Incident of geen incident, dat is de vraag AMATEURVOETBAL |IC moet Scheveningen evanche toestaan: 1-0 Sluw Lugdunum aast op periodetitel FC Lisse verlaat Amstelveen aangeslagen S5 [id helpt orschoten handje -VS kan üd DWO '5t vinden Valken '68 is koploper af na 'offday in Wassenaar MAANDAG 28 JANUARI 2002 jd Pattiapon lasse zaterdag - Met de op Lyra spoelde Voor- '97 de nare smaak van rlaag tegen SHO enigs- Voorschoten maakte nisch gezien de meeste maar het opportunisti- el van Lyra zorgde ook nodige gevaar. Voor doelman Marijn Mok- eerde al in de eerste mi- n schot van Etienne Harro van Velzen raakte enkant van de paal. \a, oten antwoordde met irobeersels van Hugo m en een net niet ge- actie van Tim Kluivers, laid van Delft testte, op van Niels Karremans, Pim van den Hoorn, Lyra-sluitpost stond inetje. weede helft ebde het it van Voorschoten wat [ra was gelijkwaardig, it bleek geen garantie n punt. Het was Voor- middenvelder Kluivers rerhouding scheef trok. tegenstanders te heb- pkapt, liet hij Van den de linkerbenedenhoek Bij zijn actie kreeg wel wat hulp van de e zijn schot meer vaart door Peter van der Hulst Amstelveen - De spelers van FC Lisse waren na afloop van het duel met De Beursbengels zwaar aangeslagen. Het nieuws dat een van hun supporters op de tribune was getroffen door een hartaanval kwam hard aan. „De oude kern van mijn groep kent de man goed. Hij komt al jaren bij de trainingen en heeft altijd een positief woord voor de jongens over", reageerde Ruud Bröring op de dramati sche gebeurtenis tijdens de wedstrijd. Twaalf minuten voor het einde staakte scheidsrech ter Winter bij een stand van 1 -2 het duel om hulpverleners alle ruimte te kunnen bieden. FC Lisse leek tot dat moment goede zaken te gaan doen in Amstelveen. De ploeg komt doorgaans pas na de winter stop echt op gang. Met een ge lijkspel vorige week tegen kop loper Capelle en de positieve stand in Amstelveen was Lisse op weg om de degradatiezone in de hoofdklasse A te verlaten. Toch verwacht trainer Ruud Bröring dat zijn ploeg het de komende weken moeilijk krijgt. Als gevolg van vijf gele kaarten en een rode kaart moet de Noordwijker, die in de eerste competitiehelft vele spelers door blessures moest missen, zijn ploeg opnieuw aanpassen. „Ik had eindelijk mijn basis staan. Nu kan ik weer op nul beginnen." Bröring mist in de eerstvolgen de wedstrijd tegen Rijnsburgse Boys vijf spelers. Naast René van Wieringen, die gelijktijdig met Beursbengels-spits Dennis Husers kon inrukken wegens natrappen, hebben de gele kaarten voor Armando Luxen- burg, Juul Emanuelson, Berry Janssen en Robert Hoever een schorsing tot gevolg. „Als de uitslag niet in de stand ver werkt kan worden, moet je ook de kaarten niet verwerken. Maar die komen gewoon in de bus." De warrig leidende scheidsrechter Winter had het in de ogen van Bröring gedaan. FC Lisse maakte in de eerste helft een angstige indruk. Ver lies in Amstelveen zou de rege rend kampioen verder in de verdrukking brengen. De Beursbengels moest winnen om de achterstand op Lisse te kunnen verkleinen tot zes pun ten. Aanvankelijk zag het daar ook naar uit. De thuisploeg kwam op voorsprong nadat Winter een opmerkelijke rol had gespeeld. Terwijl Lisse in balbezit was, onderbrak hij het duel om de wat al te luidruchti ge Beursbengels-trainer Ron van