Personeel Personeel Personeel Personeel Person© 4 i Manager projectbureau ICO/ATHIBU Sta jü met beide benen op de grond 3M Customer Service Representative m/v ICO/ATHIBU B.V. EXPEDITIE MEDEWERKER MAGAZIJN/BALIE MEDEWERKER REPRESENTATIEVE MEDEWERKER (M/V) VOOR DE SHOWROOM 'SANITAIR' TWEETAL SECRETARESSES Hoofd bedrijfsbureau Monteurs HACHMANG Onderhoudsmonteur tk A Vereniging van Wooncorporatiq Duin- en Bollenstreek BELEIDSMEDEWERKER/AMBTELIJK SECRETARIS 3M geeft goede mensen de ruimte ZATERDAG 26 JANUARI 2002 toonaangevend leverancier van sanitair en loodgietersartikelen zoekt voor haar hoofdvestiging in Leiden een enthousiaste en representatieve Sollicitaties richten aan de directie van ICO/ATHIBU B.V. Dhr. G. C. Sies Rooseveltstraat 6, Postbus 1019, 2302 BA Leiden Telefoon 071-5351700 DE FILES MEER DAN MOE? Ons kantoor is gelegen op 2 minuten lopen van NS station Haarlem centraal! Wij zijn een kleine groep mensen die zich als BV Consolco sinds meer dan 45 jaar met succes bezighoudt met de internationale distributie van chemische producten. Wegens het vertrek van een medewerkster zoeken wij voor onze afdeling logistiek een: LOGISTIEK/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V die zich in fulltime dienstverband gaat bezighouden met het afwikkelen van de afgesloten handelscontracten. Tot de taken behoren het zelfstandig organiseren en opvolgen van transporten, voorraad beheer en administratieve, geautomatiseerde gegevensverwerking. Kwalificaties: - opleidingsniveau HAVO of MBO. - goede schriftelijke en mondelinge kennis van Engels en Duits (Frans is een pré), - up-to-date kennis van tekstverwerkings- en spreadsheetprogrammatuur op gebruikersniveau Profiel: - een enthousiaste persoonlijkheid die zowel individueel als in teamverband goed functioneert - een hands-on mentaliteit. Ervaring in een vergelijkbare functie kan een voordeel zijn maar is niet noodzakelijk. Wij bieden een training on the job en de mogelijkheid tot het volgen van cursussen en opleidingen. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met dhr. Hermann de Vries. Uw bondige sollicitatiebrief, vergezeld van uw C.V., zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet. BV Consolco, t.a.v. Dhr. Hermann de Vries, Kenaupark 5, 2011 MP Haarlem Telefoon 023 - 5552333. E-mail hdevries @consolco.nl Woningstichting Sint Antonius van Padua, Woonstichting Vooruitgang en Noordwijkse Woningstichting, zijn drie vooruitstrevende woningcorporaties die in totaal ruim 6000 woningen, winkels en bedrijfsruimten exploiteren in het hart van de Duin-en Bollenstreek. De komende jaren zullen in het kader van nieuwbouwtaakstellingen dan wel via herstructurering van de bestaande woningvoorraad een groot aantal bouwprojecten worden uitgevoerd. Om op verantwoorde wijze aan deze taakstelling te kunnen voldoen, hebben de drie corporaties besloten de krachten te bundelen in een Projectbureau Woningcorporaties V0F i.o. Het Projectbureau Woningcorporaties VOF i.o. zal projecten ontwikkelen t.b.v. de aangesloten woningcorporaties en wellicht ook andere instellingen in de Duin- en Bollenstreek. Tevens vervult zij een rol als kenniscentrum. Het Projectbureau woningcorporaties VOF i.o. is op zoek naar een gedreven: m/v voor 36 uur p/w In deze functie bent u Projectleider en Hoofd Projectbureau Woningcorporaties VOF i.o. De voornaamste taken zijn: - het vormgeven van en het dagelijks leiding geven aan het Projectbureau Corporaties VOF i.o. - het ontwikkelen van nieuwbouw-, renovatie- en groot-onderhoudprojecten - het voeren van de directie bij de uitvoering van projecten - het acquireren van projecten t.b.v. het samenwerkingsverband Wij zoeken een gedreven manager met: een relevante technische opleiding op HBO of universitair niveau - ervaring als projectleider in de woningbouw goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden - organisatietalent met motiverende eigenschappen affiniteit met de volkshuisvesting en de woonzorgsfeer strekt tot aanbeveling Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende functie in een dynamische werkomgeving, waarbij u in grote mate zelf de verantwoordelijkheid zult dragen voor de inrich ting van het projectbureau. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden, volgens de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties, zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Maximaal 4800-(Schaal 14 CAO woningcorporaties). Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer 5. Schrader, tel. 0252-24 10 10. Schriftelijke sollicitaties met CV graag binnen 14 dagen na plaatsing richten aan: Woonstichting 'Vooruitgang', t.a.v. de directie, de heer S. Schrader, Hoofdstraat 10, 2171 AT Sassenheim. 1WONING STICHTING Woonstichting Vooruitgang' Merkenbureau Shield Mark, gevestigd te Amsterdam, is een jong, dynamisch en sterk groeiend juridisch ad viesbureau gespec.aliseerd op het gebied van de intel lectuele eigendom. Gewerkt wordt voor zowel nationa le klanten als g otere internationaal opererende bedrij ven. Momenteel werken wij met ruim 40 medewerkers. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een ter ondersteuning van twee praktijken. Het betreft een uitgebreide functie met o.a.: •Verzorgen van de correspondentie in de Nederlandse en Engelse taal; •Invoeren en bijwerken van gegevens in de databestand; •Beheren van de agenda (bewaken van de voortgang in registratieprocedures); •Diverse organisatorische en coördinerende werkzaamheden. Wij vragen: Havo MBO niveau; Minimaal 3 jaar secretariële ervaring; Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; •Ervaring met Word (ervaring met Access is een pré); Binnen een van de praktijken waarvoor een secretaresse wordt gezocht gaat, gezien de sa menstelling van deze praktijk, onze voorkeur uit naar kandidaten van 35 jaar en ouder De salariëring en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het belang van de functie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Kret-Boermeester, 020-5 111 888 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Shield Mark B V Postbus 75683, 1070 AR Amsterdam of per e-mail aan boer- meester@shieldmark.nl m/v elektrisch/mechanisch m/v dan ben jij de aanvulling voor ons team bij de grafische studio "Digi-Design", die zich bezig houdt met het Ontwerpen, Opmaken, Uitvoeren van diverse media, zoals: Magazines, Brochures, Huisstijlen, Buitenreclame en Websites... Je hebt affiniteit met het grafische vak, kennis van Xpress, Illustrator en Photoshop. Ervaring in het opmaken van magazines is een pré, en in het bezit van rijbewijs B. Wil je reageren of meer informatie? Bel (071) 361 15 07 of schriftelijk t.a.v. dhr. J. van dijk Postbus 91 2200 AB Noordwijk XT/ studio^ DIGI-DESIGN dia grafische vormgeving Hachmang Machines is producent en leverancier van machines voor consumentenverpakkingen. Hachmang Machines BV is in vele verschillende sectoren actief: van broodbakkerijen, snoepgoed, speelgoed, bloembollen tot kunststof onderdelen. In meer dan vijfentwintig jaar is Hachmang Machines BV een begrip geworden in de wereld van tellen en verpakken. Efficiëntie en productbesparing voor onze klanten zijn hierbij de kern. Nauwkeurigheid staat bij ons centraal, zo beschikken wij over machinelijnen met een afwijking in aantal van slechts één promille. Wereldwijd weet men het bedrijf te vinden en worden oplossingen geboden en geleverd. De zestig personeelsleden vormen een hecht kennis- en productieteam. Wij zoeken een: Profielschets: Je bent een ambitieuze regelaar met minimaal HBO-niveau, die leiding zal geven aan het bedrijfsbureau. Je hoofdtaken bestaan uit organiseren, stimuleren en sturen van de afdeling. Het bedrijfsbureau bestaat uit projectleiding, werkvoorbereiding, planning, inkoop, magazijn en documentatie. Totaal geef je leiding aan