Controller D Afcr.i'iü n'sebuoH Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit Bruin^^ STADSMANAGER AMSTERDAM provide holland Zuid Documentair informatieverzorger Werken aan d een ergotherapeut (m/v) locatie Leiden een ergotherapeut (m/v) locatie Katwijk een maatschappelijk werker (m/v) locatie Katwijk ierdag 23 juni 2001 Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. iteit der sociale wetenschappen ïagementonder- eunende medewerker lm) tri6,6 uur per week) aturenummer: 1-079/5551 heeft zin in een afwisselende baan met leuke r* afdeling Onderwijsstudies en Jeugdstudies van departement Pedagogiek van de Faculteit der aale Wetenschappen zoekt een management- jersteunende medewerker. Iministratieve ondersteuning van de mede- «trkers van de afdeling; Dortgang bewaken van lopende zaken, agenda beheer en archief; *t verzorgen van de onderwijsadministratie van de afdeling; bet verzorgen van de voorlichting naar studenten loe, onder andere het assisteren bij voorlichtings- ijeenkomsten; in voorkomende gevallen notuleren van bijeenkomsten; invoer/beheer ozis/wetenschapsverslag; het gereedmaken (typen en kopiëren) van onderwijsmateriaal, manuscripten, congres- bijdragen, etc.; het organiseren van buitenlandse reizen van stafmedewerkers, alsmede het verzorgen van de financiële afhandeling; het onderhouden van een gedeelte van de website van de afdeling; beheer kantoormaterialen; overige administratieve taken ter ondersteuning van de wetenschappelijke staf. Vereist: havo-Zvwo-diploma, aangevuld met een secreta resseopleiding of een andere relevante opleiding; ervaring met managementondersteunende werkzaamheden en/of organisatorische taken; goede typevaardigheid en beheersing van ten minste Word, PowerPoint en Outlook; uitstekende contactuele eigenschappen en een flexibele instelling; goede beheersing van de Engelse taal; in staat zijn - ook onder druk - snel, nauwkeurig en zelfstandig te werken. Bekendheid met een universitaire organisatie strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 4.598,- bruto per maand (schaal 6) op basis van een volledige dagtaak en afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van een jaar. Verlenging is niet uitgesloten. De werkzaamheden worden ten minste gedurende drie volle middagen uitgevoerd. Uitbreiding van de uren behoort wellicht tot de mogelijkheden. Inlichtingen bij: mw. prof.dr. M. Boekaerts, tel. 071-5273400. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Hoofd Personeelszaken Faculteit der Sociale Wetenschappen, Wassenaarseweg 52, Postbus 9555, 2300 rb Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sierex B.V. te Lisse is in Nederland een van de grotere exporteurs van voorverpakte snijbloemen en potplanten bestemd voor grootwinkel bedrijven en supermarktorganisaties in Europa. Voor deze gevestigde onderneming met circa 250 medewerkers zoeken wij een beheren en optimaliseren van financiële procedures Eindverantwoordelijke positie U bent eindverantwoordelijk voor de totale admini stratie - waaronder de salarisadministratie - en de financiële verslaggeving van de onderneming. Budgettering, bewaking, analyse en rapportage als mede contact onderhouden met externe accoun tants behoren tot uw primaire taken. Ook zult u nauw betrokken zijn bij de aanschaf en implemen tatie van een nieuw MIS- en ERP-systeem. U bent MT-lid, geeft leiding aan 3 medewerkers en rappor teert aan de algemeen directeur. Analyticus met visie U heeft aantoonbare ervaring in het dragen van eindverantwoordelijkheid voor de financiële (jaaf)- verslaggeving en controles van een - bij voorkeur internationaal georiënteerde - productie- en of handelsonderneming. Naast een afgeronde hbo- opleiding (bijvoorbeeld HEAO), liefst aangevuld met SPD en/of Bedrijfskunde, heeft u kennis van informatiseringprocessen waaronder Excel. U bent accuraat, analytisch