Niekerk vermanend toe te spreken. Tot woede van Bröring had De Beursbengels alle voordeel bij de scheids- rechtersbal. Janssen moest een overtreding maken om gevaar voor het doel te voorkomen. Uit de vrije trap schoot Jeffrey Boekelaar alsnog schitterend raak. Lisse kon daar weinig te genover stellen. Slechts één keer was de ploeg echt gevaar lijk bij een afstandsschot van Nick Schnater en de rebound van Hoever. Beide keren bracht de paal redding voor keeper Marcel van der Meent. Na rust gooide Lisse de schroom van zich af. De bezoe kers profiteerden beter van de ruimte nadat Husers en Van Wieringen waren weggezon den. Daarvoor hadden Husers en Wim de Boer De Beursben gels wel opnieuw op voor sprong kunnen zetten. Jerrel Linger tekende halverwege de tweede helft de verdiende ge lijkmaker aan, nadat hij simpel wegdraaide bij zijn bewaker Mervin Groenhart. Tien minu ten later bepaalde Luxenburg de stand op 1-2. FC Lisse: Lamboo; Van Kins, Naaren- dorp, Janssen, Romijn; Polman, Ema nuelson, Schnater (46. Van Wieringen) Hoever, Leonard (65. Luxenburg), Linger. obeerde de gelijkmaker 3fren en de bezoekers toen Carlo Groeneweg t het doel van Mokveld èrder gaf de Voorscho- rdediging weinig kansen minuten voor rust kre- bezoekers na een pass mas Borsboom en in de van Karremans nog een kans. Karremans e bal net naast het doel. elhez kon het verlies jeilijk verkroppen. Vlak d mocht de Lyra-aan- van arbiter Breugem herhaaldelijk proteste twee gele kaarten op ■oegd gaan douchen. orschoten '97 0-1 (0-0). 65. I Scheidsrechten Toe- 400. Rood (tweemaal geel): (Lyra). Ien '97: Mokveld; Jansen, )od akkers; Thomas Bors- 1 Tfr Van Delft^OflK«rs-t«. lugo Borsboom (82. Luykx), 75. De Bruin), Karremans. Blijdschap bij Quick Boys. Doelpuntenmaker René Lievaart wordt geknuffeld door René van Meggelen (6) en Eef Schoneveld en bejubeld door de rest van zijn ploeg. Foto: Cees van Hoogdalem Quick Boys overrompelt gelaten Rijnsburgse Boys in tweede helft: 0-4 aitLASSE zaterdag - Het d*en DWO en GWS werd idj om een curieuze reden vetpeeld. De bestuurders et t van de vijf auto's waar ds GWS-selectie was ver- an( bleken niet in staat om i d van DWO in Zoeter- >m vinden. De zoektocht ien verdwaalde Sassenhei- trcfcft zonder succes ander- e Tgeduurd. De arbiter van ttt esloot na het verplichte wachten de wedstrijd te laten gaan. Van den IJssel: 'Het lijkt wel of ze ons zoeken' ck Verwoerd door Janet van Dijk rijnsburg - Dat spits René Lie vaart geblesseerd in de kleedka mer lag, was een domper op de vreugde van de uitgelaten spe lers van Quick Boys. Het gezang en gejuich verstomde even toen ze hem vroegen hoe het ging. De Naaldwijker, die de helft van de productie tegen Rijnsburgse Boys (0-4) voor zijn rekening nam en bovendien met zijn eerste treffer de ommekeer in het duel gestalte gaf, dacht toen nog: het is over. Maar de ernstig lijkende blessure, ontstaan toen twee minuten voor tijd Rijnsburger Wesley Slin gerland gemeen op zijn knie ging staan, viel mee. „Na een kwartier kon ik er weer een beetje op lo pen. Ik hoop volgende week weer te kunnen spelen", zei Lievaart enkele uren na de wedstrijd. Met zijn openingsgoal in de 50ste minuut brak Lievaart de ban voor Quick Boys. Rijnsburg se Boys keek in het vervolg gela ten toe hoe de Katwijkers de score opvoerden tot vier. Dat gebeurde