Personeel MO/T?^iaa/ taaiondersteuner CHAUFFEUR/ Leiden Even in de luiers... ipothekers-assistente) 'De Meidoorn FROMAGERIE EUROPA B.V MAGAZIJNKRACHT/ CHAUFFEUR m/v MEDEWERKERS BLOE AFNAMEDIENST ÏATERDAG 23 JUNI 2001 DE VORMGEVER VAN VEILIGHEID Al 50 jaar geeft Heras vorm aan het Europese landschap. We werken graag aan stijlvolle oplossingen - een hek kan veel meer zijn dan een nuttige afscheiding. Hekwerk is overigens maar een deel van ons brede productaanbod. Heras ontwikkelt totaaloplossingen voor het beveiligen van gebouwen, terreinen en complexen. Heras biedt veiligheid. Dat heeft alles te maken met gevoel, met emotie. Bovenal staat Heras voor ervaring, durf, een klantgericht verkoop- en serviceapparaat, betrouwbare logistiek en uitstekende toeleveranciers. Het maakt Heras tot dé buitenbeveiligingspecialist Respectvol samenwerken Werken bij Heras betekent werken bij een bedrijf in beweging. Meewerken aan de ontwikkeling van Heras is dan ook werken aan je eigen ontwikkeling. Samen met collega's prestaties leveren waar jij en wij trots op zijn. Een baas waar je respect voor hebt en die respect voor jou heeft. Een duidelijke richting kennen, elkaar helpen om steeds beter te functioneren. Want bij Heras kun je vertrouwen op de kennis en kunde van een Europees marktleider met 18 vestigingen en bijna 800 gemotiveerde collega's. In zo'n bedrijf krijg je kansen om te leren en neem je verantwoordelijkheden Klanten merken dat. Het is de spreekwoordelijke basis voor jouw en ons succes. Heras zoekt een dynamische Vertegenwoordiger Fulltime, regio west Nederland. Verantwoordelijk voor verkoop van hekwerk en systemen voor toegangsbeheersing. Analyseren, budgetteren, offreren, acquireren. Tenminste MBO-opleiding. Kennis van electronica. Bekend met verkoop, marketing en onderhandelingstechnieken. Uiteraard sociaal vaardig. Voor inhoudelijke vragen en meer informatie: H. Pronk, regiomanager, tel. 072 - 5760000 of kijk op www.heras.nl. Goede sollicitatiebrieven met een helder curriculum vitae richt je aan: Heras Nederland, afdeling P&O, postbus 30, 5688 ZG Oirschot De Stichting Katholiek Onderwijs Lei den verzorgt het katholiek primair en voortgezet onderwijs in Leiden en om geving. Het sectorbestuur primair onderwijs beheert 10 basisscholen en een specia le school voor basisonderwijs. De scholen liggen in de volgende gemeen ten: Lelden: St. Joseph 't Klankbord De Pacellischool De Singel De Tweemaster De Wissel Leiderdorp: De Leeuwerik De Schakel Zoeterwoude: Bernardusschool (Z/W-Rijndijk) Klaverweide (Z/W-Dorp) Westwoud (Z/W-Dorp) Op de scholen zijn ongeveer 300 perso neelsleden werkzaam, die het onderwijs verzorgen aan ruim 3200 leerlingen. In de missie van elke school staan veilig heid en een goed pedagogisch klimaat centraal, naast respect en belangstel ling voor elkaar. De betrokkenheid van de ouders bij de scholen is groot. Daarnaast bieden wij de kandidaten: - Een werkplek in enthousiaste teams, waar collega 's elkaar ondersteunen - Structurele begeleiding gedurende de inwerkperiode door een mentor - Mogelijkheden tot verdere professionalisering en goede loopbaanperspectieven Salariëring geschiedt (maximaal) in schaal 9. De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Sectorbestuur Primair Onderwijs zoekt met ingang van het nieuwe schooljaar ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHTEN (m/v) voor de volgende scholen: De Bernardusschool, Kooikerspad 2,2362 EA Zoeterwoude-RD een parttime leerkracht voor een middenbouwgroep (maandag, dinsdag en woensdag) een fulltime leerkracht voor groep 7 een parttime leerkracht voor groep 8 Westwoud, Veldzichtstraat 17,2381 BT Zoeterwoude-Dorp een fulltime leerkracht voor groep 1/2 't Klankbord, A. Kleijnstraat 6,2331 DV Leiden een fulltime leerkracht voor groep 3 De Leeuwerik, Vronkenlaan 2a 2352 EP Leiderdorp een parttime leerkracht voor groep 7 voor twee dagen per week een parttime leerkracht voor groep 6 voor drie dagen per week De schakel, Van Alphenplein 6,2353 EP Leiderdorp een parttime leerkracht voor groep 7 voor twee dagen per week een parttime leerkracht voor groep 6 voor drie dagen per week De Schakel, van Alphenplein 6,2353 BX Leiderdorp een parttime leerkracht voor de onderbouw voor twee dagen per week Pacellischool, Damlaan 22,2332 XH Leiden een parttime leerkracht voor groep 6 een parttime leerkracht voor groep 7 voor twee dagen per week (donderdag en vrijdag) ADV-vervangers voor nader af te spreken