BEDRIJFSHUISVESTING H TE KOOP TE KOOP TE KOOP TE KOOP TE KOOP TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE KOOP TE HUUR |Cf|l;BiH IriÉKIlP' TE KOOP TE HUUR TE KOOP TE KOOP TE HUUR TE KOOP TE HUUR SCHIPHOLWEG 9E 2316 XB LEIDEN TEL. (071) 5233277 www.basis.nl e-mail: info@basis.nl Bedrijvencomplex Patrijspoort te Roelofarendsveen 35 units op Bedrijventerrein Veenderveld Direct aan de A4 gelegen! Op een unieke lokatie, pal aan de snelweg, worden op initiatief van Heembouw Vastgoed een tweetal bedrijfsgebouwen gerealiseerd. Het betreffen hier units met een oppervlakte vanaf 90 m2. Koopsom: vanaf 239.000,- v.o.n. per unit, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Collegiaal met Van der Meer Adviesgroep Lageweg ong. te Katwijk Circa 280 m2 bedrijfsruimte op de begane grond Circa 280 m2 multifunctionele ruimte op de 1e verdieping Binnenkort wordt begonnen met de bouw van dit vrijstaande bedrijfsgebouw. Het pand zal worden gerealiseerd op bedrijventerrein 't Heen te Katwijk. Met eventuele wensen van koper kan in dit stadium nog rekening worden gehouden. Uitbreiding van het vloeroppervlak behoort tot de mogelijkheden. Koopsom: 875.000,- v.o.n., te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Bedrijventerrein Zuidpoort te Sassenheim Laatste 2 percelen bouwgrond! Direct aan Rijksweg A44 Perceel A: circa 12.000 m2 Koopsom: 5.900.000,- VERKOCHT Perceel B: circa 2.300 m2 circa 300 m2 bedrijfsruimte Koopsom: 1.490.000,- prijzen te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Voor beide percelen geldt zichtiokatie ruime bestemming, vrije vestiging, hoogbouw, etc.. Uitbreiding metrages bespreekbaar. 'De Twins" te Rijnsburg Het vordert gestaag met de bouw van "De Twins"; twee stijlvol vormgegeven bedrijfsverzamelgebouwen, gesitueerd op het nieuwe bedrijventerrein in Rijnsburg; de Klei- Oost (direct naast industrieterrein 't Heen gelegen). De thans nog beschikbare units hebben een oppervlakte vanaf ca 200 m2, gelijkmatig rerdeeld over begane grond en verdieping. Alle units zijn voorzien van een verdiepingsvloer en hebben een zeer representatieve uitstraling. De units beschikken tevens over eigen parkeerplaatsen. Nog beschikbare units vanaf 375.000,- v.o.n., levermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Voor inlichtingen en informatie: Basis Bedrijfshuisvesting B. V. Ontwikkeling en uitvoering: ouwihand bouw 6roep bv Bedrijventerrein Sassenheim Zuid Oplevering medio september 2001 Nog 5 units beschikbaar Firma Meijer uit Sassenheim is in januari gestart met de realisatie van het bedrijfsverzamelgebouw, bestaande uit 18 representatieve units. De nog beschikbare units hebben een vloeroppervlakte van ca. 125 m2 op de begane grond en ca. 125 m2 op de 1e verdieping en ca. 225 m2 op de begane grond en ca. 85 m2 op de 1e verdieping. Het onroerend goed is gelegen direct aan de Rijksweg A44 (Amsterdam-Den Haag). Koopsom: vanaf 499.000,- (exclusief wettelijk verschuldigde omzetbelasting en notariskosten) Willem Barentszstraat 19 te Leiden Circa 435 m2 bedrijfsruimte Circa 220 m2 kantoorruimte Circa 135 m2 buitenterrein Bedrijfspand met kantoorruimte gelegen op goede zichtiokatie aan de doorgaande weg van bedrijventerrein 'De Waard' te Leiden. Het onroerend goed is onder andere voorzien van krachtstroom, toilet, overheaddeur en nieuwe betonnen vloer. Tevens is ca. 135 m2 buitenterrein aanwezig, afgescheiden middels hekwerk. Ruim voldoende parkeergelegenheid. Huurprijs: 100.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Willem Barentszstraat 47 te Leiden Circa 1.080 m2 bedrijfsruimte Het bedrijfspand is gelegen op industrieterrein 'De Waard' te Leiden en cestaat uit een begane grond en eerste verdieping van beide ca. 590 m2. iet pand kan in overleg met eigenaar volledig ten behoeve van huurcler iorden ingericht. let pand is per direct beschikbaar. luurprijs: 178.000,- per jaar, levermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Princehaven te Katwijk Totaal circa 800 m2 winkelruimte/kantoorruimte In dit prachtige nieuwbouwproject in het hartje centrum van Katwijk waar wonen, winkelen en gezellig samenzijn worden gecombineerd, is thans nog ca. 660 m2 winkel- c.q. kantoomjimte beschikbaar. Het geheel wordt casco