Bogdan Lobont eerste keeper voor Koeman SPORT Ferreira hoeft zich niet te schamen Ruiter Raymakers klaagt vrouwen aan Finale in American football om 'Chucky Bowl' n Ajax-trainer uit twijfels over Litmanen Satelliet gaat Vampeta in de gaten houden if* i" Zusjes Williams winnen simpel finale dubbelspel Kunstrijtitel voor Sloetskaja Raad voor aankoop NAC-stadion Vitesse premies in 13 spelers vail Vltes- zdurig onderhan- 1 gegaan met een de winstpremies. T) e club verwacht A seizoen ongeveer oen euro te bespa- »rs willen een mooi in, nu Vitesse op- lnP rikkeld in een vai trijd. De club ste- >en af op een be- Parijjrt van 9,2 miljoen aar hebben de spe nen zo'n zelfde actie loei okers in 'deet bal \vk e niet met naam oetballers in Britse Yoi zijn betrapt op het vrijdag 24 januari 2003 lag vo Pa omend voor een laatis al geschorst auv anden sinds 10 de- n ii andere twee moe- nog krijgen. Dat zij rapport van de 1! ide Britse anti-do- alge tg. In het vandaag je rapport wordt ld dat de voetbal voetballer, betrapt een ükvan nandrolon, eke jjk heeft gestraft, aar in Cafu |iaj ar Japan Y< De Braziliaanse du heeft een con- hae |d bij Yokohama fori e Japanse J-Lea- tet rige verdediger Vol s 1997 voor AS Ro ker Cafu heeft een st afgesloten met tus werkgever tot 2006. tse stervoetballer mi e terug naar het de wereldkampioen die bond ""topclubs ipn td« nilj marihuana. Eén iet '"h mist lup-duel de De Brit Tim Hen- :op gende maand het tefiel in de eerste wereldgroep met tennisser hoopte hersteld van een schouder, maar niet fit genoeg. P nan kan de Britse Taylor ook niet be- jdi rGreg Ru edski. v< rt na een ingreep amsterdam/gpd - Bogdan Lo- bont wordt de eerste keeper van Ajax gedurende de tweede com petitiehelft. Trainer Ronald Koe man heeft dit bekendgemaakt. De Roemeense international (25) raakte aan het begin van dit sei zoen geblesseerd aan een schou der. Afwisselend verdedigden Joey Didulica en Maarten Steke lenburg het Ajax-doel. Koeman: „Bogdan is ongelukkig geweest met zijn blessure. We hopen dat hij vanaf nu gevrij waard blijft van zulke ernstige blessures en dat hij kan laten zien wat hij kan. Hij is goed, jong en laten we hopen dat hij nu een langere periode aan de bak kan. Ik zie het zeker in hem zitten. Maar ik ken hem natuur lijk niet zo goed, omdat hij die blessure had en vorig seizoen was uitgeleend aan Dinamo Boekarest. Bogdan is niet groot, maar heeft wei uitstraling en is moedig." Lobont heeft een con tract tot medio 2006. Twijfel uitte de oefenmeester over Jari Litmanen. „Mijn gevoel over Jari is niet helemaal posi tief. Ik vind zijn inbreng te be perkt. Zeker in wedstrijden, maar dat komt vooral door de blessures. Ik hoopte dat zijn in breng tijdens trainingen, maar ook buiten de trainingen, groter zou zijn. Maar in zo'n periode van blessures is Jari erg met zichzelf bezig. Hij traint te wei nig. Ik had de hoop dat hij nu alles zou goedmaken, goed zou trainen en dan inhoud aan zijn rol zou kunnen geven. Maar we moeten voorlopig niet aan wed strijden denken. De komende periode kan ik nog niet op hem rekenen." Over Wamberto heeft de trainer wel een goed gevoel. „Ik heb het idee dat Wamberto in zijn hoofd is schoongespoeld. Hij is weer even terug geweest naar Brazilië en ik denk dat dat ook wel heeft geholpen. De laatste twee maanden voor de winterstop was zijn inbreng minder, maar in de tweede helft tegen Wolfs burg en de eerste helft tegen Aberdeen heeft hij prima ge speeld." Ook Zlatan Ibrahimo- vic kwam er goed vanaf. „Bij hem is het kwartje gevallen", al dus Koeman. „Als je bedenkt wat we vorig jaar rond deze tijd bespraken en wat nu, dan