krauthammer 4 s Business Unit Administrator WERKEN IN HET VASTGOED OP EEN PRACHTIG LANDGOED? KE IVI PE IM E E R S1 pmiTi E Medewerker Informatiezaken v/m Accountmanager voor de buitendienst m/v Medewerker Telefonische Verkoop m/v M2 MATCH international Michael Page AUTOMOBIELBEDRIJF BV ADMINISTRATIEF MEDEWERKER <M/V) SKOV 38 uur Service staat centraal bij Sjartec Technische Groothan Zaterdaghui Allround office manager/administratief medewerker n ZATERDAG 6 OKTOBER 2001 916 ...uitdagende functie in een internationale omgeving... Krauthammer International (www.krauthammer.com) helpt al 30 jaar toonaangevende organisaties door middel van training, coaching en advisering op het gebied van leiderschap, management, verkoop en communicatie. Zij is vorig jaar door middel van een MBO zelfstandig geworden. De organisatie is actief in alle grote Europese landen, de Verenigde Staten en Azië. Dankzij een sterk international concept heeft zij meer dan 4.800 klanten wereldwijd waaronder vele multinationals. De Krauthammer groep heeft een omzet van ruim EUR 35 miljoen en 220 medewerkers. Krauthammer kenmerkt zich door kwaliteit, ondernemerschap, groei en mensgerichtheid in een informele bedrijfscultuur. De business unit Noord (Nederland, Zweden, Groot-Brittanniè, VS en Azië) heeft een omzet van ruim EUR 17 miljoen en 100 medewerkers. Wegens vertrek van onze huidige Business Unit Administrator, zijn wij voor onze vestiging in Noordwijk op zoek naar een enthousiaste collega. Taken en verantwoordelijkheden: coördineren van de administraties in de landen opstellen van periodieke managementinformatie analyseren en toelichten van periodieke rapportages fungeren als aanspreekpunt voor en coach van de Administrators coördineren van het budgetteringsproces assisteren van group control verzorgen van diverse belastingaangiften maken en analyseren van cashflow forecasts uitvoeren van ad hoe werkzaamheden Profiel van de geschikte kandidaat: opleiding op HBO niveau, bijvoorbeeld SPD (of studerend) 3-5 jaar relevante werkervaring, bij voorkeur opgedaan in één internationale omgeving of bij een van de big five kantoren ruime kennis van de Nederlandse fiscale wetgeving goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal sterke, integere persoonlijkheid uitstekende communicatieve vaardigheden zelfstandig, analytisch, initiatiefrijk, hands-on, kritisch en een flexibele instelling Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun curriculum vitae met begeleidend schrijven onder vermelding van referentienummer SGE/75806 bij voorkeur zenden per e-mail aan: svlviageurtsen@michaelDage.com of sturen naar Michael Page Finance, Strawinskylaan 1057, 1077 XX Amsterdam, t.a.v. Sylvia Geurtsen. Voor nadere informatie kunt u met haar contact opnemen, telefoon 020-5789444. FINANCE www. mjchaelfjageTT} Australië China Frankrijk Duitsland Hong Kong Italië Nederland Nieuw-Zeeland Singapore Spanje Groot-Brlttannië VS Officiële verkoop- en serviceorganisatie voor Scania bedrijfswagens Parttime In onze vestiging te Leiden zijn wij op zoek naar een nieuwe collega die affiniteit heeft met een cijfermatige administratie, waaronder debiteuren- en crediteuren administratie, maar ook het bijhouden van boekingen in het grootboek. Heb jij een cijfermatige opleiding op MBO-niveau, bekendheid met geautomatiseerde systemen, alsmede kennis van Word en Excel, goede motivatie en inzet? Bel of schrijf dan naar ons en maak een afspraak met dhr. F. Zweere. Postbus 359, 2300 AJ Leiden. Lammenschansweg 136, 2321 JX Leiden 071 57918 88 Stichting Katholiek Onderwijs Voorschoten heeft voor de Emmausschool een tweetal vacatures M.i.v. 1 december 2001 een leerkracht voor groep 6. wft 1,000. Vanwege het aanvaarden van een andere betrekking. en Per 18 november 2001 een vacature in de onderbouw wft 0,4052. Dit i.v.m. het Opfrisverlof van drie maanden van één van onze collega's. De Emmausschool is een gezellige moderne school gelegen in een parkachtige omgeving in het centrum van Voorschoten. Wij hebben 270 leerlingen verdeeld over 9 groepen, 3 heterogene kleutergroepen en 6 homogene groepen vanaf groep 3. Het onderwijsteam bestaat momenteel