Zorgpioniers Website kankerbestrijding gezocht in Vijfhuizen en Hoofddorp Willem f'/oc i V Wijkverpleegkundigen m/v De Willem van den Bergh zoekt initiatiefrijke medewerkers Wonen en Dagbesteding Medewerkers Wonen i7 fte) Medewerkers Dagbesteding 5 fte) van den Bdtgh KANKERBESTRIJDING Wat ben ik dat? U Wij hebben de instelling. DEGEEST| Verzorgenden C timi Verpleegkundigen Wijkverpleegkundigen ZATERDAG l6 NOVEMBER 2002 Voor de begeleiding en ondersteuning van onze cliënten zoeken we een groot aantal zowel kleine als grote parttimers (max. 32 uur) zijn welkom om te solliciteren. De Willem van den Bergh ondersteunt en begeleidt al bijna tachtig jaar mensen met een verstandelijke beperking in Zuid-Holland. In 2003 openen we voorzieningen in de Haarlemmermeer. Per 1 april 2003 gaat de Willem van den Bergh begeleiding en ondersteuning bieden aan 21 cliënten. Zij gaan wonen in vier zorgwoningen in Vijfhuizen. Ongeveer de helft van deze mensen heeft ook een auditieve handicap. In Heemstede openen we tegelijkertijd een dagcentrum. In de tweede helft van 2003 verwelkomen we nog eens acht mensen in Hoofddorp Floriande, waar we acht appartementen en een steunpunt in gebruik nemen. In de jaren daama zullen er nog allerlei andere voorzieningen bijkomen. Wonen Als eerstverantwoordelijke medewerker wonen (FWG 45) ben je verant woordelijk voor de ondersteuning van één of meer cliënten. Jij zorgt er voor, dat de cliënt de juiste, deskundige ondersteuning krijgt. Je bent verantwoordelijk voor (totstandkoming en uitvoering van) het zorgplan en coördineert de afstemming met de dagbesteding. Je kunt ook één van de deskundige medewerkers (FWG 40) worden, die in het dagelijks werk de cliënten de gewenste ondersteuning bieden, zonder de hierboven beschreven verantwoordelijkheid. En je kunt de cliënten ondersteunen in hun dagelijkse, persoonlijke zorg en bij de huishouding, zonder specifieke deskundigheid, vanuit het besef dat sommige mensen hierbij wat meer aandacht en begeleiding nodig hebben (FWG 30). Dagbesteding Als eerstverantwoordelijke medewerker dagbesteding (FWG 45) ben je er verantwoordelijk voor dat de cliënt het juiste dagbestedingspro gramma op de juiste wijze krijgt aangeboden. Je bent verantwoordelijk voor (totstandkoming en uitvoering van) het activiteitenplan en je stemt af met je collega in het wonen. Je kunt ook één van de medewerkers (FWG 40) worden, die de cliënten deskundig ondersteunen bij hun dagbesteding, zonder de hierboven be schreven verantwoordelijkheid. En ook in de dagbesteding zijn mensen nodig die de cliënten ondersteu nen in hun dagelijkse, persoonlijke zorg en voor huishoudelijke taken, zonder specifieke deskundigheid, vanuit het besef dat sommige mensen hierbij wat meer aandacht en begeleiding nodig hebben (FWG 30). Voor de eerste twee taken van beide functies is specifieke deskundigheid vereist en ervaring kan een voordeel zijn. Hoe dan ook: je stelt de cliënt centraal, in het besef dat je eigenlijk "in haar of zijn huis"aan het werk bent en dat het er om gaat, dat je hen biedt wat gewenst is om zeifin het leven te kunnen staan. Je moet geen moeite hebben met een (positief-)kritische benadering door de cliënt, diens familie en zeker ook elkaar. Het wordt ook van jou verwacht. Je wordt hierbij coachend ondersteund door je teamleider. Besef ook dat het om nieuwe locaties gaat, in een nieuwe omgeving. Dat betekent dat nog lang niet alles is, zoals het moet worden en dat initiatief, afstemming, doorzettingsvermogen, creativiteit en flexibiliteit bij je professionaliteit horen. Natuurlijk staat daar wat tegenover. De Willem van den Bergh biedt de medewerkers ruime ontplooiingsmogelijkheden o.a. in de vorm van trainingen en opleidingen. Salaris Salariëring is conform de CAO Gehandicaptenzorg en bedraagt, op basis van een fulltime dienstverband: FWG 45: maximaal 2.423,— bmto per maand FWG 40: maximaal 2.207,— bmto per maand FWG 30: maximaal 