Personeel Personee Rijnaeest Verpleegkundige 36 Ziekenverzorgende 36 Beleidsmedewerker Ruimtelijke Ontwikkeling Een ondernemende geest heeft ruimte nodig. Medewerker Gedifferentieerde WAO-premie m/v Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg uur uur Instellingsassistent niveau ll, 5 uur per dag J2roep consulent personeel organisatie v/m ZATERDAG 23 JUNI 2001 915 De gemeente Ter Aar ontwikkelt zich naar een hoogwaardige dienstverlenende organisatie. De mensen in de organisatie bepalen de kwaliteit daarvan en vormen samen het kapitaal van de organisatie. We investeren daarom graag in mensen. De gemeente heeft daarvoor een uitgebreid pakket aan arbeidsvoorwaarden samengesteld. Er bestaan nu mogelijkheden om deel uit te gaan maken van "het kapitaal van Ter Aar". Als je zeker bent van je eigen vakkundigheid en creativiteit en je bent een leergierige of ervaren vrouw of man, dan is misschien deze functie iets voor jou: De sector Beleidsontwikkeling Deze sector (ca. ii fte) is verantwoordelijk voor het ontwikkelen van beleid, respectievelijk het formuleren van een korte en lange termijn visie op alle binnen de lokale overheid bekende beleidsterreinen. De sector is opgebouwd uit een tweetal productgroepen: ruimtelijke ontwikkeling en maatschappelijke ontwikkeling. Het signaleren van maatschappelijke ontwikkelingen en het inspelen op een veran derende behoefte van klanten is een belangrijke opdracht aan de sector. Kwaliteitsverbetering, integraliteit en een externe focus zijn binnen deze sector de sleutelwoorden. Voor deze sector zijn wij op zoek naar een Functienr. 2.1.03 -jóuur - niveau 10 De functie vraagt iemand die breed inzetbaar en juridisch geschoold is. Je bent binnen de productgroep Ruimtelijke Ontwikkeling belast met voorbereiden van bestuurlijke opdrachten, het begeleiden van bestemmingsplanprocedures en het opstellen van stukken voor besluitvorming. Vanuit je juridische expertise analyseer1 je, formuleer je en evalueer je mede het (sector)beleid, lever je een bijdrage aan het beleidsplan, stel je adviezen op en schrijf je beleidsnota's. Daarnaast lever je een bijdrage aan het opstellen van planningen en bewaking van de budgetten. Je beschikt over een MBO+/HBO werk- en denkniveau, opgedaan in een soortgelijke functie. Je beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Probleemanalyserend vermogen, het inzien en afwegen van verschillende belangen en resultaat-gerichtheid zijn voor jou vanzelfsprekende eigenschappen. Informatie Voor informatie over bovenstaande functie kun je terecht bij: Wybrand Boersma, telefoon 0172 - 606 684 Stuur je sollicitatie binnen 10 dagen naar Burgemeester en wethouders van Ter Aar, Postbus 1, 2460 AA Ter Aar. Vermeld in je brief het functienummer. Al je kennis en vaardigheden inzetten, je talenten ontwikkelen, initiatieven ontplooien, nieuwe kansen benutten en vooral kritisch blijven. Dat is ondernemen. En dat vraagt om ruimte. Zeker nu wij op het punt staan om samen met collega uitvoeringsinstellingen te bouwen aan een omvangrijk en klantgericht Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen. Een schitterende uitdaging voor een De functie De businessunit Premie Handhaving houdt zich onder meer bezig met de vaststelling van de SFB Uitvoeringsorganisatie WAO-premie voor de werkgevers in de bouwnijverheid. De wet Pemba, hetgeen staat voor Premiedifferentatie verzorgt de uitvoering van de en marktwerking bij arbeidsongeschiktheidsverzekeringen, zorgt er voor dat de hoogte van die premie per sociale verzekeringen voor werk- werkgever kan verschillen. In een enthousiast en dynamisch team stel jij de gedifferentieerde WAO-premie nemers in de bouwnijverheid. Een voor al die werkgevers vast. Daarnaast beoordeel je de door werkgevers ingediende aanvragen voor flexibele, klantgerichte organisatie met kortingen op of vrijstelling van de basispremie. Voor het leveren van dit maatwerk onderhoud je contacten 1450 medewerkers, verdeeld over vier met werkgevers, uitvoeringsinstanties en andere afdelingen. Kortom, je