Wónen Wónen Wonen Wonei .3,9% na Sommige beslissingen zijn moeilijk, andere niet: A van BEUKERING MAKELAAR éIhrs" i LÜ M P ft m saBwyhi Rijnland SS Exclusieve objecten BOb«v Oudshoorn -Jor-,eesh 4 Leiden Exclusieve moderne villa's Te Koop NOG ENKELE APPARTEMENTEN TE KOOP Voor een van onze cliënten zoeken wij te koop in LEIDEN, LEIDERDORP of OEGSTGEEST: ruimte fraai uitzicht vrije ligging ZATERDAG 27 APRIL 2002 Tel.: 071-5132443/5142247 Makelaardij «Hypotheken Assurantiën Steen-Goed Scholtenstraat 58 te Lelden, In zeer geliefde Burgemeesterswijk 3/4 kamer appartement gele gen op de 2e woonlaag met berging in de ondertouw. Het apparte ment is v. v. kunstofraamkozijnen met dubbel glas aan de voorzijde en een balkon op het zuiden aan de voorzijde. Indeling: entree, gang met diepe kast, toilet, woonkamer circa 21.1 m2 met bijge trokken zijkamer circa 10.2 m2 en toegang tot balkon, keuken circa 6.3m2 met eenvoudig wit keukenblok v. v. afzuigkap, kookplaat en servieskast, kamer (I) circa 11.9m2 v.v. gevelkachel, kamer (2) v.v. gevelkachel, badkamer circa 2.56m2 met beige wandtegels, bruine vloertegels en v.v. wastafel, douche en afzonderlijk toilet, balkon aan de achterzijde. 147.500,- k.k. Verdistraat 223 te Leiden In groene woonomgeving gelegen 4-kamerhoekappartement (voor heen 5 kamers) op de 2e etage met berging op de begane grond. Indeling: entree, hal, toilet, voorkamer, dubbele kamer, achter kamer, badkamer met douche en wastafel, balkon (w) 149.000,- k.k. Da Costastraat 36 te Leiden In rustige straat gelegen 2-kamerparterre-appartement met achter tuin en stenen schuur. Ligging aan de rand van het centrum en in de nabijheid van uitvalswegen. Indeling: entree, gang, voorkamer, woonkamer v. v. laminaatvloer, dubbele openslaande deuren naar de tuin (n), moderne witte keuken met wasmachineaansluiting, moderne douche/toilet combinatie met wastafel, c. v. aanwezig. 165.630,- k.k. Burggravenlaan 25 op de 1e etage Burggravenlaan 107 op de begane grond In de Professorenwijk aan brede boomrijke laan gelegen 4-kame- rappartement op de begane grond of op de 1 e etage. Het apparte ment is goed gelegen t.o. v. scholen, centrum en uitvalswegen. Ind.: entree, hal, voorkamer circa 20m2, achterkamer circa 14m2 met toegang naar balkon nr. 25 of tuin nr. 107, keuken met aanrechtblok en toegang naar balkon nr. 25 circa 6m2 of tuin nr. 107 achter slaapkamer circa 8m2, voorslaapkamer circa 8.5m2, badkamer met douche en wastafel, apart toilet met fonteintje. 185.000,- k.k. 198.000,-k.k. Mahlerstraat 21 te Lelden Goed onderhouden eengezinswoning grotendeels v. v dubbel glas met voortuin, achtertuin 81 m2 (ow), vrijstaande stenen schuur v.v elektra en achterom. Begane grond: entree, hal met meterkast, toi let, provisiekast v.v geiser, l-vormige woonkamer circa 6.43 x 5.70/2.55m, uitgebouwde open keuken 7.1 m2 in hoekopstelling v. v. rvs Philips inbouwkookplaat, inbouwkoelkast (Siemens), afzuig kap met rvs vetiilter, rvs inbouwspoelbak. 1e etage: overloop, kamer 5.6 m2, kamer 12.9 m2, voorkamer 9.9 m2, badkamer 2 m2 v.v. wastafel, douche en granitovloer, 2e etage: zolderetage 36 m2 v.v. velux dakraam, wasm.-aansl., c. v-ketel (A WB, 1976) en sta- hoogte circa 1 74m. (zolder heeft mogelijkheid tot uitbreiding met dakkapel, zowel voor als achter). 