is dat een wereld van verschil." De jonge spelers, De Jong, See- dorf en Sneijder, deden het pri ma tijdens het winterse trai ningskamp, oordeelde Koeman. „De Jong is de laatste maanden als een komeet omhooggescho- ten, maar hij moet nog veel le ren. Sneijder is eveneens een ta lent. Bij hem is het afwachten hoe hij zich fysiek houdt. Maar de jongens kunnen zonder moeite mee, al heeft Seedorf nu een blessure die toch wel met overbelasting te maken heeft. Misschien zou je de jonge spe lers ook wel eens buiten de trai ning moeten laten, zoals ik nu soms met Trabelsi doe. De komst van deze nieuwe jongens geeft een nieuwe impuls aan de groep. Bij sommigen worden de ogen geopend. De concurrentie is er immers." Voor Koeman is het geen uitge maakte zaak dat Chivu of Van der Vaart volgend seizoen ver trekt. „De financiële markt is namelijk niet meer zo geweldig, dat elke club maar kopen kan. Chivu leek klaar voor een Euro pese topclub, maar ik vind dat hij de laatste periode concentra tiefoutjes heeft. Dat moet verbe teren. Het is tevens ook niet zo dat wij op zo'n laag niveau spe len, dat deze spelers minder worden als ze nog een jaar hier blijven. Maar ik heb het daar niet persoonlijk over met Chi vu." Ronald Koeman praat op de training met Bogdan Lobont. Foto: Hans van Weel sao paulo/gpd - De Braziliaanse voetbalclub Corinthians uit Sao Paulo gaat international Vampe ta met behulp van de satelliet tot afvallen dwingen. De oud- PSVer keerde dezer dagen ruim acht kilo te zwaar van vakantie terug. Twee daarvan zijn inmid dels weggetraind, maar in de overige zes heeft de clubleiding een hard hoofd. Vampeta staat niet als bekend om zijn stalen discipline. Daar om krijgt de international van zijn conditietrainer een polsap paraatje omgebonden, dat in di rect contact staat met eenzelfde type satelliet die gebruixt wordt bij het opsporen van gestolen auto's. De technische commis sie heeft bepaaïd dat de corpu lente middenvelder elke dag en kele uren rond het veld moeten draven bij een snelheid van 12 km/u. Verandering daarin of momenten van uitrusten wor den door de satelliet geregi streerd. Op die manier denkt de clubleiding zijn laksheid de baas te blijven en hem toch nog op tijd fit te krijgen voor het aan staande deelstaatkampioen schap. Vampeta zegt zich be handeld te voelen als een klein kind, maar hij zal de werkwijze niet saboteren. Agassi laat Zuid-Afrikaan kansloos h Griekse voetbal- Athene en PA- ;n divisie terug te lakl clubs achterstalli- jksi hulden niet beta- hebben dertig da- 1 in verplichtingen ïerg AEK, de club van Michel Kreek, gekregen dat het lijn de Poolse aan- ei Mielcarski moet betalen. PA- oegoslavische club r uim een half mil- V\ alen voor de niddenvelder op jnli ♦ernooi iet eerste duel van ei e van de strijd om ïvi oetbalbeker is Real en op eigen veld ekomen dan een 1- vlis igen Real Mallorca. Tiei ;e kwam na twaalf ebi 'oorsprong door van Portillo. Nad- b lorca na rust weer vi Dgte. Volgende turn. ric geeft effl Sluiter te stel Twintig minuten 'I Sluiter gisteren in >dig om voormalig winnaar Goran verslaan. De Kro- een lange blessu- ;w< opte bij een ach- agetO-4 en 15-30 zijn Ve< as. De 31-jarige larifeg zijn arm nau- aal mhoog. Ivanisevic pijnlijke ellebogen m als tweede ge- 2r speelt in de on egen een andere Zovko. door Gertjan van Geen Melbourne - Het was een pres tatie om trots op te zijn, maar daar bleef het ook bij. Wayne Ferreira bewees tijdens de Au stralian Open dat hij nog steeds meetelt in het internationale tennis. Op 31-jarige leeftijd een halve finale van een Grand Slam-toemooi spelen is niet niks. Jammer