- en maximaal 2.423,- bruto per maand. FWG 50 is minimaal 1.691,- en maximaal 2.753,-j per maand. Informatie? Voor informatie kunt u bellen naar Ton Overdijk, hoofd EAD (0252) 345 717. Sollicitatie. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Stichting Bollenstreek, Dienst P&O, t.a.v. Hans Hoogeveen, Postbus 244, 2210 AE Noordwijkerhout of per e-mail sturen naar hhoogeveen@stgbollenstreek. nl Graag op de brief én de envelop het vacaturenummer vermelden: 303 STICHTir BOLLENSTREE1! Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. lo n voor zorg- en dlenstverlenin mensen met een verstandelijke bepe )ë- en daarom vragen wij: F Dn tin WONINGBOUWVERENIGIIp In verband met het vertrek van een van or medewerkers, zoeken wij per direct »es, «I (m/v, fulltime, 36 uur per wee De voornaamste taken binnen deze functie zijn: het voeren van secretariële zaken voor de directeur/bestuurder, Raad van Commissarissen i het Managementteam; het beleid, uitvoering en coördinatie van de Public Relations voor De Sleutels. VWO-opleiding aangevuld met secretariële opleiding en/of NIMA-PR; uitgebreide relevante werkervaring; gevoel voor kwaliteit; klantvriendelijke en klantgerichte houding; goede communicatieve en redactionele vaardigheden; energieke en initiatiefrijke werkhouding en instelling. en daarom bieden wij: In eerste instantie een aanstelling voor 1 jaar. Met het oog op fusieplannen kunnen geen garand worden gegeven voor de langere termijn. Salariëring conform CAO voor woningcorporaties in i( geval schaal 9 of 10 (ca. 2.330,- tot maximaal ca. 3.100,-) Reageren Voldoe je aan de eisen en werk je daarnaast graag in een informeel bedrijf, waar klantgericht hander hoog in het vaandel staat? Dan nodigen wij je van harte uit binnen 10 dagen na verschijnen van d advertentie schriftelijk te solliciteren. Wij streven naar een getrouwe weergave van de beroepsbevolli binnen ons personeelsbestand. Daarom roepen wij met name kandidaten met een allochty. afkomst op te reageren. Bij gelijke geschiktheid krijgen zij de voorkeur. Je kan je brief richten a Woningbouwvereniging De Sleutels, ter attentie van Jan Leo van Deemter, directeur/bestuunj Postbus 1041, 2302 BA Leiden. Voor meer informatie over de functie kun je eerst Jan Leo belli telefoon 071-579 87 91. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ONZE KLANTEN kiezen voor KWALITEIT, dus voor AVIAPARTNER Jij ook? Dan is er tussen aankomst en vertrek een mooie baan voor je! Aviapartner levert op 33 luchthavens in 5 landen in Europa afhandelingdiensten aan vliegmaatschappijen. In I999 is Aviapartner begonnen op Schiphol met 35 medewerkers en één vliegmaatschappij als klant. Nu praten we over de afhandeling van een twaalftal grote airlines op twee luchthavens, sinds december 2002 zijn we namelijk ook actief op Rotterdam Airport en rond de 550 medewerkers. Bij Aviapartner staat de klant altijd centraal en zijn onze bedrijfswaarden verwoord in kwaliteit, collegialiteit, creativiteit en een positieve strijd om de beste te willen zijn. Wil je meer informatie? Bel naar Cathelijne van Mannekes, tel. 020-4053416, of kijk op onze site: www.aviapartner.aero Voor al onze functies geldt: je moet Schiphol binnen een uur kunnen bereiken en de afgelopen vijf jaar in Nederland hebben gewoond. Voel je je aangesproken? Stuur ons dan je c.v. met een korte motivatie, waarin je tevens aangeeft hoeveel uur per week je wilt werken. Het adres vind je hiernaast. Vanwege uitbreiding op Schiphol zijn wij op zoek naar: Functie-eisen: minimaal HAVO/MBO-niveau. Bij voorkeur aangevuld met een toeristische opleiding of een opleiding aan het NLC. Goede beheersing Nederlandse, Engelse taal, aangevuld met Spaanse of Franse taal is een pre. Goede vaardigheid met computers. Representatief en een goed gevoel voor dienstverlening. Wij bieden in deze functie parttime dienstverbanden aan, maximaal 30 uur per week, verdeeld over vijf dagen. Ook is het mogelijk om als oproepkracht te werken. Dan stel je samen met de afdeling je rooster samen, dit is bijvoorbeeld goed te combineren met een zorgtaak of een opleiding. Bij indiensttreding begin je met een training, bestaande uit een basisopleiding en een systeemopleiding. Deze opleiding duurt twee tot drie weken, van 38 uur per week, tijdens kantooruren. Aviapartner BV T.a.v. mw. C. van Mannekes Postbus 75629 11 18 ZR Schiphol of mail naar: catfielynê.van.mannekes@aviapartner.aero The Network of Excellence m be Jge

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22