en heeft een financieel, econo misch en bedrijfskundig inzicht. Sierex biedt een verantwoordelijke positie binnen een gerenommeerde onderneming, een goede werk sfeer en een uitstekend salaris. Uw reactie kunt u, bij voorkeur per e-mail, sturen naar: Bruins Recruitment bv De heer M.T. du Prie Postbus 255 2170 AG Sassenheim e-mail: bruins@bruins.nl Bel voor meer informatie tijdens kantooruren: 0252-240040 buiten kantooruren: 0172-506274 Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie raadpleeg onze vacaturesite: www.bruins.nl gespecialiseerd in agri-food Q Park is een organisatie met ongeveer 250 medewerkers en marktleider in Nederland. Door hun jarenlange ervaring en hoogwaardig opgebouwde knowhow op het gebied van parkeren heeft Q Park zich ontwikkeld als specialist. De Q Park filosofie gaat uit van een integrale benadering van het totale parkeerproduct, (eigendom, exploitatie en beheer), waarbij kernbegrippen als snelheid, comfort en veiligheid centraal staan. Daarnaast wil de onderneming continu haar kennis op het gebied van ruimteontwikkelingen, verkeerskundig inzicht en bouwkundige expertise actueel houden. Kortom: een professionele en dynamische organisatie waarbij de eigen verant woordelijkheid van alle medewerkers en "quality in parking" hoog in het vaandel staan. Q Park maakt een enorme groei door en daarom komen wij graag in contact met kandidaten (m/v) voor de functie van Een pragmatische manager die doortastend en creatief handelt WHCS wit tie kwafitet van mede- "lm op topniveau brengen cn n. rij bepak» de kwafcert van en tfus brt van s orgastic. MQDlCS hdpt op ptve en betrokken wijze hij hef behouden» ontwikkelen en •aderen van mensen (Se bedrijven «meetwaarde geven. Uw belangrijkste taken zijn: het onderhouden en initiëren van contacten met gemeenten, leveranciers, bedrijven en particulieren; het leidinggeven aan verschillende teams in verschillende vestigingen; het motiveren en inspireren van medewerkers om klant- en servicegericht te werken; het (stimu)leren van teams om hun eigen vestiging zelf standig en efficiënt te runnen; het regelen en inplannen van personeel; het formaliseren en vastleggen van werkafspraken en -processen in samenwerking met anderen. U beschikt over: een h.b.o. werk- en denkniveau; een pro-actieve werkhouding; een coachende leiderschapstijl; commerciële vaardigheden; een stimulerende, zelfstandige en resultaatgerichte persoonlijkheid; ervaring met het aansturen van lager opgeleiden. Voor deze veeleisende managementfunctie geldt dat u stevig in uw schoenen staat, resultaatgericht delegeert, direct communiceert en nuchter bent in uw denken en doen. U bent een klantvriendelijke "superregelaar"met gezond verstand die op juiste momenten knopen doorhakt. Q Park biedt u: een zelfstandige en uitdagende functie, waarin u uw kennis en ervaring ten volle kunt benutten; een informele sfeer met directe korte communicatielijnen en een mensgerichte cultuur; een auto van de zaak; een werkgebied regio Amsterdam (standplaats). MODICS •"wikkeling in personeel Belangstellenden kunnen reageren binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie middels een schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae naar MODICS B.V., t.a.v. de heer H.E.J. Henkus, onder vermelding van het referentienummer 5326-2085. Reacties per e-mail: vacature@modics.nl (attachment graag in Word). MODICS B.V. Beemdstraat 27, Eindhoven, Postbus 6334, 5600 HH Eindhoven, Telefoon: 040-2464330, Fax: 040-2463770, E-mail: info@modics.nl, Internet: www.modics.nl Milieu, ruimte, verkeer, zorg, water, economie, groen en cultuur. op deze gebieden werkt de provincie Zuid-Holland veel samen in projecten met rijk, gemeenten, waterschappen en maatschappelijke organisaties. We maken ons daarbij sterk voor een gebiedsgerichte aan pak van problemen en we zorgen voor