Personeel Personeel Personeel Personeel Personei J. Bodijn Receptioniste Typiste Telefoniste Kondor Wessels Amsterdai KOK M/V Projectvoorbereider du PRIE SALARISADMINISTRATEUR M/V LOODGIETER TIMMERMAN Production coördinator bouw ontwikkeling b.v. Vlietland COLLEGE Bibliothecaris/esse Mediathecaris/esse (0,5 -1,0 wtf) ZATERDAG 8 SEPTEMBER 2001 Onderwijsbureau Hollands Midden (OHM) verleent diensten aan besturen en scholen voor primair onderwijs, voortgezet onderwijs en verwante organisaties. De dienstverlening beslaat advisering, begeleiding en uitvoering van taken op de volgende terreinen: financiële administratie, personeels- en salarisadministratie, materieel beheer/onderhoud, onderwijskundige zaken, automatisering, rechtspositie en ambtelijke ondersteuning. OHM is werkzaam voor een groot aantal schoolbesturen en hun scholen in de regio's Leiden, Alphen aan den Rijn, Duin- en Bollenstreek en Plassengebied. Het bureau heeft 29 medewerkers en is gevestigd in de binnenstad van Leiden. In verband met uitbreiding van werkzaamheden zoekt OHM enthousiaste collega's die bereid zijn mee te werken aan de verdere groei van ons bureau: A. MEDEWERKER PERSONEELS- EN SALARISADMINISTRATIE (M/V) De medewerker maakt deel uit van de afdeling die de personeels- en salarisadministratie verzorgt voor de aangesloten onderwijsorganisaties. Dit geschiedt o.a. met behulp van geautomatiseerde gegevensverwerking (w.o. CASO). Voor de functie komen in aanmerking kandidaten met een voor opleiding op tenminste HAVO-niveau en een aanvullende opleiding, bij voorkeur op financieel-admi- nistratief gebied. Ervaring met werk in een personeels- en salarisadministratie wordt van belang geacht. Goede contactuele vaardigheden en taalbeheersing, klantgerichtheid en collegialiteit zijn belangrijke aspecten. B. MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE (M/V) De medewerker maakt deel uit van de afdeling financiële administratie die belast is met het voeren van de boekhouding voor aangesloten besturen en hun scholen. Gewerkt wordt met geautomati seerde verwerking van gegevens. Kandidaten met een voltooide administratieve opleiding (MBA, MEAO, HEAO) kunnen in aanmerking komen voor de functie. Enkele jaren ervaring met dit soort werk (niet noodzakelijk in de overheidssector) vinden wij een pluspunt. Het werk wordt in belangrij ke mate zelfstandig verricht, waarbij collegiale samenwerking eveneens van belang is. Goede con tactuele vaardigheden (mondeling en schriftelijk) zijn gewenst. C. MEDEWERKER BESTUURSONDERSTEUNING (M/V) De medewerker is werkzaam op de afdeling bestuursondersteuning die belast is met een breed scala aan werkzaamheden in de secretariële sfeer. Ook uitvoerende kantoorwerkzaamheden beho ren tot het werk. De afdeling werkt dus faciliterènd voor de bij OHM aangesloten besturen, alsmede voor de eigen afdelingen van OHM. Tot het werk behoort o.a. notuleren, post- en telefoonbehande ling en correspondentie. Initiatiefrijke creatieve, klantgerichte en representatieve kandidaten hebben onze voorkeur. Een passende opleiding (bijv. secretarieel) en werkervaring komen van pas. Bereid heid tot werken in avonduren is van belang, alsmede het bezit van een rijbewijs. Een goede schrif telijke en mondelinge taalvaardigheid is voor deze functie noodzakelijk. D. MEDEWERKER MATERIEEL BEHEER (M/V) De medewerker gaat werken op de afdeling materieel beheer die belast is met de zorg voor gebou wen, terreinen en inventaris van aangesloten scholen. De afdeling verzorgt de bouwkundige beoor deling van schoolgebouwen en terreinen en de rapportage daarover aan besturen, het opstellen van meerjaren-onderhoudspianningen, het aanvragen van huisvestingsvoorzieningen bij de resp. gemeentes, de begeleiding van en het toezicht op de uitvoering van planmatig onderhoud en ande re bouwkundige werkzaamheden. Voor de functie komen in aanmerking kandidaten met een rele vante bouwkundige opleiding en/of aantoonbare relevante praktijkervaring. Ervaring met dit type werk is een pluspunt.Toekomstige collega's zijn klantgericht en werken goed samen met interne en externe partners, hebben een goede mondelinge en schriftelijke taalbeheersing en kunnen overweg met de computer. Overige informatie: voor alle functies is er vacatureruimte voor (tenminste) één fulltimer; belangstellenden voor een deelbetrekking (of een gemengde functie) kunnen ook solliciteren; beloning vindt plaats in een salarisschaal voor onderwijspersoneel, mede