JE WERK ZAL JOU EEN ZORG ZIJN heliomare tempo-team medisch centrum alkmaar mijn ziekenhuis n dan is hier de volgende mijlpaal ni jouw ontplooiing 1 Rijnseest (B-)verpleegkundigen en verzorgenden IG m/v Zo IG l6 NOVEMBER 2002 ien werken aan betere geestelijke gezondheidszorg igeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1800 verkers. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelmogelijkheden, verzorging en afgestemd op de van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard |rt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid t cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. ïgeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een prettig jtrerend werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. èamleider A Zuur entrum voor Langerdurende Zorg Leiden e.o. inctieschaal: FWG 60 andplaats: Oegstgeest icaturecode: 301002/DF erpleegkundigen ingerdurende zorg jlltime en parttime leerdere onderdelen Rijngeest Groep, zijn ook mogelijkheden voor de opleiding tot •rpleegkundige. inctieschaal: FWG 40 - 45 andplaats: Oegstgeest. Noordwijk, Noordwijkerhout icaturecode: 120902/AvRE edewerker laboratorium uur In de ochtenden indheidscentrum tieschaal: conform CAO GGZ andplaats: Oegstgeest irecode: 300802/EB ychiaters Programmacoördinatoren rgprogramma's stemmingsstoornissen en chotische stoornissen itrum voor GGZ Duin- en Bollenstreek irmatie: Dan Cohen, manager behandelzaken, ifoon (0252) 342 610 (secretariaat). Preventiefunctionaris coördinator consultatieteam 36 uur (combinatie van beide functies) Centrum voor Ouderenpsychiatrie Functieschaal: 55 Standplaats: Leiden Vacaturecode: 311002/DG Informatie: dhr. E. van Slooten, tel. (071) 523 93 33 Verzorgenden, verpleegkundigen of anders opgeleiden voor de Flexpool Fulltime of parttime Voor het gehele werkgebied van de Rijngeest Groep. Functieschaal: afhankelijk van functie-inhoud, opleiding en ervaring Vacaturecode: 161100/RE Informatie: Mathijs Dobson of Dieuwke Triest-Jousma. telefoon (0252) 342 467. Heb je interesse in een van deze functies? Vraag snel het informatiepakket aan onder vermelding van de vacaturecode of bel vrijblijvend voor een afspraak met Personeel en Organisatie van de Rijngeest Groep, telefoon (0252) 342 330. Je kunt ook schrijven naar: Rijngeest Groep, Personeel en Organisatie, postbus 5000, 2200 KA Noordwijk. Meer informatie over deze en andere banen bij de Rijngeest Groep vind je op de vacaturepagina van de website: www. rijngeestgroep. nl Jeroep Heliomare is eert veelzijdige, dynamische en ondernemende organisatie. Wij richten ons op het ondersteunen van mensen met een dreigende of aanwezige handicap bij hun streven naar maximale zelfstandigheid. Wij doen dit door middel van het apart of in samenhang aanbieden van revalidatie, onderwijs, arbeids integratie, wonen, woontraining, dagbesteding en sport. Heliomare heeft hiermee een unieke plaats in het land. Ons streven is erop gericht op een deskundige wijze invulling te geven aan de vragen van onze cliënten. Bij Heliomare zijn - verspreid over de provincie Noord-Holland - circa 1000 mensen werkzaam. Voor het revalidatiecentrum te Wijk aan Zee zoeken wij voor minimaal 28 uur per week Op de verpleegunits worden, diagnosegericht, patiënten opgenomen om enkele maanden te revalideren. De redenen voor opname lopen uiteen: CVA, brandwonden, chronisch pijn, dwarslaesie, niet-aangeboren hersenletsel en neurologische en orthopedische aandoeningen. Er zijn op verschillende units vacatures voor verpleegkundigen of verzorgenden IG. Voor de verpleegunit, waar patiënten zijn opgenomen met een niet-aangeboren hersenletsel, zouden wij graag in contact komen met een B-verpleeg kundige. De verpleging vervult een spilfunctie in het revalidatieproces en begeleidt de patiënt bij het opbouwen van een zo volwaardig moge lijk bestaan. Wij werken volgens het systeem van Eerst Verantwoordelijke Verplegende. Wij wijzen de patiënten toe op twee deskundig heidsniveaus: dat van senior verplegende en verplegende. De senior verplegende, veelal een verpleegkundige, krijgt patiënten toegewezen die behoefte hebben aan midden- en hoogcom- plexe zorg. Daarnaast ondersteunt de senior de unitleider en neemt deze bij afwezigheid waa. Ook neemt de senior zo nodig de avond- en weekendcoördinator en het nachthoofd waar. De senior verplegende heeft extra taken ten aanzien van kwaliteit en coaching van de mede werkers. De verplegende, veelal verzorgende IG, krijgt patiënten toegewezen op het niveau van laag- en middencomplexe zorg en heeft de mogelijkheid door te groeien naar het seniorniveau. Daar voor moet je ten minste 28 uur per week werken en vragen wij minimaal twee jaar revalida- tie-ervaring en de voortgezette opleiding. Ook zijn er mogelijkheden om door te leren van niveau drie naar niveau vier.Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuizen. Verder kunnen wij bemiddelen bij kinderopvang en zijn er tal van interne en externe bijscholingsmogelijkheden. Uw reactie Wilt u meer informatie, een rond leiding of eens meelopen? Bel dan met een van de afdelingshoofden Verpleging, telefoon 0251-288222. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u onder vermelding van vacaturenummer R02-05 richten aan mevrouw H.J.M. McCallum- van Vliet, afdeling Personele en Sociale Zaken. Relweg 51, 1949 EC Wijk aan Zee. E-mail: psz@heliomare.nl. U kunt ook een sollicitatieformulier aanvragen. Bel in dat geval 0251-288337. Ons internetadres is: www.heliomare.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. evean rj^zórg I Voor regio Zaanstreek/Waterland Gun jezelf een leuke baan kijk op www.evean.nl Ook voor een bezoek aan de banen-informatie- markt in Evean Oostergouw op 22 november a.s. Voor meer informatie over werken in de gezondheidszorg loop je binnen bij Tempo-Team of kijk op www.tempo-team.nl. www.hardnodig.nl Kim: "Als verpleegkundige in het medisch centrum alkmaar weet je wat er van je verwacht wordt; je zorgt voor de coördinatie en continuïteit van de totale zorg voor de aan jou toegewezen patiënten. Dat is hard werken, maar ook afwisselend en uitdagend. Het is prettig dat je zelfstandig alle voorkomende verpleegkundige werkzaamheden kunt verrichten en op die manier een actieve bijdrage kunt leveren aan het patiëntgericht verplegen. En dat binnen een zeer gevarieerde patiëntengroep. Alles bij elkaar vraagt dat veel verpleegtechnisch handelen bij hoogcomplexe zorg," maar ook aandacht voor psychosociale aspecten bij de patiënten. Gelukkig sta je er in je werk niet alleen voor. Want je betrokken en enthousiaste collega's dragen het werken in teamverband net zo'n warm hart toe als jij." verpleegkundigen oncologie (m/v), 36 uur, max. 2,482,- p.m. (fwg 45) Op de afdeling oncologie staat de behandeling en verpleging van patiënten met kanker centraal, maar er worden ook patiënten met hematologische aandoeningen behandeld. De patiënten worden behandeld met chemotherapie, radiotherapie, immunotherapie en hormoontherapie of een combinatie hiervan, waarbij aandacht en zorg voor de begeleiding van de patiënt en zijn naasten essentieel is. Het team kenmerkt zich door enthousiasme en betrokkenheid. Vacaturenummer zgt 02.117. verpleegkundigen orthopedie (m/v), 32-36 uur, max. 2.482,- p.m. (fwg 45) Op deze prettige werkplek, waar wordt gewerkt volgens moderne technieken en behandelmethoden, is plaats voor meerdere nieuwe collega's. Binnen de afdeling bestaat een nuchtere visie op patiëntenzorg waarbij patiëntgerichtheid, begeleiding, motiveren en communicatie sleutelwoorden zijn tijdens de opname. Vacaturenummer ort 02.115a. verpleegkundige dagbehandeling interne (m/v), 32-36 uur, max. 2.482,- p.m. (fwg 45) Voor deze afwisselende afdeling zoeken we een tijdelijke vervanger wegens de zwangerschap van een van onze collega's. In deze functie wordt niet gewerkt in wisseldiensten. Vacaturenummer zgt 02.130. verpleegkundige interne geneeskunde (m/v), 32-36 uur, max. 2.482,- p.m. (fwg 45) Deze veelzijdige afdeling, die gespecialiseerd is in interne geneeskunde en maag-, darm,- en leverziekten, heeft plaats voor een enthousiaste collega, die affiniteit heeft met het specialisme. Vacaturenummer zgt 02.14841 verpleegkundige cardiologie (m/v), 36 uur, max. 2.482,- p.m. (fwg 45) Deze dynamische afdeling waar continue vernieuwingsprojecten gaande zijn, zo starten we binnenkort met dotter behandelingen, zoekt ter uitbreiding van het team een nieuwe collega. De vacature is voor 36 uur, maar minder is bespreekbaar. Vacaturenummer zgt 02.140. verpleegkundige neurologie/-chirurgie (m/v), 20-36 uur, max. 2.482,- p.m. (fwg 45) Een functie op een vernieuwende en dynamische afdeling. Zo is er onlangs gestart met een brain care unit, waarin medium care wordt geboden aan onder andere patiënten in de acute fase van een eva. Ook bieden wij de mogelijk heid tot verdere ontwikkeling naar verpleegkundige niveau 5. Vacaturenummer zgt 02.161 Solliciteren? Stuur je brief binnen 14 dagen naar de afdeling p&o (o.v.v. het betreffende vacaturenummer linksboven in je brief). Of kijk op onze website voor een uitgebreide vacatureomschrijving. Bezoek ook onze stand op de banen beurs in de Grote Kerk te Alkmaar op 21 en 22 november aanstaande. Het MCA is een van de 16 Samenwerkende Topklinische opleidingsziekenhuizen, mca, postbus 501, 1800 am alkmaar, www.mca.nl

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 43