208.000,-k.k. Vollersgracht 24 te Leiden Op perfecte locatie, in het centrum van Leiden gelegen ruime stadswoning (gem. monument). Begane grond: entree, gang, toilet, woonkamer 31.4m2 met originele balkenplafond en paneeldeuren, keuken 5.5m2 v.v wit aanrechtblok, inbouw kookplaat (gas), rvs afzuigkap, vanuit keuken toegang naar binnenplaats obadka mer v.v. toilet en ligbad. Ie etage: overloop, achterkamer 15.5m2, voorkamer 13.4m2, keuken 5.3m2 v.v. wit keukenblok, doucheruim te v.v. douchebak en wastafel, apart toilet (wit). 2e etage: overloop v.v velux dakraam, achterkamer 12m2 met mooie spantconstructie, voorkamer 23.3m2 afgewerkt met kraaldelen, fraaie spantconstruc tie, originele paneeldeuren. 266.000,- k.k. Gerda Brautigamsingel 64 te Leiden Aan de rand van de Stevenshof gelegen ruime "serrewoning". Schitterend vrij uitzicht over water en weilanden. Begane grond: entree, hal, toilet, woonkamer 36.4m2 v.v. parketvloer, serre met openslaande deuren naar fraai aangelegde tuin 63.5m2(n), open keuken 7.3m2 v. v. inbouwgaskomfoor, oven, houtkleurig aanrecht- blad en afzuigkap. 1e etage: overloop, ruime slaapkamer 17.1m2 (voorheen 2 weer eenvoudig in oorspronkelijke staat terug te bren gen), voorslaapkamer 12.1 m2, badkamer v. v. ligbad, aparte dou che, toilet. 2e etage: overloop, toegangsdeur naar dakterras 9.6m2 (z), voorkamer 19m2 met bergruimte (mogelijkheid voor het maken van 2 kamers) ruimte met wasm.-/drogeraansl. 285.000,- k.k. Middelweg 17 te Leiden In het centrum van Leiden gelegen leuke, ruime woning met plaats (zo) en mogelijkheid tot praktijkruimte op de begane grond. Begane grond: entree, bergruimte/wachtkamer, woon-werkkamer 11 66x4.22/3.17 v.v. hardhouten parketvloer, bijkeuken 6 4 m2 v.v. eenvoudig wit keukenblok, wasm.- en drogeraansluiting, vanuit bij keuken plaatsje 4 m2, toegang naar toiletruimte. 1e etage: hal, achterkamer 16 m2 met houten vloerdelen, doorloop naar voorkamer 16 m2, vanuit achterkamer toegang naar de keuken v.v. wit keuken blok, royaal dakterras 17.5 m2.2e etage: kamer 9 m2, badkamer (wit) v.v. witte plavuizen, douche, toilet en wastafel, kamer 9 m2, bergvlie- ring. Mogelijkheid tot dubbele bewoning, 315.000,- k.k. Roodenburgerstraat 52 te Leiden In de geliefde Professorenwijk gelegen ruim en goed onderhouden herenhuis met voortuin, achtertuin (z) en achterom. De woning is goed gelegen t.o.v. scholen, centrum en uitvalswegen. Begane grond: entree, gang, toilet, woonkamers en suite v v. originele pla fond waarvan de voorkamer 15.5m2 v.v erker met glas in lood, achterkamer 18m2 met dubbele openslaande deuren naar tuin, keuken 5.7m2 met eenvoudig wit keukenblok. 1e etage: overloop, badkamer met ligbad en wastafel, voorkamer 12.8m2 met originele schouw en vaste kasten, voorzijkamer 5.4m2, achterkamer 15.4m2, alle kamers zijn v. v. originele plafonds, dakterras 5.7m2.2e etage: oyerloop, kamer 9.5m2 met dakkapel. Alle maten zijn circa maten. 402.000,- k.k. Reviuslaan 8 te Oegstgeest Rustig in fraai appartementencomplex "de Morsebel" gelegen, riant luxe 4 kamerappartement op de begane grond (circa 155 m2) met zonnige tuin. Indeling: entree, gang met parket, woonkamer met parket circa 14.50x 5.20m met bijgetrokken zijkamer circa 4 50 x 2.30m, schuifpui naar de tuin, luxe open keuken in hoekopstelling en v.v. inbouwapparatuur, tussenhal met parketvloer, wasmachine ruimte en grote provisiekast, toilet met fonteintje, slaapkamer circa 4.00 x 4.00m, slaapkamer circa 5.00 x3.30m, badkamer met toilet, ligbad afzonderlijke douche. De badkamer is vanuit beide slaapka mers toegankelijk. 