afhankelijk van opleiding en ervaring; medewerkers met een fulltime dienstverband zijn per week één dagdeel of per twee weken één dag roostervrij; mondelinge informatie bij de heer L.M.M. Heruer of de heer J.J.P.M. Hoogeveen (tel 071-5166600); schriftelijke sollicitaties met vermelding van alle relevante gegevens inzenden vóór 25 september a.s. aan de directie van: ONDERWIJSBUREAU HOLLANDS MIDDEN, Herengracht 48,2312 LE Lelden Fugro is een multinationale groep adviesbureaus, die actief is op het ge bied van advisering, techniek en survey werkzaamheden. De groep is vertegenwoordigd in meer dan 50 landen en heeft ruim 6.700 werknemers. Bij de Holding in Leidschendam is op dit moment in verband met uitbrei ding van werkzaamheden een vacature voor een: De werkzaamheden omvatten het volledig voeren van de salarisadministratie van de Holding en de Nederlandse dochterondernemingen. Tot de werkzaamheden behoort ook het voeren van de personeelsadministratie van de Holding. Functie-eisen: - MBO/HBO-opleiding (bijvoorbeeld MEAO) - Praktijk diploma salarisadministratie - gedegen kennis van - en ervaring met salaris- en perso neelsadministratie - gedegen ervaring met geautomatiseerde salaris- en per- soneelssystemen (bij voorkeur Perman I of II) - gedegen kennis van sociale en fiscale wetgeving - tenminste vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie - kennis van Exact en Excel - accuraat en zelfstandig kunnen werken - goede communicatieve, sociale vaardigheden Reactie: Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, dan kunt u uw sollicitatie voorzien van een C.V. binnen twee weken zenden aan Fugro N.V. Postbus 41 2260 AA Leidschendam, ter attentie van de heer A. Jonkman Financieel Directeur. r-«lr* H u •- Jl I Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Elk jaar gaan 700.000 dieren dood door dierproeven. Dat moet anders, kén anders. Met alternatieven die dierproeven overbodig maken. Denkt u er ook zo over? Kom dan naar www.proefdiervrij.nl of bel 070-306 24 68 en zie wat kunt doen. Proefdicrvrij Jillcbcl GLAS IN LOOD glashandel Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij met spoed: Glas in lood zetter fulltime met ervaring Glas in lood zetter leerling fulltime Glassnijder/isolatieglas assembleerder fulltime Telefoniste/Receptioniste fulltime Sollicitaties schriftelijk t.a.v. Dhr. J. Jilleba JILLEBA GLAS IN LOOD/GLASHANDEL Lammenschansweg 141a 2321 HS Leiden 071 - 531 83 23 telefoon 071 - 531 34 43 fax Aannemersbedrijf zoekt voor het aanleggen van leidingen van o.a. badkamers en c.v.'s bij particulieren. voor timmerwerk bij particulieren. In het bezit van rijbewijs. Aangesloten bij het sociaalfonds. Informatie? Bel: 071-5318106 Clariet Kok van Alphenstraat 13 NV0B Leiden (Stevenshof) Ter versterking van ons jonge dynamische team zoeken wij een: Nog even en het is zover: Dan zijn we bijna klaar met de verbouwing van SportCity Bowling in Leiderdorp. En één ding weten we zeker: het wordt meer dan zomaar een bowlingbaan. Een belangrijk onderdeel van de verbouwde SportCity wordt het nieuwe restaurant. We zijn op dit moment druk bezig met het samenstellen van een nieuw team van gemotiveerde en enthousiaste mensen. Jouw rol binnen ons team is het opzetten en runnen van een nieuwe keuken. Jouw taken zulllen variëren van het houden van kinderpartijtjes tot het samenstellen van een passende menukaart. Spreekt het je aan? Stuur dan snel je sollicitatie op! SportCity t.a.v. Frank Postelmans Winkelhof 1 2353 EH Leiderdorp Telefoon (071) 542 42 42 Frenk@sportcitv.nl www.sportcity.nl stationery^ team Denk je dat een schoolagenda vanzelf in de winkel ligt? Nee dus, want daar hebben we jouw hulp hard bij nodig... Stationery Team, uitgever van schoolagenda's en andere trendmatige schoolartikelen (merken en characters als O'Neill, Harry Potter, Looney Tunes) zoekt De funktie: Assisteren van de product managers bij: - ontwikkelen van de nieuwe collecties - verzamelen en controleren artwork leveranciers - opzetten en uitwerken van de prijslijsten - invoeren en volgen van bestellingen bij leveranciers - contact onderhouden met leveranciers over bestellingen (prijzen, leverdata) - aanleverbonnen uitwerken en aanmelden bij magazijn Het profiel: -ervaring in inkoopfunctie is een pré -enthousiast persoon die goed kan werken in teamverband -organisatietalent en goede planner -20-30 jaar -opleiding: MBO Wi] bieden: - gezellig team (geen 9-5 mentaliteit) - deeltijd werken