AUTO MARESTAD BINNENKORT OOK IN LISSE-HILLEGOM PEUGEOT le, 2e en leerling monteurs (full time) m/v Medewerkers Verkoopadministratie (full time) m/v Serviceadviseurs (full time) m/v Magazijnmedewerkers (full time) m/v 2 Verkoopadviseurs (full time) Personenwagens m/v VRIJDAG 5 OKTOBER 2001 904 Uw nieuwe Peugeotdealer zoekt medewerkers voor een flitsende start De baan: De moderne autotechniek heeft voor jou geen geheimen meer en anders wil je deze graag onderzoeken. Je kijkt ver der dan de inhoud van de werkopdracht en signaleert of onze relaties op korte termijn aanvullende onderhoudswerk zaamheden kunnen verwachten. De kernwoorden: afgeronde of af te ronden opleiding eerste/ tweede monteur motorvoertuigentechniek kennis en ervaring met moderne automobieltechniek APK II bevoegdheid aantoonbare werkervaring en/ of juist gemotiveerd Meer weten over de vacature? Bel dan tijdens kantooruren met de heer R.J. Pou\^ telefoon 071-5812360. De baan: Jij begrijpt dat het ophalen van een auto een speciale belevenis is voor onze relaties. Dan is het belangrijk dat alles tot in de puntjes geregeld is: de auto is compleet, in orde en staat op tijd klaar. Maar ook de afwikkeling dient perfect te lopen. Op deze plek is er veelvuldig contact met collega's, relaties en ook leveranciers. Kernwoorden: een afgeronde MBO/ MEAO opleiding uitstekende organisatorische en communicatieve eigenschappen kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen Meer weten over de vacature? Bel dan tijdens kantooruren met Armand Konings, telefoon 071-5812360. De baan: Jij kan de vraag van onze relaties vertalen in een gerichte service of reparatie. Hierin stel je onze relatie centraal, zo informeer je hen persoonlijk of telefonisch vooraf over de tijdsduur en ver wachte kosten aan hun auto. Verder ben je verantwoordelijk voor de facturering, het plannen van onderhoud en het afwikkelen van garantieclaims. Kernwoorden: een voltooide MTS/ MBO opleiding een service gerichte instelling gevoel voor techniek en accuratesse affiniteit met auto's kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen De baan: Een efficiënte indeling van het magazijn en optimaal voorraadbe heer is voor jou een uitdaging. Het te woord staan van relaties, collega's en leveranciers behoort tot de dagelijkse werkzaamhede De kernwoorden: accuratesse kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen" uitstekende contactuele en commerciële eigenschappen Meer weten over de vacature? Bel dan tijdens kantooruren met de heer R.J. Pouw, telefoon 071-5812360. De baan: Jij begrijpt dat verkopen van auto's en het beheren van relaties een vak op zich is. Wij zoeken een persoonlijkheid die zijn/haar kennis van auto's, techniek en mensen weet te vertalen naar eenj open presentatie en zich daarin gesteund voelt door het merk Peugeot. E Kernwoorden: diploma IVA A B, HBO/ HEAO werk- en denkniveau representatieve en commerciële eigenschappen aantoonbare werkervaring kennis en ervaring geautomatiseerde systemen accuratesse Meer weten over de vacature? Bel dan tijdens kantooruren met de heer R.J. Pouw, telefóon 071-5812360. Auto Marestad is gevestigd in Leiderdorp en geniet als Peugeot dea ler een uitstekende reputatie in Leiden en omgeving. Die reputatie heeft zij opgebouwd door haar full-service filosofie. Zo geeft zij niet alleen deskundig advies bij aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto, maar biedt zij ook een volledige en gegarandeerde service. Vanwege de sterke groei in de markt, het succes van Peugeot en onze gunstige toekomstvooruitzichten, zijn wij dringend op zoek naar enthousiaste mensen die ons succes verder willen helpen uit bouwen. Kwaliteit, service en professionaliteit staan bij ons hoog in het vaandel, inbreng en bijdrage van onze medewerkers tot het ver beteren hiervan stellen wij dan ook bijzonder op prijs. Meer weten over de vacature? Bel dan tijdens kantooruren met de heer R.J. Pouw, telefoon 071-5812360. Auto Marestad maakt onderdeel uit van Pouw Beheer bv. Tot de Pouw Groep behoren een aantal sterke ondernemingen, waaronder dealerbedrijven van diverse automerken van zowel personen- ais zakenauto's. Verder zijn er bedrijven aangesloten die actief zijn op het gebied van leasing, schadeherstel, verhuur, financiering, verzekeren en brandstoffenverkoop. De totale groep ondernemingen telt circa 180 gemotiveerde medewerkers. Medio januari 2002 zal de eerste van de in totaal drie nieuwe vesti gingen worden geopend. Lijkt het jou een uitdaging om er vanaf het begin bij te zijn en draag je graag bij aan het gezicht geven van Peugeot en Auto Marestad in Lisse? Dan verwelkomen wij jou graag als nieuwe collega! Wij bieden naast een gezellige, open en enthousi aste werksfeer, een uitstekend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, overeenkomstig met de zwaarte van de functie. Daarbij heeft jouw ontwikkeling bij ons een streepje voor in de vorm van opleidingen, cursussen, workshops en doorgroeimogelijkheden. VESTIGING LEIDERDORP: Van der Valk Boumanweg 2, 2352 JC Leiderdorp, Tel.: 071-5812360, fax 071-5812369, info@marestad.nl Omdat wij erg druk zijn met alle voorbereidingen van de opening, zal de werving en selectie door ons hoofdkantoor ver zorgd worden. De sollicitatiegesprekken zullen in Leiderdorp plaatsvinden. Als jij de persoon bent, die wij graag als collega willen begroeten, stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief, curriculum vitae en mogelijk recente pasfoto, naar het volgende adres: Pouw Beheer bv "Koetshuis Anderstein", t.a.v. mevr. N. de Graaf, Woudenbergseweg 11a, 3953 ME MAARSBERGEN, email:info@pouwbeheer.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22