440.000,- k.k. Plantsoen 77 Ie Leiden Statig hoekherenhuis (gemeentelijk monument) mei vele originele details en imposant trappenhuis. Indeling: begane grond: entree v.v. ornamenten plafond, tochtportaal, gang, trap, doucheruimte, wasm.- ruimte, toilet, achter uitgang, zeer ruime woon- eetkeuken circa 35.3 m2, hoekopstelling v.v. granitoblad, grenen, houtenvloer 1e etage: overloop met origineel fonteintje, toilet met fonteintje (wit), U-vormige woonkamer circa 12.00x4.95/2 81 m/4.95 v.v. visgraat parket, 2 zware schouwen, sierplafond, originele, hoge tussendeuren, inbouw- kasten. 2e etage: overloop, voorkamer circa 20.9 m2 met inbouwkast, originele schouw en houtenvloer, badkamer circa 7.6 m2 met ligbad, aparte douche, wastafel en design radiator, achterkamer circa 19.9m2 met ornamenten plafond. 3e etage: achterkamer circa 10.8 m2, aparte keuken circa 4.1 m2, toilet, voorkamer circa 60 m2. In 1999 is de buitenkant geschilderd. 748.737,- k.k. Vandaag 27 april open huis van 11.00 tot 13.00 uur Mariënpoelstraat 21 te Leiden Op zeer goede stand gelegen luxe appartement met vele originele details, op de benedenverdieping zeer ruime woonkamer circa 12.50x3.95 m v.v. ornamenten plafond, fraai aangelegde voortuin circa 6 00x5.00 m en royale achtertuin circa 10.00/8.00x3.50/2.00 m met achterom en vrijstaande houten schuur. Het appartement is gelegen op loopafstand van ziekenhuizen. Vraagprijs: 348.000,- k.k. Indeling: .Begane grond: hal v.v. wanddecoratie, gang v.v. bergkast met schuifdeuren, bergruimte met mogelijkheid tot het maken van een extra douche (leidingen reeds aanwezig), toiletruimte met fonteintje en hangend toilet (wit), deur naar zeer ruime, lichte woonkamer circa 12.50x3.95 m met erker, houtkachel-aanslui ting, bamboevloer en openslaande deuren naar de achtertuin. Aan de zijkant van de woonkamer de open keuken in een hoek opstelling circa 3.30x2.76 m met r.v.s. beneden- en boven kasten, gedeeltelijk inbouwapparatuur en doorloop naar de tuinkamer annex studeerkamer, welke afgsloten kan worden d.m.v. schuifdeuren en is thans in gebruik als werkruimte. De glazen trap en transparante lichtkoepel geeft een speels en leuk effect. Achterkamer circa 3 89x3.58 met openslaande deuren naar de achtertuin. Vanuit de woonkamer met trap (met daarnaast de trapkast) naar de 1e etage. 1e etage: hal, slaapkamer circa 4.00x4.00 m. Vanuit slaapka mer deur naar glazen trap die toegang geeft naar de badkamer. De badkamer (wit) met wit marmeren vloer is v.v. een ligbad, aparte doche, toilet en in een nis de wasmachine en droger aansluiting. Vaste trap naar 2e etage 2e etage: slaapkamer circa 4.00x4 00 m met rondgebogen pla fond (soort koepel idee), smeedijzer hekje met openslaande ramen en stookruimte In Nieuw-Vennep verrijst een nieuwe groene woon wijk Getsewoud. In deelplan 10 gelegen nabij uit valswegen, winkels, scholen, sport- en recreatie voorzieningen e.d. worden de riante vrijstaande en 2/1 -kap villa's Jade, Topaas en Diamant gebouwd. Kenmerkend voor de villa's zijn de verticale kozij nen tot op de vloer voor een schitterende ruimte werking en lichtinval, ruime plattegronden, groene erfafscheidingen, vides en de ruime plafondhoogte. Koopsommen vanaf 395.000,- v.o.n. Een uitgebreid informatiepakket is beschikbaar bij: Verkoopcentrum Getsewoud Venneperweg 350, Nieuw-Vennep Telefoon 0252-621716 OPENINGSTIJDEN: maandag, woensdag en vrijdag van 14.