na een eerste helft waarin beide ploegen in de bar re weersomstandigheden in staat bleken tot een slordig potje zomeravondvoetbal op het mid denveld. De toeschouwers za gen veel meer (onbestrafte) overtredingen dan kansen en als de spelers zich al opwonden dan was het eerder over het ge drag van een van hun tegen standers dan over hun eigen spel. Quick Boys was voorzichtig aan de wedstrijd begonnen omdat de voorhoede van Rijnsburgse Boys, met name Berry Charité, vorige week tegen ARC uitste kend in vorm bleek, maar in de rust kregen de aanvallers de op dracht "meer gas' te geven om dat er anders nog steeds niet ge scoord zou zijn tegen de tijd dat er echte zomeravonden zijn. De voortvarendheid van Quick Boys werd snel en fors beloond, vooral omdat de Rijnsburgers er niets tegenover konden stellen. „We hebben niet goed gespeeld, we waren niet scherp", consta teerde trainer Wim Schaap. „En als je niet lekker in de wedstrijd zit en je kunt mentaal niet alles geven, dan betekent zo'n tegen doelpunt de ommekeer." Schaap gaat er desondanks van uit dat zijn ploeg dit seizoen bij de eerste vijf kan eindigen. Het is niet vreemd als in Rijnsburg de zeperd tegen Quick Boys wordt gezien als een incident. Rijnsburgse Boys is een sterk collectief dat dit seizoen wissel vallig speelt, maar al. wel heeft aangetoond over voldoende kwaliteit te beschikken om bo venin mee te kunnen draaien. Het ligt evenzeer voor de hand om de klinkende zege van Quick Boys te beschouwen als een in cident. Het gaat dit seizoen niet zo dramatisch slecht als in de magere jaren daarvoor, maar echt gerust op een goede afloop kon het 'verjongde' en 'verKat- wijkste' team voor de winterstop nog niet zijn. „Het ging niet goed en het ging niet slecht", beaamt de 29-jarige Lievaart, die tweeënhalf jaar als prof bij ADO Den Haag onder contract stond. Zijn optimisme over de rest van het seizoen is gebaseerd op het 'vruchtbare' trainingskamp op Tenerife, waar de spelers elkaar 'op een andere manier leerden kennen' en de goede resultaten daarna (Quick Boys won in het nieuwe jaar twee competitiewedstrijden en een bekerduel). Zaterdag leek het elftal in de tweede helft in balans. Vóór de degelijke en gedreven achter hoede heerste Raymond Flaton als vanouds op het middenveld, dat geregeld de snelle rechtsbui ten Erwin Beltman de diepte in stuurde. Beltman scoorde vorige week driemaal en zaterdag een keer en Lievaart, die in het begin van de competitie een aantal wedstrijden miste door een lies blessure, verdubbelde in Rijns burg zijn productie voor Quick Boys. Als Patrick Petrici eindelijk laat zien wat hij kan, beschikt de ploeg over een sterke voorhoe de, die dan geheel bestaat uit nieuw aangetrokken 25+ 'bui tenlanders'. Op de bank zaten zaterdagmiddag drie jonge Kat- wijkse talenten, die in het begin van het seizoen nog wel eens een basisplaats hadden, maar nu mochten invallen toen de ze ge niet meer in gevaar leek te komen. Lievaart maakte in de £5ste mi nuut zijn tweede goal op een voorzet van Beltman. Het derde doelpunt kwam van de voet van Flaton, die eerst Roest opzij zet te als een pupil en vervolgens keeper Lennert Hegie 'poortte'. Beltman schoot met links strak de 0-4 binnen. Charité had nog iets terug kun nen doen maar in de 57ste mi- ningen - Van het gemak *ee ARC aan het begin seizoen tegenstanders kunnen de Alphenaren moment alleen maar 'a£ 1. Vorige week revan- Rijnsburgse Boys zich eerder dit seizoen gele- :ei derlaag tegen Racing en deed Scheveningen Rijnsburgers na. In een ie^orm en regen geteisterd sPjetekende een door Jim benutte strafschop de lo! ng: 1-0. - 1 ee kreeg ARC, dat in Al- Rog met 3-0 won, een e weinig. Beide teams elkaar aardig in even- eHn de beste kansen wa ls voor de roodzwarten. Dennis van den IJssel: hebben we niet benut. 