rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel M cb ACTIEVE geshQ wonen Justitie Docent v/m 36 uur ocente ynaecologisch tj nderzoek (DGO) Tocfvfnooi als je kunt zeggen: ...hier heoak nou aan meegewerkt. Commercieel Medewerker (m/v) V7 deHartekampgroep activiteitenbegeleiders m/v Financieel Controller AC 8 SEPTEMBER 2001 j Penitentiaire Inrichtingen Midden Holland tntiaire Inrichtingen Midden Holland, met de locaties Haarlem en Alphen aan de Rijn, ressorteert onder de Dienst Justitiële Inrichtingen van het Ministerie van Justitie. De Inrichting heeft de zorg voor en de beveiliging van ongeveer 600 gedetineerde mannen org voor de veiligheid van de samenleving, heeft de inrichting de taak waar mogelijk en gewenst 9 D'dl aan de in onze inrichting verblijvende gedetineerden de kans te bieden een maatschappelijk bestaan op te bouwen. De organisatie streeft naar professionaliteit en taakvolwassenheid en voor al onze medewerkers een prettig werkklimaat te scheppen Van alle medewerkers wordt verwacht dat men open. integer, initiatiefrijk en flexibel is. De locaties worden ondersteund door de afdelingen Personeel Organisatie, Financieel Economische Zaken, Automatisering Informatisering en het Facilitair Bedrijf Ministerie van Justitie Taken U levert samen met 2 andere docenten een substantiële bijdrage aan het onderwijs door onder andere het inventariseren van de leerbehoefte, het ontwikkelen van lesprogramma's, het geven van onderwijs in de vakken NtlNt2, rekenen en informatica. U verzorgt de intake en begeleiding op onderwijsgebied van gedetineerden en maakt voortgangsrapportages. U bent verantwoordelijk voor de aanwezigheid van leermiddelen. U adviseert het Hoofd Onderwys en Activiteiten ten aanzien van het onderwijsbeleid FunCtie-eiSen PABO of een andere lerarenopleiding; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, goede contactuele eigenschappen, het vermogen aan veelal laag geschoolden en/of buitenlanders de lesstof door te geven; onderhandelingsvermogen. SclliiiriS Een salaris van minimaal f 41 A3.- en maximaal f 6399,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag Standplaats Alphen aan de Rijn. VOOrkeUFSgroepeil Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort, wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren BijZOndcrtlCdcn Het onderwijs is in Alphen nog in ontwikkeling. Er bestaat voor de gedetineerden de mogelijkheid om begeleiding te krijgen bij individuele trajecten. De nieuwe docent zal in overleg 13 lesuren voor zijn rekening nemen. De overige uren worden ingevuld met andere taken van de functie. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heerC.A.H. Elbertse. Hoofd Onderwijs en Activiteiten, te bereiken onder telefoonnummer [0172] A6 13 23. SollicitatiCWljZC Schriftelijke sollicitatie binnen IA dagen en onder vermelding van vacaturenummer 217. richten aan de Penitentiaire Inrichtingen Midden Holland, ter attentie van mevrouw C.M.M Fictoor-van der Raad. afdeling Personeelszaken. Postbus 762. 2A00 CA Alphen aan de Rijn. Justitie: Op rechte koers Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. -loskunde/Gynaecologie jien de sectie onderwijs van de afdelingen Verlos- de/Gynaecologie bestaan meerdere vacatures iainctie-inhoud: taken bestaan uit onderwijs geven in het uitvoe- van gynaecologisch onderzoek. Het onderwijs is „1 cht op het technisch juist leren uitvoeren van het erzoek en het leren omgaan met gevoelens van iwen en artsen die specifiek zijn voor deze vorm lichamelijk onderzoek. docente geeft samen met een collega per mid- ri vier uur onderwijs aan twee tot drie studenten. enten werken gemiddeld twee maal per maand (op woensdag en/of op vrijdagmiddag) met wisse lende collega's. Een lesmiddag bestaat uit een voor gesprek, praktisch oefenen en een korte evaluatie. Functie-eisen: Wij vragen bereidheid als docente het gynaecolo gisch onderzoek zelf te ondergaan. Enerzijds dient de docente zich te kunnen verplaatsen in een patiënte, anderzijds moet zij zich kunnen verplaatsen in de belevingswereld van een aankomend arts. Bereidheid het gynaecologisch onderzoek uit te voeren bij colle ga-docenten. Bereidheid tot deelname aan een training van 7 dagdelen in de maanden oktober; november en december. Affiniteit met onderwijs. Goede communicatieve vaardigheden. Kunnen pra ten over seksuele gevoelens en schaamtegevoelens. Vergoeding: Wij bieden een vergoeding van f 50,- per uur (op declaratiebasis) en een professionele, collegiale werk sfeer in een zelfstandig functionerend team 10 per sonen). Heeft u belangstelling? Dan kunt u voor inlichtingen contact opnemen met mevrouw drs. J.M. Nittel, onderwijscoördinator of mevrouw M. den Heyer-Oosterhuis, assistent onder wijscoördinator, (071 - 526 28 51 Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie zenden aan onderstaand adres. Gaarne op de voorkant van enveloppe "DGO sollicitatie" vermelden. LUMC t.a.v. mevrouw drs. J.M. Nittel, K6 - P Postbus 9600 2300 RC Leiden Sf eton is zo oud als de weg naar Rome. En zelfs nog ouder. Al ver voor onze jaartelling werd 1HH1 beton gebruikt voor bouwwerken welke nu nog bestaan. Vreemd is dat niet. Beton is immers een van de duurzaamste en makkelijkst toepasbare bouwmaterialen. Beton. Daar draait het om bij Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V.. een gezond bedrijf met een kansrijke toekomst. Want in Nederland wordt steeds meer gebouwd: woningen, bruggen, wegen, openbare gebouwen... en steeds meer van beton. Een groot deel daarvan levert Cementbouw. Werken bij Cementbouw is een beetje zoals beton zelf is: flexibel als het kan en keihard als het moet. Er heerst een prettige, open, no-nonsense sfeer en we zijn trots op wat we bereiken. