Personeel Personeel Persone Gemeente Zoeterwoud medewerker salarisadministratie m/v HE administratief medewerker m/v l|MI Receptioniste/telefonii Voor jezelf beginnen? Word Keuken Maker! wij zoeken een Keuken akers IPA-ACON GROEP de Robijn teamleider restaurant v/m OOSTINGH STAALBOUW Ambulant Telefoniste/Receptioniste teleprofs medewerker financieel beleid/beheer m/v ZATERDAG 8 SEPTEMBER 2001 Heb je daar wel eens aan gedacht? Voor jezelf beginnen maar dan wel met hulp van een professionele organisatie. Als je handig bent, je kunt ook vlot met mensen omgaan en je denkt zelfs dat je kunt verkopen, lees dan beslist dit artikel verder door, want misschien is dat wel het begin van een leuke nieuwe toekomst. Wij zijn de Keuken Makers organisatie en werken nauw samen met Almanova Werkmeubel Industrie BV uit het brabantse Oisterwijk Almanova is al meer dan 40 jaar actief in keukens en heeft een schat aan kennis en ervaringen over keukens in huis. Het merk Almat keukens, wat Almanova maakt, wordt al bijna 25 jaar verkocht in de grotere V D winkels in Nederland en daarnaast zijn er de Almat dealers Keuken Partners en Top Select Keukens. Ken je die verhalen over keukenleveranciers die het niet zo nauw nemen met gemaakte afspraken en veel beloven maar weinig nakomen. Dat zal je met Almanova niet gebeuren. Almat keukens worden altijd op de afgesproken dag geleverd en zijn ook altijd gegarandeerd 100% compleet. De winkels waar Almat keukens verkocht worden geven zelfs 1.000,- aan de klant terug als de keuken niet op de afgesproken dag geleverd zou worden. Dat durft niemand in keukenland. Almanova wel en betaalt nooit uit, want er wordt altijd volgens afspraak geleverd. En compleet dus zodat de verbouwing weer snel klaar is. Een aantal jaren geleden heeft Almanova het initiatief genomen om de Keuken Makers organisatie van de grond te tillen. De motivatie om dat te doen is heel groot, want steeds meer consumenten, willen niet elke 10 jaar een nieuwe keuken kopen omdat de kleur niet meer in de mode is of omdat er wat defecten aan apparatuur ontstaan. Ze willen echter wel een actuele en goedwerkende keuken. Ook wordt het afvoeren van zo n grote hoeveelheid afval die een nieuwe keuken met zich meebrengt een steeds groter probleem en brengt nogal wat kosten en milieuvervuiling met zich mee. Daarom is een sterk groeiende markt ontstaan voor het vervangen van apparaten, het leveren van nieuwe kastdeurtjes en andere reparaties aan de keuken. Wat goed is blijft staan en wat vervangen moet worden kan dan snel en zonder hak- en breekwerk vernieuwd worden. En daar spelen de Keuken Makers goed op in. Dhr. B.C. Weijers, directeur van Almanova, legt uit waarom juist Almanova er voor gekozen heeft om de Keuken Makers formule te ontwikkelen. "Ons bedrijf is heel sterk in individueel maatwerk en het altijd nakomen van gemaakte afspraken, of het nu gaat om een compleet nieuwe keuken of juist om verschillende onderdelen die vervangen moet worden. En omdat elke keuken weer anders is, heb je een leverancier nodig die het maatwerk tot in perfectie beheerst en de gemaakte afspraken altijd nakomt. En hoe onbescheiden dat ook klinkt, wij zijn de beste in keukenland, dat vinden zelfs onze concurrenten". Alle Keuken Makers die in Nederland werken zijn zelfstandige ondernemers, maar worden op heel veel zaken intensief begeleidt en ondersteunt. Een Keuken Maker kan zich volledig concentreren op de verkoop van materialen en de montage ervan De centrale organisatie regelt verder het gereedschap, de materialen, de auto, de adressen van mogelijke klanten, het afleveren van de bestellingen, de boekhouding, etc. etc. Het is een groot voordeel als je altijd al voor jezelf hebt willen beginnen dat er een organisatie is die je helpt en veel zaken voor je regelt. De Keuken Makers organisatie helpt je zowel bij het starten van je bedrijf als daarna en er is geen startgeld vereist. Dhr. W. Rook, begeleider van een groep Keuken Makers en dagelijks in contact met de Keuken Makers in het land maakt nog eens duidelijk waarom er naar zijn idee ruimte is voor zo n 50 Keuken Makers in Nederland. "Ons land telt ongeveer 7 miljoen huishoudens en die hebben allemaal een keuken. Er zijn mensen die slechts een paar jaar met een nieuwe keuken doen maar er zijn er ook die wel 35 jaar met een keuken vooruit kunnen. Juist de groep die een keuken heeft van 10 jaar of ouder is onze toekomstige klant. Dat zijn maar liefst 4 miljoen huishoudens. Een enorme markt waar voor iemand die zijn handen uit de mouwen wil steken en die een vlot gesprek kan voeren met mensen een meer dan gemiddelde