4>eten we onszelf verwij de Alphense trainer had weinig goede woorden j? or arbiter Breebaart, die ningen een strafschop 0 le, maar eerder ver- or had op te treden toen de broken Fabian Gelder- net buiten het straf- ebied werd neergelegd door de reeds geboekte Chari té. Breebaart deed alsof hij niets had gezien en liet vrolijk doorspelen. Van den IJssel: „Een schoolvoorbeeld van een rode kaart. Vorige week tegen Rijnsburg werden we bestolen doordat de scheidsrechter een glaszuiver doelpunt van ons af keurde en nu worden we weer door de arbiter benadeeld. Het lijkt wel alsof ze ons zoeken". ARC moest het op sportpark Houtrust stellen zonder drie centrumspelers: Maurice Balk- hoven (ziek geweest), Edgar van Schie (geblesseerd) en Ste fan Schaafsma (geschorst). Met David Toxopeus en Bas Bakker - evenals Schaafsma uitgeno digd voor een selectiewedstrijd van het Nederlands Amateur team in Zeist - centraal in de defensie, trachtte Van den IJs sel de personele problemen op te lossen. De keuze pakte goed uit, al had Bakker het soms lastig met de slimme Jeffrey Rutten. De orga nisatie achterin klopte goed en dus kon de net als ARC matig opbouwende thuisploeg nau welijks dreigend worden. Een maal moest Racing-doelman Mark Kranendonk in actie ko men, toen Hendrik Grünholz opeens bij de eerste paal op dook. De mooiste kans was voor de bezoekers. Vlak voor rust stuurde Jim Blom Gelder- blom weg. De aanvaller om speelde doelman Arnoud Toet, maar werd daarna door Jurgen Faerber zo gehinderd dat een goal uitbleef. Na de pauze kreeg Mauricio Cabeza een soortgelijke moge lijkheid, maar hij stuitte op Toet. Even later hield Charité met een overtreding de door Wouter Verhey weggestuurde Gelderblom van een afronding af. Maurice Escalona was aan de andere kant dicht bij een treffer. Hij trof de paal. Vlak daarna trok Toxopeus Rutten aan het shirt naar de grond en Breebaart zag dat: penalty. Charité scoorde. Het aandrin gende ARC was in de resteren de tijd via invaller Mohammed Ben Saïd nog tweemaal kans rijk, maar de gelijkmaker kwam er niet. ARC: Kranendonk; Van Orssagen, Toxopeus, Bakker, Groeneweg: Quald El Hadj, Verhey (85. Knoop), Van Grootveld; Geldéiblom (72. Ben Saïd). Blom, Cabeza. door Geert Langendorff leiden - Door de 1-0 overwin ning op Oegstgeest heeft Lugdu num het behalen van de tweede periodetitel in eigen hand. Een gelijkspel tegen Valken '68 is voldoende om een plaats in de nacompetitie veilig te stellen. Trainer Jeroen Brussee van Lug dunum haalde na afloop opge lucht adem. Eindelijk werd weer eens van Angstgegner Oegstgeest gewonnen. De omstandigheden waren verre van ideaal, regen en wind maakten het speelveld vrij wel onbespeelbaar, maar een sluwe tactiek bezorgde de ploeg uit de Kikkerpolder drie punten. In de eerste helft was er nog niets dat wees op winst voor de Leidenaars. Oegstgeest