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 13.00 uur. ®Brockhoff M Nieuwbouwmakelaars nvm makelaardij B.V. - m, !ii *]LMm Leiden VesPesPraaP 3 3 Aantrekkelijk gelegen ruime woning in het oude centrum van Leiden. De goed onderhouden woning heeft een zonnig dakterras en is gelegen in een gewilde buurt, rustig gelegen ten opzichte van openbaar vervoer, winkels en uitvalswegen. Indeling: Ruime hal met mogelijkheid van fietsen berging en plaatsing van wasmachine, ruime ouderslaapkamer (ca. 3.66 m x 4.3 m) met was tafel, plaatsje, tweede slaapkamer (ca. 2 m 3.8 m), trap naar 1e verdieping. 1e verdieping: Lichte woonkamer met een hoog plafond en grote ramen, open keuken, moderne badkamer met lig bad, wastafel en toilet, trap naar 2e verdieping: 2e verdieping: Ruime kamer over de hele lengte van het huis. Met meerdere mogelijkheden, eventueel te verdelen in twee kamers, nieuw dakterras gele gen op het zuiden. Vraagprijs: 180.000,- k.k. Leiden 47" Unieke woning met fraai uitzicht over de singel en molen 'de Valk'. De ruime stadswoning ligt op loopaf stand van het centrum van Leiden en het centraal sta tion. Begane grond: hal, woon studeerkamer voorzien van houten vloer, badkamer met douche en toilet (kleur stelling wit). Plaatsje. 1ste etage: fraaie woonkeuken voorzien van apparatuur, woonkamer, badkamer met ligbad en toilet (kleurstelling wit). De gehele verdieping is nog voorzien van de originele houten vloer. 2e etage: overloop, kleine slaapkamer, grote slaapkamer. Zolderberging. Vraagprijs 271.500,- k.k. FiePerskerkgractiP 14/14a Bijzondere stadswoning op de hoek van de Pieterskerkgracht en de Berkendaalstraat. De woning heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers en een grote kamer op de begane grond, eventueel te gebruiken als kantoorruimte. De woning is gerenoveerd en in goede staat. De woonkamer is op de 1ste verdieping, er is geen keuken geïn stalleerd. Begane grond: hal, kamer/kantoor met openslaande deuren, slaapkamer, luxe badkamer met ligbad (wit betegeld), toilet. 1ste etage: ruime woonkamer met bergkast, mogelijkheid voor een keuken. 2de etage: 2 slaapkamers, badkamer met douche (wit betegeld), bergruimte. Vraagprijs: 442.500,—k.k. HRS Makelaardij BV Gangetje 12-14 2311 ER Leiden NVM n 9 00 lol 17.30 ui Tel 071 541 3780 e-mail: info@hrs.nl Za van 12 00 lol 15.00 u LEIDERDORP Koopsommen vanaf 255.000,- v.o.n. GODFRIED BOMANSSTRAAT Alle koopappartementen in de "Wollewei" hebben een eigen parkeerplaats in een afsluitbare parkeergarage en zijn vanaf parkeer- alsmede pleinniveau met een lift bereikbaar. De woon kamers zijn ruim en 26 van de 30 appartementen zijn in meerdere opzichten tweezijdig georiënteerd. Enerzijds op zowel de ochtend- als de avondzon en anderzijds op zowel plein- als waterkant. Keuken, eethoek en zithoek staan met elkaar in open verbinding, zonder dat daarbij sprake is van inkijk op het werkgebied van de keuken. Badkamer en slaapkamers worden ontsloten vanuit een ruimte, centraal gelegen entreehal. Zowel de woon- als slaapvertrekken zijn ruim opgezet en in een aantal woningen is het mogelijk een open verbinding te maken tussen de woonkamer en één van de slaapkamers. 