Personeel Personeel □D Vvarmond ICO/ATHIBU NOORDWUK Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden LEERKRACHTEN ■ïB Medewerker maintenance engineering airframe structures gemeente ervaren beleidsmedewerker ZATERDAG 8 DECEMBER 2001 TTVT GEMEENTE De gemeente Warmond heeft zo'n 5.200 inwoners en is rijk aan natuurschoon. Door de bekende Kagerplassen heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en water sport. De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten opzichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. Warmond is een gemeente die ambitieus is op het gebied van bestuur lijke vernieuwing en het eigentijds vormgeven van de ambte lijke- en bestuurlijke organisatie. Samenwerken en inspireren staan hoog in ons vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: geen specia listen maar generalisten. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijkheid, flexibiliteit en ^H^^Hcommun/cofie zijn |pH| kenmerkend voor J"Hh ons werkklimaat. De gemeente Warmond kent, naast een aantal stafmedewerkers, drie sectoren, te weten: Burger zaken, Grondzaken en Middelen. Vanwege het vertrek van één van onze stafmedewerkers zijn wij op zoek naar een medewerker bestuurlijke/juridische zaken m/v voor 36 uur per week 2" oproep Functie-inhoud - draagt zorg voor juridische advisering en be leidsontwikkeling van bijzondere wetten, Awb, openbare orde, civiele verdediging, rampen bestrijding, brandweerzaken, privaatrecht etc. - draagt zorg voor bestuurlijke ondersteuning inzake regionale ontwikkelingen en samen werkingsverbanden - vormt het aanspreekpunt van bestuur en or ganisatie met betrekking tot kwaliteit en uni formiteit van juridische procedures en advisering - bewaakt alle juridische (privaat- en bestuurs rechtelijke) procedures - is secretaris van de bezwaar- en beroeps commissie. Functie-eisen - HBDO-algemeen juridische zaken of WO- Nederlands recht - initiatiefrijk, stimulerend en collegiaal - gevoel voor. bestuurlijke verhoudingen - goede contactuele en redactionele vaardig-, heden - een klantgerichte en flexibele houding - enige jaren (gemeentelijke) ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring vindt aan stelling plaats in schaal 9 (maximaal 2.997,- (f. 6.604,-) bruto per maand). De gemeente kent een modern beloningsbeleid. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze staffunctie kunt u terecht bij de heer G. Kleijheeg, g(emeente- secretaris, telefoon (071) 3061100. Wij nodigen belangstellenden uit binnen veer tien dagen na het verschijnen van deze adver tentie hun sollicitatie te richten aan burgemees ter en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. Het gemeentelijk beleid is erop'gericht mensen aan te stellen die tot een achterstandsgroep op de arbeidsmarkt behoren. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. ICO/ATHIBU B.V. toonaangevend leverancier van sanitair en loodgietersartikelen zoekt voor haar hoofdvestiging in Leiden: REPRESENTATIEVE MEDEWERKER (M/V) VOOR DE SHOWROOM 'SANITAIR' Onze voorkeur gaat uit naar een representatieve kracht met goede contactuele eigenschappen, een juist gevoel voor service en eigen initiatief. Vakkennis geniet de voorkeur. Sollicitaties richten aan de directie van ICO/ATHIBU B.V. Dhr. G. C. Sies Rooseveltstraat 6, Postbus 1019, 2302 BA Leiden Telefoon 071 -5351700 Uitzendburo Euro 65+plussers Heeft deeltijd werk voor dames en heren in Leiden, o.a. showroomwerk. Info: Hansje Vrooman-Kips tel.:023 - 57 14 356. R&B Witgoed Service zoekt WITGOED MONTEURS Wij vragen: Net uiterlijk en gedrag Rijbewijs B Elektro diploma Woonachtig in Leiden e.o. Wij bieden: Goed salaris Nette auto Zeer gezellige sfeer. INTERESSE? Bel 010 - 48 48 530 Burggravenlaan 11 2313 HM Leiden Tel.: (071) 512 63 41 Het bestuur van de Prot. Chr. Schoolvereniging in Leiden zoekt z.s.m. voor de volgende scholen: M P. C. Speciale school voor basisonderwijs 'de Marke' 'De school waar leerlingen met leer- en/of gedragsproblemen hun plek vinden Groep Zebra zoekt leerkracht M/V (middenbouw) Fulltime maar ook deeltijders voor 2 of 3 dagen kunnen reageren Inlichtingen kunt u inwinnen bij de directeur van de school, Dhr. O. Beuving, tel. 071-5724650 (school) of 0252-519325 (privé) P. C. basisschool 'de Dolfijn' 'Een onderwijsvoorrangsschool met grote verschillen tussen kinderen waar omgang