Personeel Personeel Personeel Personeel Personen A L M U C EMCE MAVOM Fransen Administratiekantoor Consultancy B.V. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v ^iyfk Directiesecretaresse ta\etv ■vet i Adviseur CWI/Arbeidsbureau i Reïntegratieconsulent/coach Mi [EM$^IDJ Hoofd Verkoop Binnendienst Project Engineer Constructie Werker Lasser Bankwee STOKVIS HOLDING Accountmanager Inkoop m/v ZATERDAG 8 DECEMBER 2001 912 MAVOM is specialist in de productie, marketing en verkoop van hoogwaardige chemische producten voor industriële toepassingen. Met vestigingen in Nederland en België en zon 60 medewerkers bedient MAVOM een groeiend aantal klanten. MAVOM importeert o.a. Molykote speciaal smeermiddelen en Dow Corning siliconenproducten en vervaardigt reinigers en'oppervlaktebehandelingsproducten. De markten waar MAVOM zich op richt zijn met name de metaal-, chemie- en elektronica-industrie. Voor onze directie, zijn wij op zoek naar een: Parttime 24 uur/week m/v vertegenwoordigt Dow Corning^ De functie: In deze parttime functie ben je samen met de huidige directiesecretaresse verantwoordelijk voor het zelfstan dig uitvoeren van alle secretariële werkzaamheden ten behoeve van de directeur. De werkzaamheden: Tot je takenpakket behoort een breed scala van werkzaamheden, waaronder postbehandeling, corresponden tie, agendabeheer, archiveren, voorbereiden van vergaderingen en bewaken van de hieruit voortvloeiende acties, organisatie van buitenlandse reizen alsook marketing ondersteunende taken. Profiel: Je hebt een opleiding op HBO-niveau en een aantal jaren relevante werkervaring. Een aanvullende marketing opleiding strekt tot aanbeveling. Daarnaast heb je goede communicatieve vaardigheden, een enthousiaste en flexibele werkinstelling, ben je stressbestendig, initiatiefrijk, collegiaal, kun je goed het overzicht houden en heb je cijfermatig/analytisch inzicht. De Office pakketten hebben geen geheimen voor je. Een goede beheer sing van Engels en Duits is een vereiste. Leeftijd: vanaf 25 jaar in verband met de gevraagde ervaring. Aanbod: Wij bieden je een stimulerende, open werkomgeving, een team collega's waarmee het prettig samenwerken is en natuurlijk een interessant en compleet pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Schrijf of e-mail dan binnen 14 dagen een brief met C.V. naar: Mavom B.V. T.a.v. Mw. I.M.A. van Grieken Postbus 5, 2400 AA Alphen aan den Rijn Telefoon (0172) 43 63 61 e-mail: grieken@mavom.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. MAATWERK MET CHEMIE Fransen Administratiekantoor Consultancy B.V. richt zich op het midden- en kleinbedrijf. Zij verzorgt o.a. de (salaris)administraties, geeft fiscale- en organisatie-adviezen en stelt de jaarstukken op alsmede de diverse belastingaangiften. Kwaliteit en service worden door ons gegarandeerd en door opdrachtgevers als zodanig ervaren, waardoor wij blijven groeien. Ons team zoekt daarom uitbreiding met een Functie-inhoud: - Het invoeren van administraties in Exact - Telefonisch kontakt onderhouden met klanten - Overige administratieve taken. Ook parttime kandidaten komen in aanmerking. Kandidaten met kennis van Exact genieten de voorkeur. Sluit bovenstaande functie aan bij uw zoektocht naar een nieuwe interessante job, richt dan uw sollicitatie aan: Fransen Administratiekantoor Consultancy B.V. t.a.v. dhr. E. Fransen Rijndijk 306-a, 2394 CH Hazerswoude-Rijndijk of bel: 071-3416219 of mail: fransenadm@cistron.nl Bij Talenter ben je verzekerd van een groot aanbod van interessante en afwisselende banen in de markt van werkgelegenheid en sociale zekerheid. Ben je iemand die het in zich heeft mensen te stimuleren, te motiveren en te begeleiden naar een betaalde baan? Schrijf je dan in of solli citeer direct naar één van de hiernaast genoemde functies! minimaal HBO-diploma minimaal HBO-diploma Talenter investeert in jouw toekomst! Wij zijn een gedreven onder neming die jouw competenties mee ontwikkelt en vertaalt naar een geschikte werkplek. Talenter creëert hiermee gespecialiseerde professionals. Je kunt via Talenter bij zowel overheids- als commer ciële organisaties worden gedetacheerd of direct in dienst worden genomen. Op dit moment zijn wij voor verschillende opdrachtgevers in de Randstad en in de regio Zuid-West Nederland op zoek naar adviseurs CWI en reïntegratieconsulenten. Belangstelling? Wil je meteen solliciteren, surf dan naar onze website: www.talenter.nl of vraag ons sollicitatiepakket aan bij Talenter Werving Selectie, afdeling secretariaat. Postbus 883, 2700 AW Zoetermeer. Wil je aanvullende informatie, neem