uit 17 leerkrachten. Onze school is een voorhoedeschool, beschikt over een uitgebreid computernetwerk en een speciaal ICT-lokaal. Uitgebreide informatie over de school kunt u vinden op: http://home.wxs.nl~emmaus. U kunt zich ook wenden tot de directeur van de Emmausschool de heer Th. Faassen, of onze adjunct-directeur mevr. H. Knoops, tel. 071-561 5451. Uw sollicitatie met CV gericht aan de directie van de Emmausschool, Elstlaan 4, 2252 LC Voorschoten zien wij graag tegemoet vóór 14 oktober 2001 Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 2000 mannen en vrouwen, verdeeld over 4 districten. Hollands Midden korpsrecherche/divisie operationele ondersteuning, stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in een dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousiaste en flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren. Momenteel is binnen het cluster Formatie Informatiezaken de functie vacant van: De dienst Personeel ondersteunt de doelstellingen van het korps en opereert, vanuit een een front office (Personeelsmanagement- adviseurs en medewerkers personeelsadministratie die gedeconcen- treerd in de districten en diensten werkzaam zijn) en een back office. Het cluster Formatie Informatiezaken maakt deel uit van de back office. Uw functie: Opstellen van applicatie- en informatie-eisen om een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling, onderhoud en controle van personeelsgegevens. Ondersteunen van de helpdesk t.a.v. de applicaties. Opstellen van management-informatierapportages ter bevordering van de juistheid, volledigheid en betrouwbaarheid van personeelsgegevens. Ondersteunen van een succesvolle implementatie van een nieuw personeelsinformatie-systeem. Profiel: Goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden en adviesvaardigheid. Accuraat en stressbestendig. Een klantgerichte instelling. Een afgeronde MBO-opleiding. Ervaring met werken in Excel, Word en met personeels informatiesystemen, bij voorkeur bij de politie in gebruik zijnde systemen, zoals PPS en PCS. Bereidheid om aanvullende functiegerichte opleidingen te volgen Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 8 BBP maximaal 6.693,- bruto per maand) voor een 38 urige werkweek. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Daarnaast bieden wij een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een eindejaarsuitkering. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw M. Smii, sr.med. Formatie Informatiezaken, telefoon (071) 5459309 of bij mevrouw M. Emmen-llmer, personeelsmanagementadviseur, telefoon (071) 5459513. De aanstelling is tijdelijk, voor een proeftijd van een jaar, waarna een vaste aanstelling kan plaats vinden. De standplaats is Leiderdorp. Er zal een antecedenten onderzoek plaatsvinden. De sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen 2 weken na publicatie hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan het hoofd van de dienst personeel. Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v. vacature medewerker Informatiezaken. Deze functie is ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullende selectiemiddelen als psychologische test en assessment kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sjartec Technische Groothandel is al sinds 1959 een begrip in Leiden als professionele groothandel in sanitair- en tegelprodj verwarming, installatiematerialen, metaal en P.V.C. voor installateurs, loodgieterbedrijven, woningbouwverenigingen, aannemj en tegelzetbedrijven. Onze accountmanagers bezoeken met enige regelmaat de vaste klanten. Zij spreken de condities af en nemen zonodig gelijk bestellingen op. De klant kan de producten echter ook zelf afhalen bij onze baliemedewerkers of bestellen bij de telefonische verkopers. De vrachtwagens van Sjartec bezorgen tenslotte de bestelling op locatie. Van bestelling tot en met levering richt Sjartec Technische Groothandel zich op het mee denken met en de service voor de klant. Sjartec Technische Groothandel is op zoek naar een Wij zoeken een ervaren, enthousiaste, representatieve en commercieel gerichte accountmanager voor de technische groothandel. De