en welzijn voorop staan GROEPSLEERKRACHT M/V (middenbouw) Fulltime maar ook deeltijders voor 2 of 3 dagen kunnen reageren Inlichtingen kunt u Inwinnen bij de directeur van de school, Dhr. B. M. H. Olders, tel. 071-5230923 (school) of 071-5238454 (privé) 3W.au. OoMttduuU P- C. basisschool 'de Sleutelbloem 'Hand in hand en stap voor stap samen de grote wereld inEen onderwijsvoorrangsschool waarin geborgenheid en 'op weg naar zelfstandigheid' belangrijke pijlers zijn GROEPSLEERKRACHTEN M/V (onderbouw) VAKLEERKRACHT BEWEGINGSONDERWIJS (werktijden in overleg) Inlichtingen kunt u inwinnen bij de wnd. directeur van de school, Mevr. A. van Schagen, tel. 071-5763314 (school) of 071-5766173 (privé) P. C. basisschool 'de Zwaluw' Een school in een relatief jonge wijk met als missie het zoeken naar een evenwicht tussen prestatie en plezier'. GROEPSLEERKRACHT M/V (onderbouw) Inlichtingen kunt u inwinnen bij de directeur van de school, Mevr. I. van Zanen, tel. 071-5722675 (school) of 071-5317869 (privé) Tevens zoekt de PCS voor haar scholen INVALKRACHTEN die eventueel in een pool aan de slag gaan. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de onderwk. medewerker van het verenigingsbureau, dhr. W. Boer, tijdens kantooruren bereikbaar onder nummer 071-5126341 Een website van de PCS waarin alle scholen zijn ondergebracht is: www.pcsl.nl Wij bieden: - een uitdagende baan waarbij een vaste aanstelling mogelijk is. - goede begeleiding. - studie, training en bijscholing om basis- en speciaal basisonderwijs te kunnen verzorgen. - een aanstelling bij een Vereniging met een professionele organisatie. - een secundair arbeidsvoorwaardenpakket waaronder een spaarloonregeling, een aantrekkelijk pc-privé-project en het PCS- fietsenplan. Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden Burggravenlaan 11 2313 HM Leiden Tel (071) 512 63 41 Wij vragen mensen die: - bewust kiezen voor het Prot. Chr. Onderwijs. - die flexibel zijn en hun schouders willen zetten onder vernieuwingen. - om kunnen gaan met verschillen tussen kinderen. - mee willen werken aan een goed werksfeer, een prettige pedagogisch klimaat. - die mee willen denken over het beleid van de school. Bent u geïnteresseerd in één of meerdere vacature(s), stuur dan uw brief of e-mail aan: het bestuur van de Prot. Chr. Schoolvereniging, Burggravenlaan 11, 2313 HM Leiden. Emailadres: pcsburo.cistron.nl Het Marinevliegkamp Valkenburg, gevestigd in de gemeente Katwijk (Z-H), is de thuisbasis van de groep Maritieme Patrouillevliegtuigen. De groep is verantwoordelijk voor de operationele inzet baarheid van dertien Lockheed Orions (P3C)rwaarmee zowel militaire taken als nationale en inter nationale vredestaken worden uitgevoerd. Binnen de Onderhoudsdienst is de afdeling Maintenance Engineering belast met de vaststelling van noodzakelijk onderhoud. Daarbij ligt de nadruk op het casco van de vliegtuigen (de zogenaamde airframe structures). Ter versterking van dezt afdeling zoeken we een technische professional (v/m) die de functie ambieert van In deze functie formuleert en autoriseert u Technische Opdrachtstellingen (TOS) voor het onderho van luchtvaartmaterieel. Bovendien toetst u de effectiviteit en efficiency van het uitgevoerde onderhol met technische analyses en draagt u bij aan modificatievoorstellen ter vergroting van de bedrijfszek i heid, de onderhoudbaarheid en de operationele bruikbaarheid. U beoordeelt verder wijzigingen v luchtvaarttechnische publicaties en beheert relevante documentatie. Ten slotte heeft u een belangri taak in de zorg voor een goede communicatie en verstandhouding met de andere werkgebieden. In deze functie legt u de basis voor succes met een mts-diploma, richting Vliegtuigbouw en/of Wei tuigbouw. Dit vult u aan met kennis van vliegtuigconstructies en ervaring op het terrein van technis) tekenen en CAD-tekenen. Daarnaast heeft u kennis van toegepaste mechanica, materiaalkunde mechanische technologie (verspanen, klinken, lassen etc.), maar ook van verfsystemen, kunststof!, en verlijmings- en afdichtingstechnieken. Uw begrip van technisch Engels is uitstekend, evenals i mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Heeft u voorts affiniteit met pe's en programm als Rimses en Microsoft Project, dan willen we graag met u in contact komen. Wij bieden u een inspirerende en uitdagende functie binnen de boeiende marineorganisatie. Afhankeij van uw kennis en ervaring bedraagt het bruto jaarsalaris maximaal circa f 68.800,- (schaal 7 BBA( inclusief 8% vakantietoeslag. Verder mag u rekenen op minimaal 23 vakantiedagen plus 12 ADV-dag per jaar en een uitgebreid pakket studiefaciliteiten om uw vakkennis te verbreden en te verdieper Meer informatie over deze functie en de organisatie kunt u inwinnen bij het hoofd Maintenance Enj neering, de heer ing. M.L.W. Leenaarts, telefoon (071) 405 21 22. Bij de medewerker Personeelszake mevrouw S.V. van Teeckelenburgh, kunt u terecht met vragen over de selectieprocedure, telefoi (0223) 65 74 58. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Marine naar het in diei nemen van meervrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturi naar de Commandant Zeemacht in Nederland, onderafdeling Burgerpersoneel, Gebouw Buitenvel ter attentie van mevrouw drs. S.P. van den Bogaard, Het Nieuwe Diep 12-14, 1780 CA Den Heldi Uiteraard mag u ook per e-mail reageren: hpmb@czmned.navy.dnet.mindef.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Surf voor de meest recente vacatures bij Defensie naar www.defensie.nl/werkenb Weten waar je mee bezig bent. De AAarine ^enhadpi^ Noordwijk 'de bloemenbadplaats' is een gemeente van circa 25.000 inwoners met internationale allure en goede recreatie- en uitgaansmogelijkheden. Noordwijk werkt met enthousiasme aan de verbetering van de gemeentelijke organisatie. De sleutelwoorden hiervoor zijn klantgerichtheid, flexibiliteit, kwaliteit en bedrijfsmatig werken. De organisatie van de gemeente Noordwijk is opgebouwd uit 3 sectoren: Ruimtelijke Ontwikkeling Beheer, Bestuur- en Managementondersteuninj en Publiek Welzijn. Bij de afdeling Onderwijs, Sport en Welzijn van de sector Publiek en Welzijn, ontstaat wegens het vertrek van een medewerker de vacature van v/m voor 30/34 uur per week De functie: Onze nieuwe collega - is belast met de beleidsvoorbereiding, -ontwikkeling en -advisering op het brede terrein van zorg, te weten volksgezondheid, ouderenbeleid, jeugdzorg, lokaal gezondheidsbeleid, enz. - verricht financiële-/juridische-/administratieve werkzaamheden van meer complexe aard - vertegenwoordigt de gemeente in externe overlegsituaties - is ook inzetbaar voor andere werkzaamheden binnen het brede terrein van welzijn, op vergelijkbaar werk- en denkniveau Functie-eisen: Onze nieuwe collega - beschikt over een relevante vooropleiding op minimaal HBO-niveau - heeft enige jaren ervaring in een soortgelijke beleidsfunctie, bij voorkeur bij de gemeente - beschikt over goede contactuele vaardigheden - is vaardig in het opbouwen van een netwerk van contacten en weet deze te onderhouden - is vaardig in het schrijven van heldere beleidsnota's - heeft ervaring in het leiden van (afdeling-overstijgende) projecten - heeft tevens ervaring met interactieve beleidsontwikkeling. Wat bieden wij: Wij bieden een boeiende functie in een informele werkomgeving. Wij bieden een goed salaris. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in aanloopschaal 9, maximaal f 6.604,- 2.997,--), of functieschaal 10, maximaal f 7.342,-- 3.322,--) bruto per maand. Ook bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Te denken valt aan de mogelijkheid tot flexibel werken, reiskostenvergoeding, kinderopvang en PC privé-regeling. Ook bestaat de mogelijkheid tot koop en verkoop van verlofdagen. Verder hechten wij veel waarde aan ontwikkeling door begeleiding en opleiding en bieden wij hiervoor goede faciliteiten Informatie: Het hoofd van de afdeling Onderwijs, Sport en Welzijn, mevrouw drs. K.A. van der Pas, tel. (071-3660252) is gaarne bereid nadere informatie te verstrekken. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 18 december 2001 sturen naar: het college van burgemeester en wethouders van Noordwijk, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Dit onder vermelding van vacaturenummer 2001-19 in de linkerbovenhoek van brief en envelop. U kunt uw brief ook e-mailen naar de gemeente Noordwijk. Het e-mailadres is: vacatures@noordwijk.nl Vrouwen, gehandicapten en allochtonen zijn ondervertegenwoordigd in onze organisatie. De gemeente Noordwijk voert een beleid om deze achterstandspositie op te heffen. Kandidaten uit deze doelgroepen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 30