Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel DENC spaarffl select La Cloche PROJECTMANAGER UITVOERING ASSISTENT PROJECTMANAGER Lasser Leerling lasser Monteur Leerling monteur Callcentermanager JONGE MEDEWERKER VOOR DE BEDIENING M/v JONGE ZELFSTANDIG WERKENDE KOK M/v Ü<J 2<Jb'j'. srjilSÜJJ jjlüilj 'i? Apothekers- of doktersassistent M/V •Good Csirs Looking •Good Fooling Verkoopster m/v FULLTIME MEDEWERKER (m/v Dekker 1E AUTOTECHNICUS aE AUTOTECHNICUS MAGAZIJNMEDEWERKER ZATERDAG 26 JANUARI 2002 917 DENC Netherlands B.V. is een jonge onderneming. Wij leveren een totaalpakket van diensten gericht op het oplossen van huisvestingsvraagstukken van bedriiven waarbij de opdrachtgever en zijn bedrijfsproces centraal staan Het dienstenpakket bestaat ui» Design, Engineering Contracting, vanaf het concept tot realisatie en nazorg. Wij nemen onze klanten zorg uit handen onder één verantwoordelijkheid Voor onze vestiging in Bussum (Slochterenlaan 12) zijn wij op zoek naar geschikte kandi daten voor de volgende functies: De functie Als projectmanager ben je eindverantwoor delijk voor de realisatie van multidiscipli naire projecten, van ontwerpfase tot en met oplevering. In deze functie liat de nadruk op de uitvoering, het merendeel van de tijd zal dan ook op locatie worden gewerkt Naast budgetverantwoordelijk is de project manager verantwoordelijk voor kwaliteit, tijd en veiligheid. Tijdens projecten ben je gesprekspartner en vertrouwenspersoon voor onze opdrachtgevers. Je dient de wen sen van de opdrachtgever goed te kunnen verwoorden naar de interne organisatie Daarbij moet je oog hebben voor de ver schillende belangen die spelen en in staat zijn op een weloverwogen wijze keuzes te maken Je profiel Je hebt een technische opleiding op mini maal HTS-niveau afgerond - bij voorkeur bouwkunde - en een ruime werkervaring waarin het direct contact met opdrachtge vers een wezenlijke rol speelt. Naast inzicht in en ervaring met projectmanage ment ben je doelgericht, zelfstandig en in staat de teamleden te motiveren. De functie Als Assistent projectmanager ben je verant woordelijk voor net assisteren van de pro jectmanager bij de coördinatie van de acti viteiten van het gehele project. Tot je takenpakket behoren o.a tekenwerk (Auto CAD 2000i), het uitbesteden van teken werk aan derden en het controleren hier van, het voorbereiden van vergunningaanvragen, coördinerende werkzaamheden en het aanvragen en ver gelijken van budgetten en offertes. Je profiel Je hebt een bouwkundige opleiding op minimaal MTS-niveau afgerond en meerja rige ervaring met projecten in de utiliteits bouw. Naast goede communicatieve vaar digheden ben je initiatiefrijk en kun je goed organiseren. Het aanbod DENC biedt een dynamische en zelfstandige functie bij een onderneming met prettige en professionele collega's. In een enthousiaste, gedreven en zeer servicegerichte omgeving wordt samengewerkt aan het succes van de onderneming. Naast een goed salaris bieden wij een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, auto, winstdeling, bedrijfsspaarregelingen, studievoorzieningen, etc. Wil jij een bijdrage leveren aan het succes van DENC? Stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken naar DENC Netherlands B V Afdeling Personeel Organisatie Postbus 381 1400 AJ Bussum Voor eventuele vragen kun je contact opnemen met Talitha Jansen Venneboer, tel. 035-699 30 99 Research voor Beleid Holding is de moedermaatschappij voor vijf dochterondernemingen: Research voor Beleid, Research voor Beleid International. ISEO Markering Research, SWOKA- Instituut voor strategisch consumentenonderzoek en Key Net DM services. Research Facilitair Bedrijf ondersteunt de vijf werkmaatschappijen. Voor de afdeling Administratie van Research Facilitair Bedrijf zijn wij op zoek naar een Medewerker Administratie m/v (40 uur per week) Taken: - verwerken van de post - coördineren van de opleidingen - archiefbeheer - ondersteuning financiële- en projectadministratie Functie-eisen: - ervaring met MS-Office - opleiding minimaal MBO-niveau Wij bieden je een veelzijdige functie in een klein team. Je bent communicatief en sociaalvaardig en goed