is mogelijk - prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Te reageren voor: - 20 september bij Stationery Team Europe Claudia de Moor Reaal 5T 2353 TK Leiderdorp e-mail: claudia.de.moor@stationeryteam.nl Kondor Wessels Amsterdam ontwikkelt en bouwt woningen, kantoren en bedrijfsruimten in de Amsterdamse regio. Momenteel realiseren wij een aantal zeer uiteenlopende projecten waaronder 77 appartementen op het Bickerseiland, 112 woningen in Osdorp, de herinrichting van het Anthony Fo) 3J Business Park op Schiphol Oost en drie kantoorgebouwen in Teleport bij Sloterdijk. Eén van deze karto wordt vanaf januari 2002 onze nieuwe huisvesting. Wij zoeken een: Functie De veelal in een pril stadium verkerende bouwplannen maak je gereed voor de uitvoering. Hierbij kijk! kritisch naar bouwmethoden, detailleringen, bouwtijd, technische omschrijvingen en toetsje de plannei' aan het Bouwbesluit. Je begeleidt het voorbereidingstraject van adviseurs, installateurs en leveranciers Je adviseert de inkoper bij het inkopen van materialen en de projectleiding bij de uitvoering. Profiel Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van de huidige bouwregelgeving en uitvoering !c' technieken. Contactpersoon: Hans Hogerwerf (h.hogerwerf@kondorwessels-amsterdam.nl) Aanbod Een kleine en hechte organisatie met een informele cultuur en korte lijnen waarbij het leveren van kwaliteit centraal staat. Een uitstekend pakket van arbeidsvoorwaarden waaronder een prima ziekte kostenregeling, een lease-auto en een salaris dat past bij het niveau van de functie. Geïnteresseerd? Belangstelling of meer weten? Bel met Hans Hogerwerf of bezoek ons op www.kondorwessels-amsterdafc' Nog te weinig ervaring of ben je net afgestudeerd? Neem dan toch even contact met ons op. Schrijven kan naar: Kondor Wessels Amsterdam bv, Postbus 80, 1000 AB Amsterdam. Telefoon 020 - 681 30 81. Werkmaatschappij van Koninklijke Volker Wessels Stevin nv Admiraal Banckertweg 2 2315 SR Leide Telefoon 071 - 522 29 1 1,1 Telefax 071 -522 222 E-mail info@duprie.i Wij zijn actief op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, in nieuwbouw, renovatie en restauratie in de regio Zuid-Holland, Noord-Holland en Utrecht. Ons bedrijf is ISO-Norm 9001 en V.C.A.** gecertificeerd, tevens zijn wij lid en gecertificeerd als restauratiebedrijf van de Stichting Vakgroep Restauratie. 11; f Wij zoeken een in de vullen in fulltime of parttime dienstverband. De functie: Het beantwoorden van de telefoon als visitekaartje van het bedrijf. Ontvangen en doorverwijzen van bezoekers. het verwerken en afhandelen van inkomende en uitgaande correspondentie Andere administratieve werkzaamheden Wij vragen: Een relevante opleiding, te denken valt aan de opleiding Schoevers HAVO/MEAO-niveau goede typevaardigheid Kennis en ervaringmet tekstverwerking Word 2000 onder Windows 98 Zelfstandig, enthousiast en representatief Wij bieden: Een plezierige, zelfstandige en afwisselende baan met een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: du Prie bouw ontwikkeling b.v. T.a.v. mevrouw R. van Oosten Postbus 2309, 2301 CH Leiden E-mail: R. van Oosten@elisabethhof.nl Interconfessionele scholengemeenschap voorVWO-HAVO- MAVO te LEIDEN De schoolpopulatie omvat ruim 900 leerlingen en is gehuisvest in één gebouw op de grens van Leiden, Voorschoten en Zoeterwoude. De school voert een actief internationaliseringsbeleid en besteedt veel aandacht aan culturele en sportieve activiteiten. Het Vlietland College vraagt op korte termijn een of Aanstellingsomvang, arbeidstijdenregeling en honorering in overleg te stellen. De functie omvat (onder verantwoordelijkheid van de schoolleiding) de organisatie en uitvoering van de schoolbibliotheek/mediatheek. De uitvoering wordt ondersteund door een aantal vrijwilligers(sters). Indien de juiste kwalificaties ontbreken, dient men bereid te zijn om scholing te volgen. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij de indentiteit van de school onderschrijven. De school hecht sterk aan overleg en samenwerking. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch bij de rector, Dr. A. W. Hendi worden ingewonnen op de nummers 071 -5769243 (school) of 0172-217Ï67 (privé). É-mail: hendriks@vliellandcolleoe.nl Reacties ontvangen wij graag schriftelijk gericht aan de rector van Het Vlietland College, Apollolaan 262, 2324 BZ, Leidt Website: www.vlietlandcolleqe.nl -

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 46