In het kader van verder kijken werken is oké Secretaresse M/V IJsselmuiden Zn. B.V. vraagt per di HEMA BANKETBAKKERIJ Parttime medewerk(st)ers IJSSELMUIDEN ZN. Sgiirero TRAINEE PERSONEELS FUNCTIONARIS 2 Facilicom KAT W UK X ZATERDAG 11 JANUARI 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Oravendijk. tel. 023 5 150 137 Verruim je blik als... Baliemedewerker M/V 24 uur max. 2.424,- bruto per maand (schaal 7). ©exact personeelsinterntediair leaseautobusinessdassloungelimoservicecourtesycarrendezvousflyingdui Schoonhouden Voor diverse interessante bedrijven in de regio Leiden zijn wij op zoek naar enthousiaste secretaresses. Naast de administratieve taken zoals het uitwerken van correspondentie, agendabeheer, notuleren en het boeken van za neem jij ook initiatief om andere verantwoordelijkheden op je te nemen. Je hebt een relevante opleiding en het aantal jaren werkervaring als secretaresse. Je kunt goed met de computer overweg en beheerst de Nederlandse, E bij voorkeur ook de Duitse taal in woord en geschrift. Beschik je daarnaast over de volgende eigenschappen flexibel, assertief en stressbestendig? Dan bieden deze bedrijven jou een uitdagende, afwisselende baan in een d) werkomgeving met een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Bel met ons kantoor in Leiden, tel. 071 - 514 20 20 of stuur een e-mail naar leiden@exactpi.nl Kijk voor een baan van nu op www.exactpi.nl vraagt voor de banketbakkerij in Leiden: Bent u per week ca 12 tot 16 uur beschikbaar in zowel de ochtenden als de middagen van maandag t\m vrijdag, (geen weekend) en lijkt het u leuk te assisteren bij het maken van het Hema gebak, neem dan contact op met de bakkerij in Leiden voor het maken van een vrijblijvende afspraak. Voor meer informatie: Hema Banketbakkerij Admiraal Banckertweg 3 2315 SR Leiden Industrieterrein "De Waard" Tel. 071-5223745 Vraag naar Dhr. Roozendaal. Wij denken aan iemand: met een opleiding op Mavo/Havo niveau die ervaring heeft met WP/WORD/EXCEL met een goede administratieve achtergrond die stressbestendig is met een prettige telefoonstem leeftijd boven 22 jaar Wij bieden: Een zeer afwisselende functie in een prettige werkomgeving. Goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitsluitend schriftelijke reacties kunnen binnen 10 dagen aan onderstaand adres gestuurd worden. v INSTALLATIES SASSEtfe", TECHNISCHE HUB V DOORNEWEG 7-2 171 K/SASsl NHLIM -TKI. II252-260I0I - FAX I MAIL: intott» i|-^elmunJcnh\ nl ISO j^flZDXXj 9001 aan ooi Schoonmaken is een vak, schoonhouden een kunst. Bedrijfsdiensten Gom Schoonhouden is een lan delijk opererende schoonmaak- organisatie met 15 vestigingen. Met 6.500 personen wordt een omzet van ruim 100 miljoen euro gerealiseerd. De persoonlijke benadering van een regionaal bedrijf combineren we met de professionaliteit van een grote organisatie. We hechten veel waarde aan betrokkenheid, een no-nonsense mentaliteit, een duidelijke werkorganisatie en open communicatie, zowel intern als extern. Facilicom 8edrijfsdiensten bestaat uit ondernemingen op het gebied van schoonmaakonder houd, bewaking en beveiliging, cateringbeheer, uttzendwerk, bouwkundig en technisch onderhoud en maincontracting Met meer dan 15.000 mede werkers realiseren we jaarlijks een omzet van rutm 450 miljoen euro. Als facilitaire dienstverlener richten wij ons op de volledige verzorging van op maat gesneden, ondersteunende diensten Wij verstaan de kunst van ons vak. Ben jij iemand die hieraan een bijdrage kan en wil leveren? Dit is je kans. Wij zoeken recent afgestudeerde HBO-ers of HBO-ers die binnenkort afstuderen en die het potentieel hebben om, middels training on the job, door te groeien naar de functie van zelfstandig personeelsfunctionaris binnen onze organisatie. Voor de divisie Gom Schoonhouden zoeken wij in de regio Den Haag een: BEN JIJ binnenkort of net afgestudeerd HBO-er, bij voorkeur in de richting van de-opleiding Personeel Arbeid; en vind je herkenning in de volgende trefwoorden: mensgericht, nuchter, verantwoordelijk, resultaatgericht, energiek, teamplayer en dienstverlenend. WIJ BIEDEN JE een afwisselende, uitdagende en zelfstandige baan in een enthousiast team; een goed arbeidsvoorwaardenpakket; een individueel trainings- en