en TncahJiss B ÏTR ts> I Andreas -> College «TEGELHANDEL^L ar cijfers ér lunmirsy IJ MAATSCHAP REMMERSWAAL STAAT EEN COMFORTABELE STOEL KLAAR aankomend assistent accountant m/v gevorderde assistent accountant m/v SASSENHEIM medewerker communicatie/webmaster m/v I Ben jij een klantenbinder? TWEEDEGRAADS BEVOEGDE DOCENT ENGELS leiden bvJjj enthousiaste showroommedewerker m/v allround boekhouder Zaterdagpostbodes (m/v) Parttime postbodes (m/v) I ZATERDAG 11 JANUARI 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Maatschap Remmerswaal biedt een veelheid aan specialismen. Accountants, belastingadviseurs, automatiseringsconsulenten en andere medewerkers begeleiden cliënten volledig op administratief, fiscaal en automatiseringsgebied. Onze reputatie is mede gebaseerd op het alert inspelen op problemen en vragen. Die stoel is symbolisch voor onze prettige werkomstandigheden. Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Zo'n 30 mannen en vrouwen omvat ons team. wat door onze cliënten omschreven wordt als bijzonder deskundig, klantgericht, maar ook gezellig informeel. Daarom zoeken wij ter uitbreiding: In het bezit van PD, MEAO diploma en/of studerend voor MBA/SPD Voor deze boeiende functies zoeken wij geschikte kandidaten. Affiniteit met automatisering en kennis van Exact software en MS Office is een pré. De werkzaam heden voor deze functies zijn zeer afwisselend. Het uit voeren van werkzaamheden bij onze cliënten behoort tot de mogelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie zullen wij vertrouwelijk behan delen. Stuur uw reactie t.a.v. de heer P.J. Vergeer CB. MAATSCHAP REMMERSWAAL Raadhuislaan 4 2242 CP Wassenaar Tel. 070 511 93 43 E-mail@maatschap-remmerswaal.nl http://www.maatschap-remmerswaal.nl De gemeente Sassenheim is een dynamische gemeente met bijna 15.000 inwoners, centraal gelegen i„ de Duin- en Bollenstreek tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag. De gemeentelij» organisatie is opgedeeld in drie afdelingen en een stafbureau. In totaal werken er ongeveer 100 medewerk] Voor het stafbureau Organisatie en Communicatie zijn wij op zoek naar een voor 18 uur per week, te verdelen over maandag, dinsdag en donderdag Wat houdt de functie in: Je verzorgt als redacteur de inhoud van de website www.sassenheim.nl, waaronder het invoeren van nieuwe berichten en teksten en je zorgt ervoor, dat deze website actueel is. Daarnaast verzorg je de wekelijkse informatiepagina in de krant en de eindredactie voor de jaarlijks te verschijnen gemeentegids. Je ondersteunt je collega bij het verzorgen van mailingen, persberichten, brochures en de organisatie van bijeenkomsten voor inwoners. Je hebt in deze functie contacten met de pers, maatschappelijke organisaties en inwoners. Functie-eisen: Voor deze functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat op mbo-niveau, by voorkeur aangevuld met een communicatie-opleiding, die goed kan werken met programma's als Word, Excel en PowerPoint. Ervaring met het actueel houden van websites is een pre. Je bent creatief en beschikt over een flexibele en klantgerichte instelling. Je hebt een goede beheersing van de Hederlandse taal in woord en geschrift. Voorts kun je nauwkeurig én onder tijdsdruk werken, zelfstandig en in teamverband. Wij bieden: Wij bieden je een boeiende baan in een prettige werkomgeving, waar elke dag anders is en eigen initiatief wordt gewaardeerd. Voor deze functie is een maximaal brutosalaris bereikbaar van 2.213,-- (schaal 6, gebaseerd op een 36-urige werf exclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering. Daarnaast bieden wij je een pakket met uitsll arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktiji aantrekkelijke opleidingsfaciliteiten. Inlichtingen: Wil je nog meer informatie? Heem dan contact mevrouw I. Klos, medewerkster Communie Voorlichting, telefoon (0252) 24 22 42. Of onze webpagina www.sassenheim.nl. Heb je belangstelling? Stuur je sollicitatie vóór 21 januari 2003 ni college van burgemeester en wethq t.a.v. het stafbureau Organisatie en