in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Zoek je een afwisselende baan in een informele werksfeer met goede arbeidsvoorwaarden? Stuur dan je sollicitatiebrief met een CV voor 2 februari 2002 naar: Research Facilitair Bedrijf T.a.v. de heer C.J. Nederstigt Postbus 985 2300 AZ Leiden k.nederstigt@rvbh.nl Neem voor meer informatie contact op met Kees Nederstigt (071 - 525 37 82) of kijk op onze website: www.rvbh.nl Facilitair Bedrijf P. VAN DER GEEST CONSTRUCTIEBEDRIJF Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden hebben wij plaats voor een: Opleiding is geen vereiste; een interne opleiding behoort tot de mogelijkheden. Wij bieden: Een afwisselende baan waarin eigen inbreng gewaardeerd wordt Een goed salaris Werkzaamheden zowel binnen als op lokatie Een jong en dynamisch team Tevens bieden wij een frisse werksfeer en goede doorgroeimogelijkheden. Interesse? Stuur binnen 14 dagen je sollicitatie aan: P. van der Geest Constructiebedrijf t.a.v. Dhr. P. van der Geest Leidseweg 3312253 JC Voorschoten Of bel: 06-54977179 32.000 Spaar Select D Spaar Select is het grootste onafhankelijke adviesbureau in Nederland gespecialiseerd in Persoonlijk Financiële Planning. Callcentermanager Als Callcentermanager ben je verantwoordelijk voor één van de callcenters van Spaar Select. Je creëert je eigen team (studenten) door middel van werving, selectie en training. Jij zorgt voor de juiste sfeer en begeleiding zodat je Agents tot topprestaties komen. Hiervoor krijg je een uitgebreide opleiding van twee maanden en word je in je functie wekelijks begeleid en getraind door de Regiomanager. 123T0P 123T0P staat voor het unieke persoonlijk ontwikkelings programma van Spaar Select. Samen met jou bekijken we waar je ambitie en mogelijkheden liggen. Op basis hiervan wordt het persoonlijk ontwikkelingsprogramma ingevuld, waarbij opleiding, begeleiding en doorgroei centraal staan. Doorgroei De functie van Callcentermanager is erg veelzijdig waardoor je je breed ontwikkelt. Gecombineerd met het sterk groeiende karakter van Spaar Select biedt dit unieke kansen voor ambitieuze mensen. Na anderhalf jaar heb je de moge lijkheid een volgende stap te zetten naar Accountmanager, Recruiter of Regiomanager. Profiel De toppers die wij zoeken zijn ambitieus, gaan altijd voor goud. hebben een opleiding op mbo- of hbo-niveau. zijn tussen de 22 en 35 jaar, vinden het geen probleem om in de avonduren te werken en zijn bereid te leren. Je krijgt er ervaring, opleiding, carrièremogelijkheden en een uitstekend salaris 32.000) voor terug. Reageren Voor meer informatie betreffende de bovengenoemde vacature voor onze vestiging Leiden, kun je op maandag en dinsdag tussen 13.00 en 15.00 uur bellen met onze Recruiter, Lisa Minden (071-512.22.22). Je kunt ook direct je motivatie en c.v. sturen naar lisa.mmden@spaarseiect.nl of Lammen- schansweg 15a, 2313 DH LEIDEN. www.spaarselect.nl RESTAURANT Is al bijna 27 jaar een gerenommeerd Frans specialiteiten restaurant in het historisch centrum van Leiden dat plaats biedt aan 40 a la carte gasten én op de eerste étage een stijlvolle dinerkamer beschikbaar heeft voor besloten gezelschappen. Op korte termijn heeft La Cloche plaats voor een en een Voor deze functies, heide in principe op fulltime basis, strekt ervaring in drukke bedrijven zeker tot aanbeveling, maar zijn een dienstbare instelling en creatief denken een vereiste. Daarnaast wordt een flexibele instelling ten aanzien van de werktijden verwacht alsmede het vermogen tot efficiënt handelen. La Cloche stelt hier een goede salariëring, een prettige werksfeer en goede secundaire arbeidsvoorwaarden tegenover. Reacties naar Restaurant La Cloche, Kloksteeg 3, 2311 SK Leiden, tot 18.00 uur, tel. 071-5123053, waarhij U vraagt naar de heer E. P. A. Brouwer of de heer J. W. Wolzak. Mosadex C. V. is een Farmaceutische groothandel gevestigd in Elsloo, Limburg. Sinds kort heeft Mosadex ook een vestiging in Leiden. Leveringen vinden plaats aan apotheken en apotheek-houdenden door geheel Nederland. Het totale assortiment bestaat uit 90.000 artikelen. Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij voor de afdeling verkoop in Leiden, op korte termijn op zoek naar een fulltime/parttime O Je komt te werken in een gezellig team van 4 verkoopmedewerkers. Een belangrijk deel van je werk bestaat uit het verwerken van de verkooporders. Daarbij onderhoud je, zowel schriftelijk als mondeling, nauwe contacten met onze afnemers. Voor deze functie achten wij een voltooide opleiding tot apothekersassistenteof doktersassistent(e) en enkele jaren ervaring in dit vak vereist. Je kunt werken met programma's als Word en Excel. Daarnaast kan je goed met de telefoon als communicatiemiddel omgaan en ben je echt een teamplayer. Deze functie bestaat uit verantwoordelijk werk in een 5-daagse werkweek van 40 uur. Daarvoor ontvang je een passende beloning en kan je rekenen op goede arbeidsvoor waarden. Wil je meer informatie? Neem dan contact op tijdens werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur met Petra Kret, afdeling verkoop. Heb je belangstelling voor de vacature Stuur dan jouw schriftelijke sollicitatie met c. v. onder vermelding van "vertrouwelijk" en met de functienaam op de enveloppe voor 8 feb. a.s. naar: Mosadex C.V. T.a.v.: Jan Vlieland, filiaal manager Zernikedreef 20 2333 CL Leiden 071-5243270 Aandacht in persoonlijke verzorging zowel op drogisterij als parfumerie gebied, daar gaat het om bij Parfumerie/Drogisterij Schouten. Alles staat in het teken van service, gastvrij heid, kennis van de producten en oprechte belangstelling voor de klant. Dankzij jou gaat iedere klant weg met het "Good Care - Good Looking -Good Feeling" gevoel. Parfumerie/ Drogisterij Schouten is een familie bedrijl dat dit jaar 36 jaar bestaat. Wij hebben zes filialen waar van twee in Leiderdorp, twee in Hoofddorp, Oegstgeest en Rijnsburg. Voor ons filiaal in Rijnsburg zijn wij op zoek naar een: Suviavip die het team komt versterken. Wij verwachten van Jou: inzet verantwoordelijkheidsgevoel dat ie zowel in teamverband als zelfstandig kunt werken atfinitett met drogisten) en cosmetica artikelen ewanng in de branche is een pré Herken je jezelf en is je interesse gewekt? Schri|f dan binnen 14 dagen een briet met C.V. naar: Partumene/Drogisterij Schouten, t.a.v. Carina van Oosten, Postbus 13. 2350 AA Leiderdorp Voor meer informatie bel. 071-5899563 Wij bieden jou: tulltime ol parttime baan prettige werksfeer afwisselende functie doorgroei-mogeli|kheden mogelijkheden tot het volgen van cursussen Leiderdorp Hoofddorp Oegstgeest Rijnsburg electrobouw leiden b.v. Adm. Bandcertweg 4, 2315 SR Leiden (Industneterrein De Waard) Een "stel" handige handen m/v (letterlijk figuurlijk) Wij zoeken 2 personen die commercieel werk en maga- zijnwerk willen en kunnen combineren. Het takenpakket bevat o.a.: - Aan de telefoon het opnemen van orders en adviseren van klanten. - Het invoeren van deze orders in de computer. - Het verzamelen en verzendklaar maken van deze orders en verder alle voorkomende werkzaamheden. Ben je commercieel en niet te beroerd om de handen uit de mouwen te steken en wil je een goed salaris verdienen? Reageeer dan s.v.p. schriftelijk t.a.v. Hr. H. E. de Jong DEKKER WARMOND vraagt voor zeer spoedige indiensttreding een enthousiaste voor in de spoelkeuken Leeftijd 18 t/m/ 60 jaar Werktijden van maandag t/m vrijdag van 18.00 tot Sollicitaties richten aan: DEKKER SPORT EN PARTY CENTRI WARMOND Veerpolder 14 2361 KV Warmond telefoonnummer 071 -3058888 (vragen naar Mare Waslander) WARMOND Dekker Warmond - Veerpolder 14 - 2361 KV Wan Boot-Rialto is officieel dealen voor Fiat, Alfa Romeo en Lancia. Voor onze vestigingen in Alphen aan den Rijn, Leiderdorp en Noordwijk zijn wij momenteel op zoek naar gemotiveerde medewerkers met het Italiaanse autohart op de juiste plaats. Wij vragen: i.b.v. APK II Werkervaring is een vereiste. Deze functie biedt uitstekende mogelijkheden om door te groeien. Wij bieden een interessante job en een goede salariëring. Gemotiveerde mensen die op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging nodigen wij uit te solliciteren. Je kunt je sollicitatie richten aan: Boot-Rialto BV, t.a.v. Dhr. M. Heus, Weversbaan 12 2352 BZ, Leiderdorp. Of bel: 0"71 -5898900.

Leidsch Dagblad | 2002 | | pagina 20