dagen Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van de volledige bevoegdheid het vermogen hebben om een optimaal pedagogisch en didactisch klimaat te scheppen met aandacht voor differentiatie en instructie aan de individuele leerling de bereidheid hebben om zowel binnen- als buitenschoolse activiteiten te verrichten waarbij een flexibele werkhouding en bereidheid tot samenwerking in teamverband centraal staat over goede communicatieve vaardigheden beschikken de identiteit van de school onderschrijven. Tevens vragen wij een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER voor 3 ochtenden per week voor de St. Joseph en de Pacellischool in Leiden en De Schakel in Leiderdorp. Van deze kandidaten wordt verwacht dat hij/zij op schoolniveau de administratieve taken en correspondentie uitvoert met de gangbare computerprogramma's. Salariëring geschiedt in maximaal schaal 3. Inlichtingen: Voor nadere informatie over de vacatures kunt u zich wenden tot Bernardussschool: mevrouw L. H. M. van Aubel, tel. 071 - 5166600 Pacelli: dhr. Ton Lommers, directeur, tel.: 071 - 5760858 (school), 071 - 5220335 (privé). De Leeuwerik: dhr. Ben van Adrichem, directeur, tel.: 071 - 5892824 (school). De Schakel: dhr. Leon van Harteveld, directeur, tel. 071 - 5890988 (school), 071 - 5896510 (privé). 't Klankbord: dhr. Dirk-Jan van Went, directeur, tel. 5314950. Westwoud: Mevr. Jopie Baars, tel.: 071 - 5801505 (school), 0172 - 445174 (privé) Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae gaarne binnen 10 dagen richten aan het Sectorbestuur Primair Onderwijs, Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Herengracht 48, 2312 LE Leiden, of per E-mail: l.van.aubel@3kol.nl. Een brochure met informatie over de individuele scholan kan op uw verzoek worden toegezonden. Met ingang van 1 augustus zoekt het Bureau Openbaar Onderwijs, het bestuurs bureau voor het openbaar onderwijs in Leiden, voor het basisonderwijs een voor 2 dagen per week De taaiondersteuner gaat werken met Turkse leerlingen. Functie-informatie: - het zwaartepunt van de taakuitvoering ligt bij de taaiondersteuning aan leerlingen in groep 1 t/m 4; - de taken worden uitgevoerd onder directe verantwoordelijkheid van de directeur van de school waar de taaiondersteuner is aangesteld en in nauw overleg met de groepsleerkrachten; - de taaiondersteuner moet gebruik kunnen maken van de leermiddelen in de school, aangepast aan zijn specifieke taak en adviseert de directie met betrekking tot het aanschaffen van leermiddelen en materialen; - de taaiondersteuner verzorgt informatie aan Turkse ouders, zowel schriftelijk als mondeling bij verschillende soorten bijeenkomsten, bijv. thema- en informatiebij eenkomsten en stimuleert ouders tot actieve participatie binnen de school; - voor deze functie geldt maximum schaal 9 RPBO. Wij zijn op zoek naar kandidaten die: - in het bezit zijn van de wettelijke bevoegdheden voor het basisonderwijs; - zowel de Nederlandse als de Turkse taal mondeling en schriftelijk goed beheersen. Voor informatie kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met mevrouw Franken van het Bureau Openbaar Onderwijs, telefoon 071 - 524 76 73. Uw sollicitatie kunt u richten aan het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. de heer Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden o.v.v. vacaturenummer BOO01.12. Bureau Openbaar Onderwijs In verband met grote drukte zijn wij op zoek naar een Het werk bestaat o.a. uit: Het afleveren van drukwerk bij onze bezorgers, Het ophalen van drukwerk bij klanten, Het klaarmaken van materiaal voor onze bezorgers. Het betreft een fulltime functie. U dient in het bezit te zijn van Rijbewijs B. Salaris conform CAO beroepsgoederenvervoer. Interesse? Bel dan naar: 2e Poellaan 30 2161 CJ LISSE Telefoonnummer: 0252-419042 Reklamcdlcnstef ONDERWIJSGROEP De Mondriaan onderwijsgroep biedt een compleet pakket van opleidingen aan. waaronder middelbaar beroepsonderwijs, volwasseneneducatie, toeleiding en training, specifieke scholingsprojecten, bedrijfsopleidingen en privaatonderwijs. Wij verzorgen enderwijs aan ruim 30.000 onderwijsdeelnemers in de regio Den Haag. Vlietsteden, Westland. Delft en Lelden Bij onze organisatie werken circa 2.500 mensen. Wij bieden een uitstekend toekomstperspectief aan zowel onderwijsdeel nemers, docenten als overige medewerkers. Met ingang van 13 augustus 2001 zijn wij voor het Mondriaan College voor Zorg, locatie Vondellaan te Leiden, op zoek naar een