bent geen stilzitter. businessunits: Premie Handhaving, WW, WAO en Werk. Onze organisatie hecht veel Functie-eisen Je hebt tenminste een diploma op MBO- of HAVO-niveau en bent bereid waarde aan de individuele kwaliteit en verdere tot het volgen van de cursus Basismodule Sociale Verzekeringen. Kenmerkende persoons ontwikkeling van onze medewerkers. Daarom eigenschappen zijn een goed ontwikkeld analytisch vermogen, cijfermatig inzicht, uitstekende investeert SFB graag in de mensen die voor ons communicatieve vaardigheden - zowel schriftelijk als mondeling - en een servicegerichte werken. Onder andere door actieve coaching en ruime en flexibele houding. Daarnaast heb je enige affiniteit met sociale verzekeringswetten opleidingsmogelijkheden. en werk je graag in een team. Informatie en sollicitatie Neem voor meer informatie Arbeidsvoorwaarden Het betreft een fulltime dienstverband. Je salaris bedraagt, over deze vacature contact op met Dhr. B. Timmerman, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 4.948,- 2.245,30) bruto per telefoon 020-5832043. Een schriftelijke sollicitatie met maand. Tevens kun je rekenen op uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, curriculum vitae kun je binnen twee weken richten zoals een 13e maand, 8% vakantietoeslag, een regeling voor kinderopvang, aan SFB Uitvoeringsorganisatie, t.a.v. Mw. T. Simon 2T2 B, een premievrij pensioen en ruime opleidingsfaciliteiten. Postbus 637,1000 EE Amsterdam. Uitdagend, ondernemend... De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1850 medewerkers. De organisatie is ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN, GGZ Rijnland, Langeveld Centrum voor psychiatrie, RIAGG ZHN, Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied is de regio Zuid-Holland Noord: een regio met circa 550.000 inwoners. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelingsmogelijkheden, verzorging en begeleiding, afgestemd op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. De Rijngeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een prettig en inspirerend werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Op de afdeling Intensieve Zorg Ouderen (IZO) van de eenheid Specifiek Langerdurende Zorg verblijven oudere patiënten die naast verzorging ook begeleiding nodig hebben. In totaal verblijven er 35 cliënten verdeeld over drie units. De laatste jaren heeft de afdeling IZO zich ontwikkeld tot een afdeling voor met-name cliënten met een gecombineerde hulpvraag, zowel psychiatrisch als somatisch. Er is gestart met de ontwikkeling van gedifferentieerde zorgmilieugroepen. Twee units zijn bestemd voor patiënten met een geronto- psychiatrische stoornis, de derde unit is voor cliënten met een psycho-organische stoornis. Elke cliënt beschikt over een individueel verpleegplan. Het team werkt met het verpleegkundig dossier (Gordon) en het systeem van persoonlijk begeleiderschap. Daarnaast wordt onderzocht welke know-how extern aangeboden kan worden. Voor de afdeling Intensieve Zorg Ouderen, locatie Oegstgeest, zoeken wij de volgende collega's: Uw profiel U beschikt over een op de functie afgestemde opleiding en een positieve houding ten opzichte van veranderingen. U bént in staat de autonomie van de patiënt te stimuleren en met gevoel voor medeverantwoordelijkheid en resultaatgericht te werken. U voelt betrokkenheid bij de doelgroep. U bent als verpleegkundige inzetbaar voor alle diensten. Ons aanbod Wij bieden u een verantwoordelijke functie in een boeiende werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden en het salaris zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg, FWC 40 of 45, afhankelijk van de functie-inhoud.' Vacaturecode 140501 /IU U bent ziekenverzorgende en u wilt wel werken met ouderen die een psychiatrische zorgvraag hebben, maar u heeft daar voor nog niet de benodigde kennis in huis, maar u bent bereid om bij ons een cursus te volgen? Dan willen wij toch graag met u kennismaken. U kunt de vereiste kennis verwerven door bij ons een gerichte cursus te