dat Andre Agassi een jaartje ouder én nog een ni- veautje beter is. Ferreira had niets te vertellen in de halve fi nale: 6-2, 6-2, 6-3 in een uur en 28 minuten. Agassi poetste vakkundig ook dit vuiltje weg. Hij verloor dit toer nooi pas een set en speelt per wedstrijd beter. De drievoudig kampioen op Melbourne Park is klaar voor een vierde titel. Niets of niemand staat in zijn weg. Zeker Ferreira niet, die in de tien voorgaande ontmoetingen met Agassi slechts een keer een set kon winnen. „Ik had geen kans", zei Ferreira. Er was echter niets om zich voor te schamen. Sterker nog, nie mand had hem elf jaar na zijn laatste optreden in de halve fi nale van Melbourne terug ver wacht. Het is nog niet eens zo lang ge leden dat Ferreira ermee wilde kappen. Hij gaf zichzelf nog één kans, in het jaar 2000. Hij was net vader geworden van een zoon, die opvallend genoeg op dezelfde dag als hij werd gebo ren. Ais hij weer rond de vijftig ste plaats zou eindigen, was het mooi geweest. Het werd de der tiende positie, alleen in 1992, '94 en '95 (toen hij zelfs eventjes zesde stond) had hij het beter gedaan. Ferreira ging daarom toch maar door. Met relatief weinig trainingsu ren in de benen kwam hij zon der verwachtingen naar het eer ste Grand Slam-toemooi van dit jaar. Het was zijn 49ste op rij. Op de grond, waar het in 1992 allemaal begon voor Ferreira, bleek hij onvermoede krachten aan te kunnen boren. Tegen Mardy Fish in de derde ronde maakte hij 2-0 achterstand in sets goed. In de kwartfinale te gen Juan Carlos Ferrero speelde de Zuid-Afrikaan zo weergaloos, dat de nummer vier van de we reld na twee verloren tiebreaks het hoofd in de schoot legde. Kom er maar eens om bij Ferrei ra, die zes keer van 0-2 terug kwam in zijn carrière en van de 39 gespeelde vijfsetters 27 keer als overwinnaar uit de strijd kwam. Verder ging zijn sprookje alleen niet. Andre Agassi, de alleskun- ner, blies het verhaaltje snel uit. melbourne/gpd - Morgen staan ze tegenover elkaar in de finale van het enkelspel op de Austra- liap Open, afgelopen nacht wonnen ze samen de eindstrijd van het dubbelspel. Venus en Serena Williams, toegelaten tot het toernooi met een wildcard, klopten in drie sets het Argen tijns/Spaanse koppel Paola Sua- rez/Virginia Ruano Pascual, zo genaamd het beste dubbel op deze aardbol: 4-6, 6-4, 6-3. De Amerikaanse zusjes waren als eerste geplaatst. Dat konden ze zelf in eerste instantie niet ge loven. Venus had immers geen ranking en Serena neemt de 25ste plaats op de wereldrang lijst in. Maar gezien hun status in het dubbel was het niet meer dan terecht Ruano Pascual en Suarez waren niet blij met het plaatsingscomi té. Vooraf vertelden ze de inter nationale pers dat ze te weinig respect kregen voor het feit dat ze de eerste plaats op de wereld ranglijst innamen en de laatste twee jaar op drie Grand Slams (Roland Garros 2x en de US Open) de beste waren geweest. Vannacht bleek hoe slap hun verweer was. Ook al won het Ar gentijns/Spaanse koppel de eer ste set, ze waren absoluut de minderen op de baan tegen Ve nus en Serena Williams, die op vijftig procent van hun kunnen speelden. Tumult na gala in Goes goes/gpd - Piet Raymakers legt zich niet neer bij het beeld dat is ontstaan over een vechtpartij na het ruiterbal van het paarden sportevenement Indoor Zee land, twee weken geleden in Goes. De springruiter uit Asten verdween na het incident sa men met zijn zoon Piet junior achter de tralies, eerst in het po litiebureau in Goes en later in het huis van bewaring in Mid delburg. Dat gebeurde nadat vier vrouwen aangifte tegen hen hadden gedaan. Raymakers heeft zelf