'Een luxe badkamer geeft u al het mogelijke badcomfort. Een aparte wasruimte biedt plaats aan decv-combiketel en aan de wasmachine. Een groot terras en/of serre c.q. balkon (circa 10 m2) vormt de buitenruimte van het appartement. MAKELAARS KANTOOR S mm Voorschoten Leidschendam Leiderdorp Leiderdorp, Buitenhof laan 3, tel. 071-5890300 Internet: www.rijnland-makelaars.nl Wie een huis koopt, heeft heel wat beslissingen te nemen. Eén moeilijke beslissing wordt nu wel erg makkelijk met het zeer scherpe rentetarief op de ProfijtPlan hypotheek van Fortis Bank, Bel voor meer informatie óf het adres van het dichtstbijzijnde Fortis Bank-kantoor 0900-8174 (ca. 0,10/min). Hypotheekrente 1 jaar vast. Effectieve re Rentewijzigingen voorbehouden 4,1%. Geldig t/m 14 juni 2002. -ï-t:. «mm FORTI BANK LEIDEN MIES RUTHPLAATS 46 Prachtig gelegen royaal 3-kamerpenthouse met fantastisch groot en zonnig dakterras. Het appartement ligt op de 3e verdieping, is uitstekend geïso leerd (dak, ramen en gevels) en voorzien van stadsverwarming. Een vaste parkeerplaats vindt U in het souterrain evenals de berging. De indeling is als volgt part.: centrale entree met lift en trappenhuis. 3e Verd.: entree ap partement, gang, zeer royale woonkamer met openslaande deuren naar het dakterras en schouw met open haard, aansluitend de ged.. open luxe keu ken met diverse inbouwapparatuur en eetgedeelte (tesamen ruim 50 m2), hoofdslaapkamer, 2e slaap/werkkamer, toilet, badkamer met douche, bidet en wastafelmeubel. Bij de keuken is een bergkast met aansluitpunt voor wasapparatuur en in de gang nog een diepe berging. Zeer luxe en ruim ap partement met wijds uitzicht naar stad en duingebied. Internet site: http://www.beukering.nl/ruthplaats.46 VRAAGPRIJS 328.990,- K.K. LEIDEN KOGGEWAL 4 Nagenoeg vrijstaande villa met eigen haven en ligplaats voor meerdere bo ten. Er is fraai uitzicht over water en land naar de Driegatenbrug. De villa is goed onderhouden, heeft een zeer royale living (zit/eetkamer ca. 70 m2), een kleine wijnkelder en zowel buiten als binnen een open haard. Door de diverse terrassen in de grote tuin is de bezonning optimaal en niets weer houdt U om direct vanuit uw tuin op de boot te stappen en naar de Kaag te varen. De indeling van het huis is als volgt Part.: entree, gang met gardero be en toilet, werk/slaapkamer met aparte douche en wastafel, bijkeuken met aansluitpunt t.b.v. wasapparatuur, entree, kelder, grote zitkamer (ca. 50 m2) met open haard en schuifpui naar terrassen en tuin, ruim formaat eetkamer (ca. 20 m2) met eveneens een schuifpui, aansluitend de "dichte" keuken met div. inbouwapparatuur, Verd.: overloop met vide naar de zitkamer, 3 slaapkamers waarvan de hoofdslaapkamer met ingebouwde kasten, bad kamer met ligbad, douche, toilet en 2 wastafels. Zowel aan de voor- als aan de achterzijde is een balkon. Met een vliZotrap is de bovengelegen berging met opstelling c.v. ketel bereikbaar. Extra houten berging in de tuin, 2 car ports aan de voorzijde. Compleet en ruim huis met een fantastische ligging op ca. 500 m2 eigen grond en ca. 60 m2 water. Internet site: http://www.beukering.nI/koggewal.4 VRAAGPRIJS 795.000,- K.K. LEIDEN SPIEGELKARPER 19 Zeer royaal en goed onderhouden modem hoekherenhuis met inpandige garage en vrijgelegen verzorgde zonnige achter- en zijtuin (Z.W.), grenzend aan een singeltje. Het huis is uitstekend geïsoleerd (dak, ramen, gevels en vloer) en heeft een extra zijraam in de woonkamer. De indeling is als volgt. Part.: entree, grote hal met toilet, trap naar de 1e verdieping en toegang tot garage, L-vormige grote woonkamer met leistenen vloer, vloerverwarming en open haard, schuifpui naar terras/tuin, open keuken met div. inbouwap paratuur. 