was ster ker, had vaker balbezit en kwam zo nu en dan gevaarlijk het strafschopgebied van keeper Martijn Goddijn binnen. De be zoekers hadden het aan zichzelf te wijten dat er geen doelpunten vielen. De ploeg hield te veel man achter de bal. Een paar kleine verschuivingen hadden het verschil kunnen maken. Haile Lyob, de balvaste nummer tien die voor een hoop gevaar kan zorgen, werd bijvoorbeeld gedwongen achterin te blijven. De snelle spits Remco Visser maakte het de groenwitten nog wel eens lastig, maar de enige twee echte kansen waren voor Lyob en Alders. De eerste miste de kracht voor een schot en de tweede kopte rakelings langs. Na de rust kwam er een heel an der Lugdunum het veld op. Waar de Leidenaars in het eerste bedrijf grossierden in foute pas ses en niet voor gevaar konden zorgen, begonnen ze scherp en agressief aan de tweede helft. Brussee had goed gezien dat zijn ploeg met meer lef Oegstgeest te kijk kon zetten. Hij schoof wat spelers door, daarbij het risico op counters voor lief nemend. Na drie minuten pakte dit goed uit. Goran Danilovich contro leerde een diepe pass van Peter van der Nol, kapte en draaide om ruimte voor een schot te creëren en krulde de bal vervol- HOOFDKLASSE A Rijnsburgse Boys-Quick Boys 0-4 (0-4). 50. René Lievaart 0-1. 65. René Lievaart 0-2, 68. Raymond Flaton 0-3, 78 Erwin Beltman 0-4" Scheidsrechter: Middelman. Toeschouwers: 1600 Gele kaarten: Peter Freke, Remco de Graaf (Rijnsburgse Boys), Raymond Flaton, Eef Schoneveld (Quick Boys). Beursbengels-FC Lisse 1-2 (1-1) gestaakt. 24. Jeffrey Boekelaar 1-0, 67. Jerrel Lin ger 1-1, 76. Armando Luxenburg 1-2. Scheidsrechter: Winter. Toeschouwers: 250. Gele kaarten: Jeffrey Boekelaar, Mark Steur, Bryan Smons (Beursbengels), Juul Emanuelson, Robert Hoever, Berry Jans sen, Armando Luxenburg (FC Lisse), Rode kaarten: Dennis Husers (59. Beursben gels). René van Wieringen (59. FC Lisse). Capelle-Noordwijk 0-1 (0-0). 48. Patrick van Dam 0-1. Scheidsrechter: Jansen Toeschouwers: 300 Gele kaarten: André Hol, Wout Ooms (Capelle), Wim de Jong, Jelle Korbee (Noordwijk). Rode kaarten: Alex van der Made (42. Capelle), Michael van der Laan (63. Noordwijk). Marken-Excelsior M 0-2 (0-1). 31. Mark van Antwerpen 0-1, 72. Björn Raven 0-2. Scheidsrechter: Van Hunnik. Toeschou wers: 300, Gele kaarten: Carlos Hassel- baink (Marken), Marcel Karlas, Paulo Mendonca (Excelsior M). Rode kaart: Mi chel Karemaker (89. 2xgeel - Marken). Scheveningen-ARC 1-0 (0-0). 70. Jimmy Charité 1-0 (strafschop). Scheidsrechter: Breebaart. Toeschouwers: 500. Gele kaar ten: Jimmy Charité, Daniël Ledeboer (Scheveningen), Jimmy Blom, David Toxo peus (ARC). Kozakken Boys-ASWH en Katwijk-Ter Leede afgelast. DERDE KLASSE ZATERDAG - DOOT een 2-0 nederlaag bij SV '35 moet Valken '68 de koppositie in de derde klasse A aan De Sleutels laten. Vrijwel niets lukte bij de Valkenburgers. SV '35 speelde feller dan de lijst aanvoerder en kwam vroeg op voorsprong door een schot dat via de lat in het doel ver dween. Het Wassenaarse elftal behield de voorsprong vrij eenvoudig, ook toen Valken zich na de doelwisseling met volle overgave op de aanval stortte. Dat leverde behou dens wat scrimmages voor het doel van SV '35 geen kansen op. In de 81ste minuut ont snapte SV '35 aan de Valken- burgse omsingeling en coun terde naar 2-0. In