1.999,- De Willem van den Bergh verwacht van al haar medewerkers respect voor de christelijke identiteit van het centrum. - bmto per maand. Informatie Informatie over de functies is te krijgen bij de zorgmanager, Marja van Lier, telefoon 06 - 20 616 087. Sollicitatie Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeel Organisatie van de Willem van den Bergh, t.a.v. de heer M. van Zanten, Postbus 295, 2200 AG Noord wijk. Dit kan ook via e-mail. Je gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in de eerste twee weken van december 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ;1lJDU -7r,n rt O - Willem van den Bergh, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 36421 00 www.w-vd-bergh.nl poo.willemvdbergh@sheerenloo.nl 'sHeerenLoo Zorggroep Willem van den Bergh maakt deel uit van de 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort Internetgebruikers kunnen ge makkelijk aan wetenschappelijk verantwoorde voorlichting over kanker komen. Gewoon surfen naar de website van de Neder landse Kankerbestrijding/Ko ningin Wilhelmina Fonds (KWF): www.kankerbestrijding.nl Daar staat een schat aan infor matie over kanker, kankerpre ventie, vroege ontdekking van kanker, behandelingen, of over bijvoorbeeld leven met kanker en omgaan met kanker in je gezin. Het is een uitgebreide site, ook met informatie over kankeronderzoek of over beur zen en subsidies van het KWF. En natuurlijk ook over manieren om het KWF te steunen. DANKZIJ GIFTEN De site is mogelijk gemaakt door iedereen die het KWF steunt, bijvoorbeeld tijdens de jaarlijkse collecte voor de kan kerbestrijding in 2001 van 3 - 8 september. De Nederlandse Kankerbestrijding/Koningin Wilhelmina Fonds is te herken nen aan de Rode Krab en het CBF-Keurmerk voor Goede Doe len. Wie de collectant mist kan een gift overma ken op giro 26000 t.n.v. Koning in Wilhelmina Fonds, Am sterdam. NEDERLAND KONINGIN WILHELMINA FONDS Sophialaan 8, 1075 BR Amsterdam U hebt het idee dat u veel meer zou kunnen als u de kaï Dat uw ideeën de ruimte moeten krijgen. Wij zijn niet zo zo alledaags, zo star. Ontdek u zelf bij De Geestgronden. Vruchtbare grond voor üw talent. Bezoek vandaag nog onze stand o Ruim Baan beurs in de RAI te Amsterdam. De Geestgronden heeft ri vacatures van verpleegkundige tot secretaresse. Kijk voor meer infori onze website www.wijhebbendeinstelling.nl of bel (023) 583 24 14. lijk par spi bei de nse etieb Thuiszorg IJmond rr in idig Thuiszorg IJmond biedt zorg aan mensen in de 6IT geving en stemt haar hulp daarbij af op individ lijkheden en behoeften van de klanten Tot de pri 6T horen alle vormen van verpleging en verzorging bij het huishouden, kraamzorg, zorg v voedingsvoorlichting en dieetadvisering. voorlich vontie en uitleen van verpleegartikelen Thuisz rgS heeft ca. 900 medewerkers en is werkzaam in de Castricum, Heemskerk. Uitgeest, Beverwijk en viste om Als Verzorgende C houdt je je bezig met li bejaardenverzorgende. diploma! chamelijke verzorging en beperkte huis- of verzorgende C-OVDB. Het jp V\ houdelijke werkzaamheden. draagt maximaal 1.686.24 brult De benodigde opleiding is een diploma de van vier weken op fulltime bai| jfl verzorgende niveau 3. gezinsverzorgende. Als verpleegkundige verricht je verpleegkun dige taken in de thuissituatie. Je signaleert veranderingen in de zorgvraag, rapporteert deze en schakelt voor zover nodig andere disciplines in. De benodigde opleiding is eet Verpleegkundige A of een diplom kundige niveau 4. Het salami maximaal 2.413,44 bruto per a vier weken op fulltime basis. met een zorginhoudelijke regiefunctie Je bent de spil van de thuiszorg in jouw wijk Daarbij verleen je zorg op een professionele verantwoorde wijze. Je coördineert de zorg als een continu en integraal proces. Je helpt en ondersteunt de teamleden bij het uitvoeren van de vastgestelde taken en functies. Ook werk je actief mee aan de be vordering van de deskundigheid van jouw