TELEFONIST RECEPTIONIST 7,0 fie vacaturenummer oiHoyi Uw taken Telefoon beantwoorden, accuraat doorverbinden en boodschappen aannemen Bezoekers te woord staan Lichte administratieve werkzaamheden Wat wij van u vragen Mbo werk- en denkniveau Administratieve vaardigheden Bij voorkeur kennis van het Office pakket, met name Word en Excel Aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie is een pre Wat wij u bieden Wij bieden u een prettige werkomgeving bij een dynamische en op ontwikkeling gerichte organisatie. Het salaris bedraagt maximaal 3-9°3- 1771,10) per maand (schaal 3 Cao Bve). Informatie Voor meer informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Letterie, lid collegedirectie, telefoon 070 - 302 46 05 Sollicitatie Uw sollicitatiebrief kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer, vóór 4 juli a.s. richten aan mevrouw M.J.H. van der Meer-Huigens (directeur Personeel en Organisatie), Saffierhorst 105, 2592 GK Den Haag of per e-mail aan pz@m0n3aan.nl WWW.MON3aan.nl Apotheek 'De Meidoorn' heeft wegens zwangerschap van r een aantal leden van het team per direct een vacature voe een fulltime assistente (deeltijd is bespreekbaar). Geboden wordt: Werkkring in moderne, gezellige, drukke dorpsapotheek Volledig geautomatiseerd met Pharmacom systeem (gekoppeld aan de andere apotheken in het dorp) Samenwerking met de huisartsen via Medicom-koppeling Het volgen van nascholing wordt actief gestimuleerd. Apotheek 'De Meidoorn' is goed bereikbaar met openbaar vervoer; winkels zijn vlakbij. Ben je geen apothekers-assistente en heb jet# belangstelling voor het werken in een apotheek? Kom dan gerust eens praten. Reacties: Telefonisch (vragen naar Mevr. C.M. Ruijs-Catlender, apotheker) of per e-mail: apoth.meidoorn@planet.nl. apotheek Voorstraat 59 2251 BM Voorschoten TeL 071-5613350 Fax 071-5615690 E-maib apoth.meidoom@plan Buitenlandse kaasimport EUROPA ,e ALPHEN AAN DEN RIJN Wegens uitbreiding van onze activitieten zoeken wij Naast het chauffeurswerk dient u ook bereid te zijn om enkele magazijntaken te voldoen. Het in bezit hebben van rijbewijs B en C (bij voorkeur) is uiteraard noodzakelijk. Het betreft hier een fulltime functie. Bent u geïnteresseerd in het werken binnen een prettig team, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar: Fromagerie Europa B.V. J. Keplerweg 8 2408 AC Alphen aan den Rijn t.a.v. Dhr. R. den Uyl. Het juiste resultaat! Medial onderzoekt bloed en andere lichaamsm len. Dit onderzoek speelt een belangrijke rol bij hf sluiten en vaststellen van ziekten en het vervolgen va resultaat van een eventueel ingestelde behandeling. Medial is het laboratorium voor het Kennemer Gasthi Spaarne Ziekenhuis, de huisartsen en verloskundigeni regio's Kennemerland, Bollenstreek en Haarlemmermeer de Trombosedienst maakt deel uit van Medial, woordlijkheid, kwaliteit en klantgerichtheid zijn sleutelbegrip onze organisatie. Medial zoekt m/v De werkzaamheden zijn ofwel in het Kennemer Gasthuis, Spaarne Ziekenhuis, op prikpoli's in de regio, bij patiënten thuis oli verpleeghuis. De werktijden zijn in overleg, zowel fulltime als pa behoort tot de mogelijkheden, u kunt volgens rooster ingezet worci de ochtenden en/of de middagen en eventueel voor de weeken sten. U verricht alle handelingen m.b.t. bloedafname, bewerking zending van het materiaal. Tevens kunt u betrokken zijn bij het uiti van de laboratoriumadministratie. fmêti#gl8n diploma doktersassistente of ziekenverzorgende afhankelijk van de invulling van uw werkzaamheden een rijbewjs i goed in teamverband kunnen werken een patiëntvriendelijke werkhouding Op de arbeidsvoorwaarden is de CAO Ziekenhuizen van toeps Salariëring geschiedt op FWG-niveau 30 (minimum 2.802,- er mum 4.171,- per maand op fulltime basis) of FWG-niveau 35 (r 2.949,- en maximum 4.278,- per maand) afhankelijk van welk pakket u gaat uitvoeren. Voor personen tot 22 jaar is een jeugd van toepassing. Medial vergoedt een deel van de kosten voor kinderopvang. hR!gftVïtel«e iVoor meer informatie kunt u contact opnemen met Margnet Brande lingshoofd, telefoonnummer 023-552 51 29, of met Marijke Eijkel, analist, telefoonnummer 023-531 90 08. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunne 7 juli a.s. worden gericht aan de stafafdeling Personeel Orgi en Opleiding van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2' HEEMSTEDE ter attentie van Pim van Wonderen, personee l seur.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 40