Benthuizen pakte De Sleu tels tegen BSC '68 in blessure tijd een 0-2 overwinning. De Sleutels was sterker, maar kwam lange tijd niet tot sco ren. Eelco Fielemon greep in en toonde weer eens een ge lukkige hand van wisselen te hebben. Na rust bracht de Leidse trainer Patrick de Graaf voor Feo Lustig in het veld. Met Michel van der Broek voor Matthijs Noppe en Edin- ho Limon voor John Fakkel kwam de defensie van BSC '68 nog meer onder druk te staan. De Graaf maakte het meest van zijn invalbeurt Na het verstrijken van de reguliere speeltijd scoorde de Leidse aanvaller tweemaal. Excelsior 14 9 2 3 29 27-12 Capelle 14 8 5 1 29 21-10 Noordw 14 9 1 4 28 28-17 ASWH 14 7 3 4 24 30-20 Scheven i. 15 6 4 5 22 19-23 Quick Boys 13 6 2 5 20 25-18 ARC 14 6 2 6 20 25-24 Kozak B 11 6 0 7 18 23-21 Rijnsburg 13 5 2 6 17 22-25 Marken 13 4 3 6 15 12-25 Katwijk 14 3 5 6 14 9-17 Ter Leede 13 3 4 6 13 24-22 FC Lisse 13 3 4 6 13 25-29 Beursben. 13 1 1 11 4 7-34 nuut ging zijn schot voorlangs en in de slotfase hield doelman Remco Tuinenburg Charité's re delijk ingeschoten penalty. Beide ploegen krijgen snel een uitgelezen kans om aan te tonen of het optreden van zaterdag een incident was of niet. Zater dag staat Quick Boys-Rijnsburg- se Boys op het programma. Schaap: „Als we dan nóg niet scherp zijn, mogen we onszelf afvragen of we nog wel op dit niveau moeten ballen." Lievaart: „De competitie begint altijd pas na de winterstop. Dan worden de prijzen verdeeld." Een Kat- wijkse supporter op de Rijns burgse tribune: .Achterin de fuik zit de meeste paling." Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest, De Roode, Van Berkum, Van Lochem; Kol- denhof, Freke (64. Redel). De Munck (57. Ketting), De Graaf; Slingerland. Charité. Quick Boys: Tuinenburg; Van Dam. Schoneveld. Mussche. Ravensbergen; Van Meggelen (76. Van Rijn), Flaton (83. Guijt), Timmermans; Beltman, Lie vaart, Petrici (71. Bekx). gens over keeper Peter Messe- maker in het dak van het doel. Daarna veranderde Lugdunum direct van tactiek. Bijna ieder een bleef op de eigen helft om de magere voorsprong vast te houden. Oegstgeest wisselde. Invallers Roel Driessen en Peter Heemskerk waren direct gevaar lijk. Vijfentwintig minuten lang deed Lugdunum niets anders dan de bal wegmaaien. Ze leken onder de druk te gaan bezwij ken, maar kropen uiteindelijk door het oog van de naald. Mar tijn Goddijn, bijzonder sterk keepend, moest zich nog een paar keer tot het uiterste in spannen. Brussee complimen teerde zijn doelman dan ook na drukkelijk: „Zeker dat laatste schot (van Jan Paul van der Mey) telde ik al. Schitterend werk." Hij was zeer optimistisch over de kansen op de tweede periodetitel: „We hebben nog nooit bij Valken '68 verloren en aan een gelijkspel hebben we genoeg." Lugdunum - Oegstgeest 1-0 (0-0). 48. Danilovich 1-0. Toeschoowers: 50. Scheidsrechter: H. van Rijn. Geel: Groe- neveld (Lugdunum) en Dijkstra (Oegst geest). Lugdunum: Goddijn, De Geus, Van As, Van der Nol. Groeneveld, Danilovich (53. Prins). Van der Kroon (80. De Best) De Vos, Kamphues (85. Van der Lin den), De Jonge Oegstgeest: Messemaker, Stouten, Al ders, Dijkstra (66. Heemskerk). Bos, Peppelenbos, Doeswijk. Van der Mey, Zandbergen, Lyob (72. Deegenaars), Visser (66. Driessen). Tweede periode Kozak B 5-12 Schevenin 7-12 RijnsbBoys 6-12 Excelsior M 7-11 Programma volgende week: Quick Boys- Rijnsburgse Boys. Katwijk-Kozakken Boys, ASWH-Marken, Excelsior M-Capelle. Beursbengels-ARC, Ter Leede-Noordwi|k. Topscorers: 1. Henk Roeland (Capelle), Mare Santegoets (Kozakken Boys) 10 goals. 