Commuj Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder verij van "vac. OC/3" op de envelop. Mailen kan ooL vacature@sassenheim.nl. De eerste gespreksronde wordt op 31 januari gehouden. De gemeente Sassenheim geeft uitvoering aan de Wet Reïntegratie Arbeidsgehandicapten en de Wet Stimulerini Arbeidsdeelname Minderheden. Behoor je tot een van def groepen, zoals in deze wetten is bedoeld, en voldoe je ai functie-eisen, dan nodigen wij je nadrukkelijk uit te sollid Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gestj topa verpakking bv Dan hebben wij een uitdaging voor je! Topa Verpakking BV is onderdeel van de Topa-groep, bestaande uit: Dopak. leverancier van hoogwaardige golfkarton nen verpakkingen en het Topa Instituut, research ontwikkeling. Als groot handel in transportverpak kingen biedt Topa Verpakking haar klanten een uitgebreide keus aan innovatieve verpakkings oplossingen. Onze verkooporganisatie bestaat uit vier verschillende Klantenservicegroepen, elk met hun eigen specialisatie. Ons aanbod: Als commercieel binnendienstmedewerker versterk je onze Klantenservicegroep Engineered Packaging Key-Accounts. Deze specialistische afdeling ontwikkelt en levert hoogwaardige verpakkingsoplossingen en is voor haar partners vaak full-service supplier (zie ook www.topa.nl). Samen met je collega's vorm je een enthousiast, jong en daadkrachtig team. Je werkt 36 uur per week voor een dynamisch bedrijf met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Na een gedegen training vorm je met onze buitendienstmensen een twee-eenheid. Je hebt zeer regelmatig telefonisch contact met je eigen klanten en biedt ze een stuk actief verpakkingsmanagement. Jij biedt ons: Een uitstekend communicatievermogen Commercieel instinct en doorzettingsvermogen Een absoluut pro-actief servicegevoel Een afgeronde HAVO of MBO-opleiding Een goede beheersing van Duits en Engels in woord en geschrift Ervaring in een vergelijkbare functie is een pré Affiniteit met automatisering Innerlijke rust Een gezonde dosis humor Schrijf je brief met CV binnen 10 dagen aan John Bakker, Teamleider Klantenservicegroep EPKA (0252 245259). Topa Verpakking BV, Torenlaan 10, 2215 RW in Voorhout (Mailen kan ook: john.bakker@topa.nl) Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt I niet op prijs gesteld. CHR SCHOLENGEMEENSCHAP VMBO MAVO HAVO VWO Het Andreas College is een protestants christelijke scholengemeenschap. Het christelijk karakter tracht de school herkenbaar te maken in dag openingen, vieringen en de dagelijkse zorg voor elkaar. De leerlingen zijn verdeeld over twee locaties. De locatie Rijnmond verzorgt de beroepsgerichte leerwegen, de locatie Pieter Groen leidt op voor de theoretische leerweg, het havo- en vwo-diploma. De school is sterk in leerlingbegeleiding en hecht aan buitenlesactiviteiten. Er ontstaat met ingang van 1 maart 2003 op de locatie Rijnmond een vacature voor een voor een 25 lesuren per week In eerste instantie is er sprake van een vervanging. Het wordt niet uitgeslo ten geacht dat met ingang van het nieuwe schooljaar het dienstverband kan worden omgezet in een reguliere betrekking. Ook als u nog een studie Engels volgt, kunt u reageren. De salariëring vindt plaats in schaal LB CAO-VO. Als u wat meer wilt weten over de functie kunt contact opnemen met de heer L.P. van der Hooft, directeur Personeel, Financiën en Beheer, tel. 071- 4013128 (school) en tel. 0252-231579 (privé). U kunt uw sollicitatiebrief ook aan hem richten. Ons adres is: Andreas College, Postbus 48, 2220 Katwijk. Wij willen uw reactie graag voor 21 januari 2003 ontvangen. De juiste man/vrouw op de juiste plaats Ter versterking van ons team zoeken wij een en een met kennis van Exact Grote Beer De Tegelhandel Leiden BV Bloemistenlaan 51 2313 BB LEIDEN Tel. 071 - 5144642 Fax: 071 - 5121344 Openingstijden Showroom: Ma. t/m vr. 08.30 - 12.30 en 13.30 - 17.30 uur Donderdagavond koopavond 19.00 - 21.00 uur. Zaterdag 09.00 - 14.00 uur Openingstijden Magazijn: Ma. t/m vr. 08.30 - 12.30 en 13.30 - 16.30 uur Donderdagavond koopavond gesloten. Zaterdag 09.00 - 12.00 uur