teamleden Als wijkverpleegki je inhoudelijke adviezen aan geïntegreerde teams en coacht 4 werkers in klantsituaties De benodigde opleiding is etj HBO-V. Het salaris bedraagt 2.720,16 bruto per periode van! op fulltime basis. Functie-eisen Voor alle functies geldt dat je zowel zelfstandig als in teamverband kunt werkJ collegiaal en flexibel. Daarnaast beschik je over goede sociale en communie digheden en sta je open voor nieuwe ontwikkelingen in de (thuis)zorg. Voor del verpleegkundige is een BIG-registratie verplicht. Alle functies kunnen zowel J fulltime ingevuld worden. Voor de functie van wijkverpleegkundige met zorgil regiefunctie staat een minimum van 28 uur per week. De werkzaamheden v de dag-, avond en weekendzorg. Algemene informatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw J. van Veen, I adviseur op tel. 0251-287777. Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tof Geïnteresseerd? Ben je geïnteresseerd dan kun je een sollicitatiebrief voorzien van curriculum t| naar Thuiszorg IJmond, t.a.v. mevrouw J. van Veen, personeelsadviseur, 1940 AL te Beverwijk of via e-mail j.van.veen@thuiszorgijmond.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs www.thuisj VOOR ZORG. WELZIJN EN WO I Valent RDB is een klantgerichte organisatie met een breed scala producten, waaronder thuiszorg, extramurale verzorgings- en verple maatschappelijk werk en ouder- en kindzorg. Verzorging- en verpleegh tevens intramuraal aangeboden in het woonzorgcentrum en het vei Bernardus te Sassenheim, woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk huis en reactiverings-centrum De Wilbert te Katwijk. Daarnaast biet dagbehandeling en dagverzorging. Het werkgebied van Valent RDB om\ Duin- en Bollenstreek. De 2400 medewerkers van Valent RDB zijn met het product zorg bezig. L. M' Divisie Thuiszorg Werken in de thuiszorg is afwisselend en veelzijdig. U komt met allerlei verschillei en situaties in aanraking. U komt bij ouderen, in gezinnen met kinderen en bij allei Steeds meer mensen willen zo lang mogelijk thuis blijven wonen in de eigen ve omgeving. Dit betekent ook een groeiende vraag naar medewerkers in de thuis Voor de locaties Hillegom, Lisse en Rijnsburg zoeken wij vanaf 24 uur per week (werkdagen voor-Lisse: maandag, woensdag en vrijdaj Functie-inhoud: De wijkverpleegkundige werkt in een team met (wijk)verpleegkundigen, wijkzie verzorgenden en verzorgende C en is verantwoording schuldig aan de teamman Naast verpleegkundige taken in de thuissituatie voert hij/zij coördinerende takei name hoogcomplexe zorg. Hij/zij is verantwoordelijk voor het zelfstandig planni verpleegkundige activiteiten en interventies en het interpreteren en registreren van de effecten hiervan. Functie-eisen: Diploma hbo-v/diploma ziekenverpleging A en diploma mgz; Kunnen werken met verschillende disciplines; Zelfstandige en flexibele werkhouding; Visie op de ontwikkelingen binnen de zorgsector en het vakgebied; Bereidheid om op feestdagen te werken. Wij bieden: Arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO Thuiszorg; Salaris (schaal 8 minimaal 1.886,10 en maximaal 2.623,45 per maand, bij fulltime dienstverband, exclusief onregelmatigheidstoeslag). Werken in een dynamische organisatie; Gezellige en creatieve teams; Goede begeleiding; Gevarieerde en zelfstandige functie; Aanbod van cursussen en/of scholing; PC- en fietsenplan; Bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang; Goede reiskostenregeling (fietsvergoeding mogelijk). Voor meer informatie over de functie wijkverpleegkundige kunt u contact opnef Eveline van Duin, manager V&V, Hillegom, telefoon 0252-52 06 50. Solliciteren voor de thuiszorg: Sollicitatiebrieven kuntu richten onder vermelding van het vacaturenummer (Hillegom, Lisse vacaturenummer 21118/5, Rijnsburg, 21184/5) aan Valent RDB, p 2220 BA Katwijk t.a.v. de personeelsadministratie.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 36