3. John Verbaan (ASWH) 9 goals. 4. Maurizio Cabeza (ARC), Berry Charité (Rijnsburgse Boys) 8 goals. 6. Erwin Beltman (Quick Boys), Patrick Kalkema (Ter Leede) 7 goals. HOOFDKLAS5E B Huizen-Spijkenisse 2-1, Barendrecht- Hoek 1-3, Deltasport-Roda Boys 5-0, GV- W-D0V0 1-2, Bennekom-SDV Barneveld 2-0, Sparta Nijkerk-IJsselmeervogels afg, Kloetinge-Zwart Wit '28 6-0. Huizen 15-29 GVW 14-20 Kloetinge 14-27 IJss'vogels 14-19 Hoek 14-27 Barendr 14-18 Bennekom 14-24 Sparta N 13-13 ZwartWit 14-23 Spijkenis 14-13 Deltasp+ 14-21 Roda Boys 13- 9 D0V0 15-21 Barneveld 14- 6 Tweede periode Huizen 7-18 Bennekom 6-13 Kloetinge .6-13 .Hoek 6-12 HOOFDKLASSE C Spakenburg-WHC 3-1, Leeuwarder Zwalu- wen-WOG afg, SDCP-Flevo Boys 3-0, ACV-HZW afg, Drachtster Boys-Urk 1-3, Genemuiden-Be Quick '28 2-4, Nunspeet- Harkemase Boys 2-1. Putten 14-30 Nunspeet 14-18 Urk 14-26 W0G 13-16 Genemuid 15-25 Harkem B 14-14 ACV 12-24 Leeuward 12-12 Spakenb 14-24 Flevo Boys 15-11 Be Quick 14-24 Drachts B 14-10 WHC 14-19 HZW 13- 8 Tweede periode Spakenburg 6-14 Genemuiden 7-13 Be Quick'28 6-13 WHC 6-12 EERSTE KLASSE B RWH-Zevenhoven 2-1, TOGR-Strijen 2-2, Lyra-Voorschoten '97 0-1, SHO-'s-Graven- zande SV 2-2, D0T0-NTVV 2-3. NSW- Groote Lindt 2-1. SHO 14-29 Gravenzan 13-16 TOGR 13-25 GrooteL 14-16 D0T0 14-23 NSW 14-16 V'schoten 14-22 NTW 14-15 Lyra 13-21 Zevenhov 14-13 RWH 14-18 Strijen 13-10 Tweede periode SHO 6-14 TOGR 6-10 DOTO 6-11 V'schoten 6-10 TWEEDE KLASSE C DSO-PEC Den Haag 2-1, JAC-Forum Sport uitg, Honselersdijk-BMT 2-4, Naaldwijk- KRV 3-1, Monster-Nootdorp 0-0, Die Ha- ghe-RCL 2-1. JAC 14-27 KRV 13-18 BMT 14-25 Monster 13-18 RCL+ 15-25 Nootdorp 14-17 Forum Sp 13-22 Naaldwijk 14-17 Honselersd 14-19 Die Haghe 13-16 DSO 14-19 PECDH 13- 6 Tweede periode JAC 6-16 Forum Sport 5-11 Nootdorp 6-13 BMT 6-11 DERDE KLASSE A Alphia-SEV afg, MVKV-HPSV afg, SV '35- Valken '68 2-0, BSC '68-Sleutels 0-2, Lei- den-Hazerswoudse Boys afg, Lugdunum- Oegstgeest 1-0. Sleutels 14-31 SEV 14-17 Valken'68 14-30 Leiden 13-15 MVKV 13-25 BSC'68 15-15 SV'35 13-23 Hazersw B 13-11 Oegstgeest 14-21 HPSV 12- 6 Lugdunum 14-20 Alphia 13- 6 Tweede periode Lugdunum 6-14 Sleutels 6-13 Valken'68 6-13 BSC'68 7-10 VIERDE KLASSE A Aarlanderveen-UVS 0-1, Blauw Zwart-Ab- benes 5-1, Semper Altius-Wassenaar 2-0. Ariston '80-Roodenburgj|-1, LSW '70- SV0W afg, Kagia-KoudWrk 4-2, TAVV- Woubrugge 1-1. SemperAlt 13-37 Ariston'80 14-19 Woubrugge 14-32 Abbenes 14-14 Koudekerk 15-27 TA VV 14-13 Roodenb 14-26 UVS 15-13 Blauw Zw 14-24 SVOW 13-10 LSW'70 14-22 Wassenaar 14-10 Kagia 14-22 Aarlanderv 14-4 Tweede periode Semper Altius 6-16 Blauw Zwart 6-13 Koudekerk 7-16 Woubrugge 6-11 VIJFDE KLASSE A WSB-Leidsche Boys 2-0 (gestaakt). DWO- GWS afg. DVC-LFC 0-2, SJC-Oosterheem 3-2, Foreholte-Schipluiden 1-1, Marine- RFC '95 1-4, De Jagers was vrij SJC 13-31 Foreholte 12-14 DWO 12-30 Oosterh 13-12 WSB 12-28 De Jagers 12-11 LFC 14-25 RFC'95 13-10 Schipluid 12-21 DVC 13- 9 GWS 12-18 Marine 14- 7 Leidsche B 12-14 Tweede periode SJC 2-6 De Jagers 1-3 DWO 1-3 WSB 1-3

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 25