dan contact op met Talenter Werving Selectie, telefoon 079 - 371 2121. www.talenter.nl gesneden 6. verpakte groenten W. Heemskerk B.V. is een groentebewerkingsbedrijf. Na onze nieuwbouw die inmid dels een jaar in gebruik is, behoren wij tot één van de meest toonaangevende bedrij ven op het gebied van gesneden, gewassen en verpakte groente binnen Europa. Kwaliteit en efficiency zijn belangrijke begrippen voor onze organisatie. Binnen ons bedrijf werken ongeveer 450 medewerkers. In verband met de constante groei zijn wij binnen onze verkoopafdeling op zoek naar een. Wat doet het Hoofd Verkoop Binnendienst: Is verantwoordelijk voor de uitvoering van het beleid op het gebied van klantenservice, verkoop binnendienst en marketing. Hieronder vallen de volgende werkzaamheden; Fungeert als eerste aanspreekpunt voor de klanten. Draagt oplossingen aan als reactie op vragen van klanten. Organiseert de afhandeling van afspraken met klanten. Stelt offertes samen en maakt product-, leverings- en betalingsafspraken. Maakt afspraken met betrekking tot winkelacties. Houdt verkoopgegevens bij en rapporteert hierover. Denkt mee in de verkoopactiviteiten. Geeft leiding aan de afdeling verkoopadministratie. Geeft ondersteuning bij productintroducties en interne- en externe presentaties. Ontwikkelt en draagt verbeteringen aan op het gebied van het marketingbeleid. Verzorgt periodiek een marktanalyse. Wat vragen wi j Een NIMA-A diploma of gelijkwaardige opleiding. Relevante werkervaring in soortgelijke functie. Ervaring met het werken met een ERP-systeem en de bekende programma's zoals Word en Excel. Kennis van groente en inzicht in de retailmarkt is een pré. Goede communicatieve, klantgerichte eigenschappen. Goed commercieel inlevingsvermogen. Leidinggevende capaciteiten. Beheersing van de moderne talen in woord en geschrift. Wat bieden wij: Een salaris dat past bij het niveau van de functie; 8% vakantietoeslag; 26 vakantiedagen; Spaarloonregeling; Pc-privé project bij vaste aanstelling. Wilt u meer informatie over deze aantrekkelijke functie, dan kunt u contact opnemen met de heer W. Zomer (telefoon 071-4021338). Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan W. Heemskerk B.V.t.a.v. de heer Th. van Werkhoven, Postbus 137,2230 AC RIJNSBURG, of reageer via onze website: www.wheemskerk.nl MACHINEFABRIEK Manufacturer of winches and hoisting equipment Uw kerntaken: De organisatie. EMCÉ gevestigd in Nederland en België is een machinefabrt cialiseerd in ontwerp en bouw van lieren. Zij is met 25 medewerkers eenL, onderdeel van Stokvis Holding, een organisatie die met diverse dochterondeif gespecialiseerd is in productie en/ of verkoop van aandrijvingen. EMCÉ riek name op de industrie, scheepvaart, visserij en het offshore- en baggerbedrijf. L'CI dan 30 jaar dat zij nu bestaat, heeft zij zich wereldwjjd een leidende positijd, markten weten te verwerven. Begin 2002 zal EMCÉ een nieuwe machina Voorhout gaan betrekken. ie lit Vanwege de aanhoudende groei van onze organisatie zijn wij op zoek naar ds nieuwe medewerkers m/v: J1' Ie hij t - Het begeleiden van projecten vanaf het moment van opdracht t/m levering j, - Het in 3D construeren en tekenen van lierconstructies en componenten - Het vervaardigen van productie tekeningen )u - Inkopen van materialen - Onderhouden van contacten met leveranciers - Technische ondersteuning aan de afdeling verkoop ar Uw profiel: je: - MTS/ HTS-Werktuigbouw of gelijkwaardig - Leeftijd 24-35 jaar - Een flexibele en zelfstandige werkhouding - Kennis van Solid Edge (Unigraphics) Visual Basic is een pré - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal fv Uw kerntaken: - Het samenbouwen (aanbouwen en lassen) van klant specifieke lierconstructi hand van productie tekeningen - Het testen van de samengestelde lieren Uw profiel: - LTS/MTS-nivo of gelijkwaardig - CO2 lascertificaat of aantoonbare ervaring - Een flexibele en zelfstandige werkhouding - Goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal - Enige jaren werkervaring Voor beide functies geldt dat de werkzaamheden plaats zullen vinden in een r. volledig uitgerust kantoor/werkplaats. Wij bieden de juiste kandidaten voor deze|tf de en zelfstandige functies een meer dan gemiddeld salaris en goede secundaire Voor alle functies geldt dat belangstellenden hun schriftelijke sollicitatie met 1 14 dagen kunnen sturen aan Machinefabriek EMCÉ b.v. t.a.v. de heer A.J. van (tel. 0252 214 080), Loosterweg 9, 2215 TL Voorhout. [I Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees- 1 kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorgen onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. FACILITAIR BEDRIJF Het Facilitair Bedrijf blijft in beweging. Wij streven naar continue verbetering en willen onze dienstver lening op tijd aanpassen aan de wijzigende vraag, waarbij ons kwaliteitsniveau nog verder verbetert tegen een acceptabel kostenniveau. Wij werken met 345 fte, ongeveer 430 mensen, aan de ondersteuning van het primaire proces van het LUMC door het leveren van de volgende diensten met hulp van het servicepunt; beveiliging (beveiliging en parkeerbe heer), inkoop logistiek (goederenontvangst, trans port, voorraadbeheer en inkoop), voeding (restau rant, keukens en cateringservice), infra (onderhoud en instandhouding van gebouwen en installaties, nieuwbouw), interne zaken (schoonmaak/kleding en textielbeheer en stoffeerderij, postzaken, afvalbeheer beddencentrale, gebouwbeheer, huisdrukkerij en col- legezalenbeheer) en instrumentele ondersteuning. Inkoopfunctie LUMC De afdeling Inkoop Logistiek (I L) vervult een belangrijke bijdrage aan het verwezenlijken van de strategische doelstellingen van' het LUMC. Het LUMC heeft drie accountteams welke bestaan uit een accountmanager(s), een assistent account manager en een assortimentscoördinator. De afdeling heeft toegevoegde waarde op het gebied van inkoopdeskundigheid, integraal kostenmanage- ment, marktkennis, inkoopprocesmanaging, informa tievoorziening en logistieke kennis. De afdeling heeft de strategische inkoopactiviteiten gescheiden van de operationele inkoópactiviteiten De inkoopprojecten zijn multidisciplinair van aard en worden op basis van programma's van eisen en spe cificaties door het accountmanagement zelfstandig met de interne klanten afgehandeld, Voor de afdeling I L zijn wij op zoek naar een: (32 of 36 uur per week) Vac.nr. 01 .S.27 49.HLD Functie-inhoud: Met de interne klanten wordt de inhoud van inkoop processen en de inkoopdoelen bepaald. Multidiscipli naire inkoopteams worden door de accountmanager samengesteld. Naast een grote mate van inkoopdes kundigheid vervult de accountmanager met name de rol van procesmanager en initiator. De klant wordt ondersteund bij het concretiseren van zijn inkoopbe- hoefte in een functioneel programma van eisen. Een belangrijke taak is dat de inkoopprojecten die vanuit de divisies voortkomen, worden afgestemd met de collega accountmanagers. Een integrale bena dering is daarbij van wezenlijk belang en is een toe gevoegde waarde. De accountmanager is verant woordelijk-voor inhoud, voortgang en resultaat van de inkoopprocessen. De externe contacten bestaan met name uit contacten met leveranciers uit het pak ket alsmede met collega instellingen. U geeft als accountmanager functioneel leiding aan de assistent accountmanager en bent verantwoorde- lijk voor uw eigen interne klanten en leveranciers. U inventariseert en analyseert de eisen en wensen van interne klanten, selecteert leveranciers en sluit con tracten af. Verdêr onderzoekt u mogelijkheden voor besparing en kwaliteitsverbeteringen. Andere belang rijke aspecten van uw functie zijn het uitvoeren van leveranciersmanagement, het doen van marktonder- zoek/benchmarking en het reviseren van bestaande contracten. Profiel: Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste teamworker met een flexibele, klantgerichte en pro fessionele instelling. U beschikt over een grote mate van inzet, diplomatie en doorzettingsvermogen, u bent communicatief vaardig op verschillende niveaus en u heeft affiniteit met organisatieveranderingen. Affiniteit met E-procurement, automatisering, Europees aanbesteden en ketenlogistiek is een pre. Functie-eisen: - NEVI-1' en -2 of een afgeronde HBO-opleiding bij voorkeur in commerciële richting, aangevuld met NEVI-2; - minimaal 2 tot 3 jaar inkoopervaring, bij voorkeur in een complexe inkooporganisatie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 8.352,- 3.7? bruto per maand (CAO AZ schaal II) bij eenL time aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaf 1/ Dienstverband: ,t Het betreft een tijdelijk dienstverband voor dele van 1 jaar met uitzicht op vast dienstverband, ij Werktijden en dagen worden in onderling ov® bepaald. pi Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt de heer RJ. van Schie, hoofd Inkoop Logi3 (071 - 526 27 92) en/of mevrouw M. v/d accountmanager Inkoop (071 - 526 52 94). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaif nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen weken na het verschijnen van deze advertentie den aan; LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 26