volgen. Daarin leert u wat de verschillende psychia trische ziektebeelden aan interventies vragen en hoe u met een verpleegkundig dossier werkt. Uw profiel U beschikt over een op de functie afgestemde opleiding en betrokkenheid bij de doelgroep. Verder moet autonomie van de patiënt u aanspreken. Als ziekenverzorgende bent u inzetbaar voor alle diensten. Ons aanbod Wij bieden u een verantwoordelijke functie in een boeiende werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden en het salaris zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg, FWG 35. Vacaturecode 140501/IV De functie De instellingsassistent assisteert bij de dagelijkse zorg van de patiënten en verzorgt huishoudelijke taken in de directe zorg van de afdeling (geen schoonmaak). De diensten zijn van 8.30 uur tot T3.30 uur. Uw profiel U heeft een op de functie afgestemde opleiding en betrokkeo heid bij de doelgroep. U bent bereid actief mede vorm te geven aan de functie. Vacaforecbde 140501 jlW Als werknemer bij de Rijngeest Groep bieden wij u een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectief verzekerings pakket, een spaarloonregeling en mogelijkheden voor kinderopvang, Nadere informatie Voor meer informatie over deze vacatures kunt u contact opnemen met Ria Eggink (071) 517 95 57 of Magda Langemaire (071) 517 94 71, team coördinatoren bij Intensieve Zorg Ouderen. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 6 juli 2001, onder vermelding van de vacaturecode. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk Bezoek ook de vacaturepagina van onze website: www.rijngeestgroep.nl De afdeling P&O zoekt voor de duur van één jaar een DZB Leiden is een dienst van de gemeente Leiden, die de Wet Sociale Werkvoorziening, afgekort WSW uitvoert en werk biedt aan personen die door een handicap niet of niet meer aan het werk kunnen in het bedrijfsle ven of bij de overheid. Leiden werkt samen met Leiderdorp, Zoeterwoude en Voor schoten. Tevens geeft DZB Leiden uitvoering aan de Wet Inschakeling Werkzoekenden (WIW) en In- en Doorstroombanen voor per sonen met afstand tot de arbeidsmarkt Het verkrijgen van werkervaring, ondersteund door gerichte opleiding, dient bij te dragen tot verwezenlijking van de doelstelling, nl doorstroming naar de reguliere arbeidsmarkt DZB Leiden biedt werk aan meer dan 1500 medewerkers De afdeling Personeel Organisatie heeft binnen DZB Leiden een advise rende en ondersteunende taak. Zij levert een bijdrage aan het goed laten functioneren en verder tot ontwikkeling brengen van de ver schillende bedrijfsonderdelen. Verantwoordelijkheden: - het ondersteunen en adviseren van het management ten aanzien van uitvoering van personele taken, alsmede het begeleiden van organisatieveranderingen; - het ondersteunen en adviseren van het management ten aanzien van arbeidsvoorwaarden, arbeids omstandigheden en arbeidsver houdingen; - het mede verder ontwikkelen en aanpassen van het P&O-beleid; - het adviseren van medewerkers ten aanzien van personeelsbeleid; - het werven, selecteren en introdu ceren van nieuwe medewerkers; - het initiëren en stimuleren van opleidingstrajecten. Le Pooleweg 11 2314 XT Leiden Postbus 387 2300 AJ Leiden Tel.: 071-581 85 85 Fax: 071-541 10 58 Functie-eisen: - een afgeronde H.B.O.-opleiding op het vakgebied Personeel en Organisatie; - minimaal 2 jaar werkervaring ir het vakgebied; - belangstelling voor de specifieke werksituatie van DZB Leiden; - zelfstandigheid; - overtuigingskracht; - flexibel, creatief en rèsultaatge- richt kunnen werken in nauw overleg met verschillende disciplines. Salarisinschaling vindt, afhankelijk I van de rechtspositie, plaats confoi de daartoe geldende regelingen e< op grond van leeftijd, opleiding ef ervaring. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan DZB Leiden, t.a.v. de heer D.J. Schreuder, plv. hoofd P&O, j Le Pooleweg 112314 XT te Leid Voor meer informatie kunt u cont opnemen met mevrouw L. de Koning, consulent P&O, telefoon 071-581 85 85.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 36