elf personen. Je bent lid van het managementteam. Je hebt bij voorkeur ervaring met projectmatig werken en machinebouw. Goede communicatieve en sociale eigenschappen zijn een must. Woonachtig in de Randstad. Tevens zoeken wij: Profielschets: Je bent een serieuze techneut die graag werkt met moderne machines, zowel elektrisch als mechanische montage hebben je interesse. Je hebt ervaring met techniek en geeft niet snel op wanneer een technische uitdaging zich voordoet. Je bent woonachtig in de randstad. Na een interne opleiding zijn er vele mogelijkheden als bijvoorbeeld service of installatie monteur voor onze projecten wereldwijd. Hachmang Machines BV kent een goede werksfeer en arbeidsvoorwaarden. Opleidingen en doorgroeimogelijkheden behoren tot de mogelijkheden. Jouw schriftelijke reactie (met uitgebreid cv) kun je binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: de heer P.A. van der Putten Hachmang Machines BV Postbus 196 2210 AD Noordwijkerhout Tel. 052 - 342000 (p.vanderputten hachmang.nl) Geef kleur aan je toekomst bij Sigma Coatings Sigma Coalings, onderdeel van een grote multinational, ontwikkelt, produceert en levert verven en coatings voor oppervlaktebescherming en verfraaiing die mens en milieu zo weinig mogelijk belasten. Door onze klam- en scrvlcegerlcbtheld en ons Innovatieve beleid hebben wl) in vele landen een vooraanstaande marktpositie In de segmenten Doe-Hcl-Zelf. Bouw, Scheepvaart en Industrie. Voor onze afdeling Technische Dienst van de verffabriek in Amsterdam zijn wij op zoek naar een fulltime: WERKZAAMHEDEN Hel iepan-ren. revisoren ei onderhouden van procesinstallatiev BELANGSTELLING? Stuur uw schriftelijke reactie binnen 14 dagen naa Het verrichten van werkzaamheden op mechanisch/pneumatisch Sigma Coatings B.V. t a v. de heer S.L Rienstra. gebied binnen een productie- en distributieomgeving. FUNCTIE-EISEN Wij vragen MTS werk- en denkniveau, kennis van pneumatie en besturingstechniek strekt tot aanbeveling. AANBOD Wij bicden een zelfstandige, allround functie met doorgroei mogelijkheden en een prima arbeidsvoorwaardenpakket, waaronder een 13de maand en een 3b.25-urige werkweek afd Human Itesources. Postbus 42. 1420 AA Uithoorn. H-mail human rcsourcesVMginakalon.com Informatie: www sigmacoatings com Voor meer Informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer R, Kaliga. Hoofd Technische D tel 020-407 5234 Bescherming van de toekomst 4 SIGMA COATING KvK Rijnland nr: Bankrekeningnr: Secretariaat: 40 44 85 98 35 72 11 928 Hoofdstraat 10 2171 AT Sassenheim tel: 0252-241010 fax: 0252-241021 In de dynamische omgeving van de volkshuisvesting hebben (lokale) besluiten vaak regional gevolgen voor de huidige en toekomstige klanten van woningcorporaties. Om deze reden trai woningcorporaties hun beleid en besluitvorming in het belang van hun klanten steeds meer elkaar af te stemmen. De Vereniging Woningcorporaties Duin- en Bollenstreek fungeert hierb platform voor 9 corporaties, met een gezamenlijk bezit van ca. 20.000 woningen in de Duin e Bollenstreek. De aangesloten woningcorporaties maken voor de distributie van hun woninger gebruik van een regionaal geautomatiseerd woonruimteverdelingssysteem. De VWDB is hier onderhandelingspartner en kontraktpartij. Ten behoeve van het initiëren en coördineren van beleidsvraagstukken, het voorbereiden vai overleggen, en het analyseren van woonruimteverdelingsvraagstukken is het bestuur van hel VWDB op zoek naar een parttime: m/v 18 uur per week U geeft een impuls aan de verdere beleidsontwikkeling op het gebied van de volkshuisves U concretiseert de standpunten die voortkomen uit de bestuurlijke discussies en betrekt daarbiij de overwegingen over volkshuisvestelijke onderwerpen in onze regio. U beoordee|v( rapportages van onze regionale werkgroepen en externe onderzoeksbureaus, legt de dwarsverbanden tussen de conclusies en geeft een impuls voor de