boterham te verdienen is". Het verhaal achter de Keuken Makers is zeker de moeite waard om naar te kijken als je wel eens iets anders wilt dan elke week naar hetzelfde werk. Veel informatie kun je op www.startjeeigenklussen- bedrijf.nl lezen maar als je gedetailleerde informatie wilt over kosten en mogelijke resultaten dan kun je even het reactieformulier op die site versturen of bellen met Wim Rook op 06-54 268 007. Daarna kunnen wij met jou een afspraak maken om een bijeenkomst in Oisterwijk bij te wonen, waar het hele Keuken Makers concept uitvoerig wordt toegelicht De Hollandse Dagbladcombinatie (HDC) is uitgever van onder meer Haarlems Dagblad, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, Dagblad van Almere, IJmuider Courant en Noordhollands Dagblad. Dagelijks voorziet de HDC ruim 900.000 lezers van nieuws, meningen en achtergron den. Uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. In de diverse vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 1200 mensen werkzaam. de functie De afdeling centrale salarisadministratie, gevestigd in Haarlem, verwerkt salarissen van de medewerkers van de HDC en haar werkmaatschappijen. De médewerker is verantwoordelijk voor: - liet verzamelen, interpreteren, berekenen en invoeren van salarismutaties in het Personeels Management Systeem; - het controleren en afhandelen van de salarisoutput van het salarisservicebureau; - het verstrekken van informatie aan mede werkers en externe instanties; - het in een roulatiesysteem afhandelen van diverse deeltaken op de afdeling wij bieden Een leuke en interessante baan in een dyna misch bedrijf. Onze organisatie biedt volop kansen en mogelijkheden om je te ont plooien Je kunt vanzelfsprekend rekenen op een plezierige werksfeer, een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoor waarden. wij vragen Het is belangrijk dat je over goede Hollandse Dagbladcombinatie b.v. Noordhollands Dagblad Haarlems Dagblad IJmuider Courant Leidsch Dagblad De Gooi- en Eemlander Dagblad van Almere 36 uur per week e vaardigheden en voldoende stressbestendigheid beschikt, een flexibele teamplayer bent, accuraat werkt, oog Voor detail en tevens affiniteit met automatise ring hebt. Een opleiding op minimaal HAVO of MEAO-niveau, kennis van Windows, Word en Excel is vereist evenals het hebben van administratieve ervaring. je reactie Wil je eerst meer informatie, bel dan met And ré Steman, dief salarisadministratie,, telefoonnummer overdag 023-5150414. Sdiriftelijke sollicitaties kunnen binnen twee weken worden gericht aan Ellen Braun van onze afdeling Personeel Organisatie, Postbus 507, 2003 PA Haarlem. Je kunt ook per e-mail reageren: personeel.organisatie@damiate.hdc.nl Aramco Overseas Company B.V. is a Dutch-registered company, with offices close to the Central Station in teiden, which operates as a purchasing, support and service organization to the Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco). We are currently inviting applications to fill a vacancy for the position of STAFF ACCOUNTANT Your responsibilities: Preparing AOC financial statements, joint venture accounting and consolidating the branch offices Payroll accounting and Treasury Developing and implementing Accounting policies and procedures Participating in future system developments Preparing monthly reports for Customs, Taxes, CBS Preparing Accountability Reports, Operating Plans and Business Plans Administering Pension Fund Administration. Our requirements: Qualification in Accounting, Finance or Business Administration (HBO level) 6-8 years' diversified experience in corporate and/or public accounting Able to communicate in English and Dutch Ability to quickly identify essential elements of accounting/ financial problems and recommend workable solutions Computer literate. We offer: A responsible position with a wide variety of tasks A competitive salary, in line with the responsibilities of this position Attractive secondary conditions A 9/75 working week, with every alternate Friday off. To apply for this position send your application with CV, within, 10 days of the appearance of this advertisement, to: Aramco Overseas Company B.V., attention: Mrs P. Cromberge, P.O. Box 222, 2300 AE Leiden. Telephone (071) 516 06 36, e-mail: cromberge@aramco.nl. IPA-ACON GROEP is een middelgroot accountants- en advieskantoor. Onze 40 medewerkers zijn bezig met gevarieerde opdrachten die zich richten op de markt van midden- en kleinbedrijf, overheid en non-profit Wat wij zoeken zijn: MEDEWERKERS ADMINISTRATIE-EN CONTROLEPRAKTIJK (m/v) Wij vragen: opleidings- en ervaringsniveau