belangrijkste taken zijn het actief beheren van bestaande klantrelaties, acquisitie bij nieuwe relaties, maken van prijsafspraken en het stellen en bewaken van targets en doelstellingen per klant Sollicitanten met ervaring in de technische groothandel of kennis van onze producten hebben een pré Ook ervaring in een commerciële functie is een voordeel maar niet direct noodzakelijk. Het is voor de functie wel een eis een rijbewijs te hebben Tevens zijn wij op zoek naar Ook hier zoeken wij een enthousiaste en commercieel gerichte man of vrouw. Ervaring in de verkoop of met onze product is een pré maar vinden wij minder belangrijk dan bij de andere functie Wij denken bijvoorbeeld aan een schoolverlater, met een klantgerichte instelling die collegiaal kan samenwerken in een team van 3 verkopers. De telefonisch verkoper moet beschikken over goede communicatieve vaardigheden en de Nederlandse taal beheersen. De medewerker handelt na de verkoop de order zelf administra tief af met behulp van de computer. Nauwkeurig kunnen werken is dan ook belangrijk. Sjartec biedt vanzelfsprekend uitstekende primaire en secundaire .arbeidsvoorwaarden, maar is een bedrijf waar collegialiteit, betrokkenheid, enthousiasme en plezier in het werk als even belangrijk worden gezien. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 07.45 tot 17.45 uur met één uur lunchpauze. Sollicitanten wordt verzocht voor 22 oktober te reageren door een sollicitatiebrief met CV te richten aan: ta&J Sjartec BV, t.a.v. Ingrid Waagmeester, Postbus 404, 2300 AK in Leiden. --vr| Voor eventuele informatie over de functie kunt u bellen op telefoonnummer 071-5659000 of mailen naar i.waagmeester@sjartec.nl. TECHNISCHE GROOTHAMDEt Het Erasmus College Nederland zoekt voor de vestiging Haarlem Studiebegeleider De studiebegeleider wordt gevraagd voor zo spoedig mogelijk op donderdag van 8.45 tot 16.30 uur en vrijdag van 8.45 tot 14.45 uur Beknopte taakomschrijving: zorgdragen voor een gunstig, resultaatgericht studieklimaat in de studiezaal voortgangsgesprekken met leerlingen overleg voeren met collega's en vestigingsmanager. Het Erasmus College verzorgt versnelde mavo-, havo- en vwo-opleidingen oude stijl. Wij bieden u een prettige werkomgeving met gemotiveerde leerlingen. Voor informatie of sollicitatie kunt u bellen met de vestigingsmanager. Eline Bokslag, telefoonnummer 023 542 85 60. Uw schriftelijke reactie kunt u per omgaande sturen naar Erasmus College Nederland, Vlietsorgstraat 15, 2012 JB Haarlem. Erasmus College NEDERLAND DE HOOGSTE KANS VAN SLAGEN! UULTI-VLAAII Zit je op school of ben Ie student er wat extra's verdienen! WU zoeken i* enthousiaste mensen om in onze wi te wetken. Heb ie interesse! Neem t kontakt op met Marcel, tel. 071-512] LEIDEN: Korevaarstraat 1, 071-5127 M2MATCH.NL is de nieuwe, slimme manier om KFN, Achmea, Ahold, ING, Unilnvest en Val kantoor, winkel of bedrijfsruimte te zoeken en te We groeien dan ook als de spreekwoord vinden. Het is een initiatief van de grote kool. Op ons heerlijke Bentveldse landgoe! professionele vastgoed beleggers, zoals ABP's welkomen we daarom graag een vrolijke Beleggers, makelaars en huurders gebruiken M2MATCH.NL om commercieel vastgoed te verhuren of te huren. Jij bent degene die bij M2MATCH alle touwtjes aan elkaar knoopt en bij elkaar houdt. Je helpt bij de administratie, zorgt dat het vastgoedaanbod wekelijks in de krant staat, helpt klanten maar verzorgt vaak ook de lunch. Je werkt efficiënt en zorgvuldig en bent niet bang voor een computer. Uiteraard ben je niet uitsluitend op jezelf aangewezen. M2MATCH draait voor 100% op teamspirit dus je werkt intensief samen met de rest van het team. Je bent jong en wilt graag lerer stressbestendigheid en flexibiliteit ben je ren. Ervaring met Exact? Graag! En ook Excel en internet zitten in je pakket. Tot s primaire en secundaire arbeidsvoorwaï Daar worden we het zeker over eens als kandidaat der kandidaten bent. Inlichtingen: Arjen Hemelaar, www.m2ma Groot Bentveld 7, 2116 TE Bentveld. Telefoi 5444 183 of 06 12 998 273. Of mai info@m2match.nl. www.m2match.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 8