1e Verd.: overloop, 4 slaapkamers en dakterras, 2e toilet, badka mer met ligbad, douche en 2 wastafels. 2e Verd.: overloop, 1 slaap/studeer kamer, aparte ruimte met opstelling c.v.ketel en aansluitpunt t.b.v. de was apparatuur, hobbyruimte. Aparte bergvliering. Zeer aantrekkelijk huis door de grootte en de zonnige en rustige ligging aan een pleintje. Scholen, win kelcentrum, div. sportaccommodaties en waterrecreatie in de naaste omge ving. Internet site: http://www.beukering.nl/spiegelkarper.19 VRAAGPRIJS 432.500,- K.K. LEIDEN LIBELLENVELD 15 Op loopafstand van het Wijkpark in de Merenwijk ligt dit royale herenhuis met 3 etages, maar liefst 6 ruime slaapkamers en een diepe tuin op het Z.O. gelegen. Binnen handbereik vindt u het winkelcentrum, de kinderboerderij, de golfbaan en de jachthaven. Het huis is voorzien van c.v, gas en heeft ged. geïsol. beglazing. De indeling van de woning is als volgt: Part.: entree, hal, toilet met fonteintje, royale woonkamer met open haard en schuifpui naar de diepe tuin, open keuken met L-vormig aanrecht en deur naar inpandige berging. 1e Verd.: overloop, 4 ruime slaapkamers waarvan er twee een schuifdeur hebben naar het balkon, badkamer met ligbad, wastafel en toi let, 2e badkamer met douche. 2e Verd.: overloop, 2 slaapkamers waarvan één bijna 'n woonkamerformaat heeft (ca. 33 m2) m, grote overloop met wasmachine-aansluiting, wasbak en opstelling c.v.-unit. 3e Verd.: vaste trap naar de 3e verdieping, waar U de zolderberging vindt. Indien u belangstel ling heeft voor een garage bij het huis, dan is er een mogelijkheid tot aan koop hiervan. Internet site: http://www.beukering.nl/libellenveld.15. VRAAGPRIJS 350.000,- K.K. LEIDEN DRIEMASTERWAL 47 Uitstekend onderhouden en verzorgd royaal modern herenhuis met zonni ge voor- en achtertuin (Z.) en grenzend aan open VAARWATER naar de Ka- gerplassen. Het huis heeft een aangebouwde garage, is voorzien van c.v.gas en heeft geheel isolerende beglazing. De indeling is als volgt: Part.: entree, ruime hal met trap naar de 1e verdieping, toilet en doorgang naar garage, grote open keuken met div. inbouwapparatuur, L-vormige woonka mer met open haard en schuifpui naar het terras en tuin. 1e Verd,: overloop, vier slaapkamers en twee badkamers. Van de vier slaapkamers heeft de ou derslaapkamer een eigen entree tot een van de badkamers. In deze badka mer is een ligbad, twee wastafels en een toilet. De tweede badkamer heeft een douche, toilet en wastafel. Op deze verdieping is tevens een groot dak terras. 2e Verd.: overloop, twee slaapkamers waarvan een met vide. De bei de kamers hebben toegang tot het balkon. Aantrekkelijk en goed ingedeeld huis gelegen op 203 m2 eigen grond, scholen, winkels en div. sportfacilitei ten w.o. watersport in de naaste omgeving. Mogelijkheid om een boot aan te leggen bij de tuin. Internet site: http://www.beukering.nl/driemasterwal.47 VRAAGPRIJS 445.000,- K.K. LEIDEN BRIKKENWAL16 Op een prachtige locatie aan open vaarwater (naar o.a, de Kaag) gelegen, royaal herenhuis met vrij uitzicht over de jachthaven en de Zijl. 2 Moderne badkamers, een moderne woonkeuken en diverse zonneterrassen zijn slechts enkele kenmerken van deze comfortabele woning. Een korte im pressie van het interieur Parterre: Ruime hal met trapopgang, toilet, toe gang tot de garage, moderne woonkeuken met o.a. Amerikaanse koelkast, keramische kookplaat en vaatwasser, lichte tuingerichte woonkamer met open haard en 2 schuifpuien naar de betegelde tuin aan het water. De ge hele b.g. is v.v. grote plavuizen met ged. vloerverwarming. 