een aan klacht ingediend tegen de vier betrokken vrouwen. Zij raakten in de nacht van vrijdag 10 op za terdag 11 januari bij de scher mutselingen gewond. Een liep een gekneusde kaak en een ka potte lip op, een ander werd be wusteloos naar het ziekenhuis van Goes overgebracht, waar een hersenschudding werd ge constateerd. Zij dienden later een aanklacht in tegen vader en zoon Raymakers. Raymakers zou niet uit de auto hebben willen stappen waarmee de vier vrouwen naar Schou- malmö - De Russin Irina Sloetskaja (foto) is in Malmö voor de vijfde maal Europees kampioene kunstrijden geworden. De 23-jarige wereldkampioene verwees gisteren in de kür de leidende Jelena Sokolova naar de tweede plaats. Achter beide Russinnen haalde de Hongaarse Julia Sebestien het brons. Sloetskaja, tweede in de kwalificaties en de korte kür achter debutante Sokolova, zag weliswaar een drievoudige saltsjov de mist ingaan maar overtuigde de jury toch van haar reeds lang bekende klasse. De zilveren medaillewinna res van Salt Lake City werd eerder Europees kampioene in 1996 en '97, daarna in 2000 en 2001. De Noorse Sonja Henie en de Duitse Katarina Witt zijn recordhoudsters met ieder zes Europese titels. Foto: Reuters/Paolo Coco ÈJ werkt «tenrijk es| Franker gaat als Eetecteur voor de ba tennisbond wer- (57) was al eerder n 1 Oostenrijk. Hij g 1 83 tot 1986 bonds- efl a vertrok hij naar en n er tot 1997 ve e blijven. Franker ve interim-toer- r van het ABN Am- mi nis Tournament, ne n Rotterdam Wim e begin december ;end jaar neemt eek de positie door Ans Bouwmans san Diego - Wie gaat er winnen? De vori ge ploeg of het huidige team van Jon 'Chucky" Gruden. De strijd tussen de boekaniers en de kapers - Tampa Bay Buccaneers en Oakland Raiders - om Su per Bowl 37 is al omgedoopt in de Chucky Bowl I. De jongste hoofdcoach in het American football - Gruden is 39 - vertrok vorig jaar van de Raiders naar de Buccaneers. Niemand had kunnen denken dat Gru den in één jaar tijd de ploeg uit Florida voor het eerst in haar geschiedenis zou leiden naar de finale in de American football-competitie. En dat nog wel tegen zijn oude maatjes uit Califomië, nu ge leid door Bill Callahan (46), de aan- valscoördinator onder Gruden die na diens vertrek werd gepromoveerd. De Buccaneers hadden er veel voor over om de succesvolle workaholic uit Oak land weg te lokken: 8 miljoen dollar om diens contract af te kopen en een hand vol kooprechten voor nieuwe spelers. Was dat niet wat overdreven, vroegen sommigen zich destijds af. Maar het ma nagement van de Buccaneers heeft het gelijk aan zijn zijde gekregen. Gruden wist zijn spelers ervan te overtui gen dat ze écht een kans maakten. En na twee achtereenvolgende jaren in de play offs van de Philadelphia Eagles te hebben verloren wisten ze de ploeg afgelopen zondag in de halve finale te verslaan. On danks de bittere kou, waaraan de spelers uit Florida niet echt gewend zijn. Maar ook daarop had Gruden hen voorbereid. Het komt maar zelden voor dat een coach zeker zo populair is als zijn spe lers, maar in Tampa Bay is dat wel het geval. Gruden is een kleurrijke figuur. Zijn bijnaam 'Chucky' is afkomstig van de plastic moordpop uit de filmreeks Child Play I, II, III en Bride of Chucky. Zijn vurige persoonlijkheid uit zich in het heetst van de strijd met allerlei grimassen en Grudens gezicht ziet er naast het speelveld zo gestoord uit als de kop van de filmpop. Staan de Raiders in de finale ohidat Gru den de fundamenten heeft gelegd? Is het succes van de Buccaneers volledig te danken aan de nieuwe coach? Het zijn maar enkele van de vele vragen die de af gelopen