professionele uitwerkiij U rapporteert helder omtrent nota's en regelingen teneinde de gevolgen voor de eigen se< C in beeld te brengen. U bereidt bestuursvergaderingen, ledenvergaderingen en regionale overleggen voor. U onderhoudt contacten met VWDB-leden en zorginstellingen en overheden over de ontwikkeling coördinatie van beleid en beleidsontwikkeling op het gebied van ruimtelijke ordening, wonen, woonruimteverdeling en woonzorgvraagstukken. U heeft een opleiding op HBO of universitair niveau, gevoel voor bestuurlijke verhoudingen en affiniteit met het gebied van de volkshuisvesting. Kennis van geautomatiseerde gegevens verwerking en statistische analyse alsmede kennis van de volkshuisvesting is een pre. U beschikt over een zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en u ber staat om zelfstandig te werken. U heeft oog voor vernieuwingen en durft met ons ook buiten gebaande paden te treden. Wij bieden een verantwoordelijke functie, met contacten op zowel bestuurlijk als uitvoerend niveau, in een moderne werkomgeving, waarbij denken, meedoen en eigen inbreng op prijs wordt gesteld. Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO voor woningcorporaties met een salaris dat afhankelijk van opleiding en ervaring zal liggen tussen de 2611,96 en 4102,63 bruto per maand exclusief 8% vakantietoeslag, op basis van een volledige werkwi Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de secretaris van het bei dhr. S M. Schrader, tel. 0252-241010 Heeft u interesse in deze functie, dan ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen twee weken na plaatsing ter attentie van de secretaris van het bestuur van het VWDB, Hoofdstraat 10, 2171 AT SASSENHEIM. bi 3M Nederland B.V groeit sterk dankzij haar product- en markt filosofie. De basis hiervan wordt gevormd door de begrippen kwaliteit en innovatie. 30% van de omzet wordt gerealiseerd met producten die vier jaar'geleden nog niet bestonden. Momenteel is 3M met 50.000 producten op uiteenlopende markten actief. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn/ haar verantwoordelijkheden. 3M biedt u uitstekende opleidings mogelijkheden en de mogelijk heid om carrière te maken. Op korte termijn zoeken wij kandidaten voor de functie van Customer Service Representative De functie Tot uw belangrijkste taken zullen behoren: Orderacceptatie en bewaking van intake tot facturering. Klanten informeren over lever tijden en de bewaking hiervan. Het verstrekken van product informatie. Klachtenbehandeling en de afhandeling daarvan. Overleg met sales- en marke- ting-afdelingen. Deze communicatie gebeurt doorgaans telefonisch en via geavanceerde automatiserings systemen. Wij zoeken Een collega: met Meao/Mts-opleiding met commerciële ervaring; en een commerciële en klant gerichte instelling; die beschikt over invoelend vermogen, met zeer goede contactuele eigenschappen: die enthousiast, betrokken en initiatiefrijk en een goede teamplayer is; die servicegericht is; en interesse heeft om in een hectische en veranderlijke omgeving te werken. Verder beschikt u over een goede kennis van MS Office (Word, Excel, PowerPoint) en kunt u goed via de telefoon communiceren. U beheerst uw Nederlandse taal uitstekend, en heeft een goede kennis van dJ Engelse taal in woord en geschrift en eventueel ook de Duitse taal. U heeft affinit^j met techniek. Wij bieden: een verantwoordelijke, afwisselende functie bij eei| gezond bedrijf; een aantrekkelijk salaris enl goede secundaire arbeids- j voorwaarden; uitgebreide (interne) opleidingsmogelijkheden; uitstekende carrièrekansen! Wilt u solliciteren? Schrijf dan binnen 10 dagen 1 het verschijnen van deze advi tentie een brief waarin u uw I personalia, opleiding, ervarinj en motivatie vermeldt, naar j onderstaand adres o.v.v. vacatd code 2002-01. Een assessmeij kan deel uitmaken van de procedure. 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 36