afstemming en toezicht. Inspelen op een veranderend Zuid-Holland. Op veranderingen vooruitlopen door er tijdig en goed vorm aan te geven. dat is wat de provincie voor ogen staat. Door evenwicht na te streven tussen leefomgeving en investeringsklimaat, tussen eigen initiatief en overheidszorg, tussen stad en land, traditie en vernieuwing, werk en vrije tijd. enze provincie is rijk aan contrasten. randstad en groene hart. westland en wetlands. Duinen en dijken. Nachtleven en zondagsrust. Mainport en Madurodam. Hier ligt de taak voor Zuid-Holland: werken aan de juiste balans. Daarom zoeken wij een De organisatie De provincie Zuid-Holland beheert ca. 550 km provinciale weg. 270 km provinciaal fietspad, 150 km vaarwegen, 60 bruggen en sluizen. De directie Economie en Vervoer, afdeling Beheer en Onderhoud zorgt vanuit drie districten, t.w. Oost, West en Zuid voor het beheer en onderhoud van deze infrastructuur, het voorbereiden en (laten) uitvoeren van onderhoudswerken, het uitvoeren van wettelijke taken, de bediening van bruggen en sluizen en het beheren van provinciale eigendommen. In district West, met als standplaats de gemeente Voorschoten, is een vacature voor documentair informatieverzorger. Het betreft een fulltime functie (36 uur/week). De taken U zorgt voor de registratie van de inkomende poststukken en het aanmaken en verzenden van schriftelijke onvangstbevestigingen. U bewaakt de voortgang van de afdoening van stukken in verband met wettelijke termijnen en rappelleert de behandelend ambtenaar inzake de afdoeningstermijn. U beheert het dynamisch en (semi-)statisch archief. U zorgt voor dossiervorming. U verstrekt op verzoek stukken en dossiers en registreert deze. U selecteert periodiek in het dynamisch archief de stukken die na de voorgeschreven wettelijke termijn moeten worden overgebracht naar het (semi-)statisch archief. U zorgt voor vernietiging van daarvoor in aanmerking komende stukken en stelt vemietigingsbesluiten op. Naast deze hoofdtaken kunt u in voorkomende gevallen worden belast met taken betreffende de administratieve ondersteuning. Uw profiel U beschikt over een MAVO- en SOD I-diploma. U bent van nature zorgvuldig en ordelijk ingesteld en vindt het plezierig om ver antwoordelijk te zijn voor een middelgroot archief. U bent dienstverlenend ingesteld ten opzichte van (interne) klanten. U kunt goed in een klein team samenwerken. Ons aanbod Wij bieden een functie met volop kansen voor ontwikkeling in het vakgebied documentaire informatieverzorging. Het salaris bedraagt maximaal f4.371,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Daarnaast bieden wij een prima pakket aan secundaire arbeids voorwaarden. De provincie kent een actief loopbaan- en mobiliteitsbeleid. Aanstelling vindt plaats in algemene dienst, waarbij u steeds voor een periode van 3 tot 5 jaar in een functie wordt geplaatst. Belangstelling? Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de sectie bedrijfsvoering en ondersteuning, de heer F.J.M. Hederik, telefoon 071-5792964. Informatie over de provincie vindt u op internet: www.pzh.nl Solliciteren Uw sollicitatiebrief kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer DEV/01.028, binnen twee weken richten aan de provincie Zuid-Holland, ter attentie van de heer W.J. Fritschy, personeelsadviseur, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. De provincie hanteert het beleid voor een positieve doelgroepenbenadering. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. het Rijnlands Zeehospitium bcsraac uit 3 centra: het Rijnlands Revalidatiecentrum, het Gentrum voor Hart- cn Longrevalidatie en het Rijnlands Voomeningenccntrum. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat cn ontwikkelt zich tot een expertise centrum op het terrein van de revalidatie en de gehandicaptenzorg. Het Rijnlands Revalidatiecentrum (RRC) werkt met vier multidisciplinaire behandelteams onder leiding van teamcoördinatoren en revalidatieartsen. Het team Schoolgaande Jeugd behandelt schoolgaande en poliklinische kinderen in de leeftijd van 3-20 jaar. Diagnosegrocpen die veel voorkomen zijn: infantiele encephalopathie (en andere neurologische aandoeningen), spierziekten (waaronder Duchcnne), psychomotore retardatie en DCD. Het team werkt nauw samen met mytyl/tyltylschool "de Vierbot", die op het terrein aanwezig is. Therapeuten leveren onderwijsondersteuning in de klassen. De Vierbot en de mytylschool Leiden zijn inmiddels bestuurlijk gefuseerd. Verdere integratie vindt de komende tijd plaats. Over 2 jaar verhuist het Revalidatie centrum samen met de (gefuseerde) school naar een nieuwbouwlocatie in Leiden. De behandelaars van de mytylschool Leiden zullen dan deel gaan uitmaken van het team Schoolgaande Jeugd. Momenteel wordt er gewerkt aan integratie van beide behandelteams. Het Rijnlands Revalidatiecentrum zoekt, wegens uitbreiding, met ingang van 1 september 2001 ten behoeve van het team Schoolgaande Jeugd (kinderrevalidatie) voor 20 uur per week, met de bereidheid tot uitbreiding ran uren voor 28 uur per week roor 12 uur per week Uw werkzaamheden: ergotherapeut - onderzoeken en behandelen van schoolgaande en poliklinische kinderen; - bijdrage leveren aan de ontwikkeling van het organisatorisch beleid van het team; - bijdrage leveren aan de ontwikkeling van de vakgroep ergotherapie, maatschappelijk werker - begeleiden van kinderen en hun ouders m.b.t. de problematiek voort komend uit de handicap van het kind; - bijdrage leveren aan de ontwikkeling van het organisatorisch beleid van het team; - bijdrage leveren aan de ontwikkeling van de vakgroep psychosociaal. Uw profiel: ergotherapeut - afgeronde opleiding ergotherapie; - bij voorkeur in bezit van de aancekening(en) ndt en si/smi; - affiniteit met kinderen; - kennis en ervaring m.b.t. voorzieningen en regelgeving; - bij voorkeur ervaring m.b.t. de kinderrevalidatie; - kunnen werken in een multidisciplinair teamverband; - goede sociale cn communicatieve vaardigheden; - bij voorkeur in bezit van rijbewijs cn bovendien voor de locatie Leiden: - creativiteir en initiërend vermogen i.v.m. uitbreiding en integratie van beide behandelteams i.s.m. 2 collega-ergotherapeuten cn andere disciplines. maatschappelijk werker - afgeronde opleiding hbo-mw; - bij voorkeur ervaring m.b.t. de kinderrevalidatie; - kunnen participeren in een multidisciplinair teamverband; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - bij voorkeur ervaring met het werken met allochtonen; - in het bezit van rijbewijs cn auto. Salaris: - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Dienstverband en werktijden: - het betreft vooralsnog aanstellingen voor bepaalde tijd voor de duur van 1 jaar, met de nadrukkelijke intentie tot aanstelling daarna voor onbepaalde tijd: - de arbeidsovereenkomst is aangepast aan de schoolvakanties; - de werkdagen voor bovengenoemde functies zijn nader te bepalen. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functies kunt u inwinnen bij mevrouw J. Surie. teamcoördinator team Schoolgaande Jeugd, telefoon (07^10 60 100, toestel 289; voor de functie van maatschappelijk werker kunt u ook contact opnemen met mevrouw M. Edelaar, maatschappelijk werker team Schoolgaande Jeugd, tel. (071) 40 60 100, toestel 215; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum virae kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 200136 en de locatie waar uw voor keur naar uitgaat voor de functie van ergotherapeut, respectievelijk vacaturenummer 200137 voor de functie van maatschappelijk werker, vóór 5 juli 2001 richten aan: Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling P&O Postbus 599 2220 AN Katwijk Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 33