MBA, SPD, MEAO (BE), HEAO (BE of AA); Overige profielkenmerken: grote zelfstandigheid commerciële en communicatieve instelling; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; alert signaleringsvermogen; inzet en flexibiliteit; Wij bieden; een professionele werkkring; uitstekende arbeidsvoorwaarden; goede carrièremogelijkheden. Ben je geïnteresseerd, stuur dan je schriftelijke reactie naar: IPA-ACON GROEP t.a.v. mevr.Y.L.R. Meeuwesen-Verbunt Postbus 6222 2001 HE Haarlem tel. 023-5319539 fax 023-5311700 e-mail info@ipa-acon.nl Woon-, zorg- en dienstencentrum Wegens uitbreiding van werkzaamheden hebben wij plaats voor een: voor 16 uur per week. Taken: Secretariaatswerkzaamheden, assisteren van de financiële administratie en het waarnemen van de receptie. Wij zoeken een accurate kandidaat met een MEAO-opleiding, die kan werken met Microsoft Office, in een team kan samenwerken en flexibel is. De Robijn biedt een leuke baan in een prettige werkomgeving met diverse secundaire arbeidsvoorwaarden zoals opname in het PGGM pensioenfonds en een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden. Voor deze functie geldt schaal 30 van de FWG 3.0. Inlichtingen over deze vacature kunt u krijgen bij Marjan Prins, office manager. Schriftelijke sollicitaties voor 20 september aan Jan Planjer, hoofd facilitaire dienst. Woon-, zorg- en dienstencentrum de Robijn Robijnhof 1, 2332 KJ Leiden. Tel. 071 - 5817100. E-mail: postbus@derobijn.nl Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis' Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er Werken ruim 1000 medewerkers. Jaar lijks bezoeken meer dan:120.000 patiënten de poliklinieken en wor den ongeveer 14.500 patiënten op- genometj. Patiënten kunnen wor bijna alle zorgvragen in het ziekenhÜïir terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenhuis en de rertovatie van anderédelen van het ziekenhuis volle gang. Hét eerste déél van de. nieuwe i/erplee^^fdeling is i gebruik n. Het Diaconessenhuis ligt-in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden.nl He,t Diaconessenhuis Leiden is op zoek naar een Vo'E. voor 36 uur per week 1 Het restaurant valt onder het bedrijfsonderdeel Voeding. Ijet bedrijfsonderdeel Voeding (momenteel 50 formatieplaatsen) bestaat uit de afdelingen centrale keuken, afwaskeuken, restaurant en vpedingsassistentie. Het restaurant draagt zorg voor de verstrekking van voeding en dranken, van goede kwali teit, aan medewerkers en bezoekers van het ziekenhuis, aan deelnemers vajï bijzondere bijeenkomsten en verzorgt de ver gader-service tri het ziekenhuis. De aanstaande renovatie van het restaurant Verkeert momenteel in de schetsfase. Functie-inhoud: Wij bieden een uitdagende werkomgeving met een afwisselend takenpakket en een gevarieerde, kritische (interne) klantenkring. U geeft styf'ïng aan de medewerkers (totaal 6 fte) en stagiaires van het restaurant en draagt zorg voor een goed werkklimaat en een gëzond werkmilieu. Tevens draagt u zorg voor een zorgvuldige uitvoering van de taken van het restaurant door middel van een goede planning en controle van de werk zaamheden. Verder adviseert u het hoofd Voeding met betrekking tot het functioneren en ontwikkelen van de afdeling. U houdt zich bezig rnet begeleiding van uw personeel en activiteiten die daaruit voortvloeien. Tevens zorgt u voor het administratief r van de afdeling, maakt u dienstroosters en werkt u mee in de uitvoering. Wat wij vragen.' Iemand die beschikt over een opleiding op MBO- niveau, bijvoorbeeld facilitaire dienstverlening of horeca-opleiding werkervaring in de horeca een enthousiaste en innovatieve instelling stressbestendigheid en flexibiliteit goede communi catieve en sociale vaardigheden iemand die aandacht heeft voor hygiëne en kwaliteit leidinggevende ervaring is een pre. Arbeidsvoorwaarden: Voor bovengenoemde functie zijn de arbeidsvoorwaarden conform de CAO Ziekenhuizen van toe passing. De inschaling vindt plaats op grond van opleiding en ervaring en is mede afhankelijk van de invoering van het nieuwe functiewaarderingssysteem. Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij mevrouw B. Clason, hoofd Voeding a.i. of de heer J. Prenger, hoofd Civiele Dienst, beiden bereikbaar op telefoon 071 - 517 80 00. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae, kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 131, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw A. de Kroon, P&O-functionaris, op onderstaand adres, of via E-mail: personeei@diac-leiden.nl De sollicitatiegesprekken zijn gepland op: 1e gespreksronde op donderdag 4 oktober a.s. vanaf 11.00 uur en de 2e gespreksronde op woensdag 10 oktober a.s. vanaf 13.30 uur. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Daar zitten we bij Oostingh Staalbouw BV om te springen. Wij zt iemand met initiatief en die van aanpakken weet, daarbij is kenn MS-Word een vereiste. Kan je goed omgaan met je collega'si heb je een klantgerichte instelling? Bel dan of stuur een brie t.a.v. M.A.H. Ketting, Afdeling Personeelszaken. Oostingh Staalbouw bv Postbus 3020 2220 CA Katwijk T (071) 409] Acquisitie wordt ni De uitdaging van een vast dienstverband en de dynamiek van flexi u bij Teleprofs Facilities. In vaste dienst bij Teleprofs Facilities we telefonist(e)/receptionist(e) voor meerdere opdrachtgevers. Voor Den Haag - Rotterdam zijn wij momenteel op zoek naar een ambitieuze: 32 - 40 uur U wordt op diverse telefoon-/receptieposten van Teleprofs Facilities in vervanging van ziekte, verlof en kort verzuim. De werkzaamheden zi locatie verschillen maar de volgende taken zijn het meest voorkom bedienen van de telefooncentrale, het ontvangen van bezoekers aan de en het reserveren en registreren van interne vergaderaccommodaties, is het verrichten van algemeen administratief werk en het verzorgen v uitgaande post een onderdeel van uw werk. Onze ideale kandidaat besc minimaal 2 jaar recente ervaring met een middelgrote tot grote telefoo uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal kennis van Windows flexibele instelling met betrekking tot reis- en werktijden een representatief voorkomen een rijbewijs B(E) en u kunt zelfstandig werken, maar bent evengoed een teamplayer Teleprofs biedt uitdagend werk in een prettige sfeer. Onze arbeidsvoo zijn zeer aantrekkelijk. Voor de functie van Ambulante Telefoniste/Reet krijgt u zelfs de beschikking over een eigen auto. Herkent u zichzelf hier? Reageer dan telefonisch van maandag tot en mi van 8.30 - 17.00 uur bij Teleprofs Facilities, ter attentie van Gaby de Bruijn, Burgerwees 201, 1076 GR Amsterdam, Telefoonnummer: (020) 5775 746. Kijk op www.teleprofs.nl voor meer informatie. Teleprofs. Altijd een professional aan Bij de sector Middelen, team Financiën, Personeel en Organisatie van de gemeente Zoeterwoude is de functie vacant van voor 36 uren per week Het team FPO heeft: Een boeiend en gevarieerd takenpakket, dat onder meer bestaat uit financ beleid, financieel beheer, belastingen/verzekeringen, personeel en organi en automatisering. Het team bestaat uit 10 enthousiaste medewerkers. De te benoemen functionaris: is verantwoordelijk voor de organisatie van het financieel beheer; stelt de gemeenterekening op; is waarnemend comptabele en verricht werkzaamheden voor het opsll van de (producf)gemeentebegroting en de wijzigingen daarop; is belast met alle zaken de omzetbelasting betreffende en liquiditeitspc van de gemeente; is applicatiebeheerder van het geautomatiseerd boekhoudkundig systi alsmede van Excel; levert informatie ten behoeve van de begrotingspositie en kredietbewo verricht zonodig andere werkzaamheden het team betreffende. Wat vragen wij: spd of gelijkwaardige opleiding; ook degenen die gevorderd zijn met de studie nodigen wij uit om te sollil ervaring met genoemde werkzaamheden en automatiseringskennis; goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden; een zakelijke, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris maximaal f 6.60 bruto per maand (niveau 9) bedragen. Voor zeer ervaren kandidaten is e arbeidsmarkttoelage bespreekbaar. Waf hebben wij te bieden? Een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel on lingsmogelijkheden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werk regeling, een collegiale en informele werksfeer, een doorlopend pc-privé) project, reiskostenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen van verlofure alsmede een regeling kinderopvang. Wij hanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische mind en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicjli een van deze groepen voorrang op andere kandidaten. Geïnteresseerd? Nadere informatie over de functie kon worden ingewonnen bij de heer JJ.M. van der Sman, hoofd sector Middelen tel. (071580 63 30 of bij de heer J. Hulsbos, teamleider FPO, fel. (071580 63 20. Richt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitc aan het college van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Poslfc 2380 AA Zoeterwoude, onder vermelding van "medewerker financieel bi beheer" in de linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan c.h.j.strijk@zoeterwoude.nl Acquisitie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 48