1e Verd.: over loop, zeer royale ouderslaapkamer (voorheen 2 kamers) met eigen badka mer met douche, wastafel en hangend toilet. 2e Verd.: overloop, 2 slaapka mers beide met toegang tot balkon, en waarvan één met grote bergvide, was/stookruimte met wasmachine-aansluiting en opstelling combi-ketel. Zeker een bezichtiging waard I Internet site: http//www.beukering.nl/brikkenwal.16 VRAAGPRIJS 453.000,- K.K. Leuk gelegen HOEKHUIS (event, met garege) en zonnige tuin. (Z., Z.W. of N.W.) Oplevering mag snel. Prijsklasse tot ca. 400.000,- k.k. U kunt ons telefonisch informeren op 071 - 521 4 521. Vraagt U even naar Frits van Beukering? internet www.beukering.nl met omschrijving, foto en tekening OEGSTGEEST RUNSBURGERWEG 66 Aan de rand van Oegstgeest, op een uitstekende centrale locatie, ligt deze vrijstaande rietgedekte villa op maar liefst 1270 m2 eigen grond, voorzien van een fraai, onder architectuur aangelegde tuin rondom de woning, een dubbele inpandige garage, een halfronde serre en nog veel meer... In 1978 is de woning gebouwd en sindsdien goed onderhouden. Leest u even mee voor een korte indruk van het interieur. Parterre: Ruime hal met garderobe, vide en toilet, royale U-vormige living (ca. 90 m2) met open haard en aan gebouwde halfronde serre ca. 5 jaar oud), doorloop naar de bijkeuken met toegang tot de dubbele inpandige garage en ruime woon-/eetkeuken v.v. diverse apparatuur. 1e verdieping: overloop, 4 slaapkamers met praktische ruime afmetingen, grote inloopkast Lb.v. garderobe, doucheruimte met aansluitpunt wasmachine en wasdroger, ruime badkamer met ligbad, was tafel en 2e toilet. Vanuit 2 slaapkamers is er toegang tot het balkon. Een gro te beloopbare zolder is te bereiken middels een vlizotrap op de overloop. Voor de villa bevindt zich een oprit waar meerdere auto's geparkeerd kun nen worden, naast de woning is een carport. Internet site: http://www.beukering.nl/rijnsdburgen/veg 66 VRAAGPRIJS 1.100.000,- K.K. LEIDEN FREGATW Op een uitstekende stand, in eenkleinschalig villawijkje gelegen deg bouwde vrijstaande villa met eigen ligplaats voor een boot en be fraai aangelegde voor-, en achtertuin met veel privacy. Deze comf woning, beschikt over een slaap/werkkamer op de b.g., een binnen- open haard en een royale living met aansluitend een ruime woonkf landhuisstijl. Loopt u even mee voor een korte rondleiding? Parterre hal met vide en hardhouten spiltrap naar de verdieping, ruim toilet i teintje, slaap/werkkamer, royale woonkamer met open haard en s naar de zonnige achtertuin, woonkeuken met veel inbouwapparah vaatwasser, oven, koelkast, vriezer met laden), verwarmde garage, li ping: overloop, doucheruimte met toilet, aansluitend de badkamer v.i en 2 wastafels, ouderslaapkamer en 2 slaapkamers met deur naar Alle slaapkamers zijn v.v. een vaste kast met daarin een wastafel. 