www.detegelhandelleiden.nl verkoop@detegelhandelleiden.nl TPG Post zoekt voor de vestiging Voorschoten Als zaterdagpostbode bezorg je per fiets of lopend de post bij je klanten. Tevens zoeken wij: voor maximaal 10 uur per week. Ben jij enthousiast, klantvriendelijk en representatief? In bezit van een stevige fiets en minimaal 16 jaar? Kun je zelfstandig werken? Dan hebben wij voor jou dé baan, waarbij we in overleg met jou het aantal uren en de dagen waarop je gaat werken, vaststellen. Wij bieden je een goed salaris en een fietsvergoeding. Interesse? Bel (071) 561 07 41 voor een afspraak of schrijf naar TPG Post BV, afdeling Personeelszaken, Antwoordnummer 98104, 2300 VB Leiden (postzegel niet nodig) en vermeld je gegevens inclusief je telefoonnummer en geboortedatum. We nemen dan direct contact met je op. Wynn 's Nederland B V maakt deel uit van de Amenkaanse Wynn Oil Company. De vestiging in Zoeterwoude ver- zorgt de verkoop en distnbutie van Wynn's automotive- en industneproducten in Nederland Het assortiment I bestaat uit een breed gamma smeermiddelen en een complete lijn professionele toevoegingen voor brandstoffen I en oliën voor automotive en industriële toepassingen. De Nederlandse vestiging heeft 12 medewerkers. Wegens het binnenkort bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige functionaris zoeken wij een: Functieomschrijving Na een gedegen inwerkperiode krijgt u de verantwoording over de volledige administratie van het bedrijf De kernactiviteiten hierbij zijn: De administratieve organisatie De boekhouding Salarisadministratie Belastingaangiften Budgettering Verzorgen van rapportage aan zowel moederbedrijf als wel aan overheidsinstanties Functie-eisen Wij zoeken financieel manager met uitgebreide ervaring, liefst in een wat kleiner bedrijf. die deze uitdaging wil aangaan U beschikt over kennis op minimaal HEAO niveau Kennis op het gebied van Exact software is een pré. Goede contactuele eigenschappen en een goede kennis van de Engelse taal zijn onontbeerlijk voor deze functie Wij bieden Een zelfstandige en uitdagende functie met voldoende ruimte voor eigen initiatieven. De beloning en emolumenten zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie en de ervaring van de kandidaat. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W.J. van Vemde. telefoon 071 - 589 44 02 (tijdens kantooruren) of mobiel 0653 70 52 97 Wij zien uw sollicitatie voorzien van uitgebreide CV. c g binnen twee weken tegemoet. Wynn's Nederland B.V. T.a.v. de heer W.J. van Vemde Postbus 54 2380 AB Zoeterwoude w.j vanvemde@wynns.nl www.wynns.nl A LEADER IN ENGINE TREATMENT Wynn Oil Company maakt deel uit van de Parker Hannifin Cooperation. driebergen ACCOUNTANTS fe H drieberger^ lELASTINGADVISEll Ons kantoor maakt momenteel een forse groei door) voornamelijk binnen de driehoek Amsterdam - Alphen aan den Rijn - Westland. Vandaar dat we team van ruim 30 collega's graag willen uitbreidei met enkele enthousiaste Dat cliënten er wel bij varen als ook ónze mede werkers met veel plezier naar hun werk gaan, weten we bij Driebergen Driebergen maar al te goed. Niet voor niets vormen de onderlinge verhoudingen en de korte lijnen al meer dan 30 jaar de basis voor het succes van ons kantoor. We doen er dan ook alles aan om de werksfeer optimaal te houden. Van 'gebakken lucht' houden we niet; van prettige omgangsvormen én goede arbeidsvoorwaarden des te meer... (assistent-)accountants v/m De (assistent-)accountants met wie we graag kennii maken, hebben enkele jaren ervaring, zijn ambitie* houden van afwisseling in een gezellige werkomgevl Met plezier werken zij mee aan het samenstellen en controleren van jaarrekeningen en talloze andere rapportages ten behoeve van onze cliënten. Dat onsj kantoor bereid is daarvoor een goed salaris te beta spreekt voor zich. Ben je geïnteresseerd? Schrijf dan zo spoedig mogri een sollicitatiebrief t.a.v Gerard van Zwieten (071 402 16 21). Ons adres: De Ruijterstraat 2, 223| Rijnsburg; e-mail: algemeen@driebergendriebergel

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 38