opgeleverd en is eventueel in delen te huur. Aanvaarding: indicatie september 2001Koop bespreekbaar. Huurprijs: 300,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Basis Bedrijfshuisvesting B.V. Prins Bernhardlaan 4 2405 VZ Alphen aan den Rijn Tel. 0172 - 470 247 Fax 0172 - 476 359 info@basis.nl www.basis.nl Bedrijfsunits "Route 44" te Sassenheim Op een unieke lokatie, direct aan Rijksweg A44 en tegenover Akzo Nobel/- Sikkens, worden 9 kleinschalige bedrijfsruimten gerealiseerd. "Route 44" staat onder andere garant voor representativiteit, bereikbaarheid, solide bouw en voldoende parkeergelegenheid. Het vloeroppervlak varieert van circa 80 m2 tot 225 m2. Elke unit wordt voorzien van een volledige verdiepingsvloer. Koopprijs: vanaf 335.000,- v.o.n., te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Voor inlichtingen en informatie: Basis Bedrijfshuisvesting B.V. Ontwikkeling en uitvoering: Jobo De Bouwers Willem Barentszstraat 7 te Leiden Circa 2.230 m2 bedrijfs-/kantoomiimte Het bedrijfspand is gelegen op industrieterrein 'De Waard' te Leiden. Het totaal oppervlak is gelijkmatig verdeeld over begane grond en eerste verdieping. Het voormalig laboratorium wordt thans volledig opgeknapt en is eventueel in delen te huur. Het opleveringsniveau zal in overleg met eigenaar plaatsvinden. Huurprijs: 150,- per m2 per jaar, Koopsom: N.o.tk. te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Tramstraat ong ./Princehaven te Katwijk Circa 120 m2 commerciële ruimte (ook voor horeca) Op unieke lokatie gelegen, op de kop van het Princehavengebied, direkt naast de hoofdentree van de nieuwe vestiging van Albert Heijn wondt ca 120 m2 commerciële ruimte aangeboden. Bestemming: horeca categorie 1winkel en kantoor. Opleveringsniveau: o.a. systeemplafond met veriichtingsarmaturen, toilet- en pantry voorziening. Huurprijs: N.o.tk. Rijnstraat 37 te Katwijk Circa 265 m2 kantoorruimte Dit karakteristieke pand is in 1998 geheel Het is op een markante lokatie gelegen in centrum van Katwijk aan den Rijn. Aan de achterzijde van het onroerend goed bevindt zich een tuin met berging, welke direct aan het vaarwater, de Overrijn, grenst. Openbaar vervoer is direct voor het pand gelegen. Dit unieke kantoorpand beschikt onder andere over diverse stijlvolle kamers, veel inbouwkasten, sanitaire voorzieningen en een representatieve entree. Koopsom: 990.000,- k.k. ammenschansweg 15 te Leiden log circa 300 m2 kantoorruimte beschikbaar epresentatief kantoorpand gelegen nabij de rijksweg A4 (Amsterdam- btterdam) en NS-station Leiden-Lammenschans. je beschikbare ruimte is gelegen op de eerste verdieping. Ipleveringsniveau: turn-key, met uitzondering van scheidingswanden en berbedekking. Huur vrij van BTW behoort tot de mogelijkheden, oorts zijn twee parkeerplaatsen te huur. luurprijs: kantoorruimte: 275,- per m2 per jaar parkeerplaatsen: 1.500,- per plaats per jaar vermeerderen met de eventueel verschuldigde mzetbelasting en servicekosten Katwijkerbroek 41a te Katwijk Circa 175 m2 bedrijfsruimte begane grond Circa 175 m2 bedrijfsruimte op de 1e verdieping Deze splinternieuwe bedrijfsunit maakt deel uit van het bedrijfsverzamel- complex gelegen op bedrijventerrein Katwijkerbroek te Katwijk. Het object is voorzien van overheaddeur, betonvloer (500 kg/m2). EWR-voorzieningen. Koopsom: 570.000,- v.o.n., te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Breestraat 75 te Leiden Circa 80 m2 winkelruimte Het betreft hier ca. 80 m2 winkelruimte gelegen in het hartje centrum van Leiden. De ruimte is per direct beschikbaar en wordt opgeleverd in de staat waarin het zich thans bevindt. Huurprijs: 36.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting. Breestraat 41 te Leiden Circa 120 m2 commerciële ruimte Het pand is gelegen in het centrum van Leiden. Het object is uitstekend geschikt als winkel- en/of dienstverlenende ruimte. Deze ruimte beschikt onder andere over een open pui, hete luchtgordijn, elektrisch rolluik, houten vloer, luxe plafond met verlichting, alarm, pantry en toilet. Opleveringsniveau en huuringangsdatum in overleg met huurkandidaat. Huurprijs: 55.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting NVM-BOG

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 47