2e V zotrap naar zolderberging met c.v,-ketel. Internet site: http://www.beukering.nl/fregat4 VRAAGPRIJS 695.000,. LEIDEN SPIEGELKARP1 ^ep^rtLodjYnji wqprjomgeving, nabij tennisvelden, golf en jachtl aan een rustig pleintje gelegen royaal en uitstekend onderhouden huis. De goed geïsoleerde woning beschikt over een inpandige g* slaapkamers, 2 badkamers, een brede verzorgde achtertuin en een vo met 2 parkeerplaatsen op eigen terrein. De indeling is als volgt: Pi tree, hal, toilet met fonteintje, verzorgde mod. keuken met div. app! w.o. nieuwe combi-oven. Royale en lichte woonkamer met open' beuken parketvloer en schuifpui naar de brede en zonnige achtertui; met tuinberging en achterom. 1e Verd.: overloop, 4 ruime slaapt waarvan één met toegang tot zonnig dakterras (ZÓ), badkamer metl douche en 2 wastafels, separaat 2e toilet. 2e Verd.: overloop, studeei en logeerkamer, 2e badkamer v.v. douche, wastafel en aansluitpun wasapparatuur, Op de overloop bevindt zich de vlizotrap naar de bergvliering. Een lichte, zonnige woning die doorz'n ruimte, ligging derhoud uw bezichtiging absoluut waard is. Internet site: http://www.beukering.ni/spiegelkarper.5 VRAAGPRIJS 419.000,- LEIDERDORP V. D. VALK BOUMANWEG Moderne en sfeervolle halfvrijstaande villa met aparte kantoor/we en garage. Het huis is in 1990 gebouwd en nadien vergroot, wat res in een royaal, uitstekend onderhouden en comfortabel woonhuis m tuin en ruimte om het huis. Het huis is uitstekend geïsoleerd (dak vloeren en gevels). De indeling is als volgt part.: zij-entree en moe hal, royale woonkamer met openslaande deuren en open haard, p keuken met inbouwapparatuur en aansluitend de eetkamer. Bijkeu aansluitpunt t.b.v. wasapparatuur en opstelling c.v.-ketel. Op ae 1f ping treft u de hoofdslaapkamer, luxe badkamer met ligbad, wastafel aparte douche en toilet, twee slaapkamers aan de voorzijde. 2e Vei loop en 1 slaap/studeerkamer met eigen badkamer met douche em Zeer charmant en royaal huis dat met zijn aparte kantoorruimte en gi verse mogelijkheden biedt Het geheel is gelegen op 565 m2 eigen o Internet site: http://www.beukering.nl/boumanweg.188a VRAAGPRIJS 695.000,- WARMOND BURG. KETELAARSTR. Op een uitstekende locatie met uitzicht op het Bos 't Huys van Warm polderlandschap staat deze vrijstaande villa. Het perceel grenst s vaarsloot die in directe vaarverbinding staat met de Leede. Zeer pral dan ook het botenhuis annex garage voor het stallen van een kleii* Via de grote oprit voor de woning komt u bij de 2e garage met aans de berging. Niet alleen rondom de woning is veel ruimte ook het ijj is bijzonder ruimtelijk. Vooruitlopend op uw bezichtiging geven wj korte indruk van de indeling: Parterre: entree, royale hal, lichte woff met openhaard en schuifpui naar de aangebouwde serre, ruime wo keuken (wit) met diverse inbouwapparatuur, ouderslaapkamer, bai met verdiept ligbad, toilet en wastafelmeubel, wasruimte met boiler dieping: grote vide met balustrade, overloop met dakkapel, 2e toilel ale slaapkamers met inloopkasten c.q. bergruimte, 2e badkamer m che en wastafel. Via een luik met vlizotrap bereikt u de zolderbergi hoogte in de nok). De woning is gelegen op 730 m2 eigen grond, v van centrale verwarming en ged. van isolerende beglazing. Een woning voor mensen die houden van natuur, water en ruimtel internet site: http//www.beukering.nl/ketelaarstraat.42a VRAAGPRIJS 1.000.000,- LEIDEN BUIZERDHORST 107 071-5214 521 www.beukering.nl LEIDERDORP STATENDAALDER 48

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 48