week zijn gesteld over het ge vecht tussen verleden en heden van Chucky's trainerscarrière. Het zal nie mand verbazen dat in Oakland de herin neringen aan de 'agressieve slavendrijver' niet altijd even positief zijn en er enorm veel waardering is voor de kalmte en rust van de nieuwe man aan het roer, Bill Cal lahan. „We hebben de Super Bowl gehaald zon der Gruden. Misschien was hij een sta- in-de-weg", zei ontvanger Jerry Porter van de Oakland Raiders. Gruden nam niet eens persoonlijk afscheid van ons voor hij vertrok, mopperde de speler. „Hij ging gewoon." In Tampa Bay wor den de energie en de aandacht voor elk detail van de nieuwe trainer geroemd. Daar is zijn naam gestegen tot mythisch niveau. „Jon bereidt zich als geen ander voor. Ik vind elke dag met hem opwin dend", zei quarterback (spelverdeler) Brad Johnson van de Buccaneers. In Oakland zijn de druiven zuur, consta teerde columnist Gary Shelton van regio nale krant St Petersburg Times deze week. Ze voelen zich afgewezen door de 'Kleine Generaal', zei hij. In Florida is het enthousiasme over het succes van de football-club groot. Tot nu toe waren de Buccaneers vooral beroemd - of berucht eigenlijk - vanwege hun record-aantal verloren wedstrijden. Na hun entree in de NFL (National Football League) in 1976 verloren ze 26 achtereenvolgende wedstrijden voor ze er eentje wisten te winnen. De ploeg draaide de laatste jaren goed, maar in de play-offs wilde het al maar niet lukken. Als de Buccaneers en Raiders zondag avond aantreden in het stadion van San Diego, dan zitten meer dan honderd mil joen Amerikanen voor de buis, met chips en dips. Chucky-poppen zijn er al, maar als de ploeg van Jon Gruden de strijd tus sen de 'zeerovers' weet te winnen, dan zou ook het eerste Chucky-standbeeld wel eens kunnen verrijzen. wen-Duiveland zouden worden gebracht. De vrouwen trokken daarop Raymakers uit het voer tuig, waarna hij en zijn zoon wild om zich heen zouden heb ben geslagen. Volgens Raymakers, in 1992 winnaar van goud en zilver op de Olympische Spelen van Bar celona, liggen de zaken totaal anders. „Ik ben door vier totaal onbe kende vrouwen uit de auto ge trokken en voor mijn donder ge slagen. Ik kon niets doen, want ik lag op de grond en mijn jas zat helemaal over mijn hoofd. Er zijn minstens tien mensen ge tuige van geweest. Ik zit 25 jaar in de ruitersport en heb in al die jaren nog nooit met iemand ru zie gehad. Mijn goede naam is aangetast." Raymakers is ook niet blij met de manier waarop hij door de politie is behandeld. „Ik wilde zelf aangifte doen, maar de vrouwen waren blijkbaar net iets eerder. Degenen die in Ne derland het eerst aangifte doen, worden blijkbaar meteen als slachtoffer behandeld." breda/anp - Een meerderheid in de Bredase gemeenteraad is op hoofdlijnen akkoord met de aankoop van het NAC-stadion door de gemeente Breda. Dat is gisteravond gebleken na een langer dan drie uur durende vergadering van een raadscom missie. De aankoop door de ge meente maakt voor het nieuwe bestuur de weg vrij voor de ge zondmaking van de Bredase club. Die verkeert in ernstige fi nanciële problemen. De gemeente heeft 15,7 miljoen euro voor de aankoop over. Dat bedrag zal wat omlaag gaan om dat bijna alle fracties niet zullen instemmen met een jaarlijkse subsidie als impuls voor de jeugdopleiding bij NAC, ook niet als NAC die samen met de ama teurclub Baronie zou gaan orga niseren. Enkele fracties willen ook dat NAC, ondanks de nood zakelijke scherpe sanerings maatregelen, gaat werken aan een financiële buffer. SPORTUITSLAGEN BASKETBAL New York. NBA. Philadelphia 76-ers - Dallas Mavericks 94- 107, Memphis Grizzlies - Sacramento Kings 98-104, Golden State Warriors - New Jersey Nets 105-97 HANDBAL Guimaraes. WK handbal mannen, voorronde. Groep A: Koeweit - Marokko 25-22, Polen - Tu nesië 24-22. Spanje - Joegoslavië 22-20. Stand: 1 Spanje 3-6 (79-63), 2. Joegoslavië 3-4 (80-56). 