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed. Op dit moment zoeken we een Binnen je eigen rayon onderhoud je contacten met klanten en prospects. Je geeft advies, stelt offertes op en zorgt voor een adequate opvolging ervan. Uiteraard moet alles op een juiste wijze bijgehouden worden in het administra tieve systeem. MBO-niveau, commercieel inzicht, goede communicatieve vaardigheden en een rijbewijs zijn nood zakelijk.'Als je het diploma Betontechnologie al hebt, is dat een pluspunt. Anders moet je bereid zijn de opleiding te volgen. Je toekomstige collega's waarderen een flinke dosis gezonde humor. Stuur je sollicitatiebrief naar: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. t.a.v. de heer M. Schoorl, Hoofd Verkoop Postbus 414 2100 AK Heemstede Je kunt hem ook eerst bellen als je meer informatie wenst: 023 - 548 16 21. Zie ook onze website: www.cementbouw.nl concreet in beton v» «x Heemstede, 8 september 2001 "Elke dag weer een nieuwe wereldreis maken? Dat kan!" De divisie dagbesteding van stichting de Hartekamp groep (zorg voor verstandelijk gehandicapten) heeft momenteel op de locatie Hartekamp vacatures voor Ben jij iemand die de uitdaging aandurft om in de wereld van de (zeer) ernstig verstandelijk gehandicapte wereldburger te stappen? Jouw spontaniteit, creativiteit en flexibiliteit aan te spreken en uit te breiden en zo te ervaren hoe jij zelf in de wereld staat? Dan hebben wij een baan voor jou! In deze baan krijg je de kans om veel kleurrijke mensen te leren kennen en om de taal van de (zeer) ernstig gehandicapte wereldburger te leren verstaan. Tevens kun je laten zien wat jij in jouw "rugzak" aan ideeën hebt op het gebied van bijvoorbeeld sensopatisch spel, muziek en snoezelen. Maar ook wordt je gevraagd een bijdrage te leveren aan de kwaliteitsverbetering van het dagbestedingsaanbod voor bovengenoemde doelgroep en met collega's mee te denken over de verdere ontwikkelingen. Door met elkaar in gesprek te zijn kun jij jouw eigen "rugzak" ook weer vullen met nieuwe ervaringen. Over jouw percentage dienstverband valt met ons te praten. In principe proberen we zoveel mogelijk met je wensen rekening te houden. Afhankelijk van jouw ervaring wordt je ingeschaald in functiegroep 40. Ben jij een gediplomeerd activiteitenbegeleider die zich in bovenstaande kan vinden? Schrijf dan een brief naar: de Hartekamp groep, afdeling Personeel Organisatie, Herenweg 5,2105 MB, Heemstede, t.a.v. Lourens Touwen, personeelsadviseur. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Diënne Robben of Els Baron, teamleidsters Dagbesteding, telefoon 023-5833350 of 5833450. P.S. Als je wilt kun je eerst een dagje komen meelopen. Direct Wonen is de grootste verhuurmokeloar van Nederland, met op dit moment 20 landelijk verspreide vestigingen en meer dan 100 medewerkers. In het jaar 2000 zijn rvim 7000 bemiddelingen tot stand gebracht en hebben we onze activiteiten uitgebreid met nieuwe vestigingen, een unieke interactieve internetsite en een pilot store waar met verkoopmakelaardij is gestart. Op ons hoofdkantoor in Den Haag zijn 18 enthousiaste, betrokken en jonge collega's werkzaam. De financiële afdeling heeft 5 medewerkers. Wij zijn altijd op zoek naar optimaal resultaat Daarom kenmerkt onze organisatie zich door directe acties, een professionele instelling, dynamiek en veranderingen ter verbetering van het bedrijfsproces. In verband met de huidige maar ook toekomstige ontwikkelingen zijn wij op zoek naar een Een gedreven sparringpartner op financieel en fiscaal terrein Je functie Je stelt je ten doel onze holdingadministratie te optimaliseren en zowel onze directie als de aandeelhouders zo breed mogelijk te informeren en te adviseren op financieel en fiscaal gebied. Daartoe werk je intensief samen met de operationeel directeur. Je profiel werkervaring minimaal 5 jaar als hoofd-boekhouding/controller in een commerciële werkomgeving opleidingsniveau SPD l/ll afgerond of HEAO-BA leidinggevende ervaring binnen een team financiële mensen automatiseringskennis fiscale kennis leeftijdsindicatie 28-37 jaar karaktereigenschappen; ambitieus, eigen initiatief, analytisch, direct, kort en bondig, een teamplayer die de organisatie mee vooruit wil trekken. Ons aanbod zelfstandigheid waardering voor een kritische houding eindverantwoordelijk over het gehele financiële proces binnen de holding een team van 5 kundige medewerkers Interesse? Wil jij deel uitmaken van onze organisatie in deze uitdagende en verantwoordelijke functie? Mail. schrijf of bel ons dan binnen 14 dagen: e-mail yswaans@directwonen.nl, Postbus 800, 2501 CV Den Haag. ta.v. Y. Swaans. afdeling PZ. tel. 070 - 302 30 19 i

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 27