ontwikkelingsprogramma. IN DE FUNCTIE: geef je, onder begeleiding van de personeelsmanager, vorm en inhoud aan zeer diverse personele thema's; ben je, samen met de personeelsmanager, verantwoordelijk voor de personeelsaangelegenheden van een district waarin ca. 650 mensen werkzaam zijn; vervul je een belangrijke adviserende rol voor het middenkader; ondersteun je het middenkader bij het oplossen van personele vraagstukken; vervul je een zogenaamde klankbordfunctie voor de leidinggevenden; werk je mee aan projecten binnen en buiten het district; word je gecoacht door de personeelsmanager. REAGEREN? Voor meer informatie over Gom Schoonhouden en het trainee ship kun je contact opnemen met Marloes Ouwerkerk, personeelsmanager, 070 - 317 45 19. Of kijk op www.gom.nl. Ben je gemotiveerd om voor Gom Schoonhouden aan de slag te gaan, richt dan je sollicitatie aan: Gom Schoonhouden, t.a.v. Marloes Ouwerkerk, Donau 106 -108, 2491 BC Den Haag. Of stuur een e-mail naar mouwerkerk@gom.nl. www.gom.nl Katwijk is zee, strand, visserij en kerken en in Nederland lopen we allemaal op klompen. Zo zie je maar hoe beeldvorming de werkel\ kan vertekenen. Maar we timmeren vandaag de dag stevig aan de weg. Ontdek een eigentijdse gemeente met een herkenbare hista een sterke regiofunctie. Benut het gezonde spanningsveld tussen traditie en vernieuwing. Medewerker personeelswerving 16 uur per week op min. 4 d.p.w. waaronder de vrijdag (vacaturenummer 46C/02/LD) Je verzorgt de in- en externe bekendmaking van onze vacatures en regelt de aanvragen en plaatsingen van uitzendkrachten. Je verzamelt gegevens t.b.v. verslaglegging en statistieken. Verder bewaakte de geldende proce dures en termijnen en de toegewezen budgetten Je hebt een MBO-opleiding, enkele jaren werkervaring en bent bekend met geautomatiseerde gegevens- en tekstverwerking Je communicatieve vaardigheden en ie Nederlandse taalbeheersing zijn uitstekend Je salaris bedraagt maximaal 2.105,- bruto per maand bi| 36 uur per week. Voor informatie bel je met Gerard Winkel Groenendyk, hoofd van de Wij zitten midden in het verder ontwikkelen en uitvoeren van een uitdagende toekomstvisie vol ambitieuze plannen. Daarnaast zijn wij gestart met een proces om onze organisatie beter te laten aansluiten bij de wensen van de burgers. Naast een interessante baan bieden wij je een uitstekend salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en volop ruimte voor eigen initiatief. Meer weten over deze functie? Bel dan met Dirk Pronk, afdelingshoofd Publiekszaken. t. (071) 54 54 860 of Kunette Caltenbach t. (071) 54 54 853 of kijk op www.werkeninleiderdorp.nl Reageren! Je sollicitatiebrief met CV kun je tot 20 januari 2003 richten aan Gemeente Leiderdorp, afdeling personeelszaken. Postbus 35. 2350 AA Leiderdorp, o.v.v. de functienaam. Gemeente Leiderdorp Leiderdorp in een nieuw perspectief afdeling Personeel, Organisatie Informatievoorziening, telefoon 071-40 62 440 Meer weten? Kijk voor uitgebreide informatie op www.katwifk.nl/vacatures. Je sollicitatie stuur je vóór 27 januari a.i naar de Gemeente Katwi|k, afdeling CPOI, Antwoordnummer 140' 2220 VB Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer of j( mailt naar: vacatures@katwiik.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. De afdeling Publiekszaken bestaat uit 28 medewerkers, verdeeld over drie clusters telefoon/receptie, communicatie en economische aangelegenheden en vergunningen. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een baliemedewerker. Baliemedewerker m/v. Je verncht aan de publieksbalie diverse baliewerkzaamheden betreffende de Gemeentelijke Basis Administratie en behandelt aanvragen voor o.a. paspoorten en rijbewijzen. Je hebt een functiegerichte opleiding op MBO-niveau met meerde re jaren ervaring op het werkterrein en een goede beheersing van de engelse taal. Je werkstijl kenmerkt zich als dienstverlenend, initiatiefrijk, zorgvuldig maar tevens flexibel, stressbestendig en klantgericht. Daarnaast beschik je over goede communicatieve vaardigheden en ben je bereid cursus(sen) te volgen om de beno digde kennis eigen te maken. Je bent bereid om in wisselende roosters (inclusief de woensdagavond) te werken.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22