3. Tunesië 3-4 (79-68). 4. Polen 3-2 (69-80). 5 Koeweit 3-2 (59-87). 6. Ma rokko 3-0 (64-76). Groep B: Duitsland - Groenland 34-20. Qatar - Australië 28-23. IJsland - Portugal 29-28 Stand: 1. Duitsland 3-6 (120-53), 2. IJsland 3-6(114-60). 3 Portugal 3-4 (93-69), 4 Qa tar 3-2 (66-94), 5. Groenland 3-0 (56-98). 6. Australië 3-0(54-129). Groep C: Kroatië - Rusland 28-26, Hongarije - Saudi-Arabié 36-25, Frankrijk - Argentinië 35- 18 Stand: 1 Frankrijk 3-6 (94-65). 2. Kroatië 3-4 (82-74), 3. Rusland 3-3 (83-84), 4. Ar gentinië 3-3 (74-90), 5 Hongarije 3-2 (90- 85). 6. Saudi-Arabié 3-0 (66-91). Groep D: Egypte - Slovenië 27-26, Zweden Brazilië 29-21, Denemarken - Algerije 22-19. Stand: 1 Denemarken 3-6 (83-67), 2. Zwe den 3-4 (83-73), 3. Egypte 3-3 (75-80), 4. Al gerije 3-2 (66-69), 5. Slovenië 3-2 (79-85), 6. Brazilië 3-1 (67-79). KUNSTSCHAATSEN Kramnik (Rus) - Topalov (Bul) 1-0, Krasenkow (Pol) - Radjabov (Rus) 0-1. Grisjoek (Rus) - Polgar (Hon) 0-1. Stand: 1. Anand 7, 2. Polgar 6,5 3. Van Wely, Barejev, Ivantsjoek, Radja bov, Kramnik 5,5, 8. Sjirov, Grisjoek, Karpov 5, 11. Topalov 4,5, 12. Ronomariov 4, 13. Krasenkow 3,5,14. Timman 2. Grootmeestergroep B, tiende ronde: Nijboer (Ned) - Zhang (Chn) 0-1, Rogers (Aus) - Stell- wagen (Ned) 0-1, Hector (Zwe) - Naiditsch (Dui) 0-1, Acs (Hon) - Jonkman (Ned) 1/2-1/2, De Vreugt (Ned) - Koneru (Ina) 1-0, Cmylite (Lit) - Kostenjoek (Rus) 1/2-1/2. Van der Wiel (Ned) - Karjakin (Oek) 1/2-1/2. Stand: 1. Zhang 9, 2. Stellvvagen b.5. 3. Nijboer, Nai ditsch 6. 5. Karjakin 5.5, 6. De Vreugt, Hector 5. 8. Rogers 4,5, 9. Cmylite, Van der Wiel, Jonkman 4,12. Acs, Kostenjoek. Koneru 3,5 SKi Anterselva. Biatlon, wereldbeker. Vrouwen, 15 km: 1. Dafowska (Bul) 43.37,6, 2. Baïlly (Fra) 0.29, 3. Tjörhom (Noo) 0.34, 4 Tsjernoesova (Rus) 0.39, 5. Atsjatova (Rus) 1.06. 70 Straub (Ned) 10.22. Stand WB: 1. Dafowska 449. 2. Becaert (Fra) 381, 3. Gla- gow(Dui) 331. Malmö. EK kunstrijden. Vrouwen, eindstand na de kür: 1. Sloetskaja (Rus) 3.0 punten (kür geeft doorslag). 2. Soko lova (Rus) 3.0, 3. Sebestien (Hon) 6,4. 4. Kos- tner (Ita) 9,4, 5 Liatsjenko (Oek) 9.6, 6. Mani- atsjenko (Oek) 12,4. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3004. 1.6.17.19.23.25.29.38.39 45.46.50.51.57. 58.62.65.67.69.80. (Onder voorbehoud van typefouten). SCHAKEN Wijk aan Zee. Corus schaaktoernooi. Grootmeestergroep A, tiende ronde: Ponomari- ov (Oek) - Van Wely (Ned) 1-0, Ivantsjoek (Oek) - Timman (Ned) 1-0, Barejev (Rus) - Karpov (Rus) 1/^-1/2, Sjirov (Spa) - Anand (Ina) 0-1. Hakuba. Schanssprimen, wereldbeker. Eindstand K120: 1. «giller (Oos) 260,1 pun ten (132,5 122,0). 2. Hautamaeki (Fin) 248.4 (125,5 122,5), 3. Miyahira (Jap) 247,8 (125,0 123,5), 4. Schvvarzenberger (Oos) 246,8, 5 Malysz (Pol) 245,7, 6. Ahonen (Fin) 242,6 Uitgeschakeld na eerste manche. 48. Mayr (Ned) 80 m. 49. Kreuzer (Ned) 80,5 m. Stand WB: 1. Ahonen 813 punten, 2. Ma lysz 737, 3. Hannawald (Dui) 721. TENNIS Melbourne. Australian Open, 10,6 miljoen eu- dubbel finale: Williams/Williams (VSt/1) - Ruano Pascual/Suarez (Spa/Arg/2) 4- 6 6-4 6-3. Heilbronn. Challenger mannen. Tweede ronde: Davidenko (Rus/1) - Van Lot- tum (Ned) 7-5 6-4, Sluiter (Ned) - Ivanisevic (Kro) 4-0 opgave Ivanisevic. ZAALHANDBAL Eredivisie vr Hellas-NEAuitg.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 15